Продовження, початок в “Шоденник”

Серпень 2017

Газові атаки: 5, 11, 15, 16, 17, 18, 27 – /////, 28 – ////, 30 – ///, 31 – // серпня. Всього 21 раз.

Ураження ультразвуком: 15 – //, 16, 17 – //, 18, 20, 21 – //, 30, 31. Всього 11 разів

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 серпня. Всього 30 днів/разів.

1 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листі кукурудзи.

Є підозра що в одрну складову антисептику до дерева, котра зберігалася в 50-и літровій бочці, влили іпріт.

2 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.

Є ще одна обставина, котра підтверджує наявність іпріту в антисептику до дерева.

3 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Радіація в проході на кухню, на дверях і на одвірках у ванну.

4 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Радіація в проході на кухню, на дверях і на одвірках у ванну.
Радіація на стінах, на сходинках і на балясинах сходового маршу на 1 поверх.
Отрута, очевидно важкі метали, на крес-салаті, котрий я декілька тижднів тому посіяв.

5 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Радіація на стінах, на сходинках і на балясинах сходового маршу на 2 поверх.

15:00-15:40 год, газова атака іпрітом, тоді коли я працював на городі перед дорогою. Отруту вилили біля вїздної брами, очевидно ті що на синій чи зеленій іномарці приїзджали на хвилин 15 до №34, а після застосування ОГ поїхали.

Забилася в ДТП 37-ми річна жидівська українофобка і депутатша Ірина Бережна; маман лихварів, шахраїв і терористів.

6 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листі кукурудзи.
Радіація на стінах, на сходинках і на балясинах двох сходових маршів.

Отрута з ВПЗ на ручці совка для сміття і на ручці щітки для підмітання.
Радіація і отрута з ВПЗ на підлозі кухні, ванни, коридору; на батареї опалення в кухні.

Вбили в Дніпрі 37-ми річну відому волонтерку АТО, Людмилу Таран, очевидно клофеїном. Поліцаї традиційно “ознак насильницької смерті не виявили”. Оголосили що “померла у сні”.

7 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Радіація і отрута з ВПЗ на підлозі кухні, ванни, коридору; на батареї опалення в кухні.
Виявив отруту з ВПЗ на дверях в підвальчик для продуктів, на підпорній планці і на ручці сокири.

8 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.

Виявив радіацію на деревяному фаціяті стайні, там де я ставлю драбину на задню частину даху хати.
Радіація і отрута з ВПЗ на на підлозі кухні, ванни і коридору; на сходинках сходового маршу на 1 пов.
Були якісь їдкі випари з грунту, біль в гортані, тоді коли я працював на городі позаду хати. Перед тим був дощ.

9 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Виявив радіацію на гіллях сливи.
Сказав по телефону татові що сусід з №39 направив свого галогенного прожектора з датчиком руху на вікно моєї західної спальні над кухнею. Тобто, коли я ввечері проходжу біля цього вікна то цей прожектор включається на хвилин 5.

10 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.

11 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив біля 10:00 год сірководень в гаражі, шаром знизу, на висоту біля 1,2 метра; коли нахилився то ледь не задихнувся, практично миттєво.

12 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Радіація на стінах, балясинах і сходинках сходової клітки.

13 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Радіація на стінах, балясинах і сходинках сходової клітки.

14 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Радіація на стінах, балясинах і сходинах сходової клітки.
Радіація на підлозі кухні.

15 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Радіація на підлозі кухні.
13:40 год, ураження якимось новим засобом електро-магнітної дії, тоді коли я був на кухні, а по дорозі проїзджав якийсь важкий транспортний засіб.
13:42 год, ураження ультразвуком, тоді коли я підійшов до вікна східної спальні, з бежевого автомобіля, комбі, Орель, їхав вниз по дорозі. Подібний до автомобіля жида з №33.
17:20 год, спроба ураження ультразвуком з синього автомобіля, тоді коли я працював на городі біля дороги.
17:30 год, ураження іпрітом (дуже сильної концентрації), тоді коли я працював на городі біля дороги; мабуть з ділянки №34

16 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив радіацію, досить сильну, на металевому гудзику вельветовтх штанів.
Виявив отруту з ВПЗ на пластмасових гудзиках чорних робочих штанів.
Виявив отруту з ВПЗ на внутрішній частині пластмасової ємності для прання одягу.
13:45 год, газова атака іпрітом, тоді коли я працював на городі біля дороги; задували з півдня, з автомобіля або будинку, можливо №24, №27…Потім було продування чистим повітрям і через хвилин 5 демонстративний пробіг (з криком) жидо-штундиської дитини по вулиці до № 35, де йому незвично миттєво відкрили двері. І потім спроба ураження мене ультразвуком з автомобіля.

17 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
12:45 — 13:05 год, газова атака іпрітом. Отруйний газ вже був присутнім коли я вийшов на подвіря. Виглядає так що доставили його з ділянки №34, мабуть це вчинилижидо-штундиські пропагандисти гомосятини, що “працюють” на ділянці №36.
16:42 год, отримав ураження ультразвуком, тоді коли був на кухні, через вікно, очевидно з вантажівки, котра тоді проїзджала.
20:05 год, спроба ураження ультразвуком, через вікно, з чорного седана, котрий стояв біля ділянки №30 і почав їхати вверх по дорозі, тоді коли я зайшов у вітальню.
20:00 — 21:50 год, газова атака іпрітом, задували в хату.
22:50 год, розпочалася знову газова атака іпрітом. Станом на 00:29 год 18 серпня газова атака триває. Станом на 3:36 газова атака триває. Тривала до 4:00 год 18 серпня

18 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
10:45 — 11:46 год, газова атака іпрітом, задували через вікно західної спальні (над кухнею).

19 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Активація радіації на стіні кухні під іконами.

20 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Активація радіації на стіні кухні.
12:00 год, отримав ураження ультразвуком, через вікно вітальні з білого автомобіля, котрий приїзджав до ВК.

21 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Випари іпріту з грунту на подвірі, після дощу.
12:40 год, отримав ураження ультразвуком з чорної малолітражки, тоді коли перебував на подвірю.
Активація радіації на гіллях винограду.
19:59 год, отримав ураження ультразвуком з чорного КІА, тоді коли був у вітальні, через вікно.
Активація радіації на стінах і на підлозі кухні (дуже сильна)

22 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
З 9:00 до 13:00 год ходив платити за електрику і за газ, там довго чекав, бо “непрацювала програма”. Потім двічі ходив за продуктами. У цей час за меною традиційно слідкували жидо-штунди.
Виявив отруту з ВПЗ на електровимикачі гаражу, на ручці закрутки кришок консервацій, на каструлі поливаній 3-ох літровій.

23 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив отруту з ВПЗ на кришці баночки з сірчаною мазью, на ручці кришки каструлі, на ручці хохлі,
Активація радіації на підлозі ванни.
Телефонував на 1 канал українського радіо, там якісь два жидівських жмурики пропагували “відповідальність українців за трагічну ситуацію в Україні”. Сказав що ніколи не візьму відповідальності за діяння Фокіна, В.Симоненка, Звягільського, Кінаха, Тімошенко, Азірова, Яценюка, Гройсмана. Вже тому що вони не є українцями. Ведучий запитав чи в подальшому я готовий брати на себе таку відповідальність, Відповів; тільки після ліквідації жидівського шобла.

24 серпня, День Незалежності України.
Радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив отруту з ВПЗ на краях лежака.
Активація радіації на на підлозі кухні, ванни, коридору, на стіні коридору.
На 1 каналі українського радіо жид Михаїл Винницький втирав українцям, що усі громадяни України є українцями, особливо жиди.

25 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
З 10:00 по 13:00 год двічі ходив за продуктами.
10:05 год відчув наявність якоїсь їдкої хімії біля ділянки №31 (там були особи з №33, Пізніше, орієнтовно біля ділянки №13, де перебував який підліток з собачкою, знову відчув наявність цієї самої хімії.
10:15, біля зупинки маршруток на стоянці “Епіцентру” знову відчув присутність цієї самої речовини, котру задіяли очевидно з якогось з проїзджаючих автомобілів.
10:50 год, на території “Метро” отримав ураження ультразвуком по нозі нижче коліна, з темно-синьої іномарки, котра там проїзджала, на повному газу.
11:30 год знову иїдка речовина на початку моєї вулиці, після проїзду бежевого Опеля комбі, подібного до автомобіля жида Кришталя, але там за кермом перебувала інша особа.
11:40 год, початок вулиці “жебраків”, очевидно 3 №1, спокушання жидо-штундами до педофілії, з залученням їх тренованих малолітніх дітей.
13:00 год, така сама їдка речовина раптово появилася на моєму подвірі.

26 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив отруту з ВПЗ на ручці крану кухонної мойки і на верхній частині мойки.

27 серпня
00:00 до 01:35 год, газова атака аналогом фосгену. Задували в хату
02:00 до 02:40 год, газова атака аналогом фосгену. Задували в хату
03:35 до 04:24 год, газова атака аналогом фосгену. Задували в хату
Радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Активація радіації на стінах і підлозі кухні.
15:20 до 17:11 год, газова атака аналогом фосгену. Задували в хату.
23:00 – 01:00 газова атака іпрітом.

28 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
10:55 год, газова атака іпрітом. Задували в хату через вікно західної спальні, тієї що над кухнею. Ймовірно з буд №37.
17:20 — 19:30 год, газова атака іпрітом. Задували в хату через гараж.
19:55 — 22:00 год, газова атака іпрітом.
23:20 — 3:00 год, газова атака іпрітом.
Чимось отруївся, коли вечеряв, мабуть на помідорі чи на цибулі, болі в шлунку, тривали до ранку.

29 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив отруту з ВПЗ на електровимикачі коридору, на ручці і на клямці дверей сходової клітки.
Появилася сильна радіація на підлозі гаражу, коридору, кухні і ванни, на холодильнику, на підлозі біля котла.
Появилася сильна радіація на стінах ванни.
Це вже точно що 22 і/або 25 серпня було проникнення жидо-штундів в мою хоту з встановленням нових засобів стеження, для нанесення отрут з ВПЗ і радіоактивних речовин.
Виявив отруту з ВПЗ на листках щоденника.

30 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
10:30 — 11:20 год, газова атака аналогом іпрту, в хату, через вікно західної спальні, з буд.№37. Ущільнив вікно.
Виявив отруту з ВПЗ на пилочці ручній для дерева, на ручці сокири, на двох викрутках, на ручці віконній, на пласкогубцях, на ручці малого молотка, на ручці ножа господарського.
11:30 — 12:10 год, газова атака іпрітом, через горище, з буд.№37.
Виявив отруту з ВПЗ на ручці дверей в ганок.
13:50 — 15:20 год, газова атака іпрітом.
15;45 год газова атака іпрітом з сріблястого буса, тоді коли я був на подвірю, влили під огорожу.
Виявив отруту з ВПЗ на ручці шпателя і на ножницях.
Біля 24:00 год, отримав легке ураження ультразвуком з якогось важкого автомобіля, виходячи з гулу, через вікно кухні.

31 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив отруту з ВПЗ на верху і ручці пластикового відра, на ручці “груші” до каналізації, на пластиковій мидниці.
Біля 14:00 год отримав ураження ультразвуком з темносиньої іномарки-седана, тоді коли я був на городі біля дороги.
17:00 — 17:50 відбулося чотири імітації ураження ультразвуком з автомобілей; червоної малолітражки, світло-зеленого великого джипа, сірого великого джипа, жовтої малолітражки.
Біля 17:55 год, газова атака, тоді коли я був на подвірю.
Виявив отруту з ВПЗ на металічному вимірювальному метрі.
23:45 — 00:40 год, газова атака іпрітом, задували в хату.
Сьогодні серійний вбивця (без його участі було би неможливим отруєння водопровідної води) жид Роман Савка, матері котрого проклятий польський диверсант граф Шептицький намалював метрику, власник ділянки №30, зняв шар землі з під моєї огорожі, на глибину 0,5-0,6 метра. Зимою ця огорожа мабуть впаде.

851 спроба вбивства за серпень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Вересень 2017

Газові атаки: 1, 2 – //, 5 – //, 7, 8 – //, 10, 11 – ///, 12 – ///, 13, 19 – ///, 22, 25 – //, 26, 29, 29 вересня. Всього 25 раз.

Ураження ультразвуком: 1 – ///, 2, 5, 6, 9, 12, 17, 18, 28 – //, 29 . Всього 13 разів

Водопровідна вода була отруєною (антибіотикоом) 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 липня. Всього 20 днів/разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28 29 вересня. Всього 29 днів/разів.
.
Весь місяць була отрута з ВПЗ на внутрішній стороні ванни, умивальника, мойки; котра оруювала там присутню воду але не відмивалася звичайними засобами Всього 30 днів і 90 разів.

1 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив радіацію на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Виявив радіацію на верхніх частинах лежака, на дошці і на пінопласті. Виніс.
Біля 10:00 год, отримав ураження ультразвуком з червоної малолітражки, тоді коли перебував на подвірю.
11:47 год, спроба ураження ультразвуком з темно-синього седана, тоді коли я проходив біля засклених дверей на балкон (навпроти дороги). Тобто з використанням встановлених в моїй хаті жидо-штундами засобів стеження.
Виявив отруту з ВПЗ на трьох літровій дюралєвій каструлі, на двох трилітрових скляних бутлях, на горловині і на зовнішній частині по усій площі.
Виявив радіацію н крес-салаті з мого городу.
Виявив отруту з ВПЗ на двох викрутках, одна була в гаражі, а друга на горищі.
Виявив отруту з ВПЗ ще на двох каструлях і на ще 12-ти трох літрових бутлях, на одному півлітровому, на двох пляшках 0,5 літра, на вимикачу освітлення в підвалі.
Активація радіації на трьох стінах кухні.
Виявив отруту з ВПЗ нп пластиковій пляшці з олією, на ручці шариковій.
23:51, отримав ураження ультразвуком з якогось важкого автомобіля, через вікно кухні, з використанням засобів стеження встановлених в моїй хаті жидо-штундами.

2 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на стіні кухні, біля вікна, на металічному листі на вікні, на підлозі і стіні коридору, на підлозі вітальні, на сходинках трьох маршів сходової клітки.
Біля 13:00 год, газова атака іпрітом, тоді коли я був на подвірю; мабуть щось вилили під огорожу чи під вїздну браму з білої іномарки-черевика, великої, котра тоді проїзджала по дорозі.
Виявив отруту з ВПЗ на ще одних ножицях, маленьких, на ножі кухонному, на вилках радіоприймача і блоку живлення ноутбука.
23:17 год, утримав ураження ультразвуком з якогось важкого автомобіля, через вікно кухні.
23;30 год, виявив наявність іпріту в гаражі. Ущільнив гаражні ворота.

3 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Виявив отруту з ВПЗ на трьох упаковках з гірчицею меленою (куплених 25 серпня, тоді коли я перший раз виходив з дому і залишив їх в гаражі), на трьох упаковках цукру, на двох упаковках рису, на упаковці з какао (купленою 25 серпня, тоді коли я перший раз виходив з дому і залишив їх в гаражі)
Активація радіації на підлозі кухні, на стіночці біля мойки кухонної, на стіні сходової клітки (від входу до площадки першого поверху

4 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Виявив радіацію на плиті лежака і на бантах даху на горищіє
Виявив отруту з ВПЗ на куску каналізаційної труби діаметром 50 мм, котра вже роками валялася на горищі, на 8 кришках до бутлів, на шнурку для рушників у ванні, на шнурку для білизни на горищі, на дощині для одягу у вітальні, на ножі кухонному, на ручках дверей на горище і у вітальню, також і на полотнах тих дверей.

5 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Біля 11:00 год, спроба ураження ультразвуком з ГАЗ-53, з жовтою кабіною і з бочкою
Виявив отруту з ВПЗ на ручках двох відер, на ручці лопати, на 0,7 літровому бутлі.
21:30 год, газова атака через гаражні ворота.
22:50 — 23:50 год, газова атака, мабуть фосгеном, задували в хату.
Виявив отруту з ВПЗ на 20 кришках металічних до бутлів.

6 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стіні кухні біля вікна, на стіні у ванні біля умивальника.

7 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі кухні, ванни і коридору, на стіні сходової клітки, на стінці біля мойки.
21:20 год, щось задували в хату, подразнююче гортань.

8 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
10:05 — 10:25 год, газова атака іпрітом, тоді коли я був на городі біля дороги, задували з буд.№37.
Біля 11:15 год, газова атака якоюсь їдкою речовиною, тоді коли я був на городі позаду ділянки, задували з ділянки №34, під прикриттям розпаленого вогню на ділянці №36є
Виявив отруту з ВПЗ на одному з каменів, котрим я підпирав ззовні гаражні ворота, отримав сильне ураження правої руки. Вчора там ще отрути не було.

9 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на лежаку, посередині, на рівні поясниці, на двох стінах зовнішніх біля гаражних воріт.
18:07 год, отримав ураження ультразвуком зі сріблястого буса, через вікно вітальні, тоді коли тільки туди зайшов, тобто з використанням хасобів стеження встановлених жидами у моїй хаті.

10 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
23:00 — 00:10 год, газова атака фосгеном, задували в хату.

11 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
00:20 — 00:50 год, газова атака іпрітом.
07:30 — 8:10 год, газова атака, мабуть фосгеном. Задували в хату через двері на балкон. Очевидно з буд. №33.
9:40 10:50 год, газова атака іпрітом.
Активація радіації на стінах дверного проходу до кухні, дуже сильна.

12 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Біля 9:30 — 10:50 год, газова атака іпрітом, зі сторони буд №33, тоді коли я працював на городі позаду будинку і збирав ягоди кизилу.
15:35 год, год, газова атака іпрітом, тоді коли я працював на городі біля дороги. Вилили отруту під огорожу; хтось підійшов туди з верху дороги і потім повернувся. Мабуть хтось з тих хто “працює” на ділянці №36. Тоді коли на буд №34 встановлювали відеокамери, мабуть працівники МВС.
Біля 17:00 гд, год, газова атака іпрітом, задували через гаражні ворота, очевидно з буд №37.
Отруївся картоплею з власного городу.
Хакерська атака на мій ПК, тоді коли я відправляв свій коментар, внаслідок чого був заблокований для мене вихід в Інтернет. Через декілька годин вдалося розблокувати вихід в нет. Вірус є десь в програмі оператора нету але вдається його нейтралізувати.

13 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
01:15 — 01:57 год, год, газова атака фосгеном.
Біля 16:35 год, отримав ураження ультразвуком з фури, котра стояла біля буд №33, через вікно вітальні. Там щось вантажили чи розвантажували. Фура стояла з увімкненим двигуном. А коли я зайшов у вітальню то фура почала рухатися вперед і назад, тоді я і отримав ураження ультразвуком.
Виявив отруту в кизилі.

14 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стіночках біля мойки і газової плити.

15 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі і на стінах ванни, дуже сильна. Також і на плиті лежака.

16 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі і стінах кухні і ванни. Також і на плиті лежака.
На верху стіни буд №34 встановили камери відеонагляду, одна з них на половину орієнтована на мою ділянку.

17 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
10:20 год, отримав ураження ультрзвуком з червоної іномарки, через вікно південної спальні.Так миттєво це можна було вчинити тільки з використовуванням встановлених жидами в моїй хаті засобами стеження.

18 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Виявив отруту з ВПЗ на городі, біля криниці, на одному кущі перцю гіркого. Отримав сильне ураження правої руки. 16 вересня там ще отрути не було.
Відеокамеру стеження на буд №34 ще більше розвернули на мою ділянку; вона вже є прямо направлена на гаражні ворота мого будинку, котрі я використовую і для входу в будинок. Власником будинку №34 є штунда і серійний вбивця Р. Іванський.
Активізація радіації, дуже сильна на балясинах і стінах трьох сходових маршів.
20:46 год, і раніше, двічі отримав сильне ураження ультразвуком, тоді коли перебував на кухні, з вантажівки з маніпулятором, з коротким бортом, котра приїздила на ділянку №30 за цеглою, у супроводі великого джипа, світло-зеленого.

19 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі і стінах кухні, ванни, коридору. На сходинках, балясинах і стінах трьох маршів сходової клітки.
Відеокамеру на будинку №34 серійного вбивці дещо відвернули від мого будинку. Виглядає так що вона є дистанційно регульована за напрямком.
13:53 год, газова атака, очевидно іпрітом, тоді коли я працював на городі біля дороги, очевидно щось влили під огорожу з білої іномарки, котра тоді проїздила по дорозі. Також тоді з інтервалом в одну хвилину по дорозі проїздив і жидівський білий великий бус, той на котрому вони раніше катали працівників МВС. Перед тим по дорозі проходив якийсь чоловік, а потім повертався.
14:20год і 15:37год, газові атаки, аналог іпріту, тільки з легким запахом, тоді коли я перебував на подвірю, біля огорожі з №30, задували ОГ зі сторони задньої ділянки, приписаної до вул Полуботка, вздовж бокової стіни моєї хати.

22 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
11:50 — 12:10 год, газова атака іпрітом, тоді коли я працював на подвірі. Задували мабуть з буд №33
Виявив радіацію на городі біля дороги, на бораго.
Сильна радіація на підлозі і стінах кухні, ванни і коридору; біля внутрішніх дверей в гараж.

23 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Сильна радіація на підлозі і стінах кухні, ванни і коридору; біля внутрішніх дверей в гараж.
Виявив отруту з ВПЗ ще на одному кущі перцю гіркого і там де посіяв цибулю-чорнушку.
Отруївся, очевидно антибіотиками, у власному винограді; біль у нирках і віддаючий у хребті вище поясниці до ребер.
Виглядає так, що тоді коли я копав картоплю на власному городі, біля горіха волоського, то жиди, котрі приїздили на ділянку №30, на світло-зеленій іномарці, намагалися мені пришити педофілію, використовуючи своїх чи штундиських малолітніх дітей.

24 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Сильна радіація на підлозі кухні. І на плиті лежака
Відчував біль в нирках після вчорашнього отруєння антибіотиками у винограді.
Камера відеонагляду з буд №34, в 19:00 год, була повністю повернена на вікно моєї кухні.

25 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
07:20 год газова атака фосгеном, тоді коли я косив траву на проході біля бокової стіни своєї хати, біля огорожі з №34. Тоді камера відеонагляду на буд №34 була направлена прямо на мене. Задували ОГ однозначно з ділянки №34.
Дві газові атаки в 14:35 і в 15:00 год, тоді коли я працював на городі позаду будинку. Задували мабуть з буд №1 вул.Свободи.

26 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
14:20 год, газова атака фосгеном, тоді коли я декілька хвилин працював на проході між моєю хатою і огорожею з №34. Відеокамера з №34 була направлена на мене і очевидно там вже автоматизували подачу ОГ, бо зреагували миттєво.
Жидівські терористи, котрі “працювали” на ділянці №30, продемонстрували ще один жидівський спосіб прихованого вбивства українців: Один з них залишає предмет придатний для вбивства (сокиру цікавої конструкції в даному випадку), другий припарковує свій автомобіль так аби була конфліктна ситуація (загородили вхідну хвіртку), а третій крутиться біля цього автомобіля так аби інші його сприйнязи як власника неправильно припаркованої автівки.

27 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Виявив сильну радіацію на шифері задньої частини даху хати і на зовнішній частині вікна-виходу на цей дах. Вчора біля 18:00 я там був і радіації ще на даху не було. Переконаний що її нанесли жиди, котрі “працювали” на ділянці №30 і перебували там ще довго після заходу сонця.

28 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на підлозі південної спальні, особливо біля вікна.
Біля 02:00 год, отримав ураження ультразвуком, з якогось важкого автомобіля, через вікно кухні. Явно з використанням засобів прихованого стеження встановлених в моїй хаті жидівськими терористами.
11:35 год, отримав ураження ультразвуком, з білої “Ниви”,котра приїздила на діл.№30, через південне вікно вітальні.
12:10 год, попросив тих з ділянки №30 хто знову поставив вже не вперше свій великий автомобіль навпроти моєї вїздної брами аби вини там більше не паркувалися. Пасажир цього авто скривився, а молодий водій сказав “добре”.
Біля 12:20 год, спроба ураження ультразвуком, з білої іномарки-черевика, котра приїздила на ділянку №30, тоді коли я працював на своєму подвірї.
Сильна радіація на південному вікні вітальні.

29 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Сильна радіація на підлозі південної спальні.
Знову з ділянки №30 припаркували свій великий автомобіль навпрти моєї вїздної брами, можливо і ті самі що вчора.
Виявив що у водопровідній воді є отрута, соріш за усе антибіотик.
В 16;00 год, працюючі на ділянці №30 почали знімати грунт на моїй ділянці, з під огорожі. Вийшов і сказав їм що це моя земля, а ті мені показали “креслення ділянки №30, вже площею біля 14 сотик (до того було тільки 10 сотик) і розмірами, задня ширина 12,2 м, передня ширини більше 27 метрів, довжина 60 метрів. Сказали що це їм в сільській раді дали. Тоді я зателефонував на 102, про викрадення моєї землі. В поліції сказали чекати на приїзд поліцейських. І я їх чекав на подвірю.
16:30 — 17:30 год газова атака фосгеном, або аналогом фозгену, задували зі сторони буд №33, або\і доставляли ті що перебували на ділянці №30, або/і ті що тоді проходили чи проїздили по дорозі. Найбільша концентрація була біля вїздної брами. Вітер помірний був південно-східний.
В 17:17 год, телефонував в поліцію на 102, про спробу вбивства отруйним газом, фосгеном або його аналогом. Виявив ОГ за клінічною картиною. Довго мене там перепитували що таке фозген.
В 17:20 год подача ОГ припинилася, а через 15-20 хвилин повітря самоочистилося.
Перед 20:00 год приїхали поліцейські і я написав дві заяви; про викрадення грунту на моїй ділянці, котре створило умови для руйнування моєї огорожі. І про спробу вбивства отруйним газом, фозгеном або його аналогом.
Під час написання другої заяви, стоячи біля автомобіля поліції, лицем до нього, отримав ураження ультразвуком, дуже сильне (“пробило” металічну пластину 0,65 мм захисного жилета) і неймовірно точичне, по хребті біля нижніх ребер. Позаду мене була моя хата, збоку ділянка №30 і позаду мене проходив тільки один з поліцейських, худорлявий, той що сидів біля водія. Він же був у мене і більше року тому, тоді в час його присутності було вчинено проникнення у мій будинок, з метою вбивства мене отрутами і радіоактивними речовинами. Причому моє звернення з цього приводу в Пустомитівському РВ не зареєстрували, я скаржився в обласну поліцію і в обласну прокуратуру але безуспішно.

30 вересня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні, горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи, на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови).
Активація радіації на стіні кухні.

1045 спроб вбивства за серпень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Жовтень 2017

Водопровідна вода була отруєною 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, (29 води не було), 30, 31 жовтня. Всього 30 днів/разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 жовтня. Всього 31 день/раз.

1 жовтня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, горіху волоського; на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови); на підлозі кухні, ванни, двох коридорів, 4 кімнат, двох сходових площадок, 4-ох сходових маршів, горища, гаражу, 3-ох підвальних приміщень, сушарки, кладовки, туалету, стайні (з 7.10.2017); на стінах кухні, ванни, двох коридорів, 4 кімнат, двох сходових площадок, 4-ох сходових маршів, горища, гаражу, 3-ох підвальних приміщень, сушарки, кладовки, туалету; на лежаку. (Всього 97)
Отрута з ВПЗ на внутрішній частині ванни, умивальника, мойки, на більше 20-ти одиниць одягу; на більшу 10-ти одиниць ручного інструменту; на 11 дверних ручках, на більше 50 столових предметах (ложках, вилках, ножах, мисках, каструлях, кришках) (Всьго 94). Далі скорочено: “Радіація в 96 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.”

Активація радіації на підлозі підвалу, біля входу в сушарку.
Біля 19:03 год отримав ураження ультразвуком з білого, бежевого чи сріблястого автомобіля іномарки, мабуть КІА, котрий проїздив по вул. Полуботка, тоді коли я на хвилину підійшов до вікна західної спальні. Однозначно з використовуванням засобів прихованого стеження встановлених в моїй хаті жидами.

2 жовтня, радіація в 96 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
19:42 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля, тоді коли на декілька разів підійшов до західного вікна вітальні.
Активація радіації, дуже сильна, на усьому подвірї, особливо біля гаражних воріт.
Активація радіації на підлозі кухні, на сходовій клітці, на стіні і на дверях на балкон,ина батареї опалення східної спальні.

3 жовтня, радіація в 96 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Активація радіації на плиті лежака.

4 жовтня, радіація в 96 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
12:02 год, отримав ураження ультразвуком з сірої іномарки-комбі, тоді коли на пару секунд підійшов до західного вікна вітальні.
Активація радіації на підлозі коридору, на сходинках, площадках і стінах сходової клітки,
23:57 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля, тоді коли перебував на кухні.

5 жовтня, радіація в 96 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
16:33 год, отримав ураження ультразвуком з якогось автомобіля, тоді коли перебував на кухні.
Активація радіації на плиті лежака.

6 жовтня, радіація в 96 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Активація радіації на підлозі і стінах кухні.
12:25 год, виявив в гаражі отруйний газ фозген, його вилили під гаражні ворота, вхідна хвіртка була кимось відкритою, бо вчора була закритою.
15:05 год, отримав ураження ультразвуком з білої іномарки-черевика з якимісь написами зеленого кольору, тоді коли на хвилину підійшов до вікна східної спальні. Гул цього автомобіля був подібним до гулу того котрий був 5.10.2017 в 16:33 год. Раніше ще його не бачив . Однозначно з використовуванням засобів прихованого стеження встановлених в моїй хаті жидами. Можливо це були татари з Криму, подільники жидів.

7 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Виявив радіацію на підлозі стайні, на верху піднавісу позаду хати.
Виявив радіацію на боковичці ліжка східної спальні, дуже сильну.

8 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Активація радіації на підлозі східної спальні і на лежаку в кухні.
Активація радіації на підлозі кухні

9 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Ходив тричі в мегамаркет за продуктами; на касі там був, згідно чеків, в 10:17, в 11:20 і в 12:27 год. Коли туди йшов перший раз, біля 9:40, на своїй вулиці, біля буд № 20 зазнав ураження отруйним газом іпрітом, мабуть з якоїсь ділянки чи будинку, бо на вулиці нікого і нічого не було. Далі біля 10:00 год, на вузькому тротуарі біля вїздної брами на територію “Епіцентру”, зі сторони кільцевої, отримав ураження отруйним газом, іпрітом, очевидно ОГ задіяла старша жінка в червоній куртці котра йшла назустріч, з ознаками гримування лиця. А через хвилин 7, вже коли виходив з території Епіцентру, іншої сторони, знову отримав ураження ОГ іпрітом, але незначне бо вчасно ухилився прикривши лице медичною марлевою повязкою. ОГ очевидно задіяв якийсь чоловік, котрий йшов мені назустріч першим коли я тільки минув браму “Епіцентру”

Коли йшов в гіпермаркет вже втретє, біля 11:47 год, то також відчув дію ОГ іпріту, котрий очевидно задіяла росла молода жінка, котра йшла мені на зустріч, на вулиці з котрої є заїзд на територію продовольчого гіпермаркету.

Коли повернувся перший раз, біля 10:37 год, то виявив ознаки проникнення в гараж (цокольне приміщення). Ознак вскритя дверей в житлове приміщення з цоколя, не було.
Коли повернувся вдруге, біля 11:50 год, то вже виявив і ознаки проникнення вскриття дверей в житлове приміщення з цоколя.
А коли повернувся в третє, біля 13:00 год, то виявив сильну радіацію на підлозі гаража, вздовж проходу від гаражних воріт до дверей з цоколя до житлової частини.

Коли вдруге йшов в гіпермаркет і вже був на його території, то почув дратівливий і ритмічний звук, з іншої сторони автомобільної стоянки ТЦ “Метро”; інтуїтивно повернув голову і побачив що цей звук йде з білої іномарки-черевика з рекламними написами зеленого кольору, ідентичної з тею іномаркою-черевиком з котрої я отримав ураження ультразвуком 6 жовтня 2017р в 15:05 год. Очевидно отак бусурмано-жидівські терористи демонстрували мені їх безкарність.

В 15:21 год телефонував в поліцію, на “102”, про спробу вбивства радіоактивними речовинами, з проникненням в будинок. Через хвилин 40 зателефонувала якась особа і сказала що з поліції, запитувала “що вкрали” і “як ви виявили проникнення в будинок”. На друге питання я відмовився відповідати, бо усе сказане мною поліціянтам ставало відомим терористам. Ніхто з поліції так і не приїхав.

10 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіація на підлозі кухні, ванни, підвалу і гаражу

11 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Виявив радіацію на зовнішній стороні цоколя, зі сторони ділянки №34, довжиною до 10 метрів

13 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
13:39 год, отримав ураження ультразвуком з білої іномарки черевика, тоді коли був біля вікна південної спальні.

14 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
18:50 год, імітація ураження ультразвуком, з сірої іномарки кросовера, тоді коли я підійшов до вікна західної спальні.

15 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Активація радіації на стінах кухні, на підлозі східної спальні, на тумбочці і на боковичці ліжка в східній спальні, на боковичці дивана і тумбочки у вітальні.
21:00 год, газова атака фосгеном, задували через гаражні ворота.
Водопровідна вода тече отруєною, не встановленою хімією.

16 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіація на стінах кухні (зокрема і навпроти верху лежака), на підлозі кухні, ванни, коридору.12:30 — 13:38 год, газова атака фозгеном, тоді коли я працював на городі біля дороги. Задували фозген зі сторони ділянки №26 жида Зеника, з піддтримуючим піддувом повітря з ділянки №37 штунди Тараса.

17 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіація на підлозі кухні, ванни, коридору, на стінах кухні.

18 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
8:50 год, була присутня на подвірї якась хімія, очевидно щось там вилили подібне за впливом на організм людини до фозгену.

19 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.

20 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
11:30 год, ймовірно ураження ультразвуком, або імітація, з сірого чи чорного кросовера, котрий двічі проїздив по дорозі, тоді коли я був на городі біля дороги.
11:50 год, газова атака іпрітом, задували через гаражні двері, після того як я на пару хвилин виходив на подвіря і не ущільнив гаражні двері. Тобто з використанням засобів прихованого стеження встановлених жидами в моїй хаті.
12:20 год, газова атака іпрітом, задували через вентиляційний отвір в стіні цоколю з тильної сторони будинку, з проникненням на мою ділянку очевидно осіб котрі тоді перебували на ділянці №30 жида і серійного вбивці Савки.
Виявив радіацію на тильній стороні холодильника, тобто там де вона могла бути нанесеною тільки 9 чи 11 жовтня; значить точно тоді було проникнення в мій будинок жидівськими терористами.
Активація радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору і гаражу

21 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.
Виявив отруту в курятині, котру сьогодні зарубав; чимось її нагодували, мясо, шкіра і кості були неприродно жовтими.

22 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.

23 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.

24 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.

25 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.

26 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.

27 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.
Біля 14:00 год, газова атака фозгеном, тоді коли я працював в гаражі. Задували отруйний газ через гаражні ворота, тоді коли вони були не ущільнені; однозначно з використанням засобів прихованого стеження встановлених в моїй хати жидами.
Перейшов на дощову воду, через отруєння водопровідної води жидо-штундами, ще з початку вересня (а в загальному ще з листопада 2012 року), мабуть антибіотиками. Два дні до того жив без води, а сьогодні, дякуючи Богу, пішов дощ; бо значно зросла концентрація отрути і тому очистка стала неможливою.
Виявив отруту з ВПЗ на електровимикачі в гаражі.

28 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.
11:15 год, газова атака фозгеном, тоді коли я повертався з магазину, недалеко від мого будинку, на паралельній вулиці; очевидно задували з буд №1 на вул Полуботка, єговіста і поляка.
Тоді коли я йшов в той магазин то на зупинці біля с/р старші жид і жидівка навязували мені розмову, запитуючи чи їздить тут такий номер маршрутк. Їм відповів що їздила але я вже її давно не бачив. Мабуть хотіли створити конфліктну ситуацію. Ця жидівка, котрій польський диверсант граф Шептицький намалював метрику про хрещення, від імені УГКЦ, декілька років тому неодноразова намагалася мене вбити ультразвуком в сільському храмі св. Івана Богослова. Ця серійна вбивця дуже досвідчена, вже мабуть не один десяток українців вбила.

12: 45 год, виявив сильну радіацію на металевій бочці на подвірю, мабуть нанесли її тоді коли я ходив в магазин.
Біля 17: 00 год, газова атака чадним газом, двічі, тривалістю 10 і 20 хвилин, очевидно задували з будинку №33 жида Кришталя.
Виявив отруту з ВПЗ на дверній ручці південної спальні.
Активація радіації на підлозі і стінах кухні.
Загасив засіб прихованого стеження типу “світлячок” на кухні, ліворуч від вікна, нпмкуті стін, на рівні грудей, розміром 10 на 40 сантиметрів.

29 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.
Виявив отруту з ВПЗ на ручках дверей у вітальню і на содовій клітці; на дверках морозильної камери і на ручках дюралевої каструлі на 4 літри.
Загасив засіб прихованого стеження типу “світлячок” на кухні, праворуч від газової плити на стіні, на рівні очей, розмірами 10 на 70 сантиметрів.
Виявив отруту з ВПЗ на мішку плетеному пластиковому, котрий був на лежаку в кухні.

30 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.
Виявив сильну радіацію на стіні біля фіртки, біля гаражних воріт і на стіні фундаменті вздовж стежки до стайні.
Загасив засіб прихованого стеження типу “світлячок” в схілдній спальні, ліворуч від вікна на стіні, на рівні очей, розмірами 10 на 80 сантиметрів.
Виявив радіацію на лицевій стороні пічки на кухні, практично на усій площині, за винятком дверцят.
Виявив сильну радіацію на обох сторонах дверей і коробки у вітальню.
Виявив радіацію на 1,5 літровій пластиковій пляшці з 45% розчином каустику. І також на 2,5 літровій банці старого зразка з під клею ПВА, також з розчином каустика. Виніс їх з хати і вилив під дорогу, а пляшку і банку викинув на купу з радіоактивними речами.
Виявив радіацію на стінах сходового маршу, від виходу на балкон до коридору другого поверху; і на стінах і підлозі коридору другого поверху.
Виглядає так що було чергове проникнення жидівських терористів в мою хату 28 жовтня 2017 року.

31 жовтня, радіація в 97 місцях, отрута з ВПЗ на 94 предметах.
Радіації на підлозі кухні, ванни, ванни, коридору, гаражу; на стінах кухні; на холодильнику. Отрута з ВПЗ на вилці блоку живлення ноутбука.
8:30 — 13:30 год, працював на городі позаду хати. 8:40 — 10:30 год, газова атака іпрітом; задували зі сторони буд №36. 10:40 -11:00 год, газова атака фозгеном, тоді коли я був був біля самої огорожі з ділянкою №6 вул. Полуботка, перед тим за декілька секунд туди підходив господар (штунда) тієї ділянки і швидко кудись пішов, очевидно це він задіяв отруйний газ, бо задув з дідянки №36 в ту частину мого городу бв неможливий.
Працюючи на городі викопав біля 7 отруєних предмети, кусків пластику, і виявив на городі отруєні пусту малу пляшку, квадратну, з вилитим склом написом “первак”, і нижню половину пластикової пляшки; недавно туди вкинуті, очевидно сьогодні, коли жиди через засоби прихованого стеження побачили що я готуюся йти на город. Однозначно так організовували мені конфліктну ситуацію, бо той господар тоді майже дві години крутився на перед моїми очима. Потім і приходили жидо-штунди під мою огорожу і з ділянки №30, також явно з бажанням створити конфліктну ситуацію. Бо мають “кришу” в МВС і в судах. Хай будуть прокляті і здохнуть жиди і штунди (найперше ті з них котрі обіймають владні посади)!!!
Виявив сильну радіацію на моїй огорожі біля городу, зі сторони ділянки №30, і там на грунті.
Біля 11:30 год, отримав ураження ультразвуком, з чорної іномарки седана, коли був там на городі.

766 спроб вбивства за жовтень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Листопад 2017

Водопровідна вода була отруєною 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, листопада. Всього днів/разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 листопада. Всього день/раз.

1 листопада, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею; на зовнішніх стінах біля гаражних воріт (на рівні голови); на підлозі кухні, ванни, двох коридорів, 4 кімнат, двох сходових площадках, 4-ох сходових маршах, горища, гаражу, 3-ох підвальних приміщень, сушарки, кладовки, туалету; на стінах кухні, ванни, двох коридорів, 4 кімнат, двох сходових площадок, 4-ох сходових маршів, горища, гаражу, 3-ох підвальних приміщень, сушарки, кладовки, туалету; на лежаку. (Всього 93)
Отрута з ВПЗ на внутрішній частині ванни, умивальника, мойки, на більше 20-ти одиниць одягу; на більшу 10-ти одиниць ручного інструменту; на 11 дверних ручках, на більше 40 столових предметах (ложках, вилках, ножах, мисках, каструлях, кришках) (Всьго 84). Далі скорочено: “Радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.”
Особливо вразлива радіація і отрута в 15 місцях.

18:55 — 19:30 год, газова атака іпрітом, задувають очевидно через щілини гаражних воріт.
19:40 — 21:42 год, газова атака іпрітом.
22:16 — 22:50 год, газова атака іпрітом.

2 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
11:00 — 12:30 год, 14 короткочасних атак іпрітом, тоді коли вивозив тачкою компост на задній город і проходив вздовж бокової стіни хати і огорожі з №34.
Перед 12:39 виявив на стежці подвіря сильну радіацію, раніше її там не було, мабуть нині вночі було проникнення жидо-штундиських терористів на моє подвіря.
Біля компостної ями і в ній виявив 4 куски пластику отруєного, отрута з ВПЗ.
13:00 — 17:00 год, копав город позаду хати і обрізував там вишню; коли виносив гілляки то тричі зазнав ураження іпрітом, у вище згаданому проході мвіж хатою і огорожею.
Викопав на огорожі біля 35 кусків предметів, найчастіше пластикових, з отрутою з ВПЗ.
Виявив радіацію на огорожі біля городу за хатою і на планці для підвязування помдорів вздовж стіни стайні. Цю планку демонтував.
13:30 — 15:00 год, отримав три ураження ультразвуком з світло-зеленої іномарки, з білого буса і з ГАЗ-53 з бочкою і з жовтою кабіною, тоді коли працював на городі позаду хати.

3 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
8:25 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля жида Кришталя, №33, тоді коли вийшов на подвіря.

4 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
01:30 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля з котрого лунала якийсь ритмічний шум гучномовця, так як і тоді авто-черевик з написами зеленого кольору біля “Метро”, тоді коли я був на кухні.
5:20 год, газова атака фозгеном,
Біля 13:00 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля, тоді коли обрізав яблуні.
15:40 год, газова атака іпрітом, тоді коли копав грядку біля горіха і сливи; перед тим там біля огорожі припаркувався синій автомобіль, котрий приїзджав до №35, з нього очевидно і задували отруйний газ.
22:54 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля через вікно кухні.
Виявив отруту з ВПЗ на ручці зливного крану 200 літрової бочки в гаражі.

5 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.

6 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Виявив радіацію на тапках. Таки точно 28 жовтня було проникнення в мій будинок жидівських терористів.
Отруївся перцем гірким, болі в підшлунковій і в кишечнику, отруту явно жиди нанесли 28 жовтня.

7 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
3:10 — 6:00 год, газова атака фозгеном.
12:10 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля чорного “ДЕО”, що приїхав на діл №30, до №33 чи 35.
23:40 — 01:08 год, , газова атака фозгеном.

8 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
14:20 год, газова атака іпрітом, з сірого автомобіля, котрий приїздив до №37, до нього хтось виходив з хати №37.
Просив робітників з діл.№30 не копати під моєю огорожею і на моїй землі і ті покинули роботу і пішли; присутній з ними молодий і малий жид вмовляв їх продовжувати роботу. Прокляв ще раз жида Р. Савку, як злодія і серійного вбивцю. Через дві години частина з тих робітників повернулася і почала заливати фундамент під огорожу на моїй землі. Стояв там і проклинав їх.

9 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Виявив радіацію на городі перед дорогою; вчора ввечері її там ще не було.
13:55 год телефонував на “102” аби вияснити стосовно моєї заяви від 29 вересня 2017 року, про викрадення землі на моїй ділянці засобами екскаватора і самоскида “Камаз” з червоною кабіною і створення умов для руйнування моєї огорожі”. І про мою заяву віз 29 вересня 2017 року “про спробу вбивства фозгеном” . В Пустомитівському РВ трубку підняла особа яка назвалася Юрієм Гоцько. Вона сказала що до мене приїздили 29 вересня Горбаль Богдан (штунда,худий, серійний вбивця) і Фень Олександр (жид, повний, очевидно також серійний вбивця)
Першу заяву нібито зареєстрували але про суть відповіді нічого не сказали, лише що “відправили поштою”, а другу, про спробу вбивства, ні. Подав звернення скаргу про нереєстрацію моєї письмової заяви від 29 вересня 2017 року “про спробу вбивства фозгеном”.

10 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.

11 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Виявив сильну радіацію в гаражі, біля воріт, на підлозі. І на передній частині газової плити на кухні.

12 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.

13 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.

14 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Активація радіації на підлозі і стінах кухні і ванни, у 8 місцях.

15 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
Імітація ураження ультразвуком з білого автомобіля під джип і чорного автомобіля середнього.

16 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
Виявив отруту з ВПЗ на електричному вимикачеві біля котла.

17 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
Радіація на стежці подвіря і на городі біля дороги.

18 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
00:07 год, отримав ураження ультразвуком з автомобіля, через вікно кухні.

19 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
Виявив радіацію на котлі.

20 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.

21 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
Сильна радіація на на стелі кухні і на підлозі біля кухонної мойки.

22 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.

23 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.

24 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
14:45 год, отримав ураження ультразвуком з білого буса, тоді коли вийшов на подвіря.

25 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.
13;07 год, отримав ураження ультразвуком з чорної малолітражки, котра їхала вниз по дорозі, через вікно вітальні
13:50 год, отримав ураження ультразвуком з чорної іномарки КІА, тоді коли я працював на городі біля дороги.
14:00 — 14:32 год, газова атака, біль в легенях, задували з №33.
13:30 год, отримав ураження ультразвуком з чорної малолітражки, тоді коли виходив з гаражу.
14:50 -16:25 год, три газові атаки фозгеном, котрий кинули під вїздну браму або на подвіря з діл №30. Робітники звідти пішли і невдовзі туди приїхала вишнева “99”, звідки і задіяли ОГ, під прикриттям двох автоиобілів з №35, чорного і синього.
Ввечері виявив сильну радіацію на мишці ноутбука, на поличці де він стояв і на кульку в котрому він був. Мабуть це наслідок проникнення в мою хату жидів 28 жовтня.

26 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Сильна радіації на підлозі і стінах кухні й ванни, у 8 місцях.

27 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
Біля 17:00 год побачив, що робітники з ділянки №30 встановлюють опалубку під залив бетону на огорожу на моїй землі. Стояв там і проклинав їх і їх начальників.
Один з тих робітників погрожував мені розправою, кажучи “кину молотком”. А при повторі тієї погрози їх бригадир, серійний вбивця, заборонив йтому це говорити.
Біля 18:00 год газова атака іпрітом, тоді коли я був на своєму подвірі. Задували з №34 або №36. Тоді коли присутні на №30 жиди і штунди відійшли на безпечну відстань.

28 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
10:00-10:47 год, ураження ультразвуком з КАМАЗ-а самоскида з червоною кабіною номер ВС 47-86 ЕЕ, котрий викрадав землю з моєї ділянки тоді коли я був на подвірі.
11:05-11:20 год, газова атака фозгеном, задували з №33 або з бежевого джипа “Тойота”, номер ВС 12-32 СР, котрий приїздив до №33.
11:50-12:06 год, три ураження ультразвуком, з сірого “Фольсвагена” седана, номер ВС 85-88 ВМ, тоді коли я був на подвірі.
12:35-12:40 год, два ураження ультразвуком з червоної малолітражки (очевидно з №37) і сірого малого джипа, тоді коли був на подвірі.
12:54 год, ураження ультразвуком з червоної малолітражки, через вікно вітальні.
16:20 год, ураження ультразвуком з автомобіля, по нозі, тоді коли був на подвірі.
Виявив радіацію на стіні фундаменту моєї хати, на рівні локтя, зі сторони №34
Говорив тим хто викрадав частину моєї ділянки: “Жиди і штунди (злодії, вбивці і нацисти), будьте прокляті і здохніть! Хай ваш Ізраїль зітреться з лиця землі. Хай буде благословенний той що буде вас ліквідовувати. Хай будуть прокляті і здохнуть ті чиновники, поліцаї, прокурори і судді, котрі створили для вас можливість безкарно грабувати і вбивати українців. Вони мене просили не дивитися на них і я це прохання намагався виконувати.

29 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
8:40 год, ураження ультразвуком з червоної малолітражки з №37, за рулем була жінка.
9:01 год, ураження ультразвуком з чорної іномарки седана-комбі, мабуть з №34, тоді коли був на подвірі.
9:29 год, ураження ультразвуком з білого буса великого, котрий зупинявся і спілкувався з тими хто перебував на ділянці №30, тоді коли був на подвірі.
9:39 год, ураження ультразвуком з ДЕО бежево-жовтого, , тоді коли був на подвірі.
9:49 год, ураження ультразвуком з червоної іномарки седана, тоді коли був на подвірі.
Виявив радіацію, дуже сильну, на стежці подвіря, біля горіха, і під виноградником, біля городу. Позавчора її ще не було, очевидно її нанесли вчора ранком.

30 листопада, радіація в 93 місцях, отрута з ВПЗ на 84 предметах.
10:16 год, ураження ультразвуком з чорної іномарки комбі з шашечками таксі, тоді коли був на подвірі.
11: 08 год, ураження ультразвуком з білого буса з іноземними номерами, очевидно з будівельної фірми, на діл №30, тоді коли був на подвірі.
11:19 год, ураження ультразвуком з ГАЗ-53 з бочкою і жовтою кабіною, тоді коли був на подвірі.
11:49 і в 12:03 год, два ураження ультразвуком по очах, з білого великого авто, під джип, з затемненими вікнами, тоді коли був на подвірі.
12: 34 год, ураження ультразвуком по очах, з сірого джипа, тоді коли був на подвірі.
14:49 год, ураження ультразвуком з червоної малолітражки, тоді коли був на подвірі.

678 спроб вбивства за листопад 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Грудень 2017

Водопровідна вода була отруєною 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 листопада. Всього 28 днів/разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31 листопада. Всього 30 днів/разів.

2 грудня, 11:56 год, ураження ультразвуком з великого біло авто під джип.

6 грудня, виявив отруту з ВПЗ на правому берці і на тапочку, на ручках дверей у вітальню і на ганок.
Активізація радіації на підлозі і стінах кухні, ванни і коридору на 1-му поверсі..

7 грудня, 10:15-11:40 год, газова атака фозгеном, тоді коли я працював на городі і обривав калину. Ймовірно задували отруйний газ з буд №39.
Біля 11:00 год, ураження ультразвуком з червоної малолітражки.

8 грудня, виявив радіацію на боковичці лежака. Активація радіації на підлозі і стінах кухні.

12 грудня, двічі ходив в супермаркет за продуктами і платити за комуналку.
Біля 11:25 год, тоді коли стояв на зупинці двічі отримав ураження ультразвуком з вантажівок з бочками; синя кабіна і синя бочка, синя кабіна і зелена бочка. Зупинка біля сільської ради.
Біля 12:10 год, отримав ураження ультразвуком на початку вулиці Гоголя, тоді коли біля мене пройшла жінка з сумкою.
Біля 12;20 год, отримав ураження фозгеном, тоді коли підходив до свого будинку, з кінця вулиці. Задували отруйний газ з сторони білого великого буса або червоної (вишневої) “девятки” біля діл. №30
Біля 12:40 год, два ураження ультразвуком зтих самих вантажівок з бочками, на зупинці біля вулиці Гоголя.
Біля 12:40 год, зайшов в аптеку. Вслід за мною зайшли дві старші особи, чоловік і жінка, чоловік чорнявий з вусами, він намагався мене розговорити, зокрема запрошував “на пиво”, не запитавши мене сказав що я пропускаю в черзі його супутницю, на що я промовчав, а на пропозицію піти “на пиво” відмовився. А потім він доторкнувся до моєї лівої руки, вище локтя, внаслідок чого я відчув там біль подібний до ураження отрутою з ВПЗ або/і радіацією. Було досить тепло але той чоловік зайшов в аптеку в рукавицях, а потім вже на його правій руці рукавиці не було.
Виявив радіацію на грунті біля вхідних сходів, дуже сильну, тоді коли вперше повернувся з магазину.

13 грудня, активація радіації на підлозі і стінах кухні і ванни.

14 грудня, активація радіації на підлозі і стіні біля кухонної мойки.

15 грудня, виявив отруту на 15 кришках металічних і пластмасових, котра спричиняє біль в гортані і верху стравоходу.

16 грудня, радіація на підлозі і стінах кухні і ванни.
Виявив отруту з ВПЗ на пластикових пляшках з олії, котру я купив 12 грудня, коли перший раз ходив в магазин і куплене залишив в гаражі. Тобто або було проникнення в мій гараж або отруту нанесли на касі супермаркету.

18 грудня, активація радіації на підлозі кухні, ванни, коридору і трьох сходових маршів.
Виявив отруту з ВПЗ на ще 5 металевих кришках

20 грудня, 12:30 год, газова атака фозгеном, ймовірно задували з автомобіля н ділянці №30.
18:10 – 22:20 год, газова атака іпрітом задували через вікно південної спальні, ймовірно з буд №35.

21 грудня, виявив сильну радіацію на грунті подвіря біля гаражних дверей.
Активація радіації на підлозі і стінах кухні. Мив.

26 грудня, 12:10 — 15:00 год, газова атака, ймовірно іпрітом, тоді коли я різав на циркулярці дрова і були відкриті гаражні двері. Ймовірно отруйний газ задували з білого буса, котрий приїздив на ділянку №30.
Виявив радіацію на грунті городу біля дороги, біля огорожі з №34, там де я його ще не докопав і мав ще там працювати
Виявив на кухні три засоби прихованого візуального стеження, типу “світлячок”.
Радіація на фундаменті біля гаражних дверей.

27 грудня, 9:55-10:20 год, газова атака іпрітом, тоді коли я був на подвірі
Виявив сильну радіацію на куску плінтусу, котрий знаходився в незакінченому санвузлі другого поверху.
Сильна радіація на пілддозі, стінах і стелі кухні і ванни. Мив.

28 грудня, активація радіації на підлозі і стінах кухні. Мив.
Виявив отруту з ВПЗ на ручках стамески, молотка і “киянки” (деревяного молотка до бляхи покрівельної), на шліфуфольній шкірці і на двох кусках дошки, в гаражі.

29 грудня, сильна радіація на підлозі, стінах і стелі кухні і ванни. Мив.

30 грудня, радіація на підлозі, стінах і стелі кухні і ванни. Мив.

31 грудня, активація радіації на підлозі кухні, ванни, коридору і вітальні. Мив.

643 спроби вбивства за грудень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Advertisements