Продовження, початок в “Шоденник”

Серпень 2017

1 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листі кукурудзи.

Є підозра що в одрну складову антисептику до дерева, котра зберігалася в 50-и літровій бочці, влили іпріт.

2 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.

Є ще одна обставина, котра підтверджує наявність іпріту в антисептику до дерева.

3 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Радіація в проході на кухню, на дверях і на одвірках у ванну.

4 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Радіація в проході на кухню, на дверях і на одвірках у ванну.
Радіація на стінах, на сходинках і на балясинах сходового маршу на 1 поверх.
Отрута, очевидно важкі метали, на крес-салаті, котрий я декілька тижднів тому посіяв.

5 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Радіація на стінах, на сходинках і на балясинах сходового маршу на 2 поверх.

15:00-15:40 год, газова атака іпрітом, тоді коли я працював на городі перед дорогою. Отруту вилили біля вїздної брами, очевидно ті що на синій чи зеленій іномарці приїзджали на хвилин 15 до №34, а після застосування ОГ поїхали.

Забилася в ДТП 37-ми річна жидівська українофобка і депутатша Ірина Бережна; маман лихварів, шахраїв і терористів.

6 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листі кукурудзи.
Радіація на стінах, на сходинках і на балясинах двох сходових маршів.

Отрута з ВПЗ на ручці совка для сміття і на ручці щітки для підмітання.
Радіація і отрута з ВПЗ на підлозі кухні, ванни, коридору; на батареї опалення в кухні.

Вбили в Дніпрі 37-ми річну відому волонтерку АТО, Людмилу Таран, очевидно клофеїном. Поліцаї традиційно “ознак насильницької смерті не виявили”. Оголосили що “померла у сні”.

7 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Радіація і отрута з ВПЗ на підлозі кухні, ванни, коридору; на батареї опалення в кухні.
Виявив отруту з ВПЗ на дверях в підвальчик для продуктів, на підпорній планці і на ручці сокири.

8 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.

Виявив радіацію на деревяному фаціяті стайні, там де я ставлю драбину на задню частину даху хати.
Радіація і отрута з ВПЗ на на підлозі кухні, ванни і коридору; на сходинках сходового маршу на 1 пов.
Були якісь їдкі випари з грунту, біль в гортані, тоді коли я працював на городі позаду хати. Перед тим був дощ.

9 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні і горіху волоського; на листях кукурудзи.
Виявив радіацію на гіллях сливи.
Сказав по телефону татові що сусід з №39 направив свого галогенного прожектора з датчиком руху на вікно моєї західної спальні над кухнею. Тобто, коли я ввечері проходжу біля цього вікна то цей прожектор включається на хвилин 5.

10 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.

11 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив біля 10:00 год сірководень в гаражі, шаром знизу, на висоту біля 1,2 метра; коли нахилився то ледь не задихнувся, практично миттєво.

12 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Радіація на стінах, балясинах і сходинках сходової клітки.

13 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Радіація на стінах, балясинах і сходинках сходової клітки.

14 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Радіація на стінах, балясинах і сходинах сходової клітки.
Радіація на підлозі кухні.

15 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Радіація на підлозі кухні.
13:40 год, ураження якимось новим засобом електро-магнітної дії, тоді коли я був на кухні, а по дорозі проїзджав якийсь важкий транспортний засіб.
13:42 год, ураження ультразвуком, тоді коли я підійшов до вікна східної спальні, з бежевого автомобіля, комбі, Орель, їхав вниз по дорозі. Подібний до автомобіля жида з №33.
17:20 год, спроба ураження ультразвуком з синього автомобіля, тоді коли я працював на городі біля дороги.
17:30 год, ураження іпрітом (дуже сильної концентрації), тоді коли я працював на городі біля дороги; мабуть з ділянки №34

16 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
Виявив радіацію, досить сильну, на металевому гудзику вельветовтх штанів.
Виявив отруту з ВПЗ на пластмасових гудзиках чорних робочих штанів.
Виявив отруту з ВПЗ на внутрішній частині пластмасової ємності для прання одягу.
13:45 год, газова атака іпрітом, тоді коли я працював на городі біля дороги; задували з півдня, з автомобіля або будинку, можливо №24, №27…Потім було продування чистим повітрям і через хвилин 5 демонстративний пробіг (з криком) жидо-штундиської дитини по вулиці до № 35, де йому незвично миттєво відкрили двері. І потім спроба ураження мене ультразвуком з автомобіля.

17 серпня, радіація на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, спальні, гаражу; на дашку над криницею, на гіллях винограду, вишні,горіху волоського і сливи; на листях кукурудзи.
12:45 — 13:05 год, газова атака іпрітом. Отруйний газ вже був присутнім коли я вийшов на подвіря. Виглядає так що доставили його з ділянки №34, мабуть це вчинилижидо-штундиські пропагандисти гомосятини, що “працюють” на ділянці №36.
16:42 год, отримав ураження ультразвуком, тоді коли був на кухні, через вікно, очевидно з вантажівки, котра тоді проїзджала.
20:05 год, спроба ураження ультразвуком, через вікно, з чорного седана, котрий стояв біля ділянки №30 і почав їхати вверх по дорозі, тоді коли я зайшов у вітальню.
20:00 — 21:50 год, газова атака іпрітом, задували в хату.
22:50 год, розпочалася знову газова атака іпрітом. Станом на 00:29 год 18 серпня газова атака триває.

Advertisements