Продовження, початок в “Шоденник”

Серпень 2017

Газові атаки: 5, 11, 15, 16, 17, 18, 27 – /////, 28 – ////, 30 – ///, 31 – // серпня. Всього 21 раз.

Ураження ультразвуком: 15 – //, 16, 17 – //, 18, 20, 21 – //, 30, 31. Всього 11 разів

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 серпня. Всього 30 днів/разів.

1 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листі кукурудзи.

Є підозра що в одрну складову антисептику до дерева, котра зберігалася в 50-и літровій бочці, влили іпріт.

2 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.

Є ще одна обставина, котра підтверджує наявність іпріту в антисептику до дерева.

3 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Радіація в проході на кухню, на дверях і на одвірках у ванну.

4 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Радіація в проході на кухню, на дверях і на одвірках у ванну.
Радіація на стінах, на сходинках і на балясинах сходового маршу на 1 поверх.
Отрута, очевидно важкі метали, на крес-салаті, котрий я декілька тижднів тому посіяв.

5 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Радіація на стінах, на сходинках і на балясинах сходового маршу на 2 поверх.

15:00-15:40 год, газова атака іпрітом, тоді коли я працював на городі перед дорогою. Отруту вилили біля вїздної брами, очевидно ті що на синій чи зеленій іномарці приїзджали на хвилин 15 до №34, а після застосування ОГ поїхали.

Забилася в ДТП 37-ми річна жидівська українофобка і депутатша Ірина Бережна; маман лихварів, шахраїв і терористів.

6 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листі кукурудзи.
Радіація на стінах, на сходинках і на балясинах двох сходових маршів.

Отрута з ВПЗ на ручці совка для сміття і на ручці щітки для підмітання.
Радіація і отрута з ВПЗ на підлозі кухні, ванни, коридору; на батареї опалення в кухні.

Вбили в Дніпрі 37-ми річну відому волонтерку АТО, Людмилу Таран, очевидно клофеїном. Поліцаї традиційно “ознак насильницької смерті не виявили”. Оголосили що “померла у сні”.

7 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Радіація і отрута з ВПЗ на підлозі кухні, ванни, коридору; на батареї опалення в кухні.
Виявив отруту з ВПЗ на дверях в підвальчик для продуктів, на підпорній планці і на ручці сокири.

8 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.

Виявив радіацію на деревяному фаціяті стайні, там де я ставлю драбину на задню частину даху хати.
Радіація і отрута з ВПЗ на на підлозі кухні, ванни і коридору; на сходинках сходового маршу на 1 пов.
Були якісь їдкі випари з грунту, біль в гортані, тоді коли я працював на городі позаду хати. Перед тим був дощ.

9 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Виявив радіацію на гіллях сливи.
Сказав по телефону татові що сусід з №39 направив свого галогенного прожектора з датчиком руху на вікно моєї західної спальні над кухнею. Тобто, коли я ввечері проходжу біля цього вікна то цей прожектор включається на хвилин 5.

10 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.

11 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив біля 10:00 год сірководень в гаражі, шаром знизу, на висоту біля 1,2 метра; коли нахилився то ледь не задихнувся, практично миттєво.

12 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Радіація на стінах, балясинах і сходинках сходової клітки.

13 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Радіація на стінах, балясинах і сходинках сходової клітки.

14 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Радіація на стінах, балясинах і сходинах сходової клітки.
Радіація на підлозі кухні.

15 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Радіація на підлозі кухні.
13:40 год, ураження якимось новим засобом електро-магнітної дії, тоді коли я був на кухні, а по дорозі проїзджав якийсь важкий транспортний засіб.
13:42 год, ураження ультразвуком, тоді коли я підійшов до вікна східної спальні, з бежевого автомобіля, комбі, Орель, їхав вниз по дорозі. Подібний до автомобіля жида з №33.
17:20 год, спроба ураження ультразвуком з синього автомобіля, тоді коли я працював на городі біля дороги.
17:30 год, ураження іпрітом (дуже сильної концентрації), тоді коли я працював на городі біля дороги; мабуть з ділянки №34

16 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив радіацію, досить сильну, на металевому гудзику вельветовтх штанів.
Виявив отруту з ВПЗ на пластмасових гудзиках чорних робочих штанів.
Виявив отруту з ВПЗ на внутрішній частині пластмасової ємності для прання одягу.
13:45 год, газова атака іпрітом, тоді коли я працював на городі біля дороги; задували з півдня, з автомобіля або будинку, можливо №24, №27…Потім було продування чистим повітрям і через хвилин 5 демонстративний пробіг (з криком) жидо-штундиської дитини по вулиці до № 35, де йому незвично миттєво відкрили двері. І потім спроба ураження мене ультразвуком з автомобіля.

17 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
12:45 — 13:05 год, газова атака іпрітом. Отруйний газ вже був присутнім коли я вийшов на подвіря. Виглядає так що доставили його з ділянки №34, мабуть це вчинилижидо-штундиські пропагандисти гомосятини, що “працюють” на ділянці №36.
16:42 год, отримав ураження ультразвуком, тоді коли був на кухні, через вікно, очевидно з вантажівки, котра тоді проїзджала.
20:05 год, спроба ураження ультразвуком, через вікно, з чорного седана, котрий стояв біля ділянки №30 і почав їхати вверх по дорозі, тоді коли я зайшов у вітальню.
20:00 — 21:50 год, газова атака іпрітом, задували в хату.
22:50 год, розпочалася знову газова атака іпрітом. Станом на 00:29 год 18 серпня газова атака триває. Станом на 3:36 газова атака триває. Тривала до 4:00 год 18 серпня

18 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
10:45 — 11:46 год, газова атака іпрітом, задували через вікно західної спальні (над кухнею).

19 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Активація радіації на стіні кухні під іконами.

20 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Активація радіації на стіні кухні.
12:00 год, отримав ураження ультразвуком, через вікно вітальні з білого автомобіля, котрий приїзджав до ВК.

21 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Випари іпріту з грунту на подвірі, після дощу.
12:40 год, отримав ураження ультразвуком з чорної малолітражки, тоді коли перебував на подвірю.
Активація радіації на гіллях винограду.
19:59 год, отримав ураження ультразвуком з чорного КІА, тоді коли був у вітальні, через вікно.
Активація радіації на стінах і на підлозі кухні (дуже сильна)

22 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
З 9:00 до 13:00 год ходив платити за електрику і за газ, там довго чекав, бо “непрацювала програма”. Потім двічі ходив за продуктами. У цей час за меною традиційно слідкували жидо-штунди.
Виявив отруту з ВПЗ на електровимикачі гаражу, на ручці закрутки кришок консервацій, на каструлі поливаній 3-ох літровій.

23 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив отруту з ВПЗ на кришці баночки з сірчаною мазью, на ручці кришки каструлі, на ручці хохлі,
Активація радіації на підлозі ванни.
Телефонував на 1 канал українського радіо, там якісь два жидівських жмурики пропагували “відповідальність українців за трагічну ситуацію в Україні”. Сказав що ніколи не візьму відповідальності за діяння Фокіна, В.Симоненка, Звягільського, Кінаха, Тімошенко, Азірова, Яценюка, Гройсмана. Вже тому що вони не є українцями. Ведучий запитав чи в подальшому я готовий брати на себе таку відповідальність, Відповів; тільки після ліквідації жидівського шобла.

24 серпня, День Незалежності України.
Радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив отруту з ВПЗ на краях лежака.
Активація радіації на на підлозі кухні, ванни, коридору, на стіні коридору.
На 1 каналі українського радіо жид Михаїл Винницький втирав українцям, що усі громадяни України є українцями, особливо жиди.

25 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
З 10:00 по 13:00 год двічі ходив за продуктами.
10:05 год відчув наявність якоїсь їдкої хімії біля ділянки №31 (там були особи з №33, Пізніше, орієнтовно біля ділянки №13, де перебував який підліток з собачкою, знову відчув наявність цієї самої хімії.
10:15, біля зупинки маршруток на стоянці “Епіцентру” знову відчув присутність цієї самої речовини, котру задіяли очевидно з якогось з проїзджаючих автомобілів.
10:50 год, на території “Метро” отримав ураження ультразвуком по нозі нижче коліна, з темно-синьої іномарки, котра там проїзджала, на повному газу.
11:30 год знову иїдка речовина на початку моєї вулиці, після проїзду бежевого Опеля комбі, подібного до автомобіля жида Кришталя, але там за кермом перебувала інша особа.
11:40 год, початок вулиці “жебраків”, очевидно 3 №1, спокушання жидо-штундами до педофілії, з залученням їх тренованих малолітніх дітей.
13:00 год, така сама їдка речовина раптово появилася на моєму подвірі.

26 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив отруту з ВПЗ на ручці крану кухонної мойки і на верхній частині мойки.

27 серпня
00:00 до 01:35 год, газова атака аналогом фосгену. Задували в хату
02:00 до 02:40 год, газова атака аналогом фосгену. Задували в хату
03:35 до 04:24 год, газова атака аналогом фосгену. Задували в хату
Радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Активація радіації на стінах і підлозі кухні.
15:20 до 17:11 год, газова атака аналогом фосгену. Задували в хату.
23:00 – 01:00 газова атака іпрітом.

28 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
10:55 год, газова атака іпрітом. Задували в хату через вікно західної спальні, тієї що над кухнею. Ймовірно з буд №37.
17:20 — 19:30 год, газова атака іпрітом. Задували в хату через гараж.
19:55 — 22:00 год, газова атака іпрітом.
23:20 — 3:00 год, газова атака іпрітом.
Чимось отруївся, коли вечеряв, мабуть на помідорі чи на цибулі, болі в шлунку, тривали до ранку.

29 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив отруту з ВПЗ на електровимикачі коридору, на ручці і на клямці дверей сходової клітки.
Появилася сильна радіація на підлозі гаражу, коридору, кухні і ванни, на холодильнику, на підлозі біля котла.
Появилася сильна радіація на стінах ванни.
Це вже точно що 22 і/або 25 серпня було проникнення жидо-штундів в мою хоту з встановленням нових засобів стеження, для нанесення отрут з ВПЗ і радіоактивних речовин.
Виявив отруту з ВПЗ на листках щоденника.

30 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
10:30 — 11:20 год, газова атака аналогом іпрту, в хату, через вікно західної спальні, з буд.№37. Ущільнив вікно.
Виявив отруту з ВПЗ на пилочці ручній для дерева, на ручці сокири, на двох викрутках, на ручці віконній, на пласкогубцях, на ручці малого молотка, на ручці ножа господарського.
11:30 — 12:10 год, газова атака іпрітом, через горище, з буд.№37.
Виявив отруту з ВПЗ на ручці дверей в ганок.
13:50 — 15:20 год, газова атака іпрітом.
15;45 год газова атака іпрітом з сріблястого буса, тоді коли я був на подвірю, влили під огорожу.
Виявив отруту з ВПЗ на ручці шпателя і на ножницях.
Біля 24:00 год, отримав легке ураження ультразвуком з якогось важкого автомобіля, виходячи з гулу, через вікно кухні.

31 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив отруту з ВПЗ на верху і ручці пластикового відра, на ручці “груші” до каналізації, на пластиковій мидниці.
Біля 14:00 год отримав ураження ультразвуком з темносиньої іномарки-седана, тоді коли я був на городі біля дороги.
17:00 — 17:50 відбулося чотири імітації ураження ультразвуком з автомобілей; червоної малолітражки, світло-зеленого великого джипа, сірого великого джипа, жовтої малолітражки.
Біля 17:55 год, газова атака, тоді коли я був на подвірю.
Виявив отруту з ВПЗ на металічному вимірювальному метрі.
23:45 — 00:40 год, газова атака іпрітом, задували в хату.
Сьогодні серійний вбивця (без його участі було би неможливим отруєння водопровідної води) жид Роман Савка, матері котрого проклятий польський диверсант граф Шептицький намалював метрику, власник ділянки №30, зняв шар землі з під моєї огорожі, на глибину 0,5-0,6 метра. Зимою ця огорожа мабуть впаде.

851 спроба вбивства за серпень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Вересень 2017

Газові атаки: 1, 2 – //, 5 – //, 7, 8 – //, 10, 11 – ///, 12 – ///, 13, 19 – ///, 22, 25 – //, 26, 29, 29 вересня. Всього 25 раз.

Ураження ультразвуком: 1 – ///, 2, 5, 6, 9, 12, 17, 18, 28 – //, 29 . Всього 13 разів

Водопровідна вода була отруєною (антибіотикоом) 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 липня. Всього 20 днів/разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28 29 вересня. Всього 29 днів/разів.
.
Весь місяць була отрута з ВПЗ на внутрішній стороні ванни, умивальника, мойки; котра оруювала там присутню воду але не відмивалася звичайними засобами Всього 30 днів і 90 разів.

1 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив радіацію на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Виявив радіацію на верхніх частинах лежака, на дошці і на пінопласті. Виніс.
Біля 10:00 год, отримав ураження ультразвуком з червоної малолітражки, тоді коли перебував на подвірю.
11:47 год, спроба ураження ультразвуком з темно-синього седана, тоді коли я проходив біля засклених дверей на балкон (навпроти дороги). Тобто з використанням встановлених в моїй хаті жидо-штундами засобів стеження.
Виявив отруту з ВПЗ на трьох літровій дюралєвій каструлі, на двох трилітрових скляних бутлях, на горловині і на зовнішній частині по усій площі.
Виявив радіацію н крес-салаті з мого городу.
Виявив отруту з ВПЗ на двох викрутках, одна була в гаражі, а друга на горищі.
Виявив отруту з ВПЗ ще на двох каструлях і на ще 12-ти трох літрових бутлях, на одному півлітровому, на двох пляшках 0,5 літра, на вимикачу освітлення в підвалі.
Активація радіації на трьох стінах кухні.
Виявив отруту з ВПЗ нп пластиковій пляшці з олією, на ручці шариковій.
23:51, отримав ураження ультразвуком з якогось важкого автомобіля, через вікно кухні, з використанням засобів стеження встановлених в моїй хаті жидо-штундами.

2 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на стіні кухні, біля вікна, на металічному листі на вікні, на підлозі і стіні коридору, на підлозі вітальні, на сходинках трьох маршів сходової клітки.
Біля 13:00 год, газова атака іпрітом, тоді коли я був на подвірю; мабуть щось вилили під огорожу чи під вїздну браму з білої іномарки-черевика, великої, котра тоді проїзджала по дорозі.
Виявив отруту з ВПЗ на ще одних ножицях, маленьких, на ножі кухонному, на вилках радіоприймача і блоку живлення ноутбука.
23:17 год, утримав ураження ультразвуком з якогось важкого автомобіля, через вікно кухні.
23;30 год, виявив наявність іпріту в гаражі. Ущільнив гаражні ворота.

3 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Виявив отруту з ВПЗ на трьох упаковках з гірчицею меленою (куплених 25 серпня, тоді коли я перший раз виходив з дому і залишив їх в гаражі), на трьох упаковках цукру, на двох упаковках рису, на упаковці з какао (купленою 25 серпня, тоді коли я перший раз виходив з дому і залишив їх в гаражі)
Активація радіації на підлозі кухні, на стіночці біля мойки кухонної, на стіні сходової клітки (від входу до площадки першого поверху

4 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Виявив радіацію на плиті лежака і на бантах даху на горищіє
Виявив отруту з ВПЗ на куску каналізаційної труби діаметром 50 мм, котра вже роками валялася на горищі, на 8 кришках до бутлів, на шнурку для рушників у ванні, на шнурку для білизни на горищі, на дощині для одягу у вітальні, на ножі кухонному, на ручках дверей на горище і у вітальню, також і на полотнах тих дверей.

5 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Біля 11:00 год, спроба ураження ультразвуком з ГАЗ-53, з жовтою кабіною і з бочкою
Виявив отруту з ВПЗ на ручках двох відер, на ручці лопати, на 0,7 літровому бутлі.
21:30 год, газова атака через гаражні ворота.
22:50 — 23:50 год, газова атака, мабуть фосгеном, задували в хату.
Виявив отруту з ВПЗ на 20 кришках металічних до бутлів.

6 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стіні кухні біля вікна, на стіні у ванні біля умивальника.

7 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі кухні, ванни і коридору, на стіні сходової клітки, на стінці біля мойки.
21:20 год, щось задували в хату, подразнююче гортань.

8 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
10:05 — 10:25 год, газова атака іпрітом, тоді коли я був на городі біля дороги, задували з буд.№37.
Біля 11:15 год, газова атака якоюсь їдкою речовиною, тоді коли я був на городі позаду ділянки, задували з ділянки №34, під прикриттям розпаленого вогню на ділянці №36є
Виявив отруту з ВПЗ на одному з каменів, котрим я підпирав ззовні гаражні ворота, отримав сильне ураження правої руки. Вчора там ще отрути не було.

9 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на лежаку, посередині, на рівні поясниці, на двох стінах зовнішніх біля гаражних воріт.
18:07 год, отримав ураження ультразвуком зі сріблястого буса, через вікно вітальні, тоді коли тільки туди зайшов, тобто з використанням хасобів стеження встановлених жидами у моїй хаті.

10 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
23:00 — 00:10 год, газова атака фосгеном, задували в хату.

11 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
00:20 — 00:50 год, газова атака іпрітом.
07:30 — 8:10 год, газова атака, мабуть фосгеном. Задували в хату через двері на балкон. Очевидно з буд. №33.
9:40 10:50 год, газова атака іпрітом.
Активація радіації на стінах дверного проходу до кухні, дуже сильна.

12 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Біля 9:30 — 10:50 год, газова атака іпрітом, зі сторони буд №33, тоді коли я працював на городі позаду будинку і збирав ягоди кизилу.
15:35 год, год, газова атака іпрітом, тоді коли я працював на городі біля дороги. Вилили отруту під огорожу; хтось підійшов туди з верху дороги і потім повернувся. Мабуть хтось з тих хто “працює” на ділянці №36. Тоді коли на буд №34 встановлювали відеокамери, мабуть працівники МВС.
Біля 17:00 гд, год, газова атака іпрітом, задували через гаражні ворота, очевидно з буд №37.
Отруївся картоплею з власного городу.
Хакерська атака на мій ПК, тоді коли я відправляв свій коментар, внаслідок чого був заблокований для мене вихід в Інтернет. Через декілька годин вдалося розблокувати вихід в нет. Вірус є десь в програмі оператора нету але вдається його нейтралізувати.

13 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
01:15 — 01:57 год, год, газова атака фосгеном.
Біля 16:35 год, отримав ураження ультразвуком з фури, котра стояла біля буд №33, через вікно вітальні. Там щось вантажили чи розвантажували. Фура стояла з увімкненим двигуном. А коли я зайшов у вітальню то фура почала рухатися вперед і назад, тоді я і отримав ураження ультразвуком.
Виявив отруту в кизилі.

14 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стіночках біля мойки і газової плити.

15 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі і на стінах ванни, дуже сильна. Також і на плиті лежака.

16 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі і стінах кухні і ванни. Також і на плиті лежака.
На верху стіни буд №34 встановили камери відеонагляду, одна з них на половину орієнтована на мою ділянку.

17 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
10:20 год, отримав ураження ультрзвуком з червоної іномарки, через вікно південної спальні.Так миттєво це можна було вчинити тільки з використовуванням встановлених жидами в моїй хаті засобами стеження.

18 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Виявив отруту з ВПЗ на городі, біля криниці, на одному кущі перцю гіркого. Отримав сильне ураження правої руки. 16 вересня там ще отрути не було.
Відеокамеру стеження на буд №34 ще більше розвернули на мою ділянку; вона вже є прямо направлена на гаражні ворота мого будинку, котрі я використовую і для входу в будинок. Власником будинку №34 є штунда і серійний вбивця Р. Іванський.
Активізація радіації, дуже сильна на балясинах і стінах трьох сходових маршів.
20:46 год, і раніше, двічі отримав сильне ураження ультразвуком, тоді коли перебував на кухні, з вантажівки з маніпулятором, з коротким бортом, котра приїздила на ділянку №30 за цеглою, у супроводі великого джипа, світло-зеленого.

19 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі і стінах кухні, ванни, коридору. На сходинках, балясинах і стінах трьох маршів сходової клітки.
Відеокамеру на будинку №34 серійного вбивці дещо відвернули від мого будинку. Виглядає так що вона є дистанційно регульована за напрямком.
13:53 год, газова атака, очевидно іпрітом, тоді коли я працював на городі біля дороги, очевидно щось влили під огорожу з білої іномарки, котра тоді проїздила по дорозі. Також тоді з інтервалом в одну хвилину по дорозі проїздив і жидівський білий великий бус, той на котрому вони раніше катали працівників МВС. Перед тим по дорозі проходив якийсь чоловік, а потім повертався.
14:20год і 15:37год, газові атаки, аналог іпріту, тільки з легким запахом, тоді коли я перебував на подвірю, біля огорожі з №30, задували ОГ зі сторони задньої ділянки, приписаної до вул Полуботка, вздовж бокової стіни моєї хати.

22 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
11:50 — 12:10 год, газова атака іпрітом, тоді коли я працював на подвірі. Задували мабуть з буд №33
Виявив радіацію на городі біля дороги, на бораго.
Сильна радіація на підлозі і стінах кухні, ванни і коридору; біля внутрішніх дверей в гараж.

23 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Сильна радіація на підлозі і стінах кухні, ванни і коридору; біля внутрішніх дверей в гараж.
Виявив отруту з ВПЗ ще на одному кущі перцю гіркого і там де посіяв цибулю-чорнушку.
Отруївся, очевидно антибіотиками, у власному винограді; біль у нирках і віддаючий у хребті вище поясниці до ребер.
Виглядає так, що тоді коли я копав картоплю на власному городі, біля горіха волоського, то жиди, котрі приїздили на ділянку №30, на світло-зеленій іномарці, намагалися мені пришити педофілію, використовуючи своїх чи штундиських малолітніх дітей.

24 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Сильна радіація на підлозі кухні. І на плиті лежака
Відчував біль в нирках після вчорашнього отруєння антибіотиками у винограді.
Камера відеонагляду з буд №34, в 19:00 год, була повністю повернена на вікно моєї кухні.

25 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
07:20 год газова атака фосгеном, тоді коли я косив траву на проході біля бокової стіни своєї хати, біля огорожі з №34. Тоді камера відеонагляду на буд №34 була направлена прямо на мене. Задували ОГ однозначно з ділянки №34.
Дві газові атаки в 14:35 і в 15:00 год, тоді коли я працював на городі позаду будинку. Задували мабуть з буд №1 вул.Свободи.

26 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
14:20 год, газова атака фосгеном, тоді коли я декілька хвилин працював на проході між моєю хатою і огорожею з №34. Відеокамера з №34 була направлена на мене і очевидно там вже автоматизували подачу ОГ, бо зреагували миттєво.
Жидівські терористи, котрі “працювали” на ділянці №30, продемонстрували ще один жидівський спосіб прихованого вбивства українців: Один з них залишає предмет придатний для вбивства (сокиру цікавої конструкції в даному випадку), другий припарковує свій автомобіль так аби була конфліктна ситуація (загородили вхідну хвіртку), а третій крутиться біля цього автомобіля так аби інші його сприйнязи як власника неправильно припаркованої автівки.

27 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Виявив сильну радіацію на шифері задньої частини даху хати і на зовнішній частині вікна-виходу на цей дах. Вчора біля 18:00 я там був і радіації ще на даху не було. Переконаний що її нанесли жиди, котрі “працювали” на ділянці №30 і перебували там ще довго після заходу сонця.

28 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі південної спальні, особливо біля вікна.
Біля 02:00 год, отримав ураження ультразвуком, з якогось важкого автомобіля, через вікно кухні. Явно з використанням засобів прихованого стеження встановлених в моїй хаті жидівськими терористами.
11:35 год, отримав ураження ультразвуком, з білої “Ниви”,котра приїздила на діл.№30, через південне вікно вітальні.
12:10 год, попросив тих з ділянки №30 хто знову поставив вже не вперше свій великий автомобіль навпроти моєї вїздної брами аби вини там більше не паркувалися. Пасажир цього авто скривився, а молодий водій сказав “добре”.
Біля 12:20 год, спроба ураження ультразвуком, з білої іномарки-черевика, котра приїздила на ділянку №30, тоді коли я працював на своєму подвірї.
Сильна радіація на південному вікні вітальні.

29 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Сильна радіація на підлозі південної спальні.
Знову з ділянки №30 припаркували свій великий автомобіль навпрти моєї вїздної брами, можливо і ті самі що вчора.
Виявив що у водопровідній воді є отрута, соріш за усе антибіотик.
В 16;00 год, працюючі на ділянці №30 почали знімати грунт на моїй ділянці, з під огорожі. Вийшов і сказав їм що це моя земля, а ті мені показали “креслення ділянки №30, вже площею біля 14 сотик (до того було тільки 10 сотик) і розмірами, задня ширина 12,2 м, передня ширини більше 27 метрів, довжина 60 метрів. Сказали що це їм в сільській раді дали. Тоді я зателефонував на 102, про викрадення моєї землі. В поліції сказали чекати на приїзд поліцейських. І я їх чекав на подвірю.
16:30 — 17:30 год газова атака фосгеном, або аналогом фозгену, задували зі сторони буд №33, або\і доставляли ті що перебували на ділянці №30, або/і ті що тоді проходили чи проїздили по дорозі. Найбільша концентрація була біля вїздної брами. Вітер помірний був південно-східний.
В 17:17 год, телефонував в поліцію на 102, про спробу вбивства отруйним газом, фосгеном або його аналогом. Виявив ОГ за клінічною картиною. Довго мене там перепитували що таке фозген.
В 17:20 год подача ОГ припинилася, а через 15-20 хвилин повітря самоочистилося.
Перед 20:00 год приїхали поліцейські і я написав дві заяви; про викрадення грунту на моїй ділянці, котре створило умови для руйнування моєї огорожі. І про спробу вбивства отруйним газом, фозгеном або його аналогом.
Під час написання другої заяви, стоячи біля автомобіля поліції, лицем до нього, отримав ураження ультразвуком, дуже сильне (“пробило” металічну пластину 0,65 мм захисного жилета) і неймовірно точичне, по хребті біля нижніх ребер. Позаду мене була моя хата, збоку ділянка №30 і позаду мене проходив тільки один з поліцейських, худорлявий, той що сидів біля водія. Він же був у мене і більше року тому, тоді в час його присутності було вчинено проникнення у мій будинок, з метою вбивства мене отрутами і радіоактивними речовинами. Причому моє звернення з цього приводу в Пустомитівському РВ не зареєстрували, я скаржився в обласну поліцію і в обласну прокуратуру але безуспішно.

30 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на стіні кухні.

1045 спроб вбивства за серпень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Жовтень 2017

Водопровідна вода була отруєною 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, (29 води не було), 30, 31 жовтня. Всього 30 днів/разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 жовтня. Всього 31 день/раз.

1 жовтня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, горіху волоського; на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови); на підлозі кухні, ванни, двох коридорів, 4 кімнат, двох сходових площадок, 4-ох сходових маршів, горища, гаражу, 3-ох підвальних приміщень, сушарки, кладовки, туалету, стайні (з 7.10.2017); на стінах кухні, ванни, двох коридорів, 4 кімнат, двох сходових площадок, 4-ох сходових маршів, горища, гаражу, 3-ох підвальних приміщень, сушарки, кладовки, туалету; на лежаку. (Всього 97)
Отрута з ВПЗ на внутрішній частині ванни, умивальника, мойки, на більше 20-ти одиниць одягу; на більшу 10-ти одиниць ручного інструменту; на 11 дверних ручках, на більше 50 столових предметах (ложках, вилках, ножах, мисках, каструлях, кришках) (Всьго 94). Далі скорочено: “Радіація в 96 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.”

Активація радіації на підлозі підвалу, біля входу в сушарку.
Біля 19:03 год отримав ураження ультразвуком з білого, бежевого чи сріблястого автомобіля іномарки, мабуть КІА, котрий проїздив по вул. Полуботка, тоді коли я на хвилину підійшов до вікна західної спальні. Однозначно з використовуванням засобів прихованого стеження встановлених в моїй хаті жидами.

2 жовтня, радіація в 96 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
19:42 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля, тоді коли на декілька разів підійшов до західного вікна вітальні.
Активація радіації, дуже сильна, на усьому подвірї, особливо біля гаражних воріт.
Активація радіації на підлозі кухні, на сходовій клітці, на стіні і на дверях на балкон,ина батареї опалення східної спальні.

3 жовтня, радіація в 96 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Активація радіації на плиті лежака.

4 жовтня, радіація в 96 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
12:02 год, отримав ураження ультразвуком з сірої іномарки-комбі, тоді коли на пару секунд підійшов до західного вікна вітальні.
Активація радіації на підлозі коридору, на сходинках, площадках і стінах сходової клітки,
23:57 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля, тоді коли перебував на кухні.

5 жовтня, радіація в 96 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
16:33 год, отримав ураження ультразвуком з якогось автомобіля, тоді коли перебував на кухні.
Активація радіації на плиті лежака.

6 жовтня, радіація в 96 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Активація радіації на підлозі і стінах кухні.
12:25 год, виявив в гаражі отруйний газ фозген, його вилили під гаражні ворота, вхідна хвіртка була кимось відкритою, бо вчора була закритою.
15:05 год, отримав ураження ультразвуком з білої іномарки-черевика з якимісь написами зеленого кольору, тоді коли на хвилину підійшов до вікна східної спальні. Гул цього автомобіля був подібним до гулу того котрий був 5.10.2017 в 16:33 год. Раніше ще його не бачив . Однозначно з використовуванням засобів прихованого стеження встановлених в моїй хаті жидами. Можливо це були татари з Криму, подільники жидів.

7 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Виявив радіацію на підлозі стайні, на верху піднавісу позаду хати.
Виявив радіацію на боковичці ліжка східної спальні, дуже сильну.

8 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Активація радіації на підлозі східної спальні і на лежаку в кухні.
Активація радіації на підлозі кухні

9 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Ходив тричі в мегамаркет за продуктами; на касі там був, згідно чеків, в 10:17, в 11:20 і в 12:27 год. Коли туди йшов перший раз, біля 9:40, на своїй вулиці, біля буд № 20 зазнав ураження отруйним газом іпрітом, мабуть з якоїсь ділянки чи будинку, бо на вулиці нікого і нічого не було. Далі біля 10:00 год, на вузькому тротуарі біля вїздної брами на територію “Епіцентру”, зі сторони кільцевої, отримав ураження отруйним газом, іпрітом, очевидно ОГ задіяла старша жінка в червоній куртці котра йшла назустріч, з ознаками гримування лиця. А через хвилин 7, вже коли виходив з території Епіцентру, іншої сторони, знову отримав ураження ОГ іпрітом, але незначне бо вчасно ухилився прикривши лице медичною марлевою повязкою. ОГ очевидно задіяв якийсь чоловік, котрий йшов мені назустріч першим коли я тільки минув браму “Епіцентру”

Коли йшов в гіпермаркет вже втретє, біля 11:47 год, то також відчув дію ОГ іпріту, котрий очевидно задіяла росла молода жінка, котра йшла мені на зустріч, на вулиці з котрої є заїзд на територію продовольчого гіпермаркету.

Коли повернувся перший раз, біля 10:37 год, то виявив ознаки проникнення в гараж (цокольне приміщення). Ознак вскритя дверей в житлове приміщення з цоколя, не було.
Коли повернувся вдруге, біля 11:50 год, то вже виявив і ознаки проникнення вскриття дверей в житлове приміщення з цоколя.
А коли повернувся в третє, біля 13:00 год, то виявив сильну радіацію на підлозі гаража, вздовж проходу від гаражних воріт до дверей з цоколя до житлової частини.

Коли вдруге йшов в гіпермаркет і вже був на його території, то почув дратівливий і ритмічний звук, з іншої сторони автомобільної стоянки ТЦ “Метро”; інтуїтивно повернув голову і побачив що цей звук йде з білої іномарки-черевика з рекламними написами зеленого кольору, ідентичної з тею іномаркою-черевиком з котрої я отримав ураження ультразвуком 6 жовтня 2017р в 15:05 год. Очевидно отак бусурмано-жидівські терористи демонстрували мені їх безкарність.

В 15:21 год телефонував в поліцію, на “102”, про спробу вбивства радіоактивними речовинами, з проникненням в будинок. Через хвилин 40 зателефонувала якась особа і сказала що з поліції, запитувала “що вкрали” і “як ви виявили проникнення в будинок”. На друге питання я відмовився відповідати, бо усе сказане мною поліціянтам ставало відомим терористам. Ніхто з поліції так і не приїхав.

10 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіація на підлозі кухні, ванни, підвалу і гаражу

11 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Виявив радіацію на зовнішній стороні цоколя, зі сторони ділянки №34, довжиною до 10 метрів

13 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
13:39 год, отримав ураження ультразвуком з білої іномарки черевика, тоді коли був біля вікна південної спальні.

14 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
18:50 год, імітація ураження ультразвуком, з сірої іномарки кросовера, тоді коли я підійшов до вікна західної спальні.

15 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Активація радіації на стінах кухні, на підлозі східної спальні, на тумбочці і на боковичці ліжка в східній спальні, на боковичці дивана і тумбочки у вітальні.
21:00 год, газова атака фосгеном, задували через гаражні ворота.
Водопровідна вода тече отруєною, не встановленою хімією.

16 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіація на стінах кухні (зокрема і навпроти верху лежака), на підлозі кухні, ванни, коридору.12:30 — 13:38 год, газова атака фозгеном, тоді коли я працював на городі біля дороги. Задували фозген зі сторони ділянки №26 жида Зеника, з піддтримуючим піддувом повітря з ділянки №37 штунди Тараса.

17 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіація на підлозі кухні, ванни, коридору, на стінах кухні.

18 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
8:50 год, була присутня на подвірї якась хімія, очевидно щось там вилили подібне за впливом на організм людини до фозгену.

19 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.

20 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
11:30 год, ймовірно ураження ультразвуком, або імітація, з сірого чи чорного кросовера, котрий двічі проїздив по дорозі, тоді коли я був на городі біля дороги.
11:50 год, газова атака іпрітом, задували через гаражні двері, після того як я на пару хвилин виходив на подвіря і не ущільнив гаражні двері. Тобто з використанням засобів прихованого стеження встановлених жидами в моїй хаті.
12:20 год, газова атака іпрітом, задували через вентиляційний отвір в стіні цоколю з тильної сторони будинку, з проникненням на мою ділянку очевидно осіб котрі тоді перебували на ділянці №30 жида і серійного вбивці Савки.
Виявив радіацію на тильній стороні холодильника, тобто там де вона могла бути нанесеною тільки 9 чи 11 жовтня; значить точно тоді було проникнення в мій будинок жидівськими терористами.
Активація радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору і гаражу

21 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.
Виявив отруту в курятині, котру сьогодні зарубав; чимось її нагодували, мясо, шкіра і кості були неприродно жовтими.

22 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.

23 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.

24 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.

25 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.

26 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.

27 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.
Біля 14:00 год, газова атака фозгеном, тоді коли я працював в гаражі. Задували отруйний газ через гаражні ворота, тоді коли вони були не ущільнені; однозначно з використанням засобів прихованого стеження встановлених в моїй хати жидами.
Перейшов на дощову воду, через отруєння водопровідної води жидо-штундами, ще з початку вересня (а в загальному ще з листопада 2012 року), мабуть антибіотиками. Два дні до того жив без води, а сьогодні, дякуючи Богу, пішов дощ; бо значно зросла концентрація отрути і тому очистка стала неможливою.
Виявив отруту з ВПЗ на електровимикачі в гаражі.

28 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.
11:15 год, газова атака фозгеном, тоді коли я повертався з магазину, недалеко від мого будинку, на паралельній вулиці; очевидно задували з буд №1 на вул Полуботка, єговіста і поляка.
Тоді коли я йшов в той магазин то на зупинці біля с/р старші жид і жидівка навязували мені розмову, запитуючи чи їздить тут такий номер маршрутк. Їм відповів що їздила але я вже її давно не бачив. Мабуть хотіли створити конфліктну ситуацію. Ця жидівка, котрій польський диверсант граф Шептицький намалював метрику про хрещення, від імені УГКЦ, декілька років тому неодноразова намагалася мене вбити ультразвуком в сільському храмі св. Івана Богослова. Ця серійна вбивця дуже досвідчена, вже мабуть не один десяток українців вбила.

12: 45 год, виявив сильну радіацію на металевій бочці на подвірю, мабуть нанесли її тоді коли я ходив в магазин.
Біля 17: 00 год, газова атака чадним газом, двічі, тривалістю 10 і 20 хвилин, очевидно задували з будинку №33 жида Кришталя.
Виявив отруту з ВПЗ на дверній ручці південної спальні.
Активація радіації на підлозі і стінах кухні.
Загасив засіб прихованого стеження типу “світлячок” на кухні, ліворуч від вікна, нпмкуті стін, на рівні грудей, розміром 10 на 40 сантиметрів.

29 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.
Виявив отруту з ВПЗ на ручках дверей у вітальню і на содовій клітці; на дверках морозильної камери і на ручках дюралевої каструлі на 4 літри.
Загасив засіб прихованого стеження типу “світлячок” на кухні, праворуч від газової плити на стіні, на рівні очей, розмірами 10 на 70 сантиметрів.
Виявив отруту з ВПЗ на мішку плетеному пластиковому, котрий був на лежаку в кухні.

30 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.
Виявив сильну радіацію на стіні біля фіртки, біля гаражних воріт і на стіні фундаменті вздовж стежки до стайні.
Загасив засіб прихованого стеження типу “світлячок” в схілдній спальні, ліворуч від вікна на стіні, на рівні очей, розмірами 10 на 80 сантиметрів.
Виявив радіацію на лицевій стороні пічки на кухні, практично на усій площині, за винятком дверцят.
Виявив сильну радіацію на обох сторонах дверей і коробки у вітальню.
Виявив радіацію на 1,5 літровій пластиковій пляшці з 45% розчином каустику. І також на 2,5 літровій банці старого зразка з під клею ПВА, також з розчином каустика. Виніс їх з хати і вилив під дорогу, а пляшку і банку викинув на купу з радіоактивними речами.
Виявив радіацію на стінах сходового маршу, від виходу на балкон до коридору другого поверху; і на стінах і підлозі коридору другого поверху.
Виглядає так що було чергове проникнення жидівських терористів в мою хату 28 жовтня 2017 року.

31 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.
8:30 — 13:30 год, працював на городі позаду хати. 8:40 — 10:30 год, газова атака іпрітом; задували зі сторони буд №36. 10:40 -11:00 год, газова атака фозгеном, тоді коли я був був біля самої огорожі з ділянкою №6 вул. Полуботка, перед тим за декілька секунд туди підходив господар (штунда) тієї ділянки і швидко кудись пішов, очевидно це він задіяв отруйний газ, бо задув з дідянки №36 в ту частину мого городу бв неможливий.
Працюючи на городі викопав біля 7 отруєних предмети, кусків пластику, і виявив на городі отруєні пусту малу пляшку, квадратну, з вилитим склом написом “первак”, і нижню половину пластикової пляшки; недавно туди вкинуті, очевидно сьогодні, коли жиди через засоби прихованого стеження побачили що я готуюся йти на город. Однозначно так організовували мені конфліктну ситуацію, бо той господар тоді майже дві години крутився на перед моїми очима. Потім і приходили жидо-штунди під мою огорожу і з ділянки №30, також явно з бажанням створити конфліктну ситуацію. Бо мають “кришу” в МВС і в судах. Хай будуть прокляті і здохнуть жиди і штунди (найперше ті з них котрі обіймають владні посади)!!!
Виявив сильну радіацію на моїй огорожі біля городу, зі сторони ділянки №30, і там на грунті.
Біля 11:30 год, отримав ураження ультразвуком, з чорної іномарки седана, коли був там на городі.

766 спроб вбивства за жовтень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Листопад 2017

Водопровідна вода була отруєною 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, листопада. Всього днів/разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 листопада. Всього день/раз.

1 листопада, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею; на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови); на підлозі кухні, ванни, двох коридорів, 4 кімнат, двох сходових площадках, 4-ох сходових маршах, горища, гаражу, 3-ох підвальних приміщень, сушарки, кладовки, туалету; на стінах кухні, ванни, двох коридорів, 4 кімнат, двох сходових площадок, 4-ох сходових маршів, горища, гаражу, 3-ох підвальних приміщень, сушарки, кладовки, туалету; на лежаку. (Всього 93)
Отрута з ВПЗ на внутрішній частині ванни, умивальника, мойки, на більше 20-ти одиниць одягу; на більшу 10-ти одиниць ручного інструменту; на 11 дверних ручках, на більше 40 столових предметах (ложках, вилках, ножах, мисках, каструлях, кришках) (Всьго 84). Далі скорочено: “Радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.”
Особливо вразлива радіація і отрута в 15 місцях.

18:55 — 19:30 год, газова атака іпрітом, задувають очевидно через щілини гаражних воріт.
19:40 — 21:42 год, газова атака іпрітом.
22:16 — 22:50 год, газова атака іпрітом.

2 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
11:00 — 12:30 год, 14 короткочасних атак іпрітом, тоді коли вивозив тачкою компост на задній город і проходив вздовж бокової стіни хати і огорожі з №34.
Перед 12:39 виявив на стежці подвіря сильну радіацію, раніше її там не було, мабуть нині вночі було проникнення жидо-штундиських терористів на моє подвіря.
Біля компостної ями і в ній виявив 4 куски пластику отруєного, отрута з ВПЗ.
13:00 — 17:00 год, копав город позаду хати і обрізував там вишню; коли виносив гілляки то тричі зазнав ураження іпрітом, у вище згаданому проході мвіж хатою і огорожею.
Викопав на огорожі біля 35 кусків предметів, найчастіше пластикових, з отрутою з ВПЗ.
Виявив радіацію на огорожі біля городу за хатою і на планці для підвязування помдорів вздовж стіни стайні. Цю планку демонтував.
13:30 — 15:00 год, отримав три ураження ультразвуком з світло-зеленої іномарки, з білого буса і з ГАЗ-53 з бочкою і з жовтою кабіною, тоді коли працював на городі позаду хати.

3 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
8:25 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля жида Кришталя, №33, тоді коли вийшов на подвіря.

4 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
01:30 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля з котрого лунала якийсь ритмічний шум гучномовця, так як і тоді авто-черевик з написами зеленого кольору біля “Метро”, тоді коли я був на кухні.
5:20 год, газова атака фозгеном,
Біля 13:00 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля, тоді коли обрізав яблуні.
15:40 год, газова атака іпрітом, тоді коли копав грядку біля горіха і сливи; перед тим там біля огорожі припаркувався синій автомобіль, котрий приїзджав до №35, з нього очевидно і задували отруйний газ.
22:54 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля через вікно кухні.
Виявив отруту з ВПЗ на ручці зливного крану 200 літрової бочки в гаражі.

5 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.

6 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Виявив радіацію на тапках. Таки точно 28 жовтня було проникнення в мій будинок жидівських терористів.
Отруївся перцем гірким, болі в підшлунковій і в кишечнику, отруту явно жиди нанесли 28 жовтня.

7 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
3:10 — 6:00 год, газова атака фозгеном.
12:10 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля чорного “ДЕО”, що приїхав на діл №30, до №33 чи 35.
23:40 — 01:08 год, , газова атака фозгеном.

8 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
14:20 год, газова атака іпрітом, з сірого автомобіля, котрий приїздив до №37, до нього хтось виходив з хати №37.
Просив робітників з діл.№30 не копати під моєю огорожею і на моїй землі і ті покинули роботу і пішли; присутній з ними молодий і малий жид вмовляв їх продовжувати роботу. Прокляв ще раз жида Р. Савку, як злодія і серійного вбивцю. Через дві години частина з тих робітників повернулася і почала заливати фундамент під огорожу на моїй землі. Стояв там і проклинав їх.

9 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Виявив радіацію на городі перед дорогою; вчора ввечері її там ще не було.
13:55 год телефонував на “102” аби вияснити стосовно моєї заяви від 29 вересня 2017 року, про викрадення землі на моїй ділянці засобами екскаватора і самоскида “Камаз” з червоною кабіною і створення умов для руйнування моєї огорожі”. І про мою заяву віз 29 вересня 2017 року “про спробу вбивства фозгеном” . В Пустомитівському РВ трубку підняла особа яка назвалася Юрієм Гоцько. Вона сказала що до мене приїздили 29 вересня Горбаль Богдан (штунда,худий, серійний вбивця) і Фень Олександр (жид, повний, очевидно також серійний вбивця)
Першу заяву нібито зареєстрували але про суть відповіді нічого не сказали, лише що “відправили поштою”, а другу, про спробу вбивства, ні. Подав звернення скаргу про нереєстрацію моєї письмової заяви від 29 вересня 2017 року “про спробу вбивства фозгеном”.

10 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.

11 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Виявив сильну радіацію в гаражі, біля воріт, на підлозі. І на передній частині газової плити на кухні.

12 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.

13 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.

14 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Активація радіації на підлозі і стінах кухні і ванни, у 8 місцях.

15 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
Імітація ураження ультразвуком з білого автомобіля під джип і чорного автомобіля середнього.

16 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
Виявив отруту з ВПЗ на електричному вимикачеві біля котла.

17 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
Радіація на стежці подвіря і на городі біля дороги.

18 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
00:07 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля, через вікно кухні.

19 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
Виявив радіацію на котлі.

20 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.

21 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
Сильна радіація на на стелі кухні і на підлозі біля кухонної мойки.

22 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.

23 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.

24 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
14:45 год, отримав ураження ультразвуком з білого буса, тоді коли вийшов на подвіря.

25 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
13;07 год, отримав ураження ультразвуком з чорної малолітражки, котра їхала вниз по дорозі, через вікно вітальні
13:50 год, отримав ураження ультразвуком з чорної іномарки КІА, тоді коли я працював на городі біля дороги.
14:00 — 14:32 год, газова атака, біль в легенях, задували з №33.
13:30 год, отримав ураження ультразвуком з чорної малолітражки, тоді коли виходив з гаражу.
14:50 -16:25 год, три газові атаки фозгеном, котрий кинули під вїздну браму або на подвіря з діл №30. Робітники звідти пішли і невдовзі туди приїхала вишнева “99”, звідки і задіяли ОГ, під прикриттям двох автоиобілів з №35, чорного і синього.
Ввечері виявив сильну радіацію на мишці ноутбука, на поличці де він стояв і на кульку в котрому він був. Мабуть це наслідок проникнення в мою хату жидів 28 жовтня.

26 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.

27 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Біля 17:00 год побачив, що робітники з ділянки №30 встановлюють опалубку під залив бетону на огорожу на моїй землі. Стояв там і проклинав їх і їх начальників.
Один з тих робітників погрожував мені розправою, кажучи “кину молотком”. А при повторі тієї погрози їх бригадир, серійний вбивця, заборонив йтому це говорити.
Біля 18:00 год газова атака іпрітом, тоді коли я був на своєму подвірі. Задували з №34 або №36. Тоді коли присутні на №30 жиди і штунди відійшли на безпечну відстань.

28 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
10:00-10:47 год, ураження ультразвуком з КАМАЗ-а самоскида з червоною кабіною номер ВС 47-86 ЕЕ, котрий викрадав землю з моєї ділянки тоді коли я був на подвірі.
11:05-11:20 год, газова атака фозгеном, задували з №33 або з бежевого джипа “Тойота”, номер ВС 12-32 СР, котрий приїздив до №33.
11:50-12:06 год, три ураження ультразвуком, з сірого “Фольсвагена” седана, номер ВС 85-88 ВМ, тоді коли я був на подвірі.
12:35-12:40 год, два ураження ультразвуком з червоної малолітражки (очевидно з №37) і сірого малого джипа, тоді коли був на подвірі.
12:54 год, ураження ультразвуком з червоної малолітражки, через вікно вітальні.
16:20 год, ураження ультразвуком з автомобіля, по нозі, тоді коли був на подвірі.
Виявив радіацію на стіні фундаменту моєї хати, на рівні локтя, зі сторони №34
Говорив тим хто викрадав частину моєї ділянки: “Жиди і штунди (злодії, вбивці і нацисти), будьте прокляті і здохніть! Хай ваш Ізраїль зітреться з лиця землі. Хай буде благословенний той що буде вас ліквідовувати. Хай будуть прокляті і здохнуть ті чиновники, поліцаї, прокурори і судді, котрі створили для вас можливість безкарно грабувати і вбивати українців. Вони мене просили не дивитися на них і я це прохання намагався виконувати.

29 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
8:40 год, ураження ультразвуком з червоної малолітражки з №37, за рулем була жінка.
9:01 год, ураження ультразвуком з чорної іномарки седана-комбі, мабуть з №34, тоді коли був на подвірі.
9:29 год, ураження ультразвуком з білого буса великого, котрий зупинявся і спілкувався з тими хто перебував на ділянці №30, тоді коли був на подвірі.
9:39 год, ураження ультразвуком з ДЕО бежево-жовтого, , тоді коли був на подвірі.
9:49 год, ураження ультразвуком з червоної іномарки седана, тоді коли був на подвірі.
Виявив радіацію, дуже сильну, на стежці подвіря, біля горіха, і під виноградником, біля городу. Позавчора її ще не було, очевидно її нанесли вчора ранком.

30 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
10:16 год, ураження ультразвуком з чорної іномарки комбі з шашечками таксі, тоді коли був на подвірі.
11: 08 год, ураження ультразвуком з білого буса з іноземними номерами, очевидно з будівельної фірми, на діл №30, тоді коли був на подвірі.
11:19 год, ураження ультразвуком з ГАЗ-53 з бочкою і жовтою кабіною, тоді коли був на подвірі.
11:49 і в 12:03 год, два ураження ультразвуком по очах, з білого великого авто, під джип, з затемненими вікнами, тоді коли був на подвірі.
12: 34 год, ураження ультразвуком по очах, з сірого джипа, тоді коли був на подвірі.
14:49 год, ураження ультразвуком з червоної малолітражки, тоді коли був на подвірі.

678 спроб вбивства за листопад 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Грудень 2017

Водопровідна вода була отруєною 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 листопада. Всього 28 днів/разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31 листопада. Всього 30 днів/разів.

2 грудня, 11:56 год, ураження ультразвуком з великого біло авто під джип.

6 грудня, виявив отруту з ВПЗ на правому берці і на тапочку, на ручках дверей у вітальню і на ганок.
Активізація радіації на підлозі і стінах кухні, ванни і коридору на 1-му поверсі..

7 грудня, 10:15-11:40 год, газова атака фозгеном, тоді коли я працював на городі і обривав калину. Ймовірно задували отруйний газ з буд №39.
Біля 11:00 год, ураження ультразвуком з червоної малолітражки.

8 грудня, виявив радіацію на боковичці лежака. Активація радіації на підлозі і стінах кухні.

12 грудня, двічі ходив в супермаркет за продуктами і платити за комуналку.
Біля 11:25 год, тоді коли стояв на зупинці двічі отримав ураження ультразвуком з вантажівок з бочками; синя кабіна і синя бочка, синя кабіна і зелена бочка. Зупинка біля сільської ради.
Біля 12:10 год, отримав ураження ультразвуком на початку вулиці Гоголя, тоді коли біля мене пройшла жінка з сумкою.
Біля 12;20 год, отримав ураження фозгеном, тоді коли підходив до свого будинку, з кінця вулиці. Задували отруйний газ з сторони білого великого буса або червоної (вишневої) “девятки” біля діл. №30
Біля 12:40 год, два ураження ультразвуком зтих самих вантажівок з бочками, на зупинці біля вулиці Гоголя.
Біля 12:40 год, зайшов в аптеку. Вслід за мною зайшли дві старші особи, чоловік і жінка, чоловік чорнявий з вусами, він намагався мене розговорити, зокрема запрошував “на пиво”, не запитавши мене сказав що я пропускаю в черзі його супутницю, на що я промовчав, а на пропозицію піти “на пиво” відмовився. А потім він доторкнувся до моєї лівої руки, вище локтя, внаслідок чого я відчув там біль подібний до ураження отрутою з ВПЗ або/і радіацією. Було досить тепло але той чоловік зайшов в аптеку в рукавицях, а потім вже на його правій руці рукавиці не було.
Виявив радіацію на грунті біля вхідних сходів, дуже сильну, тоді коли вперше повернувся з магазину.

13 грудня, активація радіації на підлозі і стінах кухні і ванни.

14 грудня, активація радіації на підлозі і стіні біля кухонної мойки.

15 грудня, виявив отруту на 15 кришках металічних і пластмасових, котра спричиняє біль в гортані і верху стравоходу.

16 грудня, радіація на підлозі і стінах кухні і ванни.
Виявив отруту з ВПЗ на пластикових пляшках з олії, котру я купив 12 грудня, коли перший раз ходив в магазин і куплене залишив в гаражі. Тобто або було проникнення в мій гараж або отруту нанесли на касі супермаркету.

18 грудня, активація радіації на підлозі кухні, ванни, коридору і трьох сходових маршів.
Виявив отруту з ВПЗ на ще 5 металевих кришках

20 грудня, 12:30 год, газова атака фозгеном, ймовірно задували з автомобіля н ділянці №30.
18:10 – 22:20 год, газова атака іпрітом задували через вікно південної спальні, ймовірно з буд №35.

21 грудня, виявив сильну радіацію на грунті подвіря біля гаражних дверей.
Активація радіації на підлозі і стінах кухні. Мив.

26 грудня, 12:10 — 15:00 год, газова атака, ймовірно іпрітом, тоді коли я різав на циркулярці дрова і були відкриті гаражні двері. Ймовірно отруйний газ задували з білого буса, котрий приїздив на ділянку №30.
Виявив радіацію на грунті городу біля дороги, біля огорожі з №34, там де я його ще не докопав і мав ще там працювати
Виявив на кухні три засоби прихованого візуального стеження, типу “світлячок”.
Радіація на фундаменті біля гаражних дверей.

27 грудня, 9:55-10:20 год, газова атака іпрітом, тоді коли я був на подвірі
Виявив сильну радіацію на куску плінтусу, котрий знаходився в незакінченому санвузлі другого поверху.
Сильна радіація на пілддозі, стінах і стелі кухні і ванни. Мив.

28 грудня, активація радіації на підлозі і стінах кухні. Мив.
Виявив отруту з ВПЗ на ручках стамески, молотка і “киянки” (деревяного молотка до бляхи покрівельної), на шліфуфольній шкірці і на двох кусках дошки, в гаражі.

29 грудня, сильна радіація на підлозі, стінах і стелі кухні і ванни. Мив.

30 грудня, радіація на підлозі, стінах і стелі кухні і ванни. Мив.

31 грудня, активація радіації на підлозі кухні, ванни, коридору і вітальні. Мив.

643 спроби вбивства за грудень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Січень 2018

Водопровідна вода була отруєною 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27 січня. Всього 18 днів/разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 2, 3, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 20, 21 26, 27, 28 січня. Всього 13 днів/разів.

2 січня, 9:25 год, отримав ураження ультразвуком з зелено-синьої іномарки ДЕУ, тоді коли виходив з гаражу.
Отруївся буряками купленими 12.12.2017.

3 січня, 13:30 — 13:58 год, отримав ураження ультразвуком, тоді коли заходив у вітальню, мабуть з сірого автомобіля з нікельованими обводами котрий припаркувався навпроти моєї вїздної брами. Через вікно вітальні і з використанням засобів стеження встановлених в моїй хаті жидами.
Активація радіації на стінах, балясинах і сходинах двох сходових маршів сходової клітки.

4 січня, активація радіації на підлозі кухні.
16:40 год, отримав ураження ультразвуком тоді коли підійшов до вікна вітальні, мабуть з автомобіля жида з №33.

5 січня, активація радіації на боковичках ліжка і серванта у вітальні, на підлозі коридору другого поверху, на дверях на балкон, на стінах біля газової плити, на верху кухонного стола

7 січня, Різдво Христове.

8 січня, активація радіації на підлозі кухні.

11 січня, активація радіації на підлозі кухні, коридору і ванни.

12 січня, активація радіації на підлозі кухні, коридору і ванни.

15 січня, активація радіації на стінах ванни

16 січня, активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стіні кухні і ванни.

18 січня, активація радіації на підлозі кухні і ванни.
Виявив радіацію на верхній плиті кухонних тумбочок, біля газової плити, на стелі кухні.

19 січня, активація радіації на підлозі кухні, на верху кухонних тумбочок, на стінах кухні

20 січня, активація радіації на верху кухонних тумбочок , на стінах кухні. Знешкодив “світлячок” (засіб стеження) на стелі кухні.

23 січня, виявив радіацію в гаражі у двох місцях на деревяних планках і на решеті для просіювання зерна. Отруївся водопровідною водою

24 січня, активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стелі і стінах кухні.

25 січня, активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стелі і на стінах кухні, на верхній плиті кухонних тумбочок.

26 січня, 11:40 год, отримав ураження ультразвуком, тоді коли виходив на подвіря, з білого буса на ділянці №30.
15:21 год, отримав ураження ультразвуком, тоді коли підійшов до вікна східної спальні, мабуть також з того самого білого буса.
Виявив радіацію на боковичці циркулярки

27 січня, 10:28 год, виявив отруйий газ іпріт в гаражі.
13:16 отримав ураження ультразвуком, з синього буса з білим верхом, тоді коли був на подвірї.
Біля 15:40 год, газова атака, влили щось під гаражні двері, мабуть з №34, з шумовим супроводом, типу хтось говорив біля дверей. Я тоді працював в гаражі і відкрив двері і вийшов на подвіря. Де і надихався ОГ.
Виявив отруту з ВПЗ на дроті обмоточному, алюміній, 6 квадратів.

28 січня, знешкодив ще один засіб стеження, типу “світлячок”, на кухні.

29 січня, сильна активація радіації на кухні.

30 січня, активація радіації на стіні в гаражі біля фугувального верстата.

31 січня, 13:32 год, отримав ураження ультразвуком з білого буса, тоді коли був на подвірі. Те саме було в 13:48 і 13:59 год, з того самого буса, котрий нагло їздив кругами.
14:11 год, отримав ураження ультразвуком, по очах, з червоного Фольсвагена-комбі, мабуть з №34

572 спроби вбивства за січень 2018 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Лютий 2018

Високий рівень електро-магнітного поля 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, лютого.

3 лютого, біля 9:30 год, отримав ураження ультразвуком, мабуть іпрітом, тоді коли виходив на подвіря. Мабуть задували ОГ з №33.
Активація радіації біля газової плити, біля дверей у ванну і кухню, на двох стінах сходової клітки, з першого на другий поверх.
Виявив отруту з ВПЗ на зовнішній частині півлітрової скляної банки, котру я використовував як горнятко.

5 лютого, біля 12:10 год, виявив ОГ, типу іпріт, в гаражі.
Активація радіації на стінах сходової клітки.

6 лютого, 10:25 год, виявив ОГ, типу іпріт, в гаражі.

8 лютого, 8:55 год, виявив ОГ, типу іпріт, в гаражі.
18;10 – 19:09 год, отримав два ураження ультразвуком, мабуть з автомобіля, через вікно кухні.

10 лютого, біля 13:40 год,отримав два ураження ультразвуком, з бежевого седана і з білого кросовера, тоді коли на декілька хвилин вийшов на подвіря. Камера відеонаглду на буд № 34 була спрямован на моє подвіря.

13 лютого, 10:30 год, виявив ОГ, типу іпріт, в гаражі.

14 лютого, 11:50 год, виявив ОГ, типу іпріт, в гаражі.

15 лютого, 02:40 год і 18:40 год, дві газові атаки іпрітом, тоді коли я був на кухні, мабуть закачували через гараж.

17 лютого, 13:40 год. виявив ОГ, типу іпріт, в гаражі. Задували через двері на балкон, мабуть з №33.

18 лютого, виявив радіацію на підлозі спальні над кухнею.

19 лютого, 18:10 год, отримав ураження ультразвуком. Тоді коли був на подвірї. З чорного малого джипа.

18:05 — 18:15 год, газова атака, ОГ типу іпріт, тоді коли я був на подвірї.

21:30 — 22:30 год, газова атака, ОГ типу іпріт, через двері на балкон, мабуть з №33.

20 лютого, 6:50: 8:36 год, газова атака, ОГ типу іпріт, через двері на балкон, мабуть з №33.

12:10 — 22:00 год, газова атака, ОГ типу іпріт, через двері на балкон, мабуть з №33.

13:46 год, ртримав ураження ультразвуком, через вікно вітальні, з синього буса з білою полосою на боках.

23:00 — 01:30 год, газова атака, ОГ типу іпріт, через двері на балкон, мабуть з №33.

21 лютого, 9:50 год, виявив ОГ, типу іпріт, на подвірї.

Біля 13:00 год і біля 14:10 год, отримав ураження ультразвуком, мабуть з синьої “девятки” припаркованої біля №22 на моїй вулиці, по колінах, тоді коли йшов за продуктами і повертався

Біля 13:15 год, отримав ураження ультразвуком з автомобілів, на вході на площатку супермаркета “Метро”, по колінах. Також і пізніше. коли повертався.

Виявив отруту з ВПЗ і/або радіацію на грунті за вхідною хвірткою. Тоді коли повертався з супермаркета.

22 лютого, 13:20 — 15:30 год, газова атака, ОГ типу іпріт, через вікно південної спальні, мабуть з №33.

17:00 — 20:40 год, газова атакаЮ ОГ типу іпріт, через вікно південної спальні, мабуть з №33.

Виявив отруту високої концентрації в моркві, типу важких металів, куплену мною 21.02.2018 в овочевому магазинчику, на зупинці біля сільської ради мого села.

Виявив отруту в цукрі, купленому мною 21.02.2018 в “Метро”, упаковка 3 кг, виробник чи торглва марка “ARO”. А куплений там оселедець виявився непридатний до вживання, через погане зберігання чи надто довге зберігання з перепакованою датою.

23 лютого, 3:50 — 5:00 год, газова атака, ОГ типу іпріт.

13:00 — 5:00 год, газова атака, ОГ типу іпріт.

25 лютого, 1:50 год, газова атака, ОГ типу іпріт, задували через гараж.

5:39 — 7:10 год. газова атака, ОГ типу іпріт.

Виявив отруту в червоних буряках, типу важких металів, куплену мною 21.02.2018 в овочевому магазинчику, на зупинці біля сільської ради мого села.

Виявив отруту в цукрові, купленому мною 21.02.2018 в “Метро”, виробник чи торгова марка “ARO”

21:30 — 24:00 год, газова атака іпрітом, задували в хату.

26 лютого, активація радіації на підлозі кухні, коридору, ванни, на стінах кухні.

Коли я виходив на подвіря мені в лице задували, щось типу кислоти, мабуть аби уразити очі, з будинку №34. На лиці була плівка, котру було важко змити.

27 лютого, активація радіації на підлозі кухні, коридору, ванни, на стінах кухні.

18:10 — 19:40 год, газова атака іпрітом, задували в хату.

24:00 — 5:00 газова атака іпрітом.

541 спроба вбивства за лютий 2018 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Березень 2018

Високий рівень електро-магнітного поля 3, 8, 9, 13, 16, 17, 19, 20, 23, 31 березня.

Водопровідна вода була отруєною 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня. Всього 31 днь/раз.

1 березня,

1 березня, 12:50 год, газова атака іпрітом, тоді коли я виходив на подвіря, мабуть задували з №35.

2 березня, 20:00 — 2:00 год, газова атака іпрітом.

3 березня, 12:10 год, газова атака іпрітом, тоді коли я виходив на подвіря, задували з №34.
Активація радіації на підлозі і стінах кухні.

Виявив отруту в цибулі, купленій мною 21.02.2018 в селі біля сільської ради. Біль в нирках. Раніше не виявив бо отрута ще не встигла проникнути з лушпиння в середину цибулі.

4 березня, активація радіації на підлозі кухні, коридору, ванни, на стінах кухні.

Виявив сильну радіацію на плиті лежака, явно недавно нанесеній.

Виявив отруту з ВПЗ на зовнішній стороні 3-ох літрової скляної банки, в котрій я зберігав питну воду. І в трьох півлітрових банках, одну з котрої я використовував як горнятко. Виглядає так що 21 лютого було проникнення в мій будинок,тоді могли отруїти і овочі, котрі я приніс додому і пішов в супермаркет. Без допомоги поліцаїв це би не могло відбутися.

5 березня, виявив радіацію в лівому тапочку.

Активація радіації на підлозі і стінах кухні, ванни і коридору, на лицевій стороні кухонної пічки, дуже сильна (залповий викид).

10:35 год, газова атака іпрітом, чи його аналогом, тоді коли я вийшов на подвіря, задували явно зі сторони буд №33.

6 березня, 11:34 — 16:20 год, газова атака іпрітом, чи його аналогом, тоді коли я працював в гаражі.

18:40-19:00 год, газова атака іпрітом, чи його аналогом, тоді коли я зайшов в гараж.

Виявив радіацію на ніжці станини до фрезерного верстата.

Виявив отруту з ВПЗ на розвідному гаєчному ключі, на ножницях до бляхи, на дрелі, на біля 20 дощинах в гаражі. Таки точно було проникнення жидів в мій будинок 21 лютого, однозначно з допомогою поліцаїв

Виявив радіацію на стінах у ванні, на підлозі коридору і на табуретці в коридорі

7 березня,

8 березня, проводячи сканування антивірусом виявив в ПК програму Misleadin:Win32/Sofolivew
Категорія: Потенційно небажане програмне забезпечення

Опис: Ця програма відображає неправдиві повідомлення про продукт.

Рекомендована дія: Видалити це програмне забезпечення негайно.

Елементи:
containerfile:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\WinThrusterSetup.msi
containerfile:C:\Windows\Installer\53ca2d.msi
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\OFFLINE\145E9A7C\252EEB5F\Sync.exe
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\OFFLINE\37D75937\252EEB5F\MachineIdGatewayx64.dll
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\OFFLINE\41C8227D\1DA9CC32\MachineIdGateway.dll
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\OFFLINE\6B5D0F21\1DA9CC32\Sync.exe
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\OFFLINE\6FB21271\1DA9CC32\MachineId.exe
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\OFFLINE\A0DE9B64\D2CFF183\WinThruster64.exe
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\OFFLINE\A5011998\1DA9CC32\UpDates.exe
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\OFFLINE\C0B43DEA\1DA9CC32\LogFilesCollector.exe
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\OFFLINE\D173D156\50134991\WinThruster.exe
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\program files\Solvusoft\Tray\MsgSys.exe
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\program files\Solvusoft\Tray\sfhtml.dll
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\program files\Solvusoft\Tray\SolvusoftTray.exe
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\program files\Solvusoft\Tray\SuiteClient.dll
file:C:\ProgramData{4B36989F-BE86-4A21-94B1-AC154A69EA65}\WinThrusterSetup.msi->Binary.NewBinary1.F99A9D77_3183_40E0_8DD9_757AFFC9AB41
file:C:\Windows\Installer\53ca2d.msi->Binary.NewBinary1.F99A9D77_3183_40E0_8DD9_757AFFC9AB41

7:30 – 8:10 год, газова атака іпрітом, задували через двері балкону.

10:10 — 18:00 год, 8 газових атак іпрітом, задували мабуть з №35 і вилили іпріт перед гаражними дверима, ймовірно були і випари отруйного газу, нанесеного ще 21 лютого 2018 року; на горищі, у ванні, у вітальні, в східній і південній спальні.

20:06 — 22:13 год, газова атака іпрітом.
Виявив радіацію на стелі біля котла, на стіні горища, сильна, під вікном у сторону дороги.

9 березня, 20:40 — 21:30 год, газова атака іпрітом.

10 березня, 9:40 — 13:00 год, газова атака іпрітом, задували через вікно горища, очевидно з №35. Після ущільнення вікна газова атака припинилася.

11 березня, виявив іпріт біля котла, в гаражі, на подвір’ю, біля гаражних дверей.

23:24 год, ураження ультразвуком, з автомобіля, через вікно кухні.

12 березня, виявив отруту з ВПЗ на ручці дверній в східну спальню, на двох скляних бутлях, на каструлі і кришці до неї.

Виявив отруту в хмелі, важкі метали, до 21 лютого отрути там не було.

Активація радіації на підлозі кухні і ванни, на боковичці лежака.

Заблокували в інтернеті, очевидно за критику жидівського нацизму.

13 березня, 14:31 год, реалістична “імітація”, ураження ультразвуком з чорного великого позашляховика, мабуть поліцаїв, тоді коли я був на подвір’ю.

Знешкодив два “світлячки”, свіжо встановлені, на кухні і в коридорі.

21:10 — 22:30 год, газова атака іпрітом, через двері гаражу, тоді коли я залишив ці двері не ущільненими.

14 березня, 12:20 год, ураження ультразвуком з білого буса “Мерседес”, котрий приїхав на ділянку №30.

Виявив отруту з ВПЗ на халяві правого берця.

Активація радіації на підлозі кухні, ванни і коридору.
Виявив отруту з ВПЗ на шкарпетках і на рукаві світера.

20:05 — 22:00 год, газова атака іпрітом, дуже сильна, задували через гараж, очевижно через вентиляційний отвір сушарки, мабуть з №34.

15 березня, Активація радіації на підлозі і стінах кухні.

17:40 — 19:15 год, три короткі газові атаки іпрітом, тоді коли я працював на городі. Задували мабуть з №33.

Виявив на городі не менше 50 кусків пластику, целофану і тканини оброблених отрутою з ВПЗ.

16 березня, виявив отруту у пляшці з водним розчином солі кухонної.

Виявив отруту з ВПЗ на кульку целофановому і на консервній банці, котрі я вчора залишив на веранді позаду хати. В кульку було насіння кукурудзи, а в банці насіння гірчиці. Коли повертався то виявив на горищі хати отруйний газ іпріт. Вікно залишив відкритим, через нього і задували, з північної сторони.

18 березня, вночі, коли я спав, була газова атака.

Виявив отруту на сільничці.

Біля 17:00 ураження ультразвуком з чорного “Фольсвагена”, з нікельованими обводами, тоді коли я на вийшов на декілька секунд на подвір’я, курам їсти дати.

24:10 — 01:00 год, газова атака іпрітом.

19 березня, 11:40 год, ураження ультразвуком з автомобіля, через вікно, тоді коли я зайшов у вітальню.

Активація радіації на підлозі і стінах кухні і ванни.

20 березня, 13:02 — 14:30 год, газова атака іпрітом, задували в хату.
17:10 — 19:40 год, газова атака іпрітом, задували в хату.

22:30 — 24:00 год, газова атака іпрітом, задували в хату.

21 березня, біля 1:00 год, газова атака іпрітом.

22 березня, 01:39 год, ураження ультразвуком, через вікно кухні, з автомобіля.

19:41 год, ураження ультразвуком, через вікно кухні, з автомобіля.

23:30 — 01:30 год, газова атака іпрітом,задували мабуть з №35.

23 березня, 04:50 — 6:00 год, газова атака іпрітом.

Виявив отруту в середині каструлі, в котрій я завжди кип’ятив воду, до 21 лютого такого не було.

24 березня, 11:54 год, ураження ультразвуком, з автомобіля, через вікно дверей на балкон, седан, синій чи зелений.

Виявив радіацію в трьох-літровій пластиковій каністрі, де був каустик. Також і в хмелі виявив радіацію.

26 березня, 14:25 год, отримав ураження ультразвуком, з білої іномарки “черевика”,що припаркувався біля моєї в’їздної брами, через вікно вітальні.

15:27 год, отримав ураження ультразвуком, з сріблястого буса “очкарика”, через вікно вітальні.

Виявив радіацію в трьох місцях на підлозі веранди, позаду хати, і на дерев’яному щиті, що там був, приставлений до стіни.

18:13 год, отримав ураження ультразвуком, з синього буса, через вікно спальні.

Активація радіації на стінах вітальні; в південному куті (дуже сильна) в на стіні біля вікна в сторону дороги.

20:53 год, ураження ультразвуком, з автомобіля, через вікно кухні.

21:07 год, ураження ультразвуком, з автомобіля, через вікно дверей на балкон.

27 березня, 17:31 год, ураження ультразвуком з червоної мадолітражки, через вікно вітальні, автомобіль з №37.

28 березня, телефонував на “гарячу лінію” Метро, сказав що купив 21 лютого у їх супермаркеті отруєний цукор, 3 кг упаковка, торгова марка “Aro”.

Біля 15:54 год, газова атака невідомою речовиною, тоді коли я був позаду власної ділянки, біля огорожі з №30. Явно це вчинили ті хто перебували на будівництві №30. ОГ діє, спочатку, подібно до фозгену, тільки значно швидше розповсюджується біль по легенях, але потім діє по-іншому.
Біля 21:00 год, виявив що сидячи біля компютера не менше 3 годин, в кімнаті з температурою у 16 градусів за Цельсієм, я покрився потом. Такого ще ніколи не було зі мною. Починаючи з 20:50 і до 21:20 морозило мене. За третім чи четвертим разом зумів відмити “плівку” з лиця. Печія в очах. Біля опівночі виявив на верхньому одязі, на світері і штанах, якусь хімію, котра на дотик спричиняє неприємне відчуття; від неї мене мабуть і морозило. Мабуть задіяли таки фозген високої концентрації.

Відновився вихід в інтернет.

30 березня, біля 15 год, газова атака, тоді коли я був на проході між огорожею з №34 і моєю хатою, задували явно з №34

31 березня, виявив сильну радіацію на підлозі гаража і на каркасі для винограду.

Знешкодив три засоби стеження, типу “світлячок”, в кухні, найбільший був на стелі, прямо над лежаком, розміром 40 на 12 см, встановлений явно 21 лютого..

15:16 год, газова атака, тоді коли я був біля стайні, тобто біля огорожі з №34, явно задували з відстані кількох метрів, тобто з №34. Пізніше виявив отруту на лиці, на волосі, на тильній стороні шиї, на світері і сорочці; таку саму котра була і 28 березня.

22:53 год, ураження УЗ з автомобіля, чепез вікно кухні.

711 спроб вбивства за березень 2018 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Квітень 2018

Водопровідна вода була отруєна: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 227, 28, 29, 30 квітня.

Високий рівень електро-магнітного поля: 4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 квітня

1 квітня, виявив радіацію в східній спальні, там де я молюся, в суботу (за упокій) і неділю.

2 квітня, 12:57 год, отримав ураження ультразвуком, тоді коли підійшов до вікна вітальні.
Активація радіації на підлозі кухні і коридору.

3 квітня, активізація радіації на сходовій клітці.
В ПК виявив антивірус чотири «Трояни» і лівий браузер.
Виявив на задньому городі чотири куски пластику, з отрутою з ВПЗ.

4 квітня, активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стіні кухні, навпроти газової плити.
Зранку було дві імітації ураження ультразвуком, одна з білого нового авто, друга з сірої «9», мабуть з №39.

6 квітня, 12:42 год, три спроби ураження ультразвуком з автомобілів: з чорного кросовера і з синього буса з білим верхом, тоді коли я вийшов закривати теплиць без броніка.
18:04 год, ураження ультразвуком з білої іномарки, подібної до «КІА», тоді коли я проходив біля засклених дверей на балкон.

8 квітня, ураження ультразвуком через вікно спальні над кухнею, з буд. №37.
10:45 – 12:20 год, газова атака фозгеном з №34.
Біля 17:00 год, ураження ультразвуком, тоді коли я проходив біля засклених дверей на балкон, з №35.

10 квітня, 10:36 год, ураження ультразвуком, спроба, з чорного авто, через засклені двері на балкон, тоді коли проходив біля них.
Сильна радіація в південній спальні.
Виявив сильну радіацію на каркасі виноградника, на дашку над криницею і біля теплиці, на стіні огорожі. 7 квітня там радіації ще не було.

11 квітня, 11:15 год, імітація ураження ультразвуком з сірого авто.
11:25 год, ураження ультразвуком з білого буса, середнього, котрий був на ділянці №30.

13 квітня, активація радіації на підлозі кухні і ванни.

14 квітня, активація радіації на підлозі коридору і вітальні, на стіні сходової клітки.

16 квітня, 12:40 – 13:40 год, три ураження ультразвуком, тоді коли я працював біля гаражних воріт, рубав гілля отруєної і зсохлої аличі, очевидно з №35, під прикриттям автомобілів жидів і штундів.
Виявив і знешкодив «світлячок» на стіні кухні, над дверима.
Активація радіації на стелі кухні і на боковичці лежака.

18 квіттня, перед 8:55 год, ураження ультразвуком, тоді коли я підійшов до вікна східної спальні, явно зі сторони №30.
Активація радіації на стінах і меблях вітальні.
Ввечері, виявив що моя огорожа, довжиною більше 12 метрів, є повністю зруйнована. Зі сторони №30. Цілий день на ділянці №30 працював середній, за розмірами, екскаватор на гусеницях і вивозили звідти землю на самоскиді ЗіЛ-130, з синьою кабіною.

19 квітня, 00:25 год, ураження ультразвуком, тоді коли я проходив біля засклених дверей на балкон, з автомобіля.
Біля 11:15 год зателефонував н «102», повідомив про руйнування моєї огорожі. Приїхали поліцаї після чотирьох моїх нагадувань, перед 13:00 год. Поліцаї сказали мені «що люди побудують мені нову огорожу» І зі скрипом погодилися подивитися що ці «люди» намагаються ще і перімістини межу на мій город. Пізніше ще телефонував на «102», але моїх звернень вже мабуть ніхто не реєстрував і ніхто не приїздив. Жидо-штунди вирили рів і залили його бетоном.

20 квітня, активація радіації біля теплиці
10:23 год телефонував знову на «102», там мене примусили знову реєструвати звернення, сказавши що нічого не знають про моє вчорашнє звернення. Потім до мене телефонувала якась особа, сказала що з поліції, що є начальником сектору патрульної поліції, назвався Назаром Бель. Я запитав чи він часом не є штундою чи жидом, тобто повязаною особою з тими хто зруйнував мою огорожу. Він не відповів. В 10:52 год знову зателефонував на «102», тпм підняла трубку інша особа, яка скзала що в базі даних мого звернення від 10:23 год немає. Повідомив поліцію що метою руйнування моєї огорожі є ек тільки викрадення моєї землі, а і приховування тяжкого злочину, спроби вбивства радіоактивними речовинами. Бо на ту огорожу мені нанесли жидо-штундиські терористи високий рівень радіації, не менше року тому з сестимртичним оновленням рівня радіації. Пізніше я це сказав і тим штундам, котрі пуйнували мою огорожу, і порадив їм належно випрати свій одяг і помитися. Ще до обіду вони покинули цю їх свою «роботу». Між тим там трапилася НП, на одного штунду впав щит опалубки і вдарив його по тильній стороні ноги, нижче коліна, він впав, а потім я вже його не бачив; пішов мабуть додому чи до лікарні.

Потім приїхали якигось двоє поліцаїв, очевидно гримованих, як і вчорашні, називати свої імена відмовилися, сказали що «вам вже будують нову огорожу», повернулися до автомобіля, поговорили там з прорабом штундів, і поїхали.

Телефонував знову на «102», там підняла трубку перша, та що і в 10:23, говорила знову не про руйнування більш як 12 метрів моєї огорожі, а про «ушкодження, назвалася неохоче Марією Олєйник, запропонувала написати скаргу на поліціянтів, я назвав це безперспективним, потів перенаправила мене на Пустомити, там мене запевняли що руйнування огорожі «мали би зафіксувати», що потрібно йти в їх райвідділ… Назвався Василем, а коли я запитав прізвище то зв’язок обірвався.

Виглядає так що поліцаї зареєстрували моє звернення «про руйнування не менше 12 ментів моєї огорожі» як «пошкодження огорожі». Коли так то хай ті поліцаї будуть прокляті і здохнуть!!! Натомість мролоді жиди стверджували, працюючі на ділянці №30, брехали що це я зруйнував огорожу, мабуть це говорили і старші жиди поліцаям. Хай будуть прокляті і здохнуть ці обмовники.

Телефонував на «102», аби сказати що 18 квітня з ділянки №34 вивозили землю, без чого би не могло бути руйнування моєї огорожі. Сказали мені що тією справою займається дільнична Христина, казали що «вона перезвонить» мені. Але ніхто не перезвонив. Телефон дільничної відмовилися давати.

Виявив сильну радіацію на шифері даху і там на комині обшитому пінопластом, зі сторони №34. Мабуть наносили радіацію на мій дах розбрискувачем на жердині з дахового вікна буд №34. Вчора там радіації ще не було.

Виявив отруту з ВПЗ на чотирьох курячих яйцях на гнізді.
Ввечері, перед заходом сонця, було дві спроби ураження ультразвуком. З ВАЗ-99 чи/і ВАЗ-9. Скоріше двох.

21 квітня, виявмв сильну радіацію на дошчині, котрою пдперав двері в західну спальню.
10:07 год, отримав два ураження ультразвуком з автомобілів, чорних, типу «КІА» і мабуть «Фольсвагена» з нікельованими обводами, тоді коли підходив до вікна південної спальні. По очах. Явно з використанням засобів прихованого стеження, типу «світлячок», встановлених жидами в моїй хаті, можливо і через охоронну фірму «Колєкс».

11;15 год ураження ультразвуком з білої іномарки, седана, через вікно південної спальні; сильне, по очах.
12;54 год, отримав ураження ультразвуком, тоді коли піднявся на дах будинку, очевидно з буд №26
Активація радіації на стінах і підлозі кухні.
Виявив сильну радіацію на стінах біля вікна південної спальні.

Телефонував на телефон 0987518056 поліцая котрий телефонував до мене ще 19 квітня, він сказав що розглядає моє звернення дільничний Боковський.

22 квітня, біля 13:00 год, телефонував на 102, подав звернення аби припинили будівництво біля зруйнованої моєї огорожі 18 квітня. Перший раз кинули трубку, а другий раз можливо і зареєстрували звернення але сказали що висилають наряд поліції. Я запитав для чого?, адже сьогодні неділя і тих забудовників немає. Ті відповіли що у них такі правила, на кожне звернення висилати наряд поліції. Потім «переключили мене на Пустомити». Там мене розпитували про різне, але представитися не хотіли, і кинули трубку, пообіцявши допомогу і що дільничний, котрий розглядає мої звернення, до мене перезвонить. Прізвища того дільничного не назвіали. Я йому сказав також що за останні три дні, без сьогодняшнього, з часу руйнування моєї огорожі, я пережив більше 30 спроб вбивства; засобами радіоактивних речовин і ультразвуку.

23 квітня, 8:05 год, телефонував на «102», про «можливі шахрайські дії в Пустомитівському суді з метою узаконення викрадення частини моєї земельної ділянки, з використанням фальшивих даних землеміра про наявні розміри моєї ділянки».
Приїхали два поліцей ських, Хомин Юрій Володимирович і Шаран Тарас Васильович. Які сказали що на «102» записали моє звернення як: «Заявник повідомив, що він підозрює що відбувся суд на раханук спору щодо ділянки землі з його сусідом». Тобто таммперекрутили те що я їм говорив. Повідомили мене шо моє звернення від 19 квітня «про руйнування моєї огорожі» розглядає дільничний Білян Володимир.

Нависав їм заяву наступного хмісту: «В травні 2012 року працівники ДВС, з участю не менше шести поліцейських і десятка «тітошок» з екскаватором, зруйнували мою огорожу на межі з №34, згідно заочного рішення судді Мусієвського і сфальшованого виконавського провадження держвиконавця Пакош (бо там були вказані неправильно мої паспортні дані). Внаслідок чого я не міг знати ні про судове ні про виконавче провадження.
Тодішній землемір Жук мені казав, що це переміщення моєї земельної ділянки в сторону ділянки №30., де є для мене належна площа, і що усе узгоджено з власником ділянки №30 Савкою Романом. Але у мене небуло і немає коштів на побудову нової огорожі з №30. Натомість сусід з №34 переніс огорожу на мою ділянку, зменшивши її ширину з 21 метра до 18 метрів.
В 2017 році, після того як «простиг слід» (за висловом Савки Р.) за землеміром Жуком на ділянуі №30 розпочалися земляні роботи під будівництво, зорема екскаватор почав вигрібати землю і на тій частині що мала би бути моєю. Я сказав це Савці але він сказав що нічого незнає і привів на ділянку якусь молоду особу, конта назвалася землеміром і на мої наявні 18 метрів сказала що це є 20 метрів, тодя як по документах має бути біля 21 метр. Після чого захоплення моєї ділянки продовжувалося, зокрема і з використанням супроти мене засобів ураження; ультразвуку, радіоактивних речовин, іпріту, фозгену. І я неодноразово звертався з цього приводу в МВС, зокрема і про викрадення з моєї ділянки грунту з допомогою екскаватора і самоскида, але безуспішно. В листопаді 2017 року почали будувати огорожу на моїй ділянці, починаючи зі сторони дороги. На мої протести не реагували, за винятком застосування вище вказаних засобів ураження прихованої дії. А 18 квітня 2018 року зруйнували більше 12 метрів моєї наявної огорожі; мабуть і з метою приховування слідів спроб вбивства радіоктивними речовинами, котрими була оброблена ця частина огорожі ще з весни 2016 року, з періодичним оновленням рівня радіації.
Враховуючи вище вказане прошу вияснити чи немає в Пустомитівському судді шахрайських дій по узаконенню викраденої частини моєї ділянки, з використанням даних землеміка котрі не відповідають дійсності, після переміщення огорожі власником ділянки №30 в 2012 році Іванським Романом.
Також прошу не залучати до розгляду цього мого звернення працівників МВС повязаних з власниками ділянок №34 і №30, Іванським Р. і Савкою Р., тобто жидів і штундів, бо кланові діаспори і секти існують за військовим і бандитським принципом «один за усіх і усі за одного»
23 квітня 2018 р. Лукасевич Микола

Біля 13:00 год, тодіколи перебував на даху відчув біль в горлі, подібний до спричиненого іпрітом. Попередив про це працюючих на ділянці №30. І пішов з даху. До того там був обвал опалубки, явно штучного походження, аби затримати роботу і мене на даху. Перед задіяння іпріту керівники бідівництва і жиди відійшди, залишивше одних штундів. Задували очевидно з № 26, через верх на мене, але значна частина іпріту точно опускалася вниз, на рядових робітників.

14:01 год, отримав ураження ультразвуком, тод іколи я був у вітольні, через вікно, очевидно з №35, під прикриттям проїзду червоної малолітражки, мабуть з №37.

19:44 год, ураження ультразвуком, з синього автомобіля, через вікно вітальні.

24 квітня, ходив платити за комуналку і в супермаркет. Традиційно за мною слідкували жиди. В ощадкасі жиди організували велику чергу і явно провокували мене на конфлікт, закрема ті що раніше намагалися мене вбити. А коли я вже повертався з супермаркета, то на виході з площадки «Епіцентру» побачив що йде по тротуарі «важковаговик» сомнища сатани, священик Ваня Коломойский, я зійщов з тротуару на грунтову стежку, з міркувань безпеки, але він намагався зі мною говорити, знаючи що я не бажаю з ним спілкуватися, привітавшись; я не відповів.

Біля 14:20 год, ураження ультразвуком, з білого буса, через вікно вітальні.
14:48 год, ураження ультразвуком з чорного «КІА», через вікно вітальні. Поставив на підвіконник цього вікна металеві ємності, дві, розміром 50х40 см, для захисту.

25 квітня, сильна активація радіації на підлозі і стінах кухні. Мив.

26 квітня, сильна активація радіації на підлозі і стінах кухні і вітальні, на підлозі коридору і ванни, на боковичці і плиті лежака, на робочих штанах, на штанах білизни.

Явно було приникнення у мій будинок 24 квітня 2018. Тричі усе мив зі значним використанняям миючого засобу.

Виявив радіацію на правому тапочку, на правому рукаві світера, в хлібі спеченому до 24 квітня, на правій кишені штанів (випраних до 24 квітня).

27 квітня, виявив «Трояна» в ПК. Мабуть закачали на сайті «Сєгодня».
11:00 год, ураження ультразвуком з червоної малолітражки.
Виявив радіацію на стелі кухні і вітальні, на вершній частині білизни, на плиті і боковичці лежака, на дверях сушарки і ванни.

28 квітня, виявив радіацію на гіллях вишні.
Виявив отруту з ВПЗ на драбині з горища. Виявив скло з розбитої пляшки на городі, котру розбили кинувшу в стіну стайні з №30.

15:10 год, вийшовши на подвіря відчув запах і дію (біль в легенях) якогось їдкого газу. Щось нове появилося в жидо-штундиських терористів.
17:10 – 17:50 год, вище згаданий отруйний газ задували в хату, чнрез горище.

Виявив отруту з ВПЗ на двох ручках дверей на горище.

29 квітня, сильна радіація на стелі кухні, над лежаком.

30 квітня, сильна радіація на підлозі і стінах вітальні, біля південного вікна.
10:10 год, відчув запах отруйного газу і біль в легенях, вийшовши на город біля лороги, вже через хвилин 5-7.
10:20 – 10:45 год, газава атака невідомиим газом, тоді коли я був на даху хати. Явно задували з №35.
Сильна радіація на стелі підвальчика.
Виявив отруту з ВПЗ на олівці простому, котрим я користувався вже декілька років.
16:20 год знову газова атака, тоді коли я виходив на дах. Задували з №35.

614 спроб вбивства за квітень 2018 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Травень 2018
Водопровідна вода була отруєна: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 травня.

Високий рівень електро-магнітного поля: 4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 травня.

1 травня, виявив отруту з ВПЗ на кнопках електровимикачів (на двох), на ложці, на мисці, на двох баняках, на олівці простому, на двох ручках шарикових, на трьох скляних банках.

Активація радіації на підлозі, стелі і стінах кухні. На стелі кухні. Б іля вікон вітальні. На лежаку.

2 травня, 13: 50 год, газова атака через відкрите вікно горища.
14:02 год, газова атака, тоді коли я стояв на подвірю, біля дверей гаражу. Перша і друга газові атаки відбулися способом задування невстановленого нового отруйного газу зі сторони будинку жида Валєри, 1)над №34, у відкрите вікно горища, 2) над №34 в бічну стіну моєї хати і долі газ опускаючись вниз, через прохід між огорожею і хатою потрапляв на подвіря.

14:15 год, зателефонував на «102», представився, попросив назватися ту особу яка підняла трубку, сказала «Марія», я попросив назвати і прізвище, та відмовилася, сказавши що «не зобовязана». Сказав шо протягом квітня 2018 року пережив 614 спроб вбивства, тому в мене є побажання мусоркам (працівникам МВС, котрі кришують грабіжників, серійних вбивць, нацистів і сатаністів; жидів і штундів): «Будьте прокляті і здохніть!!!».

Виявив отруту з ВНЗ на ручці відра господарського металевого, на дверях в в гарах з хати, з обох сторін полотна, на ручці і на засувці.
Активація радіації на підлозі кухні, ванни, коридору, вітальні, на стінах кухні.
Виявив радіацію на коці з лежака.

3 травня, 11:00 – 12:00 год, газова атака невстановленим ОГ, тоді коли я працював еа городі біля дороги, в два заходи. Задували мабуть з №30. Задув отруйного газу, я одів марлеву повязку, через деякий час задув ОГ припинився, пішов продув чистим повітрям, потім проїхав жидівський синій бус імітуючи ураження ультразвуком, Потім проїхав бєжевий бус поліцаїв. Через деякий час я зняв марлеву повязку і миттєво розпочалося нове задування ОГ. Знову надів марлеву повязку. Виглядає так що серійні вбивці дружно співпрацюють з мусорами; перші вбивають, а другі фіксують «відсутність складу злочину».
Цей новий ОГ по запаху є аналогічний тій хімії, котрою обробляють тепер паперові гроші аби їх не прати. Жидо-штунди використовують його концентрат або ще щось до нього додають, що і викликає біль в легенях.

Виявив сильну радіацію на фундаменті огорожі, тої що біля дороги, зі сторони городу; уражає на відстань трьох метрів. Позавчора там ще небуло ніякої радіації. А також сильну радіацію на грунті городу, при вході на город.

Знайшов на городі ще 4 куски отруєного пластику.

4 травня, 12:40 год, газова атака, невстановленим ОГ, вже без запаху, але уражає легені такм само, тоді коли вийшов на подвіря, мабуть задували з №30.

14:55 – 16:19 год, газова атака, невстановленим ОГ, задували в хату через горище, мабуть з №30.

16:32 – 18:30год, газова атака, невстановленим ОГ, задували в хату через горище, мабуть з №30.

18:40 – 20:45 год, газова атака, невстановленим ОГ, тоді коли я працював на городі, задували мабуть з №30.
Знайшов на городі ще два куски отруєного пластику.

20:50 – 21:15 год, газова атака, невстановленим ОГ, задували в хату, через горище, мабуть з №30.

5 травня, 02:05 – 02:20 год, виявив ОГ в хаті, мабуть він раніше накопичився в якісь кімнаті, куди я зайшов, і розповсюдився по усій хаті.
Біля 01:00 на ділянку №30 пригнали міксер і хвилин двадцять там шось гуділо. А перед тим, вчора, біля 20:00 приїздив туди бус, покрутили бетономішалку і поїхали; можливо отак довозили ОГ, а вночі вивозили вбивць з №30.

• Про використання жидівськими терористами соціальних мереж, зокрема Твіттер. Використовують для того аби приховати зв’язок з їх «гопниками»-вбивцями і тими профі хто визначає якого українця вбивати. Шляхом ставлення під твітом «засудженого» на смерть «Вподобання». Потім це йде до тих хто встановлює особу «засудженого» і визначає його місце проживання, а далі дається завдання їх конкретним «гопникам»-вбивцям. Аби виглядало вбивство типу “при пограбуванні” чи “випадковому конфлікті”, тощо.

6 травня, 13:15 – 13:52 год, газова атака, задували в хату ОГ малої концентрації.

7 травня, 9:00 – 11:15 год, газова атака, тоді коли я працював на городі позаду хати, задували зі сторони будинку жида Валєри на вул Полуботка, мабуть іпрітом малої концентрації.

17:00 – 19:05 год, газова атака, задували зі сторони №34, аба зі сторони будинку жида Валєри на вул Полуботка, тоді коли я працював на городі біля дороги.

Знайшов на городах не менше 15 кусків отруєного пластику.

8 травня, 23:12 – 23:40 год, газова атака, задували в хату невстановленим ОГ малої концентрації.

Виявив сильну радіацію на стіні вітальні, біля електро-вимикача, очевидно ще і з отрутою з ВПЗ.

9 травня, 10:20 – 11:40 год, газова атака невстановленим ОГ низької концентрації, тоді коли я був позаду хати, задували зі сторони будинку жида Валєри на вул Полуботка і зі сторони №30, демонтративно, виглядає так що жиди з №30 отак провокували мене на конфлікт. Знайшов там на городі 12 кусків отруєного пластику, явно свіжо накиданого.

Виявив сильну радіацію на трьох маршах сходової клітки; на сходинках і на балясинах. Мив.

12:00 – 13:00 год, газова атака невстановленим ОГ низької концентрації, тоді колия був позаду хати, задували зі сторони будинку жида Валєри на вул Полуботка і зі сторони №30, демонтративно, виглядає так що жиди з №30 отак провокували мене на конфлікт. Знайшов там на городі 10 кусків отруєного пластику, явно свіжо накиданого.

18:15 – 19:30 год, газова атака невстановленим ОГ низької концентрації, тоді колия працював на городі біля дороги.

10 травня, 11:10 – 12:50 год, газова атака невстановленим ОГ низької концентрації, тоді колия працював на городі біля дороги. Знайшов на городі ще три куски отруєного пластику.
Виявив радіацію на винограднику, на гіллях сливи, на грунті всередині теплички, на стойках металічних біля городу, на дашку (знизу) над криницею (над стежкою на город). Ще вчора ввечері радіації там не було, явно було проникнення на мою ділянку жидо-штундиських терористів.

11 травня, 9:30 – 10:30 год, дві 15-ти хвилинні газові атаки невстановленим ОГ, тоді коли виходив на город, біля дороги і позаду хати.
Знайшов на городі позаду хати три куски отруєного пластику.

16:15 год, газова атака, тоді коли я виходив на город позаду хати, задували явно з №30.

19:30 – 20:50 год, газові атаки тоді коли працював на городі біля дороги, задували мабуть з №35, а пізніше і з автомобіля, котрий приїхав до №35.

12 травня, 11:30 – 12:10 год, газова атака, тоді коли я працював на городі біля дороги, задували очевидно з №33.

В ПК знайшов ще одного «Трояна».

14 травня, 9:33 год, газова атака, тоді коли я був на городі позаду хати, задували з №30.
Знайшов на городі пластик сильно отруєний і отруту яйці на курачрму гнізді.

15 травня, Сильна активація радіації на підвісній шафці біля мойки.

16 травня, 14:20 – 15:50 год, гахова атака, задували в хату, через східне вікно вітальні, ззадували мабуть з №33.

17 травня, біля 01:00 год, ураження ультразвуком з автомобіля, через вікно кухні.

10:45 – 11:40 год, газова атака, мабуть фозгеном, задували в хату.Задували очевидно з №33.
11:45 – 12: 20 год, газова атака, мабуть фозгеном, задували в хату. Задували очевидно з №33.

18 травня, акивація радіації на підлозі і стінах кухні і ванни.
Виявив «Траян» в ПК, завантажили його тоді коли заходив на ізраїльський свйт «Детали».

19 травня, 17:20 – 18:00 год, газова атака, подобою фозгену, тоді коли працював на городі позаду хати. Задували ОГ, без супніву, з будинку штунди, з вулиці Полуботка, ділянка котрого межує з моєю.

20:05 – 20:30 00 год, газова атака, подобою фозгену, тоді коли працював на городі позаду хати. Задували ОГ з будинку штунди, з вулиці Полуботка, ділянка котрого межує з моєю. Раніше мабуть також звідти задували.

Отримав сильне ураження радіацією, ймовірно і з домішками отрут, тоді коли виходив на подвіря. Не зміг виявити де є джерело опромінення.

20 травня, отримав сильне ураження радіацією, ймовірно і з домішками отрут, тоді коли виходив на подвіря. Радіація була на стіні біля гаражних дверей і на самих дверах, ззоні, на рівні шиї.

21 травня, 9:05 – 10:50 год, газова атака невстановленим ОГ, з однією перервою на хвилин 10 коли прїзжав по дорозі червоний сміттєвоз, з попередньою продувкою чистим повітрям Тоді коли я працював на городі біля дороги. Задували ОГ з сусідньої діл.№ 30.

22 травня, активація радіації на підлозі і стінах кухні, ванни, вітальні, двох маршів сходової клітки, двох сходових площадок.

16:40 год, розпочалася газова атака невстановленим газом, подібним до фозгену, за клінічною картиною. Задування в хату, спочатку задуваои через вікно вітальні, зі сторони дороги, а з 19:30 год, задувають через вікно кухні, також зі сторони дороги. Задувають з буд,№37, від штундів. Тривала до 21:00 год

Під час газової атаки, в 16:40 – 21:00 год, біля 20 год, я «вирубався» лігши на лежак, а коли відійшов і підійшов до вікна то побачив білий бус з кількома працівниками з №30, з розчарованими лицями. Мабуть приїхали бо побачили, з допомогою «світлячків», що я лежу і подумали що я вже помер, аби приготувати моє тіло для мусорського слідства, з метою приховати вбивство фозгеном.
Мусорок це працівник МВС, ГПУ суду котрий «кришує», шахраїв, грабіжників, вбивць і терористів; штундів і евреев.

23:30- 02:32 год, газова атака невстановленим газом, подібним до фозгену, за клінічною картиною. Задування в хату.

23 травня, 10:05 – 10:25 год, відчув їдкий запах якогось газу, тоді коли вийшов на подвіря і підійшов до вїздної брами. Потім туди підійшов через 10 хв і цього запаху вже не було.

Біля 15:00 год, відчув їдкий запах якогось газу, тоді коли вийшов на подвіря і підійшов до вїздної брами. Задіяли з №30 з балончика, через нижню щілину в огорожі. В 10:05 – 10:25 год мабуть було так само.

15:20 – 16:25 год, тоді коли я працював на городі позаду хати, двічі задіювали їдкий газ з балончика, через нижню щілину в огорожі, коли я був біля тієї огорожі. І потім газова атака фозгеном, з ділянки по вул. Полуботка, межуючої з моєю.

Знайшов на городі 7 кусків отруєного пластику
Виявив сильну радіацію на гунту городу, вздовж стіни стайні.

24 травня, 14:07 год, запустили ОГ з балончика з їдким запахом, тоді коли я був на подвірю і працював на грядці біля огорожі з №30.

Біля 20:25 год газова атака, ОГ подібний до іпріту, тоді коди я був на подвірї.Задували очевижно з буд.№33

Знайшов в ПК вірускртрий заваньажує в ПК нші віруси і здатен поєдниувати програми.

25 травня, виявмв отруту з ВПЗ на шьанах білизни.
8:10 – 8:40 год, газова атака іпрітом, тоді коли я працював на городі біля дороги.
Знайшовна городі 12 кусків отруєного пластику.
Вмявив отруту на зеленій смородині.
Виявив радіацію на бобі.

26 травня, 12:25 – 13:20 год газова атака невстановленим ОГ, тоді коли я працював на городі біля дороги, задували з №37 або з №34.
Виявив радіацію на грунті грядки біля огорожі з №30. Вийшов там працювати, не було радіації, зайшов в гараж на 2-3 хвилини і повернувся й виявив дуже сильну радіацію. Мабуть, за цей час, їрадіацію нанесли через огорожу з №30
Подібне було і з вчорашнім отруєнням зеленої смородини; перед 3:00 год отрути тамще небуло, брав пробу, а через три години вже появиласяє
Виявив отруту на гірчиці салатній і на крес-салаті.

27 травня, активація радіації на підлозі і стінах кухні, ванни, коридору, вітальні.
Виявив сильну радіацію на каркасі виноградника.

28 травня, виявив сильну радіацію на каркасі винограду, вчора ще так не було, явно було проникнення еврее-штундиських терористів на мою ділянку.

Місяць тому в еврее-штундиських терористів появився новий метод вбивства українців радіацією: вони вводять до радіоактивних речовин якусь хімію, котра стимулює радіоактивність на три-чотири дні, а потім радіоактивність спадає доо мінімуму: мабуть для зручності відмазувння терористів, в разі чого.

29 травня, виявив на городі 12 кусків отруєного пластику, найбільше позаду хати.
Радіація на каркасі винограднику.
Виявив радіацію на стіні ганку, біля гаражних дверей; на боковичці зовнішніх сходів, на стежці подвіря; на металевій бочці на подвірю.
Біля 11:00 – 12:30 год, газова атака тоді коли працював на задньому городі, задували зі сторони ділянки сусіда з вул Полуботка, через прохід між його стайнею і огорожою з №34.

30 травня, 15:45 – 17:05 год, газова атака, очевидно через вікно кухні.

31 травня, біля 9:55 год, отримав ураження ультразвуком по поясниці, коли працював на городу позаду хати і перебував біля огорожі з №30, з портативного випромінювача, з діл.№30, через щілину в огорожі. Тоді за огорожею перебувало декілька осіб.
Біля 14:45 год, газова атака на 3-5 хвилин, тоді коли я працював на грядці біля огорожі з №30, звідти і задували ОГ, подібний за клінічною картиною до іпріту, біль в гортані. Після припинення газової атаки, через 5-10 хв, по дорозі проїхали два автомобілі.
Виявив на городі ще 7 кусків отруєного пластику.
Активація радіації на стінах і підлозі кухні.

745 спроб вбивства за травень 2018 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Червень 2018
Водопровідна вода була отруєна: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 травня.

Високий рівень електро-магнітного поля: 4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 травня.

1 червня, активація радіації на підлозі кухні.
Біля 11:55 год, отримав ураження ультразвуком, там і так само, як і вчора в 9:55 год.
Виявив один кусок отруєного пластику на городі.

4 червня, біля 11:00 – 12:50 год, газова атака, коли працював на городі біля дороги, задували ОГ зі сторони буд №37.
Вже днів чотири жидо-штунди паркують автомобілі біля моєї вїздної брами і хвіртки. Тобто провокують конфліктну ситуацію, і явно з метою вбивства, мабуть вогнепалом, закосивши «стан афекту». В 13:30 год телефонував з цього приводу на «102». Тричі мене переключали на іншого опература, косячи «нєпонятку». Обіцяли приїхати але ніхто не приїхав.
Біля 17:20 год газова атака, тоді коли я був на даху і на городі позаду хати, мабуть фозгеном, задували зі сторони вул Полуботка.
19:45-20:10 год, газова атака, задували мабуть зі сорони діл.№35.
Знайшов на городі 11 кусків отруєного пластику.

5 червня, 12:54 год, отримав ураження ультразвуком по легенях, тоді коли на декілька секунд підійшов до вікна вітальні. Мабуть з №30.
13:20 год, телефонував на «102», бо був припаркований автомобіль жидо-штундів при моїй хвіртці і вїздній брамі. Поліцаї косили «нєпонтку», і пообіцяли приїхати. Через хвилин 10 мені зателефонували невідомі, назвалися «слугами народу». Я їх запитав: «Якого народу?». Відповіли «Всякого народу, ждівського…». Я сказав «Коли ви є слуги жидівського народу то допобачення»…

6 червня, біля 10:00 – 11:00 год, газова атака, тоді коли працював на городі за хатою.
Виявив на грядці часнику отруту чи радіацію,
Радіація на шифері даху.
11:20 год, короткочасна газова атака, тоді коли вийшов на город перед дорогою.
Створення конфліктної ситуації жидо-штундами, припаркували автомобіль біля моєї брами і хвіртки, явно з метою вбивства.
Знайшов на городі 18 кусків отруєного пластику.
20:06 – 20:19 год, газова атака іпрітом,, тоді коли вийшов на подвіря, задували з вул Полуботка. Після того як по дорозі проїхав великий білий автомобіль з затемниними вікнами.

7 червня, 9:10 – 9:40 год, газова атака іпрітом, тоді коли працював на городі за хатою, задували з вул Полуботка, мабуть з буд. жида Валєри, ще і в демонстративній формі.
Виявив радіацію на боковичці металічної ємнкості для дощової води.
Біля 9:00 год, отримав сильне ураження радіацією по шиї, тоді коли виходив на подвіря, з зовнішньої сторони горожних воріт, або з дашку над криницею.
Створення жидо-штундами конфліктної ситуації, припаркували автомобілтьбіля моєї вїздної брпми і хвіртки, явно з метою вбивства.
Ввечері, коли обривав пелюстки рожі, жидо-штунди оргоанізували мені спокушання до педофілії з залученням своїх дітей.

8 червня, сильна радіація на стінах біля гаражних даерей, на дашку над криницею, на стіні огорожі (там де була тепличка), на підлозі і стінах кухні.

9 червня, 03:00 – 03:40 год, газова атака фозгеном, тоді коли вже ліг спати, задували через вікно кухні або через гаражні двері, задували мабуть з №34.
Біля 15:35 год, отримав ураження ультразвуком, тоді коли тільки вийшов на город за хатою, з №30, тоді там на балкон, навпроти, вийшов молодий жид з рюкзаком на спині.
Сильна радіація на дашку криниці і на стіні стайні
Виявив сильну радіацію на внутрішній частині ножок зернодробілки, там ставиться мішок для виходу подрібленого зерна, котрий встигає натягнути критичного рівня радіації, а потім і подріблене зерно в ньому. Новація жидо-штундиських терористів.
21:00 – 22:30 год, газова атака іпрітом, задувають в хату.

10 червня, активація радіації на підлозі і стінах кухні і ванни.

11 червня, 6:05 – 6:50 год, газова атака, тоді коли працював на городі за хатою, задували зі сторони вул Подеботка.
Створення жидо-штундами конфліктної ситуації, припаркували автомобілтьбіля моєї вїздної брами і хвіртки, явно з метою вбивства.
Біля 13:30 год, ураження невідомим засобом, подібне до ультразвуку але інше, потужніше і з високою кучністю, по лівіому боку пояснмці (дуже сильно) і по правій стороні шиї, тобто з різних за потужністю пристроїв, тоді коли вийшов на подвіря. Зі сторони №30 і №34.

12 червня, 6:30 год, отримав ураження ультразвуком, тоді коли вийшов на подвіря, з №34.
Ходив чотири рази в супермаркет; біля 1845 год, газова атака на стежціміж вул. Дорошенка і Кільцевою, коли повз мене пройшла якась жінка. Біля 9:25 год, газова атака, тоді коли сходив з кільцевої на стежку до вул Дорошенка і проходив повз якогось жида, така сама їдка речовина.
Виявив ознаки проникнення в мою хату
Виявив на ножницях і на ножеві отруту з ВПЗ.
Створення жидо-штундами конфліктної ситуації, припаркували автомобілтьбіля моєї вїздної брами і хвіртки, явно з метою вбивства.

13 червня, 8:40 год, газова атака їдкою речовиною, зі сторони буд.№33, тоді коли обривав рожу.
Виявив отруту з ВПЗ на внутрішній ручці гаражних дверей.
Виявив отруту з ВПЗ на світері рудому, котрий був на лежаку.
Сильна радіація на підлозі і стінах кухні. Наслідки проникнення жидо-штундо-мусорків в мою хату.
12:35 – 12:45 газова атака фозгеном, тоді коли обривав вишню.
Виявив отруту з ВПЗ на сорочці.
Створення жидо-штундами конфліктної ситуації, припаркували автомобілтьбіля моєї вїздної брами і хвіртки, явно з метою вбивства. Номер автомобіля RJA 87750.

14 червня, виявив отруту з ВПЗ на штанах робочих, на рівні поясу.
Сильна радіація на підлозі і стінах іі кухні, ванни, коридору і сходів; в трбох місцях на верхній плиті лежака.
Отруївся радіацією, котра була на малині між кущами рожі, вчора ще радіації там не було.
Створення жидо-штундами конфліктної ситуації, припаркували автомобілтьбіля моєї вїздної брами і хвіртки, явно з метою вбивства.

15 червня, 11:00 – 12:30 год, газові атаки тоді коли працював на городі біля дороги. Задували зі сторони вул. Полуботка.
Сильна радіація на підлозі, стінах і стелі кухні, на меблях вітальні.
Виявив отруту з ВПЗ на викрутці і на ручці дверей на горище.
Створення жидо-штундами конфліктної ситуації, припаркували автомобілтьбіля моєї вїздної брами і хвіртки, явно з метою вбивства.

16 червня, знайшов на городі 12 кусків отруєного пластику.
Дуже сильна радіація на підлозі кухні.
23:30 – 1:05 год газова атака, задув вхату через двері гаражу.
Створення жидо-штундами конфліктної ситуації, припаркували автомобілтьбіля моєї вїздної брами і хвіртки, явно з метою вбивства.

17 червня, ранком газова атака в східну спальню, тоді коли молився, задували зі сторони №30.
23:15 – 0:48 годЮ газова атака в хату, задували через східну спальню, зі сторони №30.

18 червня, 07:11 год газова атака іпрітом, тоді коли вийшов на хвилину на подвіря, задували зі сторони №30.
Знайшов 6мкусків отруєного пластику на городі біля дороги.
Створення жидо-штундами конфліктної ситуації, припаркували автомобілтьбіля моєї вїздної брами і хвіртки, явно з метою вбивства. Номер автомобіля RJA 87750.

Advertisements