Позначки

, , , , , ,


Генерал, що віддав наказ бити людей, подав у відставку
Новини / Новини Львова 1.12.2013, 11:51

греко-католик
Думаю що до бійки на майдані приклалися найбільше ляльководи майдану. Бо це їм було вигідно, тільки бунт зможе їх привести до влади. І усе би в принципі нічого особливого якби вони не були з тих кого Христос називав дітьми диявола. Український народ скоріш за усе більше їх влади не переживе.
13:51, 01.12.2013

“Регіоналам” роздали вказівки, як коментувати розгін Євромайдану
Новини / Новини України 1.12.2013, 00:20

греко-католик
Дора сказав: Тепер всю вину перекладає на опозицію….

Тій вашій “вічно невинній” опозиції би більше пасувало боротися за владу в Ізраїлі, а не в Україні.
14:09, 01.12.2013

– Гість (Ukraine)
греко-католик сказав: “вічно невинній” опозиції…

Ось і медведчуківська шестьорка відмітилась, за вищенаведеною методичкою – “винна опозиція”.
16:02, 01.12.2013

Група “Перше грудня” закликає українців не боятися протестувати
Новини / Новини України 1.12.13, 00:54
“Не бійтеся. Для нас усіх і всієї України зараз це — найважливіші слова. Уночі в Києві було пролито кров. Дата 30 листопада увійде в історію як злочин проти нашого народу. Ми найжорсткіше засуджуємо варварський та кривавий розгін мирного зібрання і насильство, вчинене проти людей”, – наголошується у зверненні.
“Наша надія жити за європейськими цінностями відтепер стала впевненістю. Ніхто не зупинить нашої надії, і європейські майдани в Києві, в усіх містах України і в багатьох столицях світу показали, що Український народ ясно показує волю бути повноправним членом єдиної європейської спільноти”, – йдеться у зверненні.
У документі також наголошується, що головна вимога народу та історії до президента – підписання угоди про асоціацію з ЄС.
Також моральні авторитети звертаються до чиновників, міліції та військових із закликом підтримати людей. “Не вчиніть смертельного злочину зради свого народу”, – наголошують вони.
“Не бійтеся, дорогі брати і сестри. Ми переможемо”, – резюмують підписанти звернення.
До групи долучилися відомі українські інтелектуали і громадські діячі: В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський.

– UFC (Ukraine)
Про всяк випадок до радятьЕсли вы на майдане – как противостоять силовикам !!!
1. Яркий фонарик или лазерная указка (светить им в хари или камеры). Так можно массово еще координировать действия.
2. Пластиковая бутылочка с цветным сиропом или чем-нибудь липким (бразгать им на стекло шлемов, пусть снимают их)
3. Свернуть и зафиксировать журналы вокруг рук и голеней (защита от дубинок).
4. Запись криков на телефон (включать когда идет строй силовиков). Это будет им очень давить на психику и перебивать их скандирование.
Передайте другим !!! Это все очень просто и эффективно !!!
01:17, 01.12.2013

греко-католик
Хай буде прокляте жидівське плем’я, їх друзі, слуги і холуї!!! (за геноцид українців голодом, отрутами, бідністю, терором, тероризмом, злодійством, олігархією, шахрайством, кашерною медициною, людоїдською трансплантологією, содомітським судочинством, банківськими злодіяннями, вандалізмом, гузаріанством, юляіанством, людоловством, освітою зі злим наміром, ювіналкою, лєвалюциями, наклепами, хамством, свинством, псячим “зоофільством”, нацистською журналістикою, “моральними авторитетами”…)
14:18, 01.12.2013

Колона з сотень автомобілів та автобусів вирушила зі Львова на Київ
Новини / Новини Львова 1.12.2013, 01:43
i
Рюрик сказав: До всіх-сидіти вдома і чекати коли тепе остаточно спаплюжать-вбють чи задушать авто,заберуть хату чи фірму, задушать кредитами чи податками! Всі-це ст…

Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде бєдним і кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євоцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
14:25, 01.12.2013

Мер Львова: наш Євромайдан надихає всю Україну
Новини / Новини Львова 1.12.2013, 01:30
За його словами, львівський майдан – особливий, бо “тут є вогонь, який гріє і надихає всю Україну”.
“Це надзвичайно важливо, бо всі питають, а як Львів. Львівська влада, Львівський виконавчий комітет, всі ми разом з майданом. Ми координуємо всі свої діх. Це довгий шлях, але наша ціль – збудувати країну, в якій хочеться жити. Це довга дорога, яку ми повинні пройти. В єдності – наша сила”, – резюмував міський голова.

греко-католик
Садовий принаймні дещо перебільшує. Мене особисто цей майдан не надихає.
14:35, 01.12.2013

i
Рюрик сказав: всіх нас однаково зневажать-у них годиники по 100тисяч як і авто і квартири…ми їх “обрали і годуємо, навіть тих хто вже не в ВР їх теж-у них й далі…

Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде бєдним і кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євоцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
14:38, 01.12.2013

Суд заборонив масові акції протесту у центрі Києва до 7 січня
Новини / Новини України 1.12.2013, 06:50
i
Рюрик сказав: всіх нас однаково зневажать-у них годиники по 100тисяч як і авто і квартири…ми їх “обрали і годуємо, навіть тих хто вже не в ВР їх теж-у них й далі …
Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євоцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
14:44, 01.12.2013

греко-католик
У прихильників цінностей якесь збочене розуміння справедливості, коли виконком імені Садового забороняє виходити на вулиці Львова вірним УПГКЦ то вони мовчать або і славлять цю дикунську заборону, а тут однозначно кричать гвальт.
14:51, 01.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Догналіти – кремлівська секта….

Я так не думаю, скоріше це розкол в УГКЦ. Але як би там не було закон повинен бути для усіх громадян однаковим.
21:53, 01.12.2013

Відставні генерали засудили розгін Євромайдану
Новини / Новини України 1.12.2013, 08:00
Українські генерали у відставці з всеукраїнської громадської організації «Сила і честь» засудили дії правоохоронних органів за розгін мирної акції протесту на Майдані Незалежності 30 листопада. Про це йдеться у заяві організації.
У своєму зверненні генерали засуджують дії спецпідрозділів міліції на Майдані в ніч на 30 листопада. Водночас генерали висловлюють «беззастережну підтримку громадянської позиції української молоді та інших прогресивних сил українського суспільства , які прикладають зусилля до реалізації проголошеного нашою державою курсу на європейську інтеграцію».
«Вимагаємо притягнути до передбаченої законом відповідальності винних у ганебних діях, спрямованих проти життя та здоров’я українських громадян і на дестабілізацію суспільства», – йдеться в заяві. При цьому генерали закликали керівництво держави винести події з розгоном мирної демонстрації на Майдані на розгляд Ради національної безпеки і оборони України «з прийняттям жорстких кадрових та інших рішень , які забезпечать спокій і злагоду в українському суспільстві на цьому дуже важливому етапі розвитку нашої держави».
Заяву підписали : генерал-полковник , екс-глава комітету з питань розвідки при президенті України (1995-1998 рр., 2004-2005 рр.), екс- начальник ГУР Міноборони (1997-2000 рр. ), в.о. секретаря РНБО (2000-2003 рр.), екс-глава СБУ (2003-2005 рр. ) Ігор Смешко; генерал-лейтенант юстиції , екс-заступник генпрокурора (1998-2002 рр. ), екс-заступник голови СБУ (2003-2005 рр. ) Микола Обиход; генерал армії , екс-командувач ВВ МВС (2005-2010 рр.) Олександр Кіхтенко; генерал-полковник міліції, екс-перший заступник держсекретаря МВС (2003-2004 рр. ) Ю.Е.Черкасов; генерал-лейтенант, екс-заступник голови СБУ ( 2004 – 2005 рр.) С.І.Туз; генерал-лейтенант, екс -заступник голови СБУ (2000-2005 рр.) А.П.Герасімов; екс-керівник апарату РНБО ( 1994-1996 рр. ), екс-заступник міністра оборони (1996-2000 рр.) А.С.Довгополий; екс-глава секретаріату Вищої ради юстиції України (1998-2011 рр. ) О.І.Шинкар.

Гость (Ukraine)
Старые маразматики! Ещё осталось узнать точку зрения дешёвых проституток с киевской окружной по поводу разгона майданутых придурков.
11:32, 01.12.2013

греко-католик
Хто би сумнівався, ті що перетворювали правоохоронні органи на банду (адже Москва нє сразу строїлась) тепер і протестують і ще проти того де провина міліції коли і була то і мінімальною. Мабуть тому що прагнуть панування над українцями тих кого Христос назвав дітьми диявола?
15:04, 01.12.2013

i
Рюрик сказав: всіх нас однаково зневажать-у них годиники по 100тисяч як і авто і квартири…ми їх “обрали і годуємо, навіть тих хто вже не в ВР їх теж-у них й далі …

Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євоцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
15:06, 01.12.2013

греко-католик
xyz сказав: Bardzo możliwe, że zdymisjonowani generałowie wyrażają to, co myślą ich koledzy pozostajacy w służbie czynnej. A to by oznaczało, że reżim Janukowycza…

Що ти тут загубив жидо-пшeку? Може прагнеш панування тут твоїх одновірців чи розколу України?
15:10, 01.12.2013

Канада засудила розгін Євромайдану і висловила підтримку українцям
Новини / Новини України 1.12.2013, 09:32

греко-католик
У прихильників цінностей якесь збочене розуміння справедливості, коли міліція розганяла, била і затримувала учасників молитовного зібрання вірних УПГКЦ у Львові, які протестували проти цінностей, то вони мовчали або і славили цю дикунську подію й співали осану мусоркам, а тут однозначно кричать гвальт і закликають в Україну чужоземців їх захищати…
15:22, 01.12.2013

греко-католик (Ukraine)
Гість сказав: І мабуть кожний із тих хто постраждав на майдані, якби був у формі беркутівця робив би те ж саме, а може ще й гірше….

Не плутай *уй з пальцем, держава це інститут легітимного насильства, тому має прав і обов’язок застосовувати силу супроти тих хто має намір її усунути майданівським методом. І це тоді коли до виборів залишився тільки рік?
15:32, 01.12.2013

Попри заборону, догналіти знов зібралися у центрі Львова
Новини / Новини Львова 1.11.2013, 12:37
i
Arvay сказав: И после этого галычаны что-то будут трендеть об демократии, о приверженности европейским ценностям ???!!!!!
ФАШИСТЫ!!!!!!!!…

Жиде проклятий за наклепи, що це ти переносиш злодіяння твоїх віросповідних братів з виконкому горСовєта м. Львава на усіх галичан?
15:52, 01.12.2013

греко-католик
Так тримати сказав: Ну хіба що вони можуть мішати УГКЦ, яке нас чомусь і агітує в цю аморальну Європу. Правда не розумію, чому……

УГКЦ, як така, не агітує за аморальну Європу, лише її очільники-узурпатори. Чому обмовляєте мільйони невинних людей?
21:35, 01.12.2013

греко-католик
Факт сказав: зібралось на євромайдані, бо стурбовані долею України…

Це тільки ваші домисли. Що доброго може дати доброго українцям ця угода про асоціацію з ЄС?
00:03, 02.12.2013

Невідомі увірвалися в КМДА і спробували штурмувати АП
Новини / Новини України 1.11.2013, 14:59
Група молодиків у масках увірвалася у будівлю Київської міської держадміністрації. Інша група пішла на штурм Адміністрації президента.
«Міліція застосувала сльозогінний газ, спровокувавши людей! Люди взяли КМДА!!!», – написав Олександр Аронець у Facebook.
Активісти пояснили, що зайшли погрітися й організувати роботу штабу. Вони попросили крім колонної зали нікуди не заходити.
Тим часом, Громадське ТВ повідомило, що інша група невідомих молодиків спробувала штурмувати очеплення Адміністрації президента на вул. Банковій.
«Невідомі люди пішли на штурм. Хто саме незрозуміло – чи це провокатори, чи активісти Євромайдану», – уточнив у прямому ефірі журналіст Дмитро Гнап.
Очеплення із автобусів «Беркуту» вони спробували розштовхнути бульдозером. На ньому сиділи молодики у масках та з запаленими фарами.
Однак, з вигуками «Провокаторів геть!» прості мітингувальники стали на заваді бульдозеру. Вони також просили «беркутівців» не реагувати на провокації.

греко-католик
Ось і справжнє лице (у масках і на бульдозері) “мирних” прихильників цінностей і пріоритету прав бютовської діаспори…
Коли представники законної влади здадуть Україну тим ось дітям диявола і їх псам то будуть однозначно викляті.
16:23, 01.12.2013

греко-католик
Хай Всевишній наповнить серця представникам законної влади мужністю, відвагою і рішучістю у їх праведній боротьбі з сомнищем дітей диявола.
16:28, 01.12.2013

Спроба штурму Адміністрації президента (відео МВС)
Новини / Новини Львова 1.11.2013, 15:32

греко-католик
Ось і справжнє лице (у масках і на бульдозері) “мирних” прихильників цінностей і пріоритету прав бютовської діаспори…
Коли представники законної влади здадуть Україну тим ось дітям диявола і їх псам то будуть однозначно викляті.
Хай Всевишній наповнить серця представникам законної влади мужністю, відвагою і рішучістю у їх праведній боротьбі з сомнищем дітей диявола.
16:49, 01.12.2013

Сутички під Адміністрацією президента, є поранені
Новини / Новини України 1.11.13, 16:15
У спецназ під Адміністрацією президента кинули “коктейль Молотова”. У відповідь на це спецназ застосував світло-шумові гранати і почав наступ.
Очевидці повідомляють, що на Банкову також прибула техніка з водометами. “Міліція повторно застосувала проти мітингувальників газові гранати, але у більшій кількості, ніж раніше”, – говорять очевидці.
Відтак, через застосування газових гранат, мітингувальники під Адміністрацією Президента відступають з вулиці Банкової у бік вулиці Інститутської.

греко-католик
Ось і справжнє лице (у масках і на бульдозері) “мирних” прихильників цінностей і пріоритету прав бютовської діаспори…
Коли представники законної влади здадуть Україну тим ось дітям диявола і їх псам то будуть однозначно викляті.
Хай Всевишній наповнить серця представникам законної влади мужністю, відвагою і рішучістю у їх праведній боротьбі з сомнищем дітей диявола.
16:53, 01.12.201

– Гість (Ukraine)
СТАЛИН С НАМИ, С ВАМИ ЛИШЬ КЛОНЫ УРОДИ ГНИДЫ ТВАРИ СКОТЫ, РУССКОЕ ЧЕЛОВЕЧЕСТВО НЕВОЗМОЖНО ПОБЕДИТЬ, ВЫ УРОДЫ ТВАРИ КЛОНИРОВАННЫЕ АМЕРИКАНСКОЙ ДЬЯВОЛЬЩИНОЙ, ВПЕРЕД РУССКОЕ ЧЕЛОВЕЧЕСТВО. АМИНЬ
16:54, 01.12.2013

Гість
ВКИ сказав: Менты сейчас будут обеляться и открещиваться…

Наразі ви кляті нехристі отбєліваєтесь…
16:58, 01.12.2013

Гість
То шо, той “Гість”, який тут закосив сталініста, є працівником агітпрому насаджувачів цінностей і пріоритету прав дітей диявола? Бо на його фоні дописи мітингувальників стали виразно білими і пухнастими. Коли так то красиво працюєте.
19:49, 01.12.2013

Слюсар
Нотоцо Юрко сказав: Борімося – поборемо!

Прошу уточнити, за що ви тут особисто боретеся? Може за підписання тієї злощасної угоди про асоціацію з ЄС? Як на мене то воно того не вартує, звісно коли ви не працюєте на Аль-Каїду чи на якусь іншу заморську дифензиву.
19:57, 01.12.2013

– Гість
Гість сказав: Бо на його фоні дописи мітингувальників стали виразно білими і пухнастими….

неа , не стали.Дебилы на любом фоне такими и будут…
20:00, 01.12.2013

Слюсар
!!! сказав: Дивіться на себе мацкалики, а не переймайтесь українськими проблемами.
У вас своїх проблем “више криші”.
Ще трохи і Москва буде столиця Азії н…

А ви то будете ким? Може членом ЦХВЄ? Росіяни за тисячоліття стільки зла не вчинили українцям, як ця секта українцям за одне останнє століття.
21:23, 01.12.2013

Слюсар
правда сказав: Другий союз- 1922 року Совєтській нерушімий, наслідки: розстріляна інтелігенція, ГОЛОДОМОР 33 року, …

Основну масу кадрового наповнення партії й господарського активу більшовиків тоді дали власне сектанти-штунди, вони і допомагали кагановичам і косіорам вбивати голодом українців. Так шо не триндіть і вчіть уважніше історію.
23:55, 01.12.2013

Слюсар
Frajer сказав: бойовиків Корчинського з камінням, ножами, сокирами, ланцюгами провокувати сутичку з беркутівцями,…

Чим ви це можете підтвердити?
23:58, 01.12.2013

Опозиція не причетна до штурму «лігва Януковича», – Яценюк
Новини / Новини України 1.11.13, 16:56
«Українська опозиція не має нічого спільного із побиттям біля Адміністрації президента. У нас тільки мирна акція. Усі тітушки і провокації, які там відбуваються, зроблені виключно за вказівкою президента і секретаря РНБО Клюєва», – сказав він.

греко-католик
Скажіть тому кроліку що надзвичайний стан запроваджується не проти мирних демонстрантів, а проти державних злочинців, котрі штурмують з бульдозерами і коктелями молотова державні установи. Можливо і запровадження надзвичайного стану і дозволить мітингувати опозиції на одній з площ Києва, віддаленій від державних установ (для запобігання провокацій). Таке буде доцільним і демократичним.
17:11, 01.12.2013

греко-католик
Queryman сказав: греко-католик 17:11, 01.12.2013 – це жoдeн греко-католик. Bін почув про греко-католикив в школі ФСБ…

Ви помиляєтеся або і умисно брешете. Я таки є греко-католиком. Пишу тут бо не можу мовчати на насадження цінностей і пріоритету прав дітей диявола українському народу.
18:00, 01.12.2013

греко-католик
Queryman сказав: в якому відділі ФСБ ??…

Я є громадянином України, тому з іноземними спецслужбами не співпрацюю.
Що ФСБ також є проти цінностей і пріоритету прав дітей диявола? Чи ви отак пропагуєте ФСБ?
18:08, 01.12.2013

греко-католик
Коли Яценюк вважав що влада має схильність до провокацій, то не міг не знати що Майдан є найзручнішим місцем для провокацій, бо поряд знаходяться усі найголовніші державні установи. Тоді чому він повів натовп на Майдан? Моча в голову вдарила. Важко у це повірити.
18:21, 01.12.2013

Чому видалили?
греко-католик
Скажіть тому кроліку що надзвичайний стан запроваджується не проти мирних демонстрантів, а проти державних злочинців, котрі штурмують з бульдозерами і коктелями молотова державні установи. Можливо і запровадження надзвичайного стану і дозволить мітингувати опозиції на одній з площ Києва, віддаленій від державних установ (для запобігання провокацій). Таке буде доцільним і демократичним.
17:11, 01.12.2013

греко-католик
Queryman сказав: греко-католик 17:11, 01.12.2013 – це жoдeн греко-католик. Bін почув про греко-католикив в школі ФСБ…

Ви помиляєтеся або і умисно брешете. Я таки є греко-католиком. Пишу тут бо не можу мовчати на насадження цінностей і пріоритету прав дітей диявола українському народу.
18:00, 01.12.2013

греко-католик
Queryman сказав: в якому відділі ФСБ ??…

Я є громадянином України, тому з іноземними спецслужбами не співпрацюю.
Що ФСБ також є проти цінностей і пріоритету прав дітей диявола? Чи ви отак пропагуєте ФСБ?
18:08, 01.12.2013

греко-католик
Коли Яценюк вважав що влада має схильність до провокацій, то не міг не знати що Майдан є найзручнішим місцем для провокацій, бо поряд знаходяться усі найголовніші державні установи. Тоді чому він повів натовп на Майдан? Моча в голову вдарила. Важко у це повірити.
18:21, 01.12.2013
18:53, 01.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Вали до своєї мааскви, догналіте смердючий….

Я не належу до УПГКЦ, але думаю що краще бути догналітом ніж хамом.
18:57, 01.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Звісно, твій Бог – це Путін.
Проте, не так давно ти всіляко підтримував догналітів, тому не відбріхуйся. Всім зрозуміло, що ти – риго-троль. Ви, па…

Моїм Богом був і є Ісус Христос. Тому і “захищав” тоді догналітів коли стосовно них повелися явно несправедливо. Хоча найбільше я і тоді захищав УГКЦ, котру сьогодні ганьблять не лише ззовні, а і з середини, її ж прийшлі очільники.
20:43, 01.12.2013

Львівщина вимагає позачергових виборів президента і парламенту
Новини / Новини Львова 1.11.13, 14:17
На позачерговій сесії Львівської облради 1 грудня депутати затвердили резолюцію Народного віче, якою оголошують мобілізацію опозиційних сил, підготовку до загальнонаціонального страйку та вимагають відставки уряду та президента Віктора Януковича.
Резолюцію підтримало 70 депутатів Львівської облради.
Прийнята депутатами резолюція містить вимогу ліквідувати «антинародний спецпідрозділ «Беркут», звільнити з органів внутрішніх справ без права поновлення на посаді та притягнути до відповідальності керівництво підрозділу і всіх бійців, які брали участь у побитті людей у Києві на Майдані Незалежності. Також у документі є вимога арештувати і притягнути до відповідальності главу МВС Віталія Захарченка.
Опозиційним політсилам доручено провести сесії місцевих рад, на яких ухвалити резолюції щодо негайної відставки уряду Миколи Азарова та президента Віктора Януковича.
Автори резолюції також вимагають провести позачергові одночасні вибори президента і парламенту. Також у резолюції депутати вимагають застосувати жорсткі персональні санкції з боку США, ЄС та інших демократичних держав до Віктора Януковича «за системне і грубе порушення основоположних прав людини і громадянина в Україні».

греко-католик
Журналісти, може досить триндіти? Оболасний Совєт це ще не уся Львівщина. Що ті сланцеві жирні коти йшли в той облСовєт з гаслами про позачергові вибори президента і парламенту?
17:26, 01.12.2013

– Гість (Ukraine, Kiev)
греко-католик сказав: Що ті сланцеві жирні коти йшли в той облСовєт з гаслами про позачергові вибори президента і парламенту?…
От вони зараз під шумок нікому не потрібних заяв і проведуть потрібні їм рішення, а потім всі будуть верещати, що їх знову обдурили.
19:23, 01.12.2013

Українці повернулися на Майдан Незалежності
Новини / Новини України 1.11.13, 13:03
Багатотисячна колона мітингувальників від парку Шевченка вже дійшла до Майдану Незалежності. Колону очолюють лідери опозиції Арсеній Яценюк, Віталій Кличко, Олег Тягнибок та депутати від опозиції. За різними оцінками, зараз на Майдані Незалежності перебувають від 300 до 500 тис. протестувальників
До акції долучилися також європейські дипломати, зокрема – віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич, колишній голова Європарламенту Єжи Бузек, колишній глава польського уряду, лідер партії «Закон та справедливість» Ярослав Качинський.

– Гість (Ukraine)
ГИДРА БЕСИДСЯ НИИСВУЕТ НО НЕ ЗДАЕТСЯ ОТЕЦ НАРОДА ПРОСНУЛСЯ В СЕРДЦЕ ЯНУКОВИЧА ПУТИН УЖЕ ПОМОЖЕТ ИБО ОТЕЦ ДЕЙСТВУЕТ ЧЕРЕЗ ЭТОГО СЫНА ДАВНО БОМБЫ ГОТОВЫ ВСЕ ГОТОВО ПОСЛЕДНИЙ ЧАС ГИДРЫ ПРИШЕЛ ОТЧЕ НАШ СТАЛИН В КРАЙНЕМ СЛУЧАЕ ЛИЧНО СПУСТИТСЯ С НЕБЕС И ОЧИСТИТ ЗЕМЛЮ ОТ АНТИРУССКОЙ СКВЕРНЫ И НАСТАНИТ РУССКОЕ ЦАРСТВО И ЦАРСТВУ ЭТОМУ НЕ БУДЕТ КОНЦА АМИНЬ
15:57, 01.12.2013

греко-католик
І для чого було те повернення на Майдан? Може це було умисним створенням умов для вчинення нападів на державні установи? Чи це тільки плід “інтелекту” вожаків опозиції і їх заморських роботодавців?
17:46, 01.12.2013

Слюсар
Бонде. давай без твого штатного словесного поносу. Тебе запитали “для чого було те повернення на Майдан?”, коли вже була на це заборона суду.
Коли Яценюк вважав що влада має схильність до провокацій, то не міг не знати що Майдан є найзручнішим місцем для провокацій, бо поряд знаходяться усі найголовніші державні установи. Мусорків серед радників він має багато. Тоді чому він повів натовп на Майдан? Моча в голову вдарила? Важко у це повірити.
20:11, 01.12.2013

Слюсар
Гість сказав: Абсолютна більшість комуністичних вождів сталінського оточення були малоосвіченими та майже безграмотними людьми, люмпенізованими та кримінальними еле…

Салага ти чє пристав до ветерана багатьох майданів з ніком “Гість”? Раз вдає з себе сталініста значить так цього тре для борців за цінності.
20:17, 01.12.2013

У сутичках у Києві постраждали вже близько 100 міліціонерів
Новини / Новини України 1.11.13, 17:41
Із 13.00 неділі від протиправних дій окремих груп провокаторів постраждали близько сотні працівників міліції.
Про це повідомляє прес-служба МВС України.
«За чотири години в районі «урядового кварталу» постраждали близько сотні працівників міліції. Постраждали через те, що групи провокаторів кидали пляшки із запальною сумішшю, каміння, а також застосовували піротехнічні вироби», – йдеться в повідомленні.
У всіх потерпілих міліціонерів зафіксовані тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості, кажуть в МВС.
«Тим часом правоохоронці затримали кількох найбільш активних учасників безладів. Наразі з ними проводяться необхідні слідчі дії», – відзначають в Міністерстві внутрішніх справ.
Водночас, повідомляється, що «Беркуту» таки вдалося очистити вул. Банкову від агресивно налаштованих молодиків. За словами очевидців, спортивної статури молодиків у чорній формі там знаходилося близько 500 осіб. Очевидці кажуть, що у розгоні людей з-під будівлі Адміністрації президента постраждало як мінімум п’ять осіб.

греко-католик
Гость сказав: Пустить в расход десяток-другой понаехавшей в Киев галицкой срани и тогда проблема решится сама собой….

То ви прагнете перекласти злодіяння дітей диявола на усіх галичан? Чи ви є тільки жертвою пропаганди цінностей?
18:38, 01.12.2013

греко-католик
Швидкого і належного лікування усім потерпілим правоохоронцям.
18:42, 01.12.2013

– Гість (Ukraine, Lviv)
греко-католик сказав: Швидкого і належного лікування усім потерпілим правоохоронцям….

і тобі також належного але не швидкого лікування, разом з папою гильком брюховецьким
19:16, 01.12.2013

греко-католик
Queryman сказав: Правоохоронцi (1 – провокатори) побили правоохоронцив (2), щоб мати виправдання/алібі для нападу /побитя на мирних демонстрантів ?…

А що робили ті “мирні демонстранти” біля того бульдозера?
21:00, 01.12.2013

Слюсар
Коли Яценюк вважав що влада має схильність до провокацій, то не міг не знати що Майдан є найзручнішим місцем для провокацій, бо поряд знаходяться усі найголовніші державні установи. Мусорків серед радників він має багато. Тоді чому він повів натовп на Майдан? Моча в голову вдарила? Важко у це повірити.
21:04, 01.12.2013

Слюсар
Гість сказав: Майдан – символ революції. Не вдавай, що цього не розумієш – бо твої сині хазяї це розуміють чудово, і саме тому у них з’явилося бажання втановити там…

Майдан це символ минулої революції, а не нонішньої біснуватої боротьби за цінності, за суто абстрактні блага. Прилізли на Майдан бо нічого свого не маєте? Намалюйте собі різнокольорового півня, встановіть його біля якогось гей-клубу і біля нього вимагайте цінностей.
23:44, 01.12.2013

Прем’єр Польщі скликає нараду щодо подій в Україні
Новини / Новини України 1.11.13, 18:55
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск у неділю ввечері проведе зустріч із керівництвом Міністерства внутрішніх справ Польщі, Міністерства закордонних справ, спецслужб, а також Центру східних досліджень у зв’язку з подіями в Україні.
Гість
То шо серед затриманих нападників на державні установи України у Києві були громадяни Польші? Тепер будуть освобождати вожаки Польші свою братву?
19:32, 01.12.2013

Слюсар
Передмістя Львова будуть пшeки бомбити?
20:02, 01.12.2013

– superвуйко
Тут ще один поляк висловився. Стосується патриотів-євроінтеграторів.
Экс-президент Польши Лех Валенса в интервью «Die Zeit» рассказал, какое место уготовано Украине в единой Европе.
По мнению политика, Украина может стать поставщиком зерновых для Евросоюза, но должна отказаться от промышленности.
«Бог дал Украине такие хорошие почвы, с тем чтобы она могла прокормить всю Европу. Мы должны сказать Украине, что она может производить все зерно для Европы – но не машины. Машины могут производить в Польше», – считает он.

Тут переклад російською.
http://timer.od.ua/news/leh_valensa_ukraina_ne_doljna_proizvodit_mashini_910.html
Die Ukraine zu Europa gehören. Gott hat der Ukraine so gute Böden gegeben, so dass sie ganz Europa ernähren
könnte. Wir sollten der Ukraine sagen, dass sie das ganze Getreide für Europa produzieren kann – aber dafür
keine Maschinen. Die Maschinen könnte Polen produzieren.

Тут оригінал німецькою
http://www.zeit.de/politik/ausland/2012-09/lech-walesa-interview-ehrenpreis
20:24, 01.12.2013

Як страйкуватиме Львів, – звернення мера
Новини / Новини Львова 1.12.13, 20:44

виборець Януковича
Проектом угоди про асоціацію, за підписання котрої ви реально бунтуєтеся, нічого не передбачено про покращення життя українців, зокрема і про підвищення зарплати, про зниження цін, про подолання корупції в медицині, в освіті і в дошкільних навчальних закладах. Передбачено правда підвищення цін на газ для населення і зниження його ціни для олігархів. Плюс ще стелення дороги для узаконення мерзенних гріхів.
Виправдання для порушення вічного закону немає, зокрема і того який забороняє присутність інородців й іновірців у владі. Порядний інший і так не буде пхатися на ці місця, лише одна інородна сволота…
22:27, 01.12.2013

i
Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євроцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
23:34, 01.12.2013

Посли США і ЄС закликають до мирних акцій протесту
Новини / Новини України 1.12.13, 23:22

греко-католик
Добре що хоч вже побачили що в Україні є мітингувальники, які мають певні розбіжності з глибоко традиційним українським суспільством. Це таки великий прогрес і дуже обнадійливий.
00:26, 02.12.2013

Львів’ян закликали страйкувати законно
Новини / Новини Львова , 22:22

Гість
А шо у Львові ще є якісь промислові підприємства котрі можуть страйкувати? Окрім мерії…
00:41, 02.12.2013

До Києва стягують внутрішні війська, – ЗМІ
Новини / Новини України 1.12.13, 21:22

i (Ukraine)
Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євроцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
00:49, 02.12.2013

i
Андрий сказав: Сам факт ликвидации армии – есть одно из преступлений, за которое прямо ответит урка донецкий.Он и не был никогда нашим президентом……

Що ти триндиш? Руйнування Aрмії вповні відбулося ще до 2010 року. В 1991 році була ядерна зброя і 1000000 армія, а на 2010 залишилася тільки 200000 Армія.
00:54, 02.12.2013

i
TIM сказав: Вот і прекрасно давно пора Революції без жертв небуває Зато назавжди проженем цих бандитів Даунбаських…

Шото ви на переможців зовсім і не подібні… Зрештою це ваш вибір, тіко потім не плачтеся про “антисемітизм” і не просіть милосердя. Кров людська не водиця.
01:03, 02.12.2013

До заворушень на Банковій причетні члени «Братства», – міліція
Новини / Новини України 2.12.13, 12:47
До правопорушень біля Адміністрації Президента на вулиці Банковій причетні понад 300 радикально налаштованих членів організації «Братство», які діяли під наглядом Дмитра Корчинського. Про це ZAXID.NET повідомили в управлінні зв’язків з громадськістю МВС України.
Крім того, затримані повідомили, що безлад біля будівлі Київської міської державної адміністрації супроводжувався представником ВО «Свобода» на прізвище Мірошниченко.
«Неправомірні дії біля Кабміну були організовані за активної участі близько 100 громадян, дії яких координував громадянин на ім’я Андрій Фещук», – йдеться у повідомленні міліції.

Слюсар
Рюрик сказав: Повага і толерантність це не ті критерії які сповідує данний уряд! …

А ви що сповідуєте? Бульдозерну повагу і терпимість?
19:48, 02.12.2013

Слюсар
І нонішнє блокування кабміну було також вчинене “провокаторами”?
Міліція затримала якогось свободівця на Банковій, тобто члена опозиції, про затриманих братчиків Корчинського нічого не було повідомлено. Думаю що назва статті є лише “уткою” сайту для відбілення опозиції.
19:55, 02.12.2013

Янукович обурений захопленням адмінбудівель у Києві
Новини / Новини України 2.12.13, 18:59

греко-католик
Ви нехристі краще розкажіть про того бульдозера на Банковій.
Прагнете панування дітей диявола над українцями в Україні? В Узбекистані вони вже панують, узбеки вийшли там на майдан і ті ваші гниди “богообрані” відкрили по мітингувальниках кулеметний вогонь, вбивши за 15 хвилин 700 неозброєних людей. Такої демократичної влади хочете і тут?
20:21, 02.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Нами,баранами,можуть керувати тільки КОЗЛИ!…

То ви барани тому і хочете аби вами керували кроліки?
23:31, 02.12.2013

греко-католик
Гість сказав: на відео видно, як тітушки-провокатори вільно ходять через кордон беркуту тутди й назад….

Ті що їхали на тому ескаваторі? Чи ті які кидали коктелі молотова? Чи просто люди в цивільному? Чи як?
01:02, 03.12.2013

виборець Януковича
катя сказав: Каждый народ имеет то правительство, которого заслуживает. Голосовали в 2010-получили!…
Ваше твердження є вагомим запереченням усякої революції. Але я чомусь думаю що ви є з майдану.
Bи за кого голосували у 2010 році?
01:10, 03.12.2013

Азаров: готується план захоплення парламенту
Новини / Новини України 2.12.13, 18:32

i
Іванків Марта сказав: Видно до нього почало доходити, що його пакращіння, може не оминути і його самого. Дуже вже пригрілось йому крісло. Та він може не переживати за відст…
Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євроцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
20:26, 02.12.2013

Один з райвідділів Львівщини заявив, що «міліція з народом»
Новини / Новини Львова 2.12.13, 18:16
Працівники Кам’янка-Бузького райвідділу міліції Львівщини написали лист-звернення, у якому заявили, що ставатимуть не за політиків, а за народ. Вони закликають інших правоохоронців області й держави наслідувати такому прикладу.
У Кам’янко-Бузькому райвідділі міліції підтвердили ZAXID.NET, що під листом підписалося понад 40 правоохоронців.
«Ми, працівники Кам’янка-Бузького районного відділу внутрішніх справ Львівської області вкрай стурбовані подіями, що сьогодні відбуваються в Україні. Зокрема, особами, які називають себе міліціонерами і в той же час вчиняють безчинства і беззаконня, зухвало знущаючись над нашими дітьми, братами, сестрами і батьками лише за те, що вони мирно висловлюють свою громадянську позицію, це їхнє право», – йдеться у зверненні.
Ми, правоохоронці Кам’яннечини не можемо осторонь стояти і пасивно спостерігати за цим, оскільки ми є той державний орган, основний обов’язок якого захищати і відстоювати законні інтереси, права і свободи наших громадян. А тому ми сьогодні проти того, щоб проливалась кров невинних громадян та готові і відстоювати права та інтереси тих, хто страждає від беззаконня тільки за те, що мирно висловлює свій вільний вибір, за євроінтеграцію, оскільки це і наш вибір», – наголошують правоохоронці.
«Ми сьогодні, які нижче підписалися, стаємо не за політиків, а за свій народ, і переконані в тому, що нас підтримують і інші свідомі правоохоронці області та держави. Міліція з народом!»

Думаю що більшість тих підписантів є членами секти ЦХВЄ, тобто сповідниками так званої 11 заповіді про “богообраність” тих кого Христос назвав дітьми диявола. Тому і соромязливо не написали з яким народом вони є.

греко-католик
Думаю що більшість тих підписантів є членами секти ЦХВЄ, тобто сповідниками так званої 11 заповіді про “богообраність” тих кого Христос назвав дітьми диявола. Тому і соромязливо не написали з яким народом вони є.
20:37, 02.12.2013

греко-католик
Ви нехристі краще розкажіть про того бульдозера на Банковій.
Прагнете панування дітей диявола над українцями в Україні? В Узбекистані вони вже панують, узбеки вийшли там на майдан і ті ваші гниди “богообрані” відкрили по мітингувальниках кулеметний вогонь, вбивши за 15 хвилин 700 неозброєних людей. Такої демократичної влади хочете і тут?
20:39, 02.12.2013

греко-католик
Камянка-Бузька сказав: Молодці. Доречі, дуже хороший райвідділ, працюють хороші люди найперше, а потім вже стражі правопорядку.Тим самим неховаються, і за будь-яких обставин…

А рівень смертності там як? Як і усюди? 70% померлих серце схопило, 15% онкологія, 7% нещасні випадки і т.д. Тобто за отруєння і вони нікого не притягували і навіть кримінальної справи не відкривали, як і усюди…
20:45, 02.12.2013

греко-католик
правда сказав: Наряду с законами государственными есть еще законы совести, восполняющие упущения законодательства. (Г.Фильдинг)…

Але совість є далеко не в усіх, бо кожен може свою совість (голос Бога у собі) відіслати куди подалі, совість не наказує лише рекомендує. У тих мусорків підписантів точно немає совісті, як і поваги до закону й держави.
23:39, 02.12.2013

греко-католик
Down with reds and nazis! сказав: Ci milicjanci pokazali to, że przede wszystkim są Ukraińcami (w przeciwieństwie do pana) a potem dopiero funkcjonariuszami państwowymi….

Ви помиляєтеся або і умисно брешете, майдан не виявляє волю більшості українців (мабуть тому і вас виписали з Польші як й інших поляків і чуреків котрих є багато на майдані). Вони прийняли присягу і зобов’язані бути на стороні влади завжди, вони можуть тільки відмовитися від виконання певного наказу (без зайвої публічності) котрий є явно злочинним або подати у відставку через свої політичні вподобання. Який це злочинний наказ вони отримали? У тому їх листі це не вказано. І у відставку вони не подали. В Армії, в бойових умовах, я таких (з підлеглих) був зобов’язаний ліквідовувати без суду і слідства, згідно бойового Статуту.
01:28, 03.12.2013

Рада Європи готова допомогти Україні
Новини / Новини України 2.12.13, 13:36
«Рада Європи готова допомогти Україні та її людям вирішити сьогоднішню складну ситуацію відповідно до зобов’язання країни в рамках конвенції Ради Європи про права людини та засади демократії, верховенство права та права людини», – йдеться у заяві.

греко-католик
Гнати той Совєт Европи потрібно з України, догроблять державу остаточно, бо будуть усе традиційно вирішувати за рахунок держави, тобто за рахунок українського народу. І на користь тих кого єдино і вважають за “народ”, тобто на користь тих кого Христос назвав дітьми диявола.
20:58, 02.12.2013

На погоджувальній раді у ВР опозиція озвучила свої вимоги
Новини / Новини України 2.12.13, 11:57
Як повідомив лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, передає «Українська правда», на цей момент вимоги складаються з двох пунктів.
Перший – відставка уряду Азарова, а другий – «припинення політичних репресій, тобто звільнення Юлії Тимошенко і трьох активістів, затриманих під час минулої акції»

Гість
Тімошенко і є для опозиції “Україною”. Нацюки хр*енові…
22:17, 02.12.2013

Янукович звинуватив Азарова у зриві асоціації
Новини / Новини України 2.12.13, 21:01

Гість
federalna-ukraina.com – Владу ближче до людей! сказав: бидло…

То усі федераци є хамами, чи тільки ти один такий?
22:02, 02.12.2013

Гість
SerezhaG сказав: Ненавиджу всіма фібрами своєї душі!!!!!…

А кого ти з українців не ненавидиш?
22:06, 02.12.2013

Головний регіонал Львівщини не збирається виходити з партії
Новини / Новини Львова 2.12.13, 11:33
Голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук не буде виходити з Партії регіонів. Про це ZAXID.NET повідомила його прес-секретар Уляна Копцюх.
За її словами, у Миколаївському осередку партії вийшло четверо осіб, двоє з них депутати районної ради. «Про масовий саморозпуск не йдеться», – додала вона. Уляна Копцюх розповіла, що по інших регіонах зведеної інформації щодо кількості немає, але масового виходу також нема.

греко-католик
Молодець Писарчук, але біснуваті лєвалюціонєли цього мабуть ніколи не збагнуть, вони будуть хвалити тільки собі подібних пристосуванців.
22:25, 02.12.2013

Коморовський скличе Раду нацбезпеки щодо ситуації в Україні
Новини / Новини України 2.12.13, 11:20

Украинец
Украинец сказав: РЫГОФАШИСТЫ должны быть стерты с лица Украины !…

БЮТОНАЦЫСТЫ должны быть стерты с лица Украины !
22:31, 02.12.2013

Украинец
Хай буде прокляте жидівське плем’я, їх друзі, слуги і холуї !!! (зокрема такі як Кокс, Фюлє, Ештон, Шульц, О.Кваснєвський, Коен, депутати ВРУ Матіос і Ко, МЗС-овці Тарасюк і Ко, Балога, депутати Львівської облради Корнат і К, біскупи Філарет, Шевчук, Мефодій і Мальчук, пастори Нестерук і Паночко, Венстрелл, сенатор Дурбін і Ко, Яценюк, Омтзігтом, депутатша Бондаренко, Ландсберґіс, О.Кужель, Є.Чалий, О.Черненко, Е.Брок, Н.Карпачова, І.Жданов, Й.Корнеліс ван Баален, В.Кличко, М.Земан, М.Баєр, Л.Кравчук, Б.Коморовський… (за апартеїдний вплив на судочинство)
22:34, 02.12.2013

До Львова привезли мощі великомученика Георгія Побідоносця (фото)
Новини / Новини Львова 2.12.13, 09:57

греко-католик
Гість сказав: геть маскальську церкву, яка є пропагандою і розсадником російської політики в Україні!!! це псевдоцерква, де працюють представники російських спецслу…
То ви є членом ЦХВЄ?
22:41, 02.12.2013

греко-католик
Ігор сказав: Церква національності немає, так само після смерті, не запитають про наявність паспорта чи національності….

Як не запитають? За ближніх запитають по повній програмі, а одноплемінники і є ближніми, як і наші рідні, тільки після них. Ви батюшка єресь жидовську проповідуєте, а не православ’я. Тому так рідновірство і плодиться на Русі.
22:49, 02.12.2013

греко-католик
Філолог сказав: У кожній релігії свій святий, згідно з віровченням тієї чи іншої релігії. І не нам твердити правдиві вони чи ні.
І де це ти вичитав термін “критері…

Лик святих є тільки в католиків і в православних. Зрештою релігія це тільки католицизм і православ’я, усе інше це тільки віри.
22:57, 02.12.2013

греко-католик
греко-католик сказав: Св. Йосафат Кунцевич вам підійде? …

Або свмуч. Гавриїл з Білостоку.
23:00, 02.12.2013

греко-католик
…преподобний і святий великомученик Георгій визволи нас від усього злого твоїми теплими до Бога молитвами
23:10, 02.12.2013

греко-католик (Ukraine)
Філолог сказав: Ви повний невіглас у церковній термінології. Відколи це великомученик Георгій став преподобним ???
Багато пишите, а нічого толкового….

Я тільки зацитував частину Акафісту до цього святого.
Що преподобний не може бути святим і мучеником? І він прийняв смерть як монах (роздавши бідним усе своє майно), тобто уподобившись Христу, ставши преподобним.
01:59, 04.12.2013

греко-католик (Ukraine)
Філолог сказав: Ви повний невіглас у церковній термінології. Відколи це великомученик Георгій став преподобним ???
Багато пишите, а нічого толкового….

Я тільки зацитував частину Акафісту до цього святого.
Що преподобний не може бути святим і мучеником? І він прийняв смерть як монах (роздавши бідним усе своє майно), тобто уподобившись Христу, ставши преподобним.
01:59, 04.12.2013

Гість
Видалили тут біля 20 дописів, лише один залишили. І то який? Мабуть модератори сповідують сатанізм?
00:02, 05.12.2013

Євромайдан у Львові оголосив, що скасовує концерт Гришка
Новини / Новини Львова 2.12.13, 22:32

греко-католик
Чергова демонстрація звіриної і деспотичної харі шавок бютовської діаспори.
Не бажаєте йти на його концерт то не йдіть. Для чого іншим свою волю нав’язуєте?
23:56, 02.12.2013

греко-католик
Хто дав право учасникам того євромайдану у Львові говорити від імені усієї 700 000 громади м. Львова?
00:03, 03.12.2013

Містер Фікс – у вас є план?
Блоги 2.12.13, 13:09 Автор: Тарас Возняк

греко-католик
Стаття хороша, але хотів би запитати: Таваріщь Возняк, у вас є мандат говорити від імені Бога (що Він вам щось послав)?
00:30, 03.12.2013

Режим приречений, якщо нам знову не забракне єдності
Публікації / Статті 2.12.13, 22:37 Автор: Олександр Зайцев

– Гість (Ukraine)
Вибачте мене, але люди, за що ви боретесь? Чого ви добиваєтесь? Ви хочете в Європу всією Україною, чи тільки Галичиною? Чому Ви важаєте думку в загальній більшості галичан голосом народу України? І ще одне: Хоч один з вас читав той договір? Ви хоч маєте уявлення про умови в тому договорі? Особисто я, хотіла б щоб Україна була в Європі, а не в …опі. p.s як можна так вірити тим, хто вже ОБДУРИВ один раз на тому самому майдані?
00:30, 03.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Ви важаєте думку в загальній більшості галичан голосом народу України?…

Вони і в Галичині не мають більшості. Вийшли туди тільки окремі локальні спільноти; бютовська діаспора, члени секти ЦХВЄ, спільнота ЛГБД, обдурені студенти…
00:46, 03.12.2013

У Львові за добу троє людей отруїлися чадним газом
Новини / Новини Львова 3.12.13, 10:24

Про тероризм “богообраних” і кальвіністів на Україні:
7.Отруйні гази.
З 2009 року в тер….
21:18, 03.12.2013

На дорозі Київ-Чоп водій легковика збив юнака
Новини / Новини Львова 3.12.13, 09:39
27-річний водій автомобіля «Opel Astra» не обрав безпечної швидкості руху та скоїв наїзд на 18-річного юнака. У результаті ДТП хлопець отримав травми та був госпіталізований до районної лікарні. Медики діагностували у нього черепно-мозкову травму, перелом ноги.

виборець Януковича
Потрібно позбавити назавжди водійських прав “богообраних” нацистів, і їх псів кальвіністів, бо вони бачачи можливість вчинити наїзд на українця чи спровокувати ДТП, при найменшій можливості
21:53, 03.12.2013

У Львові стартує акція «Європа починається з мене»
Новини / Новини Львова 3.12.13, 11:26
Сьогодні, 3 грудня, фахівці із соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочинають безтермінову акцію «Європа починається з мене». Мета акції – привернути увагу жителів міста до наявних соціально-побутових проблем, питань культури поведінки, недопущення насилля та агресії, толерантного ставлення один до одного.

Про причини смертності в Ауштвіці ХХІ ст. (тобто в Україні): (Ukraine)
Андррей сказав: Если перестать “делать под себя” везде и во всём, то не то что нас пригласят – к нам проситься начнут!!!…
65-70% з усіх померлих помирають від хвороб спричинених серцево-судинними захворюваннями (в СРСР таких було 6%);
22:09, 03.12.2013

Про тероризм “богообраних” і кальвіністів на Україні:
2.Об’єднавчий чинник.
Етнічний і віросповідний.
22:11, 03.12.2013

греко-католик
Ті проповідники цінностей імені проклятого за содомію вовочки Лиса є гідними прокляття, вже за підміну понять і за прив’язку окремо взятої географічної території до Добра.
Тут вони подають вічні традиційні правила співжиття, як цінності і як плід недавно вилупившегося політично-географічного утворення під назвою ЄС. Але так не є, усе це люди знали і тисячоліття тому, і це називається етикою, джерелом котрої є не цінності (абстрактні блага, котрі возвеличують людину у власних очах), а релігія і Бог. Вони однозначно насаджують нам царство антихриста в надзвичайно вишуканий спосіб, використовуючи величезний погром і запустіння в сучасній УГКЦ. Це є як мінімум оновлений “Моральний кодекс будівника комунізму”, хоча наслідки від нього будуть набагато трагічнішими, і однозначно мерзенними…
22:34, 03.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Не подобається угкц-пакуєм торби і валимо в рпц (але після обряду екзорцизму) ;-)…
Мені УГКЦ подобається, мені не подобаються ті прийшлі чуреки-терористи, котрі захопили керівні місці в моїй рідній церкві. Нікуди я не піду, не дочекаєтеся.
01:05, 04.12.2013

«Народ має бути на Майдані, а не в опері»
Новини / Новини Львова 3.12.13, 12:23

То той євромайдан у Львові є за більшовиків чи за комуністів?1

Опозиція веде мітингувальників пікетувати адміністрацію Януковича
Новини / Новини України 3.12.13, 14:04

i
ГАЛЫЧИНА, ЛЬВИВ ПОМАРАНЧЕВЫЙ. сказав: Сегодня только этот уголовник в ответе за все злодеяния правящей банды…
.
Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євроцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
22:52, 03.12.2013

Львівський майдан відреагував обуренням на провал відставки уряду
Новини / Новини Львова 3.12.13, 15:53

Главліт
Клоунів вибрали собі у вожаки… Це не революція, а розвод лохів.

Думаю що з самого початку цей Майдан задумувався лише як привід для втручання коксів і кваснєвських з-за паркану аби схилити владу до “справедливого” розподілу корита з лідерами апазиції. Але вже в неділю 1 грудня ситуація різко змінилася, мабуть тому що пару єдронних підводних човнів РФ, котрі роками були глухо привареними в портах, відвалилися від пірсу, занурилися, і пішли у невідомому напрямку. І насаджувачі цінностей з ЄС дещо призадумалися чи варто продовжувати наступ на Україну ціною єдронних грибочків у старенькій Європі. І що буде тут для них перемогою? І чи перемога взагалі для них є тут можливою тепер? Адже Майдан є меншиною в українському суспільстві, а їх братва по цінностях є меншиною і на самому Майдані, причому перебуваюча й там в глухому підпіллю.
От і пішли різні штучки вожакі апазиції аби довести Майдан до абсурду і розпустити, зберігши власний фейс.
23:20, 03.12.2013

Учені Західної України вимагають відставки Азарова і Захарченка
Новини / Новини Львова 3.12.13, 16:10

ветеринар
Найперше тре звільнити цей сайт від заморських проповідників педерації.
23:29, 03.12.2013

Змусити Януковича розпустити уряд можуть дипломати, – експерт
Новини / Новини Львова 3.12.13, 16:32

сталінець
То на яку іноземну спецслужбу працює ця пані, звідки вона гранти отримує?
23:38, 03.12.2013

На знак протесту нардеп від “Батьківщини” склав мандат
Новини / Новини України 3.12.13, 16:38
Народний депутат України Роман Забзалюк з фракції “Батьківщина” заявляє про складання мандата у зв’язку з незгодою зі сформованою ситуацією в країні.
Таку заяву він зробив сьогодні на прес-конференції в агентстві “Інтерфакс- Україна”.
“Причина в тому, що я бачу, що окремі представники політичних сил – як з одного боку, так і з іншого – штовхають країну , фактично, на пряму конфронтацію, і на кровопролиття”, – повідомив він.
“Я категорично з цим не згоден. Хтось грається в політику, а в результаті постраждає народ України, і ми втратимо країну. Я вже склав мандат. Я був і залишаюся на боці народу”, – підкреслив він.

Гість
ГАЛЫЧИНА, ЛЬВИВ ПОМАРАНЧЕВЫЙ. сказав: это потомки жидо-масонских оккупантов….
А ти сам то чиїм потомком є?
23:43, 03.12.2013

Гість
Дора сказав: А хто має репрезентувати і відстоювати інтереси народу як не депутат?Ти що не розумієш?…

Не тринди представнице бютовської діаспори, в даній ситуації він сам нічого вже змінити не може, навіть і з депутатським мандатом. Може тільки відхреститися від цієї бісовщини.
23:48, 03.12.2013

Опозиція оголосила про початок блокади Адміністрації президента
Новини / Новини України 3.12.13, 17:11
Лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що основні події акцій протесту проти дій влади тепер розгортатимуться біля будівлі Адміністрації президента на вулиці Банкової в центрі Києва.
«Нині основний епіцентр переноситься до Адміністрації президента і персонально президента Віктора Януковича. Поки що у нього є ще шанс зберегти країну і залишитися в історії України президентом країни», – заявив він на брифінгу у вівторок у штабі національного спротиву, розташованому у Будинку профспілок.
Яценюк також знову наголосив, що ключова вимога опозиції – дострокові президентські та парламентські вибори.
«Біля кожного входу і виходу має бути наш пікет, і Янукович тимчасово буде сидіти в Межигір’ї», – пояснив перший заступник голови ВО «Батьківщина» Олександр Турчинов. І додав, що чинний президент не хоче мирного вирішення політичної кризи.

Сейм Польщі закликає країни ЄС підтримати українську молодь
Новини / Новини України 3.12.13, 18:50
Польський Сейм висловив глибоку стурбованість загостренням політичної та громадянської ситуації в Україні після відмови української влади від підписання угоди про асоціацію з ЄС.
Про це йдеться у резолюції Сейму, яку польські депутати прийняли на сьогоднішньому засіданні.
У документі Сейм рішуче засудив «невиправдане застосування сили проти учасників і спостерігачів протестів, організованих після непідписання угоди про асоціацію.
«У той же час ми звертаємося до всіх громадських сил в Україні з проханням забезпечити спокійний перебіг протестів», – наголошується у резолюції.
У документі також висловлено повну солідарність з громадянами України, які показують усьому світу своє прагнення, аби їхня країна стала повноправним членом ЄС.
«Хочемо запевнити, що Польща зробить все, щоб двері до Європи залишились для України відкритими», – зазначають польські депутати.

греко-католик
Гость сказав: Покрошить всю эту срань пулемётными очередями в капусту, и пусть их родители кусают свои локти, что не заставили своих отпрпысков учить уроки и готови…

Ви є жидом?
00:01, 04.12.2013

Усіх затриманих за заворушення на Банковій арештували на 2 місяці
Новини / Новини України 3.12.13, 22:16

греко-католик
Ех сказав: Просто звели революцію на нуль. …

Ця революція немала перспектив вже з самого початку, 80% людей вийшло на Майдан бо обурені станом речей в державі Україна, а назва Євромайдан і на гаслах вимога укласти ту злощасну угоду з ЄС про асоціацію про котру практично ніхто і не помишляє навіть на Майдані і т.д.
Найбільша перемога людини це перемога над своїми хибними (навіяними ззовні) почуттями і своїми хибними думками. Тут, думаю, учасники Майдану мабуть і перемогли. Інколи аби прийти і перемогти потрібно і на певний час відійти чи відступити.
00:30, 04.12.2013

Ехх (Ukraine, Kharkov)
греко-католик сказав: Ця революція немала перспектив вже з самого початку, 80% людей вийшло на Майдан бо обурені станом речей в державі Україна, а назва Євромайдан і на га…

Перед бандюганами відступити? що нам дає перемога над собою? подальшу бідність, приреченість і т.д.? нісенітницю кажете, пане. бандитів, злодіїв, до яких опозиціонери теж належать, треба гнати геть і не допускати до влади тоді щось і буде. а так нічого. а так розруха от і все і ніякі перемоги над собою нам не поможуть
02:52, 04.12.2013

греко-католик
Ехх сказав: бандитів, злодіїв, до яких опозиціонери теж належать, треба гнати геть і не допускати до влади тоді щось і буде. а так нічого. а так розруха от і все …

Правильно, але це потрібно робити найперше, бо ті бандити і є реально вожаками Майдану. Чи ви думаєте що будучи очоленими бандитами в овечій одежині переможете бандитизм? Тому я і пишу що потрібно цей Майдан припинити, поки ті бандити не залили його невинною кров’ю обдурених українців. Після чого років 50 вже ніяких публічних і масових протестів вже не буде. Це війна, а на війні потрібно керуватися здоровим глуздом, а не емоціями.
20:42, 04.12.2013 17

греко-католик
Європейський українець сказав: Корумпована система не здається! Опозиція, чому не закликаєш до рішучих дій?…

Ваша опозиція це невід’ємна частина корумпованої системи. Українці з майдану можуть тільки чекати закликів бандитів вбивати їм подібних українців. Або розходитися по домівках зберігши свої майданівські знайомства, виключивши з них усіх чуреків.
20:49, 04.12.2013

Олександр Пасхавер: Будь-яка влада стає доброю, коли налякана
Публікації / Інтерв’ю 01-12-13 22:12 Автор: Ірина Наумець, Школа журналістики УКУ

греко-католик
Хай буде прокляте жидівське плем’я, їх друзі, слуги і холуї!!! (за геноцид українців голодом, отрутами, бідністю, терором, тероризмом, злодійством, олігархією, шахрайством, кашерною медициною, людоїдською трансплантологією, содомітським судочинством, банківськими злодіяннями, вандалізмом, гузаріанством, юляіанством, людоловством, освітою зі злим наміром, ювіналкою, лєвалюциями, наклепами, хамством, свинством, псячим “зоофільством”, нацистською журналістикою, “моральними авторитетами”, “незалежними експертами”, “знаними економістами”…)
00:39, 04.12.2013

Гість
греко-католик
Хай буде прокляте жидівське плем’я, їх друзі, слуги і холуї!!! (за геноцид українців голодом, отрутами, бідністю, терором, тероризмом, злодійством, олігархією, шахрайством, кашерною медициною, людоїдською трансплантологією, содомітським судочинством, банківськими злодіяннями, вандалізмом, гузаріанством, юляіанством, людоловством, освітою зі злим наміром, ювіналкою, лєвалюциями, наклепами, хамством, свинством, псячим “зоофільством”, нацистською журналістикою, “моральними авторитетами”, “незалежними експертами”, “знаними економістами”…)
00:39, 04.12.2013
20:30, 04.12.2013

А він на морі… А він в Бейджіні…
Блоги 3.12.13, 19:56

– 000 (Ukraine)
Підтримую Тараса. Наша триголово-безголова опозиція навіть не зрозуміла, що її сьогодні регілнали красиво опустили у Верховній РАді. Хто підсунув голосування – Жванія. Хто не голосував – Жванія. Які ще будуть запитання? Я вже мовчу про те, що їм давно пора визначитися, хто однозначний лідер, створити класичний тіньовий уряд, поставити всіх на посади і банально подивитися як і хто керує “країною”, в даному випадку майданом. А студенти, молодь та інші – така доля юності, яскраво горіти. Дякуючи їм міняється країна й ідеали і вилазить неготова ні до чого опозиція.
І дякуючи їм міняються лідери опозиції, бо вони люди, які здатні переживати емоції і вони переживають емоції…було розгублення, наївність, регулярні зради, після чого приходить розуміння, що зі звірами треба по-звірячому. Побачите, що країна міняється. Я дуже не хочу писати наступне, але мушу таки написати. Мало крові. Поки що дуже мало. Більше балаканини ніж дій. Так, це крамольно, жахливо, цинічно і так далі, але так є, на жаль. У кожного в друзях є мінімум 100 людей. Як може зачепити за живе, якщо в тій сотні немає постраждалих? А 1 зі 100, це в цифрах майдану 10 тисяч з мільйона.
Соррі, але це така собі цинічна, гола, статистична правда.
00:32, 04.12.2013

греко-католик
000 сказав: У кожного в друзях є мінімум 100 людей. Як може зачепити за живе, якщо в тій сотні немає постраждалих? А 1 зі 100, це в цифрах майдану 10 тисяч з міл…

То ви є жидом чи членом секти ЦХВЄ? Коли так то сьогодні васі вчинили спробу мене вбити. Вони стараються…
00:56, 04.12.2013

греко-католик
qwerty_ сказав: Старшим Братом, якому конче потрібні “хахляцкіє сєржанти” у кращому випадку і традиційне гарматне мясо – у гіршому….

Обов’язок захищати свою Батьківщину ніколи не проминеться (де би її границі не проходили, за хутором Михайлівським чи по Амуру), і на то немає ради.
Краще бути сержантом у росіян як кріпаком у чуреків з ЄС. Наші предки приходили в Росію як сержанти, а їх діти ставали генералами й міністрами. На європейському напрямку у нас такої історичної практики немає і очевидно не буде.
20:23, 04.12.2013

греко-католик
Вчинок. сказав: Нуууу, так , не виходить, але б ЯЯЯЯЯ. Потрібно памятати, не всі здатні на ВЧИНОК….

Пішов ти на**й і до пекла з твоєї вшивенькою пропагандою українцям вчинків які приносять тільки несправедливість і жирування діаспори дітей диявола в Україні.
20:28, 04.12.2013

греко-католик
Гість сказав: А кріпаком у росіян? Як вже було багато років в українській історії?…

Ви який період нашої історії маєте на увазі?
З нонішньою вашою картавою олігархією і Голодомор буде не коректно порівнювати
17:50, 05.12.2013

“Вставай, Україно!”, – казали вони…
Блоги , 22:50 Автор: Данило Мокрик

греко-католик
Ця революція немала перспектив вже з самого початку, 80% людей вийшло на Майдан бо обурені станом речей в державі Україна, а назва Євромайдан і на гаслах вимога укласти ту злощасну угоду з ЄС про асоціацію про котру практично ніхто і не помишляє навіть на Майдані і т.д.
Найбільша перемога людини це перемога над своїми хибними (навіяними ззовні) почуттями і своїми хибними думками. Тут, думаю, учасники Майдану мабуть і перемогли. Інколи аби прийти і перемогти потрібно і на певний час відійти чи відступити.
01:26, 04.12.2013 3

греко-католик
Гість сказав: – це нагла брехня медведчуківського троля.
Подивись хоча б на знамениту “йолку”, обвішану символікою ЄС.
Правда така, що саме намагання Яника за…

Я пишу про людей з Майдану, а не про “йолку”. Проект угоди про асоціацію з ЄС і вступ в ЄС це двє бальшіє разніци. Пункт про вступ в ЄС у цій угоді був заблокований Францією і жоден з Майдану не пішов пікетувати посольство Франції в Києві… Так що і вступ в ЄС для учасників Майдану є також щось дуже далеке й абстрактне..
02:18, 04.12.2013

греко-католик
Гість сказав: навіть асоціація з ЄС, Путіну – як серпом по фаберже….

Ви то читали той проект угоди про асоціацію з ЄС? Мабуть не читали, або ви є представником діаспори дітей диявола.
Думаю що така угода з ЄС буде найперше українському народу “серпом по фаберже”. А коли вона дотягнеться до багатія Путіна я не знаю, мабуть він до того не доживе.
20:04, 04.12.2013

греко-католик
Гість сказав: А ти читав тільки у перекладі Медведчука?…

Ні, я читав те що розміщено на сайті уряду України. Про переклад юриста Медведчука мені нічого невідомо. Чув тільки що уряд РФ цю угоду також перекладав… Про інші переклади мені нічого невідомо.
17:42, 05.12.2013

Позафракційні депутати подали у ВР постанову про відставку уряду
Новини / Новини України 4.12.13, 09:38
Група позафракційних народних депутатів подали до Верховної Ради проект постанови з пропозицією президенту Віктору Януковичу відправити у відставку Кабінет міністрів Миколи Азарова і провести консультації з приводу формування нового уряду. Про це повідомляє комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.
«У зв’язку з тим, що представники фракцій взагалі не погодилися розглядати наші пропозиції, стверджуючи, що їх мало цікавить відставка уряду, а потрібно підтримувати революційний процес, ми офіційно вносимо цей проект постанови, в якому викладені невідкладні заходи з подолання політичної кризи в Україні», – цитує прес-служба позафракційного голову комітету Володимира Литвина.
Він повідомив, що підготовлений проект рішення парламенту підписали щонайменше десять позафракційних депутатів.
Група позафракційних народних депутатів подали до Верховної Ради проект постанови з пропозицією президенту Віктору Януковичу відправити у відставку Кабінет міністрів Миколи Азарова і провести консультації з приводу формування нового уряду. Про це повідомляє комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.
«У зв’язку з тим, що представники фракцій взагалі не погодилися розглядати наші пропозиції, стверджуючи, що їх мало цікавить відставка уряду, а потрібно підтримувати революційний процес, ми офіційно вносимо цей проект постанови, в якому викладені невідкладні заходи з подолання політичної кризи в Україні», – цитує прес-служба позафракційного голову комітету Володимира Литвина.
Він повідомив, що підготовлений проект рішення парламенту підписали щонайменше десять позафракційних депутатів.

греко-католик
Чомусь думаю що вожаки опозиції будуть проти такої постанови Ради, адже Азіров є визначним борцем за цінності ЄС, одна надана ним можливість злочинної парафікації проекту угоди про асоціацію (не читаючи її і не перекладаючи) багато чого варта. А опозиція це реально тіко дрібна азіровщина, здата тільки “мєлочь по карманам тиріть”…
21:04, 04.12.2013

Сікорський назвав чотири можливі сценарії розвитку подій в Україні
Новини / Новини України 4.12.13, 11:30
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що Україна перебуває на межі банкрутства. При цьому наголошує, що Україні не варто очікувати від Європейського Союзу оперативного надання «мільярдів євро» допомоги для стабілізації економічної ситуації.
Глава польського МЗС назвав оптимальним варіант, коли Україна підписує угоду про асоціацію з Євросоюзом та починає реформувати свою економіку, що, за його словами, розблокує зарезервовану для українців «багатомільярдну допомогу» від Міжнародного валютного фонду.

греко-католик
Той пільсудський нацюк Сікорський часом в молодості не рекетиром був?
Хай його нащадків усі примушують підписувати такі угоди як і цей злощасний проект угоди про асоціацію з ЄС!!!
21:16, 04.12.2013

Азаров пригрозив західним областям фінансовими проблемами
Новини / Новини Львова 4.12.13, 11:54
i
Ivan сказав: всем понятно что если зашить карманы власти Украины на год могли бы жить как в Монако. А если забрать эти дотации то они все равно не пойдут на дело…
Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євроцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
21:27, 04.12.2013

греко-католик
uswer_boy сказав: Азаров страшний ворог рiдноi Украiни, спить i мрiе бути в РФедерации. Пофig йому Европа…..

Ви помиляєтеся або і умисно вводите в оману читачів цього сайту, Азіров є визначним борцем за цінності ЄС, одна надана ним можливість злочинної парафікації проекту угоди про асоціацію (не читаючи її і не перекладаючи) багато чого варта. А опозиція це реально тіко дрібна азіровщина, здата тільки “мєлочь по карманам тиріть”…
21:31, 04.12.2013 4

i
ПОСЧИТАЙ! сказав: А не лутше бы было зашить карманы чинушам по всей Украине?Сами себе выписывают зарплаты не ниже 20 тысяч гривен,материальную помощь 15 тысяч гривен,пе…

Таких високооплачуваних чиновників є 5-10 тисяч, котрих породила ваша Жуля своїм указом, і на них можна зекономити 2-5 мільярдів гривень у рік. Це 40-100 грн на кожного українця за рік. І це тоді коли тільки 10 найбагатіших олігархів прихапують у рік майже 40% ВВП України, це вже не менше 25000 грн з кожного українця на рік. А є ще десятки тисяч інших ехвективних власників, котрі разом точно пожирають не менше як та перша десятка кровопивць.
18:07, 05.12.2013

Студенти університету Шевченка вимагають відставки Табачника
Новини / Новини України 4.12.13, 12:47

i
Рюрик сказав: Я був багато раз закордоном і бачив їх урядовців-як вони живуть-повірте наші обнагліли вже зовсім-може їм Піночета?! Але нажаль поки що немає лідера-а…

Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євроцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
21:36, 04.12.2013

Доля революції в Україні має вирішитися в найближчі дві доби, – Кваснєвський
Новини / Новини України 4.12.13, 13:00

греко-католик
Fakt сказав: Українське суспільство не назвеш ні демократичним, ні громадянським, але воно таким стане.
Українська молодь – це вже європейський світогляд. І за…

Пішов на**й проповіднику цінностей. Європейська демократія і їх громадянське суспільство здатне тільки призвести до мерзоти царства антихриста. Читайте Огюста Кошена і Ігоря Шафаревича.
22:06, 04.12.2013

греко-католик
Прошу сказати, той клятий пшeк Кваснєвський тут агітує за комуністів чи за більшовиків?
22:09, 04.12.2013

греко-католик
Гість сказав: за интернационал……

За який? За перший чи за третій?
00:47, 05.12.2013

греко-католик
Гість сказав: чому всі хто говорять про сеператизм або федерацію дурні або провокатори чому краще йти на дно зі всіма ніж врятуватись хоч частині…

Хаме жидо-соціал-дарвініський, тому що ніхто не може бути певен у тривалості свого нонішнього добра, коли іншим біля нього є зле. І ніякі принесення у жертву інших людей цього вічного правила не змінять. Уя**й у Білібіджан і не мороч українцям голову своїм талмудичним сатанізмом.
18:18, 05.12.2013

Шеф МЗС Польщі: візи для українців скасують, це технічне питання
Новини / Новини України 4.12.13, 14:16

греко-католик (Ukraine)
Дід сказав: Одне з технічних питань-ліквідація такоі корумпованоі структури,як міграційна служба і оформлення проізних документів в органах місцевого самоврядуван…
І ще певне узаконення пріоритету прав збоченців. Хоча яке їм діло хто тут видає громадянам закордонні паспорти і яке відношення скасування віз має до узаконення пріоритету прав збоченців?
22:19, 04.12.2013

греко-католик
Кравчук Андрей сказав: пидарастическая нацыя ***** Меркель на рвоты тянет от поляков…
Про усіх поляків я би так не казав, але цей пільсудчик Сікорський точно таким є.
22:22, 04.12.2013

греко-католик
Дід сказав: ,документування громадян-прерогатива цивільних установ(мерія,бургомістрат тощо),а не поліцейських структур,до яких в Украіні належить міграційна служб…
Ви мабуть помиляєтеся, міграційна служба вже відділена від МВС, це її попередник паспортний стіл і ОВІР були підрозділами МВС. Тут вже заминка тільки у пріоритеті прав збоченців.
00:42, 05.12.2013

У Львові безробітні грабують людей серед білого дня
Новини / Новини Львова 4.12.13, 15:02

Про тероризм “богообраних” і кальвіністів на Україні:
ололо сказав: Це мабуть кляті москалі і жиди винні, галичани ніколи б не зробили такого на своїй Богом даній землі…

2.Об’єднавчий чинник.
Етнічний і віросповідний….
22:33, 04.12.2013

Церкви можуть бути посередниками у діалозі опозиції з владою, – Луценко
Новини / Новини України 4.12.13, 17:18

греко-католик
християнин сказав: тільки не треба вмішувати церкви до політики. якщо цим шляхом йти, то так недалеко і до інквізиції. українці зробили свій вибір дороги в європу…

Свята інквізиція це суто європейське явище і вона й сьогодні існує у Ватікані з дещо іншою назвою. І вона не є такою страшною як її малюють прихильники цінностей. Де є люди там повинна бути і Церква, зокрема і в політиці. Але Церква не може уподібнюватися державі — інституту легітимного насильства, бо царина Церкви це душа, серце і свобода людини.
22:55, 04.12.2013

греко-католик
Ніякого позапарламентного діалогу влади і опозиції не повинно бути у даних умовах, повинен бути діалог влади і Майдану.
22:59, 04.12.2013

Ветерани «Беркуту» закликають не виконувати злочинні накази
Новини / Новини України 4.12.13, 17:43
Під заявою підписалися сім командирів спецпідрозділу «Беркут»: командир Чернівецького спецпідрозділу міліції «Беркут» 1992-1995 рр., генерал-майор міліції Василь Василов, командир Івано-Франківського спецпідрозділу міліції «Беркут» 1992-1996 рр. Андрій Гайдай, командир спецпідрозділу міліції «Беркут» Автономної Республіки Крим 1992-1994 рр., полковник міліції Олександр Крюковський, командир Чернігівського спецпідрозділу міліції «Беркут» 1992-1995 рр., полковник міліції Іван Маляренко, командир Рівненського спецпідрозділу міліції «Беркут» 1992- 1994 рр., підполковник міліції Леонід Потапчук, командир Житомирського спецпідрозділу міліції «Беркут» 1992-1997 рр., командир спеціального миротворчого підрозділу місії ООН в Косово Олег Хапчук, командир Львівського спецпідрозділу міліції «Беркут» 1992-1995 рр., полковник міліції Ігор Чаус.

Мережу супермаркетів “Фокстрот” оштрафували на 401 млн грн
Новини / Новини України 4.12.13, 18:34

Слюсар
Током вдарений сказав: Пусть блядото напряжение в сети меряет.В селах 160-190вольт частота ниже 50гц,вот и не выдерживает буржуйская техника…

Нормальна техніка і таке має витримувати, а ті жуліки торгують лівою технікою, склепною в якигось підвалах. Не буде розвивати своєї номінальної потужності, але запас міцності і захисне обладнання збереже від згорання і при 160-250 вольтах.
23:29, 04.12.2013

Азаров запропонував опозиції сісти за стіл переговорів
Новини / Новини України 4.12.13, 19:32

греко-католик
Азіров є визначним борцем за цінності ЄС, одна надана ним можливість злочинної парафікації проекту угоди про асоціацію (не читаючи її і не перекладаючи) багато чого варта. А опозиція це реально тіко дрібна азіровщина, здата тільки “мєлочь по карманам тиріть”…
23:39, 04.12.2013

Арбузов: Влада готова обговорити дострокові вибори президента й ВР
Новини / Новини України 4.12.13, 22:26

i
Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євроцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
23:47, 04.12.2013

греко-католик
І що ті вибори змінять? Спустять пар аби зберегти існуючий стан речей? Думаю що тут влада має вести діалог з народом через референдуми, а не з опозицією.
23:52, 04.12.2013

Затримали людину, яка дала ключі від грейдера на Банковій, – МВС
Новини / Новини України 5.12.13, 16:16
Правоохоронці затримали чоловіка, який передав ключі від грейдера, що використали під час заворушень на вулиці Банковій у Києві 1 грудня, іншій особі, яка потім цим грейдером кермувала.
Про це на брифінгу 5 грудня заявив міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.
«Затримано людину, яка передала ключі від грейдера іншій особі. Будуть затримані й інші», – сказав глава МВС, пише Інтерфакс-Україна.

«ЄC розчарувався не лише в Януковичі, але й в Україні»
Новини / Новини України 5.12.13, 16:15
Розмова з Гергардом Гнауком, кореспондентом «Die Welt» по Східній Європі.
– Європа вже висловилась щодо ситуації в Україні, але цікаво ще отримати Вашу думку.
Насправді велике розчарування та здивування викликав раптовий поворот (відмова підписувати угоду про асоціацію з ЄС – ред.), який зробив президент України Віктор Янукович
– Якщо я правильно зрозуміла, то Європа не хоче йти на конфлікт з Росією через Україну?
– Конфлікт може бути лише в дуже-дуже м’якій та обмеженій формі.
Щодо призивання, умовно кажучи, європейської армії – про навіть не йде мова.
Я думаю, що європейські політики будуть триматись осторонь від Януковича.
Путін та Янукович призвели до того, що європейці та європейський союз розчарувався не лише в Януковичі, але й якоюсь мірою і в Україні, як державі. Якби це не було гірко визнавати.
Розмовляла Христина Гірська, для ZAXID.NET

– Ban Paw (Poland, Dabrowa Gornicza)
Podziękujcie Chmienickiemu. Jedyna wasza przyszłość to federacja z Polską/
16:43, 05.12.2013

– галичанин (Ukraine)
що ще можуть сказати ці нащадки есесівців, наш народ розчарував їх ще у 1941-му році.
16:44, 05.12.2013

– Гість (Ukraine)
Ban Paw сказав: Podziękujcie Chmienickiemu. Jedyna wasza przyszłość to federacja z Polską/
поляки – це рафіновані мародери під маскою культуртрегерів. подякуйте ж.дам і німцям. ваше майбутнє в німецьких магазинах і нідерландських теплицях…
16:57, 05.12.2013

греко-католик
Бацила цінностей (абстрактних благ) надто сильно уразила народи ЄС. Не тре було виводити з Європи Радянську Армію. Горбатий є сволотою і нацистом. І вони вилікуються тоді коли будуть відчувати постійний благодатний острах перед Армією і Флотом Русі. Одного розчарування в українцях буде їм мало, хоча і призупинить розвиток цієї їх смертельної світоглядної хвороби. Вітаю усіх українців з тією маленькою перемогою, найперше тих які перебувають на Майдані. Слава Русі-Україні!
18:56, 05.12.2013

греко-католик
Я Не кормлю неонацистов и погромщиков!! сказав: никто, ничего своего покупать не будет, а только иностранное….

А що вже жиди перестали бути в Україні приходьками (іностранцамі) і дітьми диявола?
19:03, 05.12.2013

греко-католик
Я Не кормлю неонацистов и погромщиков!! сказав: никто, ничего своего покупать не будет, а только иностранное….

У канторі Пшонки є посада його партнера по цінностях, зама по захисту прав жидів (“людей”) і національних меншин, зверніться до нього.
19:08, 05.12.2013

греко-католик
Queryman сказав: На якій підставі він кaжeт: “ЄС розчарувався …. й якоюсь мірою і в Україні, як державі.” ???…

Мабуть начитався твоїх сумних дописів на цьому сайті.
21:32, 05.12.2013

греко-католик
Бонде, нікому не є приємно спілкуватися з брехунами, і я не є винятком.
В моїх дописах немає ніякої ненависті до народів Європи. Я бачу добро європейців у їх звільнені від блудів цінностей, а тобі європейців без цінностей непотрібно. Ось і уся твоя любов до європейців, бо ти любиш світоглядні збочення більше як людей, тому і постійно очорнюєш таких як я.
Під цінностями я розумію абстрактні блага котрі возвеличують людину у власних очах.. Для прикладу совокуплення чоловіка і жінки часто породжує плід, вагітність і народження дитини, тому таке є реальним благом. А одностатеві совокуплення нічого реального не породжують, тому вони є абстрактним благом. І т.д. Шо ті ше нєпонятно?

Згідно Св.Письма, згаданий мною благодатний страх, є початком мудрості (чого я і бажаю європейцям), це поняття є найперше релігійним, а не політичним.
21:50, 05.12.2013

греко-католик
Сенсей сказав: Причина негараздів України – антиукраїнська, колоніальна, радянська влада, яка не здатна ні що….

В ЄС також усе рєшають Совєти і комісари. І таке, само по собі, не є проявом їх антиєвропейськості, відповідно тут і антиукраїнськості. Може ти нехристь соромишся діянь твоїх “богообраних”? Тому усе гонив на росіян? А тепер вже переключився і на Совєти? І яросний борець з антиізмамі Бонд тебе чомусь не критикує?
22:00, 05.12.2013

– Ihor
Tinker сказав: Почитайте “Die Welt” там ДУЖЕ БАГАТО недавніх статей про ці події в Україні і дуже багато аналітики, в більшості явно позитивної! Чому автор статті о…

по перше Герхард Гнаус приїхав до Львова і в нього взяли
інтервю , де він ( маючи на це право ) поділився своїми
думками . По друге це один з найкращих журналістів- аналітиків . По третє відповіді його не депресивні , а реалістичні .
23:40, 05.12.2013

греко-католик
Ihor сказав: По третє відповіді його не депресивні , а реалістичні ….

Згоден, реалістичність належна, хоча деякий депресняк у нього таки відчувається, але це минеться, це по-молодості, він ще не усе врахував і не відає усієї привабливості Європи без цінностей і поруч з Армією й Флотом братньої Русі.
00:06, 06.12.2013

греко-католик
Tinker сказав: 2 – європейський союз впевнений, що цей договір буде підписаний наступного року або через два роки, якщо цього захоче народ України,” Європа тримає ДВ…

Тільки не цей “амбіційний” для ЄС і злощасний для України проект угоди…
00:19, 06.12.2013 37

Гість
греко-католик
Бацила цінностей (абстрактних благ) надто сильно уразила народи ЄС. Не тре було виводити з Європи Радянську Армію. Горбатий є сволотою і нацистом. І вони вилікуються тоді коли будуть відчувати постійний благодатний острах перед Армією і Флотом Русі. Одного розчарування в українцях буде їм мало, хоча і призупинить розвиток цієї їх смертельної світоглядної хвороби. Вітаю усіх українців з тією маленькою перемогою, найперше тих які перебувають на Майдані. Слава Русі-Україні!
18:56, 05.12.2013

греко-католик
Я Не кормлю неонацистов и погромщиков!! сказав: никто, ничего своего покупать не будет, а только иностранное….

А що вже жиди перестали бути в Україні приходьками (іностранцамі) і дітьми диявола?
19:03, 05.12.2013

греко-католик
Я Не кормлю неонацистов и погромщиков!! сказав: никто, ничего своего покупать не будет, а только иностранное….

У канторі Пшонки є посада його партнера по цінностях, зама по захисту прав жидів (“людей”) і національних меншин, зверніться до нього.
19:08, 05.12.2013

греко-католик
Queryman сказав: На якій підставі він кaжeт: “ЄС розчарувався …. й якоюсь мірою і в Україні, як державі.” ???…

Мабуть начитався твоїх сумних дописів на цьому сайті.
21:32, 05.12.2013

греко-католик
Бонде, нікому не є приємно спілкуватися з брехунами, і я не є винятком.
В моїх дописах немає ніякої ненависті до народів Європи. Я бачу добро європейців у їх звільнені від блудів цінностей, а тобі європейців без цінностей непотрібно. Ось і уся твоя любов до європейців, бо ти любиш світоглядні збочення більше як людей, тому і постійно очорнюєш таких як я.
Під цінностями я розумію абстрактні блага котрі возвеличують людину у власних очах.. Для прикладу совокуплення чоловіка і жінки часто породжує плід, вагітність і народження дитини, тому таке є реальним благом. А одностатеві совокуплення нічого реального не породжують, тому вони є абстрактним благом. І т.д. Шо ті ше нєпонятно?

Згідно Св.Письма, згаданий мною благодатний страх, є початком мудрості (чого я і бажаю європейцям), це поняття є найперше релігійним, а не політичним.
21:50, 05.12.2013

греко-католик
Сенсей сказав: Причина негараздів України – антиукраїнська, колоніальна, радянська влада, яка не здатна ні що….

В ЄС також усе рєшають Совєти і комісари. І таке, само по собі, не є проявом їх антиєвропейськості, відповідно тут і антиукраїнськості. Може ти нехристь соромишся діянь твоїх “богообраних”? Тому усе гонив на росіян? А тепер вже переключився і на Совєти? І яросний борець з антиізмамі Бонд тебе чомусь не критикує?
22:00, 05.12.2013

греко-католик
Ihor сказав: По третє відповіді його не депресивні , а реалістичні ….

Згоден, реалістичність належна, хоча деякий депресняк у нього таки відчувається, але це минеться, це по-молодості, він ще не усе врахував і не відає усієї привабливості Європи без цінностей і поруч з Армією й Флотом братньої Русі.
00:06, 06.12.2013

греко-католик
Tinker сказав: 2 – європейський союз впевнений, що цей договір буде підписаний наступного року або через два роки, якщо цього захоче народ України,” Європа тримає ДВ…

Тільки не цей “амбіційний” для ЄС і злощасний для України проект угоди…
00:19, 06.12.2013
18:35, 06.12.2013

Гість
З 41 коментаря залишили тільки 25. Кляті нехристі-ліберасти, цензура то законом є забороненою в Україні.
18:40, 06.12.2013

У «Фокстроті» кажуть, що через штраф мережу можуть закрити
Новини / Новини України 5.12.13, 15:40

Гість
А що з українців не стягують штрафи ще до вирішення усіх судових справ? А не заплатив тюрма і нікого з прокуратури чи суду не буде цікавити справедливість стягнення штрафу чи наявність фінансової можливості його сплатити. І чи не ваші скоробагатьки ці закони прийняли у Раді? А тепер ви нехристі впіймані на шахрайстві ще гвальт кричите бо це написане вами законодавство і вас торкнулося? 30 тисяч грн. для супермаркету це не є великі гроші. Ніякого закриття через це не буде.
19:24, 05.12.2013

Держдеп: США з народом України, який хоче до Європи
Новини / Новини України 5.12.13, 14:25
Помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила, що США підтримують народ України, який бачить своє майбутнє в Європі.

греко-католик
То вона дура чи лізбіянка? Чи два в одном?
Невже США хочуть в Україні громадянської війни?
19:41, 05.12.2013

Гість
З 10 коментарів залишилося тільки 4, і винятково тих які виражають прийнятний для дітей диявола світогляд.
18:47, 06.12.2013

Янукович хвалиться, що випросив в Китаю $8 млрд
Новини / Новини України 5.12.13, 13:42

греко-католик
Назва статті у стилі БіБіСі (баба бабі сказала). “Випросив” це позичив, а тут насправді йде мова винятково про інвестиції.
Колектив цього сайту мабуть мріє побачити у кріслі Президента України когось з тих котрих Христос назвав дітьми диявола. Тому і очорнюють Януковича. Добре діло лжею не твориться.
20:00, 05.12.2013

Гість
греко-католик
Назва статті у стилі БіБіСі (баба бабі сказала). “Випросив” це позичив, а тут насправді йде мова винятково про інвестиції.
Колектив цього сайту мабуть мріє побачити у кріслі Президента України когось з тих котрих Христос назвав дітьми диявола. Тому і очорнюють Януковича. Добре діло лжею не твориться.
20:00, 05.12.2013
18:49, 06.12.2013

УДАР оприлюднив список ворогів Євромайдану
Новини / Новини 5.12.13, 12:49

греко-католик
Не хвилюйтеся громадяни, аших “благодійників” олігархів у цьому списку не буде, як й інших ехвективних власників. Особливо тих котрі володіють торгівельними закладам, медициною, аптеками і там умисно труять українців. Як і суддів, СЕС-івців, мусорків, прокурорів котрі тих терористів покривають і самі отрутами рєшають свої квартирні, майнові, віросповідні й світоглядні вопроси. Адже вони усі є за цінності, як Кличко з Яценюком і з Грігяно-Капітельманшою.
20:22, 05.12.2013

Гість
З 18 коментарів залишилося тільки 11 і винятково тих які виражають прийнятний для дітей диявола світогляд.
18:53, 06.12.2013

Лідери опозиції: Парламентськими методами ситуацію вже не вирішиш
Новини / Новини України 5.12.13, 12:21
«Зараз не парламентська криза, а загальноукраїнська політична і економічна криза. І тому парламентськими методами її вирішувати неможливо», – заявив, зокрема, Арсеній Яценюк.
«Наші вимоги до Верховної Ради і президента незмінні. Уряд – у відставку. Випустити політичних в’язнів, у першу чергу Юлію Тимошенко та осіб, які незаконно засуджені після побиття й затримання Банковій. Зупинити ці кримінальні справи і арештувати всіх працівників «Беркуту», які були задіяні в побитті дітей на Майдані», – каже Яценюк.
За його словами, ключова вимога до президента Януковича – дострокові президентські і парламентські вибори.
Воднночас, лідер УДАРу Віталій Кличко заявив, що готовий зустрітися з президентом Віктором Януковичем, щоб обговорити вихід з політичної кризи.

греко-католик
Гість сказав: Провести референдум набагато простіше і дешевше ніж вибори.А по резельтатах референдуму і вирішувати, що робити далі….

Опозиція не довіряє українському народові, тому і прагне задовільнити свої суто діаспорні захцянки лєвалюциєй, тому і проти референдуму.
20:33, 05.12.2013

Гість
греко-католик
Гість сказав: Провести референдум набагато простіше і дешевше ніж вибори.А по резельтатах референдуму і вирішувати, що робити далі….

Опозиція не довіряє українському народові, тому і прагне задовільнити свої суто діаспорні захцянки лєвалюциєй, тому і проти референдуму.
20:33, 05.12.2013
18:55, 06.12.2013 5

17-річного хлопця, що зник на Майдані, шукають у Львові
Оновлено Новини / Новини Львова , 5.12.13. 19:50
Уже 10 днів Ярослав Гуменюк шукає свого 17-річного сина Дениса, який пішов на мирну акцію в Києві і досі не вийшов на зв’язок. Останній зв’язок з ним був 25 листопада. У батька є інформація, що його син може бути зараз у Львові.
«Більше 10 днів немає зв’язку з моїм сином Гуменюком Денисом Ярославовичем 1996 року народження, студентом Київського університету права. Вийшов з дому на акцію. Він національно свідомий і політично активний. Останній зв’язок з ним був 25 листопада. Чи він був у цю криваву ніч (30 листопада – ред.) на Майдані – цього ніхто не може чітко підтвердити», – наголошує Ярослав Гуменюк.
Додамо, народний депутат Леся Оробець вчора подала депутатський запит начальнику міліції Києва Валерію Коряку про зниклих. У списку було 34 прізвища. Сьогодні нардеп написала у себе на Facebook, що спільно з активістами #ЄвромайданSOS вдалося віднайти 18 осіб.
«Вони живі, здорові, переважна більшість зараз з родичами, хоча є й такі, які повернулися на Майдан і готові стояти до кінця. Але ми досі шукаємо 16 осіб, про яких досі немає достовірної інформації щодо їх місця перебування. Дуже віримо, що ми їх теж знайдемо. Але потрібна ваша допомога по розшуку людей, які є у списку. Якщо маєте інформацію – пишіть чи в приваті, чи в коментарях, або дзвоніть за номером 097 653 19 89», – пише Леся Оробець.
1 Роспутний В’ячеслав, зник 30 листопада після розгону Майдану. 22 роки.
2. Григорян Інна, зникла 30 листопада після розгону Майдану. Львів’янка. Особа, що повідомила про зникнення: Олег 067 438 47 27.
3. Дерев’янко Любомир Любомирович, 30 листопада зник безвісти після розгону Майдану. Джерело: сайт Цензор.Нет. 1985 року народження, мешканець с. Солотвин, Івано-Франківської області. Епілептик. Сестра Ліля 050 433 07 84.
4. Гуменюк Денис. Джерело: репортаж на 112 каналі, каналі 24. Фото розміщено в соціальних мережах. Повідомила про зникнення Ілона Перев’язко, сестра – 095 880 84 80 https://www.facebook.com/profile.php?id=100007161939545.
5. Мансіров Ельвін Самійлович, 30 листопада зник безвісти після розгону Майдану. Джерело: сайт Цензор.Нет. Номер сестри – 097 132 18 56. Його забрали в 17ту лікарню Києва – звідти була остання звістка.
6. Цибоєва Марина, 30 листопада зникла безвісти після розгону Майдану. Джерело: сайт Цензор.Нет та Вконтакте. 16 років, мешканка Броварів. Мама зниклої – Світлана (тел. 063 656 16 42, 0679579160).
7. Хачатурова Ліля, 30 листопада зникла безвісти після розгону Майдану. Кажуть, що її бачили 2 грудня. Джерело: сайт Вконтакте. 18 років, мешканка Броварів. Телефонувати мамі зниклої подружки Марини Цибоєвої (в таблиці №6) – Світлана тел. 063 656 16 42, 067 957 91 60.
8. Шинкарук Анатолій Андрійович, зник безвісти. 1959 року народження, вінничанин. Востаннє його бачили 24 листопада у новинах російського першого телеканалу http://www.1tv.ru/news/world/246847, запис на 2:30 хв (перебував на Майдані незалежності в гурті осіб біля намету). Мобільні телефони родичів зниклого: 067 537 19 07, 093 996 82 59, 067 537 19 07, 093 996 82 59.
9. Ірина Бондар, зникла 30 листопада після розгону Майдану. Подруга її мами бачила по телебаченню сюжет про те, як зниклу несли на простирадлах в карету швидкої допомоги.
10. Вокатюк Володимир Олександрович, зник безвісти 30 листопада після розгону Майдану. Львів’янин.
11. Токарев Олександр, зник безвісти після розгону Майдан 30 листопада». Приїхав з Рівненської області.
12. Данілевський Євген, зник безвісти 30 листопада після розгону Майдану.
13. Луковніков Ярослав, зник безвісти 30 листопада після розгону Майдану.
14. Бровко Олег Олегович. 26-28 листопада з його картки знімали гроші з банкомату на Хрещатику, неподалік Майдану. Мати – Лариса Петрівна – 067 880 58 22.
15. Крайдун Володимир, зник безвісти 30 листопада після розгону Майдану.
16. Лукащук Владислав, зник безвісти 30 листопада після розгону Майдану.
17. Лаврик Федір Михайлович, зник безвісти 30 листопада. У цей день він пішов на Євромайдан і до цього часу немає з ним ніякого зв’язку.
18. Охримович Володмир Пилипович, зник безвісти. Приїхав з Волинської області. Контактна особа – Василь 063 635 11 51.
19. Тараканов Олександр Констянтинович, зник безвісти. Родом з Києва, 1986 р.н. Контактна особа 093 864 00 18.
Якщо Ви знаєте про місце знаходження цих осіб, інформуйте про це на «гарячу лінію» Євромайдану SOS за номерами: 068 548 12 41; 066 684 98 30; 063 337 95 73.

Звіт «Беркута» після розгону Євромайдану: «Майдан зачищен» (аудіо)
Новини / Новини України 5.12.13, 11:13

– Kumovich Evgeny (Ukraine, Sivash)
А яцинюк, тягнибок и кличко будут отвечать перед законом за бес предел который они начали перекрываясь евромайданом. Ведь им не Европа нужна, они и так там, им власть нужна для решения более интересных вопросов. Любой здравомыслящий человек задумается почему разгон случился после того как митингующие отказались от каких либо полит символик. А вообще вспомните Грецию, Испанию и вот вам живой пример Европейской ДЕМОКРАТИИ.
12:13, 05.12.2013

i
Ольга сказав: Да нам не стоять надо под Радой, на Банковой, перед дворцом в Межигорьи, а жить там! с топорами и вилами наперевес….

Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євроцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
Єдине що може знищити людоїдство олігархату й інших ехвективних власників це сильна українська державна влада.
21:03, 05.12.2013

На Львівщині водій буса збив на переході трьох жінок
Новини / Новини Львова 5.12.13, 09:50
4 грудня о 19:00 год. у Пустомитівському районі Львівської області на автодорозі «Західний обхід міста Львова» водій мікроавтобуса травмував трьох людей.
Як повідомляє прес-служба управління ДАІ у Львівській області за кермом буса «Mercedes Benz 410» був 35-річний львів’янин. За попередньою інформацією, чоловік не обрав безпечної швидкості руху та збив на пішохідному переході трьох жінок.

виборець Януковича
Потрібно позбавити назавжди водійських прав “богообраних” нацистів, і їх псів кальвіністів, бо вони бачачи можливість вчинити наїзд на українця чи спровокувати ДТП, при найменшій можливості придумати якусь правдоподібну утку для гаїшників, це умисно чинять. Тому у нас і така велика смертність на дорогах. А даїшники і судді бздят перед сатаністами, особливо перед “богообраними” сатаністами, і тому їх виправдовують. А вживають при таких вбивствах алкоголь лише для того аби було якесь пояснення чому виїхав на тротуар чи не зупинився перед пішохідним переходом.
І таки завжди, при ДТП з жертвами, потрібно перевіряти можливість умисного вбивства. Принаймні питати винуватця про його ставлення до сатани і про його розуміння богообраності (чи це не сповідник сатанізму і нацизму). Подібне вже практикують в Білорусі, захищаючись від богобраних нацюків , зоерема і з України. Сатаністи від сатани ніколи зрікатися не будуть, бо у їх спільноті за таке однозначно смерть, принаймні для рядових сатаністів.
21:16, 05.12.2013

виборець Януковича
Kocur Lopik сказав: Я кожен день там їзджу і постіно бачу “алєнєй” які ходять в темноті …

То ви є жидом чи членом секти ЦХВЄ?
21:21, 05.12.2013

Гість
виборець Януковича
Потрібно позбавити назавжди водійських прав “богообраних” нацистів, і їх псів кальвіністів, бо вони бачачи можливість вчинити наїзд на українця чи спровокувати ДТП, при найменшій можливості придумати якусь правдоподібну утку для гаїшників, це умисно чинять. Тому у нас і така велика смертність на дорогах. А даїшники і судді бздят перед сатаністами, особливо перед “богообраними” сатаністами, і тому їх виправдовують. А вживають при таких вбивствах алкоголь лише для того аби було якесь пояснення чому виїхав на тротуар чи не зупинився перед пішохідним переходом.
І таки завжди, при ДТП з жертвами, потрібно перевіряти можливість умисного вбивства. Принаймні питати винуватця про його ставлення до сатани і про його розуміння богообраності (чи це не сповідник сатанізму і нацизму). Подібне вже практикують в Білорусі, захищаючись від богобраних нацюків , зоерема і з України. Сатаністи від сатани ніколи зрікатися не будуть, бо у їх спільноті за таке однозначно смерть, принаймні для рядових сатаністів.
21:16, 05.12.2013

виборець Януковича
Kocur Lopik сказав: Я кожен день там їзджу і постіно бачу “алєнєй” які ходять в темноті …

То ви є жидом чи членом секти ЦХВЄ?
21:21, 05.12.2013
18:58, 06.12.2013

Табачник закликав студентів не вдаватися до дикунських вчинків
Новини / Новини України 5.12.13, 20:38
«Не можна повторювати дикунські, нелюдські, нецивілізовані вчинки, як іноді трапляється в Києві», – зазначив міністр.

греко-католик
Хай буде прокляте жидівське плем’я, їх друзі, слуги і холуї!!! (за геноцид українців голодом, отрутами, бідністю, терором, тероризмом, злодійством, олігархією, шахрайством, кашерною медициною, людоїдською трансплантологією, содомітським судочинством, банківськими злодіяннями, вандалізмом, гузаріанством, юляіанством, людоловством, освітою зі злим наміром, ювіналкою, лєвалюциями, наклепами, хамством, свинством, псячим “зоофільством”, нацистською журналістикою, “моральними авторитетами”, “незалежними експертами”, “знаними економістами”…)
22:26, 05.12.2013

Юрій Рубан радить опозиції зробити наступне:
Блоги 5.12.13, 16:42 Автор: Тарас Возняк

греко-католик
Янукович зобов’язаний неформально очолити Майдан (тобто взяти його під свою опіку) і спільно спрямувати його у належне русло, аби максимально вирішити реальні і злободенні проблеми українського народу, за рахунок накраденого в народу скоробагатьками, нечистими на руку чиновниками і заморськими грантоїдами. Для забезпечення належної присутності українців у владі, для справедливого розподілу матеріальних благ, для забезпечення безпечних умов життя і, шляхом пікетувань і блокувань іноземних посольств, схилити їх до надання українцям безвізового режиму країнами ЄС і до належного (взаємовигідного) оформлення договірних умов співпраці України з ЄС, з СОТ і з ТС.

А опозиції, принаймні парламентській, потрібно дати адресу Харківського суду і вислати їх туди в обов’язково-добровільному порядку, у повному складі, для належного безстрокового захисту їх дійсної “україни”. До повної їх перемоги, приписавши їх під опіку харківського “Беркуту”. І їх повернення дозволити тільки з їх “україною”.
23:43, 05.12.2013

З 7 коментарів залишилося тільки 11, і залишилися винятково ті з них котрі виражають прийнятний для дітей диявола світогляд.

Чоловік, який помер біля Майдану – житель Львівщини
Новини / Новини України 6.12.13, 15:41
Ним виявився 51-річний житель Львівської області, раніше судимий. Про це повідомили у прес-службі міліції Києва.
Як повідомляв ZAXID.NET, труп невідомого чоловіка знайшли сьогодні близько 5:00 поблизу Майдану Незалежності в Києві.
На місці події медики констатували смерть чоловіка, без видимих ознак насильницької смерті. Первинний огляд показав відсутність будь-яких ушкоджень, зокрема травм голови. За показаннями свідків, зазначили в міліції, у чоловіка спочатку пішла кров з рота.
Судово-медична експертиза встановила, що у померлого був відкритий туберкульоз легень.

греко-католик
Думаю що діаспора дітей диявола могла і допомогти померти тій людині й ультразвуком, ця зброя легені руйнує найлекше і найскоріше. На Майдані очевидно правоохоронці фіксують застосування таких пристроїв, а чуть подалі вже мабуть і ні. Тому і труп появився не на Майдані, а неподалік Майдану.

Царство небесне загиблому.
19:23, 06.12.2013

Азаров сфальсифікував рішення Кабміну про відмову від угоди з ЄС
Новини / Новини України 6.12.13, 15:07
На засіданні Кабінету міністрів 21 листопада, після якого прем’єр-міністр Микола Азаров заявив про відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС, були присутні менше половини міністрів. Як випливає з документу, оприлюдненого телеканалом “Еспресо”, на засіданні уряду були присутні лише 9 міністрів з 22-х.
На засіданні були присутні 9 міністрів Кабміну. Зокрема, Олександр Клименко (міністерство доходів та зборів), Михайло Короленко (міністр промислової політики), Олена Лукаш (міністр юстиції), Леонід Новохатько (міністр культури), Микола Присяжнюк (міністрерство аграрної політики та продовольства), Равіль Сафіуллін (міністр молоді та спорту України), Едуард Ставицький (міністр енергетики та вугільної промисловості), Дмитро Табачник (міністр освіти і науки) та Геннадій Темник (міністр регіонального розвитку).
Микола Азаров і Кабінет міністрів України на засіданні 21 листопада 2013 р. прийняв розпорядження, згідно з яким в інтересах національної безпеки України процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС було призупинено.

греко-католик
Назва цієї статті є вже традиційно у стилі бібісі (баба бабі сказала) і вводить в оману читачів. З цього питання ніякого рішення Кабміну не було, а лише розпорядження голови кабміну. Тобто Азаров тут ніякого закону не порушив. Порушення у провадженні по прийняттю проекту тієї злощасної угоди з ЄС було ще на етапі її парафікації, коли її вчинили без перекладу і не читаючи. І опозиція тоді чомусь мовчала, а сьогодні вже бунтується…
19:39, 06.12.2013

греко-католик
Привласті Вітька сказав: ти жидо-кацаполик, ти тільки тут такий сміливий, чи може збереш завтра у Львові антимайдан і розкажеш всім які добрі і чесні зек і кровосісь….

Ви помиляєтеся, я не є ні жидом ні росіянином, я є українцем. Моя критика опозиції, у цьому моєму попередньому дописі, не є критикою Майдану. Для мене наразі опозиція і Майдан це зовсім різні речі. А ось такі вшивенькі статті вводять в оману найперше тих хто вийшов на Майдан, наповнюючи їх хибною інформацією і хибним цілевказанням, тобто умисно ведуть їх до поразки, як це вже було у 2004 році. Вони там намерзнуться, а їх боротьбою скористаються інші, їх вороги.
21:58, 06.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Законопроекту комуняк не існує, Симоненки знову надурили – бла-бла-бла про опозиційність, а як дойшло до голосування, виявилось, що свого законопроект…

Вони самі і не могли подати такий законопроект, бо для цього потрібні підписи 150 депутатів, а в комуняк є тільки біля 30, опозиціонери відмовилися його підписувати.
19:56, 07.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Ти примітивний медведчуківській троль, що заробляє собі на пиво провокативною писаниною….

Ви брешете, ніяких заробітків в неті у мене немає.

Коли якусь особу, на якій вже ніди ставити тавра, звинувачують у тому чого вона не вчинили, то таке є підставою для підозри що її отак вишукано прагнуть відбілити. Раз доведе що його умисно неправомірно звинувачували і вже далі буде легко футболити усі інші але правомірні звинувачення.
20:04, 07.12.2013

греко-католик
Глава уряду може видавати будь-які розпорядження, навіть і ті які регламентують у якій краватці мають ходити на роботу працівники апарату КМУ. І ті розпорядження можуть оскаржувати тільки працівники апарату КМУ, бо вони тільки їх і стосуються.
20:11, 07.12.2013

Гельсінська спілка розриває співпрацю з владою Януковича
Новини / Новини України 6.12.13, 14:29
греко-католик
Баба з воза — коням лекше.
Де можна побачити того українця якого захистили ці політики-правозахисники (братки Кабашнікової з Миколаєва)?
19:46, 06.12.2013

На Євромайдані у Львові оголосили ультиматум Партії регіонів
Новини / Новини Львова 6.12.13, 14:02
Якщо протягом двох діб львівські “регіонали” не вийдуть з партії, активісти мають намір почати бойкот підприємств, що належать членам ПР.
“Пані та панове, ваша партія привела до влади нелюдів, які віддають злочинні накази про застосування сили до мирних мітингувальників.
Лідери вашої партії, Віктор Янукович і Микола Азаров, особисто відповідальні за беззаконня та корупцію в державі, блокування євроінтеграційних процесів в Україні.
Львівський Євромайдан вважає: бути регіоналом – ганьба для львів’янина.
Як представники Партії регіонів ви несете політичну й моральну відповідальність за дії своїх соратників. Долучаючись до партії влади, ви сподівались на захист і пільги для ваших фірм або організацій. Але справжньою владою у Львові є львівська громада. Сьогодні вона дає вам останній шанс виправити свою помилку: написати заяву про вихід із фракції Партії регіонів, здати свій партійний квиток, публічно дистанціюватися від цієї політичної сили.
Даємо вам час до 14:00 8 грудня, щоб оприлюднити або надіслати на адресу львівського Євромайдану копії заяв про вихід із фракції або партії.
У разі відмови вашим компаніям, товарам, торгівельним маркам буде оголошено повний бойкот. Ми донесемо до кожного львів’янина заклик не купувати ваших товарів, не користуватись вашими послугами, не сприяти добробуту Партії регіонів у вашій особі.
Купувати щось у вас стане поганим тоном для львів’ян.
Окремо звертаємось до керівників вищих навчальних закладів, культурних та мистецьких установ. Вам варто замислитись над тим, який приклад ви показуєте молодому поколінню, перебуваючи в партії, яка б’є дітей.
Подумайте добре й зробіть вибір на користь свого народу, а не режиму, якому залишилось недовго!
Львівський Євромайдан”.

греко-католик
Гість сказав: це насправді метод Ганді в період боротьби Індії за незалежність від Англії саме завдяки цьому Індія здобула незалежність бо стався повний бойкот анг…

Все-таки є певна і суттєва різниця, тоді там не бойкотували підприємства тих індійців які служили колонізаторам, лише товари з Британії і їх банки. Тобто не розколювали індійський народ, а його консолідували І ця ініціатива там йшла явно від Ганді. А не від якогось безликого майдану, як тут у Львові. Чому приховує своє лице ініціюючий такі звернення? Втікає від відповідальності? Бо знає що чинить зло.
20:07, 06.12.2013

– Гість
греко-католик сказав: Все-таки є певна і суттєва різниця, тоді там не бойкотували підприємства тих індійців які служили колонізаторам, лише товари з Британії і їх банки. То…

там звичайно було багато ньюансів а перед тим були криваві сутички коли трупи валялись на вулицях , але ідею Ви зрозуміли – це приклад ефективної боротьби…але там був Ганді…а ми маємо кого – трьох даунів які ходять одно поза одним
21:27, 06.12.2013

греко-католик
Гість сказав: ми маємо кого – трьох даунів які ходять одно поза одним…

Я їх не маю, вони не мої друзі, вони є ворогами українського народу. І так є для більшості українців.
22:07, 06.12.2013

греко-католик
Доти доки в якісь спільноти немає сектантсько-кланово-бандитського припису “один за усіх і усі за одного”, то до такої спільноти не можна застосовувати колективний принцип покарання. І вихід злочинця з банди під тиском не є виправданням для нього і не є навіть пом’якшувальною обставиною, бо це відбулося без його свобідної волі. Тому тут потрібно робити тиск тільки на конкретних чиновників чи скоробагатьків, котрі проявили себе конкретними негідними вчинками, а таких на Львівщині є дофіга і ксіва від будь-якої партії не є для таких мандатом про безгрішність, зокрема і перед Майданом.
22:20, 06.12.2013

– Гість
греко-католик сказав: Я їх не маю, вони не мої друзі, вони є ворогами українського народу. І так є для більшості українців….

я мав на увазі трійку наших опозиціонерів які провалили майдан ….ти їх не маєш звичайно я не так висловився правильніше : вони є в наявності.Нам потрібна сильна ,виважена і послідовна ,розумна особистість , а не трійка хлопчиків які бояться за свій бізнес,становище політичне і чекають невідомо чого киваючи один на одного.Такі опозиціонери і такий майдан – це найкращий варіант для яника і навіть дає можливість йому поторгуватись росією.У Львові такі люди перетворили майдан на дискотеку і концерти , так якби спеціально там є своє “закликаючі” і “миздобули” все це вже контрольований протест,це не майдан це пародія.
09:31, 07.12.2013

Опозиція просить США ввести санкції проти української влади
Новини / Новини України 6.12.13, 13:08
«Сьогодні ми втрьох (В.Кличко, А.Яценюк, О.Тягнибок, – ред.) звернулися до конгресу Сполучених Штатів Америки, сенату США й через заступника державного секретаря США, яка була тут на Майдані, передали листа на ім’я президента США Барака Обами про те, що український народ бореться за свою демократію, і ми звертаємося до американської адміністрації підтримати реальними кроками нашу боротьбу, наші права та застосувати санкції проти тих, хто бореться з власним народом, – це режим цього президента», – сказав лідер парламентської фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк на мітингу на Майдані Незалежності в Києві, пише Інтерфакс-України.

греко-католик
Кроліки закликають окупантів в Україну, по-іншому важко таке кваліфкувати. Мабуть хочуть аби США силою насадило українцям панування діаспори дітей диявола.
20:20, 06.12.2013

Активісти Євромайдану зупинили знищення історичної пам’ятки у Львові
Новини Львова , 6.12.1312:58

Гість (Ukraine, Kiev)
Якщо великий патріот Львова Садовий і його друзяки з УГКЦ дали на це все згоду, то кричати “Ганьба” треба не на Озаркевича, а на пл. Ринок, 1.
14:38, 06.12.2013

– Вірний УГКЦ (Ukraine)
Садовий разом з депутатом від ПР Зубиком мають спільний бізнес а землю продали ще за Гузара як голови УГКЦ . Гарантом виступив Богдан Прах разом з о.Іваном Дацьком. Без згоди керівництва церкви і міського голови Садового був би пшик у цій афері?
14:57, 06.12.2013

– Дмух Николай (Ukraine)
Доброго дня ! Мене звати Микола Дмух, я є директором ТОВ “Розвиток нерухомості”, яке має право власності на будівлі та споруди по вул. Озаркевича, 4 у м. Львові. Так само, ми є законним орендарем земельної ділянки за вказаною адресою. Сьогодні, читаючи FB, з подивом побачив заклик “не допустити нищення пам’ятки” по вул. Озаркевича, 4 (тобто фактично нашої власності). Одночасно, передзвонили декілька знайомих, з якими вчора стояли на Майдані, і розповіли, що виявляється наша фірма здійснила “рейдерське захоплення” шпиталю і хоче його зруйнувати. Про це хтось дуже наполегливо розповсюджує інформацію як на Майдані, так і в неті….
Тому мушу розповісти як воно є насправді!
1) Ніхто не здійснював ніяких захоплень, два гаражі та сарай поруч це є власність ТОВ “Розвиток нерухомості” !!! Ми є законним власником та орендарем земельної ділянки !!!
2) НІХТО НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ руйнувати ці будівлі, зносити чи щось з ними робити. Сьогодні ми нарешті отримали доступ до нашої власності (раніше там були орендарі), оплатили послуги робочих щоб навели порядок на території та повикидали сміття. Ніякої техніки, ніякого устаткування на об’єкті немає. Власник просто прийшов навести порядок, повикидати мотлох старий та нарешті встановити в якому стані будівлі (можливо їх ремонтувати треба).
РАПТОВО на територію вривається купа студентів з криками “не допустимо рейдерського захоплення” та “регіони руйнують пам’ятку”…))) Воно звичайно в дусі Майдану, але люди, ЩО ВИ РОБИТЕ? Ми ж на Майдані стоїмо за те, щоб в державі закони працювали, а не за те, щоб провокатори накручували людей та використосували народний гнів в приватних цілях.
Не розумієте? Поясню… Є група осіб, що через суд хотіли захопити дану земельну ділянку, ці особи навіть не українці, а громадяни іноземної держави. Вони довго судилися з громадою, щоб отримати ділянку в приватну власність. Заодно і з нашою фірмою, бо вона стала на заваді їх приватним інтересам. Люди ці не прості, вони представляють одну релігійну протестанську громаду іноземного походження. Мають гарних адвокатів та медійну (не безкоштовно) підтримку. Не змігши перемогти в суді, вони вирішили скористатись слушним моментом і використати Майдан. Це їх провокатори розповсюджують брехливу інформацію, та вас використовують. Не ведіться на їх провокації будь ласка.
Ми є законний власник будівель, руйнувати їх не збираємось, жодних пам’яток не зносимо (цікаво було дійзнатись про себе, які ми виявляється кровожерливі))). Тому прошу людей, які ще можуть думати, а не лише йти покірним натовпом за першим ліпшим провокатором, не порушувати Закон, й не уподібнюватись тим, хто у нас при владі
15:16, 06.12.2013

Не продали, а здали, бо вона так і не була повернута з комунальної у власність УГКЦ.

Святослав Вакарчук: “Тільки не мовчіть, заради Бога, не мовчіть!”
Новини / Новини України 6.12.13, 12:47

греко-католик
Янукович зобов’язаний неформально очолити Майдан (тобто взяти його під свою опіку) і спільно спрямувати його у належне русло, аби максимально вирішити реальні і злободенні проблеми українського народу, за рахунок накраденого в народу скоробагатьками, нечистими на руку чиновниками і заморськими грантоїдами. Для забезпечення належної присутності українців у владі, для справедливого розподілу матеріальних благ, для забезпечення безпечних умов життя і, шляхом пікетувань і блокувань іноземних посольств, схилити їх до надання українцям безвізового режиму країнами ЄС і до належного (взаємовигідного) оформлення договірних умов співпраці України з ЄС, з СОТ і з ТС.

А опозиції, принаймні парламентській, потрібно дати адресу Харківського суду і вислати їх туди в обов’язково-добровільному порядку, у повному складі, для належного безстрокового захисту їх дійсної “україни”. До повної їх перемоги, приписавши їх під опіку харківського “Беркуту”. І їх повернення дозволити тільки з їх “україною”.
20:43, 06.12.2013

Суд заборонив догналітам масові заходи у Львові
Новини / Новини Львова 6.12.13, 12:33
Як зазначається у повідомленні мерії, постанова винесена 5 грудня на позов виконавчого комітету Львівської міської ради до Маркіяна (Василя Гітюка, глави УПГКЦ), до Зеленої Н.В., до Барабаш М.С., до Батих Г. за участі третьої особи на стороні позивача ГУ МВСУ у Львівській області про встановлення обмеження права на проведення масових заходів.
Суд вирішив позов задовольнити повністю – обмежити главі УПГКЦ Маркіяну (Василю Гітюку), Зеленій Н.В., Барабаш М.С., Батих Г. та особам та/або групі осіб (у тому числі Громадським організаціям), що вважають себе вірними УПГКЦ, реалізацію права на мирні зібрання шляхом заборони проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій тощо на території Львова.

греко-католик
Львів помаленько але впевнено скочують у якусь деспотію під солов’їний спів про демократію і права чєлавека. Мабуть у локальне царство антихриста?
20:58, 06.12.2013

Гість
То про якого роду постанову суду йде мова? Може це тільки постанова про забезпечення позову?
21:02, 06.12.2013 5

греко-католик
Гість сказав: Самуил Абрамович, Вы или крест снимите, или трусы наденьте… хлопе, з тебе такий “греко-католик”, як з азарова балєрина….
Брешеш нехристь, я не є жидом і не є “Самуїлом Абрамовичем”. Я є українцем і греко-католиком.
19:36, 07.12.2013

Руслана погрожує вчинити самоспалення на Майдані
Новини / Новини України 6.12.13, 12:17

Очевидно Руслана бажає померти за олігархат (котрий нонішній Майдан публічно і не згадує) і за панування над українцями діаспори тих кого Христос назвав дітьми диявола (кроліків по но-нішньому). Не роби цього Руслано, не радуй диявола.

На Львівщині водій збив на смерть пішохода на переході
Новини / Новини Львова 6.12.13, 11:30

виборець Януковича
Потрібно позбавити назавжди водійських прав “богообраних” нацистів, і їх псів кальвіністів, бо вони бачачи можливість вчинити наїзд на українця чи спровокувати ДТП, при найменшій можливості придумати якусь правдоподібну утку для гаїшників,
21:23, 06.12.2013

На «Шуварі» у Львові – риба і морепродукти з 16 країн світу
Новини / Новини Львова 6.12.13, 10:00

греко-католик
Після відкриття того рибного терміналу, десь два роки тому, двічі підряд придбав отруєну хімією рибу, більше туди не ходжу. Хай будуть прокляті ті торгаші які промишляють умисними отруєннями українців!!! Хай уся невинна кров і сльози українців пролиті їх колегами торгашами й одновірцями впадуть на доми кожного з них і зітруть їх з лиця землі!!!
21:36, 06.12.2013

На Євромайдані затримали двох чоловіків з газовими пістолетами
Новини / Новини України 6.12.13, 08:29
Це сталося близько 05:20 ночі. Двоє чоловіків намагалися зайти на площу біля барикад. Почався конфлікт. Охорона периметру схопила чоловіків і знайшла у них зброю – два пістолети.
Чоловіків відвели до Будинку профспілок, а трохи згодом на територію запросили міліціонерів, яким цих чоловіків і віддали.
За інформацією ТСН, у провокаторів знайшли перепустки у штаб Євромайдану, списки витрат на харчі і цигарки, нещодавно придбані газові пістолети.

греко-католик
Янукович зобов’язаний неформально очолити Майдан (тобто взяти його під свою опіку) і спільно спрямувати його у належне русло, аби максимально вирішити реальні і злободенні проблеми українського народу, за рахунок накраденого в народу скоробагатьками, нечистими на руку чиновниками і заморськими грантоїдами. Для забезпечення належної присутності українців у владі, для справедливого розподілу матеріальних благ, для забезпечення безпечних умов життя і, шляхом пікетувань і блокувань іноземних посольств, схилити ЄС до надання українцям безвізового режиму перетину кордону і до належного (взаємовигідного) оформлення договірних умов співпраці України з ЄС, з СОТ і з ТС.

А опозиції, принаймні парламентській, потрібно дати адресу Харківського суду і вислати їх туди в обов’язково-добровільному порядку, у повному складі, для належного безстрокового захисту їх дійсної “україни”. До повної їх перемоги, прикріпивши їх до харківського “Беркуту”. І їх повернення дозволити тільки з їх “україною”.
21:43, 06.12.2013

Критика і заперечення опозиції не є критикою і запереченням Майдану.

Щоб забрати людей з майдану, Азаров готовий заплатити їм
Новини / Новини України 6.12.13, 21:59
i
Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам євроцінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
Єдине що може знищити людоїдство олігархату й інших ехвективних власників це сильна українська державна влада.
23:18, 06.12.2013

греко-католик
Янукович зобов’язаний неформально очолити Майдан (тобто взяти його під свою опіку) і спільно спрямувати його у належне русло, аби максимально вирішити реальні і злободенні проблеми українського народу, за рахунок накраденого в народу скоробагатьками, нечистими на руку чиновниками і заморськими грантоїдами. Для забезпечення належної присутності українців у владі, для справедливого розподілу матеріальних благ, для забезпечення безпечних умов життя і, шляхом пікетувань і блокувань іноземних посольств, схилити ЄС до надання українцям безвізового режиму перетину кордону і до належного (взаємовигідного) оформлення договірних умов співпраці України з ЄС, з СОТ і з ТС.

А опозиції, принаймні парламентській, потрібно дати адресу Харківського суду і вислати їх туди в обов’язково-добровільному порядку, у повному складі, для належного безстрокового захисту їх дійсної “україни”. До повної їх перемоги, прикріпивши їх до харківського “Беркуту”. І їх повернення дозволити тільки з їх “уркаїною”.
23:22, 06.12.2013

Кличко розповів, коли опозиція сяде за стіл переговорів
Новини / Новини України 6.12.13, 22:33
“Нас закликають до діалогу, але ніякого діалогу бути не може, доки не будуть виконані три наших умови”, – сказав він журналістам у п’ятницю в Києві.
Кличко повідомив, що серед висунутих умов – звільнення всіх заарештованих активістів Євромайдану, покарання співробітників міліції, які брали участь у побитті людей під час розгону Євромайдану в ніч на 30 грудня і на вул. Банковій 1 грудня, а також відставка глави МВС Віталія Захарченка і відставка усього уряду загалом.

Кат
І хто це їх запрошував за стіл? Оголосіть увесь список.
23:43, 06.12.2013

ветеринар
Аби звільняти усіх заарештованих на Банковій, потрібно принаймні визначитися чи немає серед них тих тітушок про злочинну провокацію котрих на Банковій і говорили лідери опозиції.
Що толку від одного покарання працівників міліції, які неправомірно застосовували силу на тому Майдані, адже вони чинили те що їх усіх і вчать. В таких ситуаціях усі військові діють за “автопілотом” Потрібно найперше підкорегувати підготовку “Беркуту” (не понизивши їх боєздатності), і це мають ініціювати депутати, а покаранням хай вже судді займаються. Будуть погано судді чи прокурори тим займатися то тоді й втручайтеся. Нічого холостими пуляти.
А щодо відставки уряду, то чому опозиція не усе можливе зробила коли мала таку можливість це зробити в Раді? Не бажали брати на себе відповідальності? Адже навіть регіонали їм тоді публічно заявили: беріть на себе відповідальність і ми проголосуємо за відставку уряду. Але не взяли. І комуністи опозиції також пропонували свої голоси, за умови зміни мотивації відставки, з надуманої політичної (котру було би легко оскаржити у суді) на реальну, на провал соціалки у роботі уряду.
00:15, 07.12.2013

Подумайте двічі
Оновлено Блоги 6.12.13, 16:58 Юрій Опока

Критика і заперечення опозиції не є критикою і запереченням Майдану (Ukraine)
Янукович зобов’язаний неформально очолити Майдан (тобто взяти його під свою опіку) і спільно спрямувати його у належне русло, аби максимально вирішити реальні і злободенні проблеми українського народу, за рахунок накраденого в народу скоробагатьками, нечистими на руку чиновниками і заморськими грантоїдами. Для забезпечення належної присутності українців у владі, для справедливого розподілу матеріальних благ, для забезпечення безпечних умов життя і, шляхом пікетувань і блокувань іноземних посольств, схилити ЄС до надання українцям безвізового режиму перетину кордону і до належного (взаємовигідного) оформлення договірних умов співпраці України з ЄС, з СОТ і з ТС.

А опозиції, принаймні парламентській, потрібно дати адресу Харківського суду і вислати їх туди в обов’язково-добровільному порядку, у повному складі, для належного безстрокового захисту їх дійсної “україни”. До повної їх перемоги, прикріпивши їх до харківського “Беркуту”. І їх повернення дозволити тільки з їх “україною”.
00:47, 07.12.2013

греко-католик
Bogdan сказав: зібратися і вплинути на нашу опозиційну трійцю, котра день за днем завалює своєю імпотенцією народний протест – щоб вони прибрали свої прапори, від як…

У такому віці двоногі дуже важко піддаються вихованню, особливо з депутатськими мандатами, але реальним лідерам Майдану потрібно нагадати вожакам опозиції, що вони не мають повноважень самостійно робити заяви від імені Майдану.
00:59, 07.12.2013

греко-католик
Опозиція, як така, нічого вже не зможе дати Майдану, допомогти Майдану можуть лише окремо взяті політики, які будуть там вільними від своїх шкурних інтересів і партійних прапорів.
І ворогом Майдану не може бути держава, тільки її слабкість, недолугість, залежність від олігархату і від зовнішніх політично-економічних об’єднань, засилля злочинців у чиновництві, судах, прокуратурі, міліції і т.д.
01:19, 07.12.2013

i
Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам цінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
Єдине що може знищити людоїдство азійських кланів, олігархату й інших ехвективних власників це сильна українська державна влада і підтримка влади народом у цій справі.
01:44, 07.12.2013

греко-католик
Ю. Ш. сказав: Ворого надто серйозний та підступний! Це війна а війну перемагають краще організовані. Солідарність та виваженість – а провокаторів Геть!…

Аби щось зробити потрібно: 1) воля (бажання), 2) можливості і 3) засоби. Організованість це тільки невід’ємна частина засобів. Майдан наразі визначається з чітко визначеною метою, з визначенням того хто і що є ворогом українського народу, з мірою можливого до реалізації, з поняттями “свої” – “чужі”…
02:00, 07.12.2013

Під час розгону Майдану постраждало 157 людей, – ЄвромайданSOS
Новини / Новини України 7.12.13, 17:30
Ініціативна група ЄвромайданSOS продовжує збирати інформацію щодо постраждалих під час розгону мирної акції на Майдані Незалежності в ніч на 30 листопада 2013 року. Згідно з даними активістів, уже відомо про 157 постраждалих.
Активісти твердять, що кількість постраждалих, вік котрих відомий, – 58.
Проаналізували отриману та зібрану інформацію, вони запевняють, що 11% постраждалих – неповнолітні – молодші за 18 років. Від 18 до 25 років – 48% людей. 41% постраждалих мали понад 25 років.

«Дорожня карта» відновлення співпраці з Росією вже готова, – Азаров
Новини / Новини України 7.12.13, 17:50

– Савич Юрий
На пороге АПОКАЛИПСИСА
Многие политики сегодня не могут адекватно оценить ситуацию, думают переждать бурю и создают иллюзию что это их не касается, но те события, что происходят сейчас на Земле – не что иное, как Начало Конца и действительно ! это внутренние дела каждого человека. Мы подошли к апогею развития и сейчас эти строки теоретически могут понять многие миллиарды людей планеты Земля. Да, именно сейчас будет подведена черта и сделан анализ человеческой деятельности на Земле. Уже запущен сценарий Апокалипсиса и остается очень маленькая вероятность его избежать… Многие скептики ждут «мессии» забывая что Его распяли 2000 лет назад. Господа, пришло время Судьи и за каждую каплю, невинно пролитой крови за всю историю, человечество сегодня заплатит… Покайтесь, ибо время близко и это наш последний шанс примириться со Всевышним, сегодня никому не удастся избежать справедливого наказания, уберите гордыню и не надейтесь на амнистию, пришло время отвечать но Суд будет по Законам Божьим но увы никак не по человеческим…
2Пет.3:10 Придет же день Господень, как тать ночью, и тогда небеса с шумом прейдут, стихии же, разгоревшись, разрушатся, земля и все дела на ней сгорят.
17:58, 07.12.2013

Угоду про асоціацію з ЄС має підписати “технічний” уряд, – опозиція
Новини / Новини України 7.12.13, 17:15

ветеринар
Аби звільняти усіх заарештованих на Банковій, потрібно принаймні визначитися чи немає серед них тих тітушок про злочинну провокацію котрих на Банковій і говорили лідери опозиції. Або вожакам опозиції сказати що ніяких провокацій на Банковій не було, а було організоване “волевиявлення мітингувальників” очолене Яценюком, Кличком і Тягнибоком.

Що толку від одного покарання працівників міліції, які неправомірно застосовували силу на тому Майдані, адже вони чинили те що їх усіх і вчать. В таких ситуаціях усі військові діють за “автопілотом” Потрібно найперше підкорегувати підготовку “Беркуту” (не понизивши їх боєздатності), і це мають ініціювати депутати, а покаранням хай вже судді займаються. Будуть погано судді чи прокурори тим займатися то тоді й втручайтеся. Нічого холостими пуляти.

А щодо відставки уряду, то чому опозиція не усе можливе зробила коли мала таку можливість це зробити в Раді? Не бажали брати на себе відповідальності? Адже навіть регіонали їм тоді публічно заявили: беріть на себе відповідальність і ми проголосуємо за відставку уряду. Але не взяли. І комуністи опозиції також пропонували свої голоси, за умови зміни мотивації відставки, з надуманої політичної (котру було би легко оскаржити у суді) на реальну, на провал соціалки у роботі уряду.
20:31, 07.12.2013

греко-католик
Янукович зобов’язаний неформально очолити Майдан (тобто взяти його під свою опіку) і спільно спрямувати його у належне русло, аби максимально вирішити реальні і злободенні проблеми українського народу, за рахунок накраденого в народу скоробагатьками, нечистими на руку чиновниками і заморськими грантоїдами. Для забезпечення належної присутності українців у владі, для справедливого розподілу матеріальних благ, для забезпечення безпечних умов життя і, шляхом пікетувань і блокувань іноземних посольств, схилити ЄС до надання українцям безвізового режиму перетину кордону і до належного (взаємовигідного) оформлення договірних умов співпраці України з ЄС, з СОТ і з ТС.
20:33, 07.12.2013

ветеринар
Гість сказав: Тітушки повтікали, лягаві нахапали перших-ліпших, хто потрапив під кийок.
Відео, як тітушки вільно ходять через кордон беркуту під АП, є в інтернет…

Наявне в неті ще не доводить того що міліція була з тітушками. Те що хтось у цивільному переходив вільно через кордон міліції ще нічого не доводить, бо присутність працівників міліції серед натовпу мітингувальників є звичною і виправданою практикою роботи правоохоронних органів в усіх країнах світу.
І навіть фото Корчинського на тому бульдозері дуже нагадує роботу фотошопу, тому потребує належної експертизи. У США поліцейський має право стріляти на ураження у зупиненого ним водія коли той тільки прибрав руку десь у кишеню з керма свого авто. А тут бульдозера підігнали під АП…
22:30, 07.12.2013

ЄС пригрозив Януковичу санкціями через розгін Євромайдану
Новини / Новини України 7.12.13, 16:15
Якщо Президент України Віктор Янукович не покарає всіх винних у побитті студентів на Євромайдані в ніч на 30 листопада, Європейський Союз має намір заборонити в’їзд на свою територію для деяких українських чиновників.
Про це заявив голова Комітету Європарламенту в закордонних справах Ельмар Брок, повідомляє УНІАН.
“Янукович має покарати тих, хто винен у побитті (мітингувальників на Майдані, — ред.). Агресія має бути покарана. Якщо вони не будуть покарані, то всі, хто відповідальний за діяльність правоохоронців у тій ситуації, не матимуть можливості приїхати до ЄС”, – заявив Брок.

i
Назва статті не відповідає суті написаного у статті. Ніякої погрози ЄС стосовно Януковича не було, є тільки заява про те, що коли Янукович не покарає безпосередніх командирів беркуту, розігнавших Майдан, то саме ЄС введе проти них якісь санкції. Максимум це може стосуватися начальника міліції м. Києва. Стосовно вищих іноземних начальників ЄС ніколи і ніде не вводила ніяких санкцій.
21:00, 07.12.2013

Янукович погодився на вступ України до МС, – The Economist
Новини / Новини України 7.12.13, 10:25

греко-католик
Сенсей сказав: Ви на старанє фашисткаво гасударства, коїм являєтса РФ во главє с фюрєром Путіним….

То ви “Сенсей” є членом секти ЦХВЄ, котра практикує сповідання так званої 11 заповіді, про “богообраність” тих кого Христос називав дітьми диявола? І від тривалого служіння дітям диявола у вас і ця ненависть до “фашістовь”, типу РФ? Чи як?
21:42, 07.12.2013

Україна в небезпеці!
Блоги 7.12.13, 12:22 Автор: Тимофій Гаврилів

i (Ukraine)
Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам цінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
Єдине що може знищити людоїдство азійських кланів, олігархату й інших ехвективних власників це сильна українська державна влада і підтримка влади народом у цій справі.

Але і цього кар**вим людоїдам замало, вони вже прихватизовують державні фонди страхування, в котрі роблять відрахування підприємства. Зокрема так вже прихопили фонд соціального страхування на випадок травмування на виробництві, шляхом прийняття закону де управління ним виконується вже спільно державою, профспілками і роботодавцями, а фактично одними олігархами. Гроші збирають з усіх а виплати здійснюють тільки своїм, усіх інших покалічених на виробництві відфудболюють за допомогою продажних медиків. Таким чином вони очевидно планують зробити і з медичним страхуванням. Прихватизація нерухомості і землі лікарень вже фактично розпочалася через так звану “оптимізацію”. Вже говорять що Україні не потрібні дитячі будинки й інтернати, а це також дуже ласий шматок нерухомості й землі…
22:48, 07.12.2013

греко-католик (Ukraine)
Янукович зобов’язаний неформально очолити Майдан (тобто взяти його під свою опіку) і спільно спрямувати його у належне русло, аби максимально вирішити реальні і злободенні проблеми українського народу, за рахунок накраденого в народу скоробагатьками, нечистими на руку чиновниками і заморськими грантоїдами. Для забезпечення належної присутності українців у владі, для справедливого розподілу матеріальних благ, для забезпечення безпечних умов життя і, шляхом пікетувань і блокувань іноземних посольств, схилити ЄС до надання українцям безвізового режиму перетину кордону і до належного (взаємовигідного) оформлення договірних умов співпраці України з ЄС, з СОТ і з ТС.
22:53, 07.12.2013

греко-католик
Таваріщь Гаврилів, ви читали проект тієї злощасної угоди про асоціацію з ЄС? Коли читали то чи були у вас якісь зауваження до написаного там? Чи ви є тіко вєрующім у цінності і у непомильність чиновництва ЄС?
22:57, 07.12.2013

греко-католик
login сказав: /Янукович і Co. ніколи не планували зближення з ЄС./ – ну наконец дошло… или еще не совсем?…..

Таваріщь “login (Russian Federation, Moscow)”, ви читали проект тієї злощасної угоди про асоціацію з ЄС? Коли читали то чи були у вас якісь зауваження до написаного там? Чи ви є тіко вєрующім у цінності і у непомильність чиновництва ЄС?
23:03, 07.12.2013

виборець Януковича
Гість сказав: Україну загубили не сьогодні, а ще 2010-го, коли визнали обрання Бандюковича президентом….

То ви галасували у 2010 році на президента України за ноні палєтічєскую Жулю Грігяно-Капітельман?
23:09, 07.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Я не знаю, хто така Капітельман (може, твоя бабця). Я особисто голосував за Ю.В.Тимошенко, украънку за національністю, християнку за віросповідуванням…

Звідки у вас така впевненість що вона є українкою і християнкою? На цьому сайті прочитали? І коли це вона стала колишнім олігархом?
19:00, 08.12.2013

греко-католик (Ukraine)
Гість сказав: “Пане «греко-католик», угода має понад тисячу сторінок чистого тексту. Якщо Ви натякаєте, що з Асоціацією погіршиться економічна ситуація, то вона, на…

То ви кажете що тієї злощасної угоди про асоціацію не читали? Чи як?
19:02, 08.12.2013

реко-католик
Гість сказав: І давайте поставимо все з голови на ноги: таваріщ – це ви, медведчуківський троль. Не ховайтеся боягузливо за не Вашої парафії ніки. Ніхто вас за вашу…

Ви брешете, мабуть тому що брехня є вашим єдиним аргументом, звісно після видалення неугодних коментарів.
19:06, 08.12.2013

Хто ж насправді порушує Конституцію України?
Блоги сьогодні, 7.12.13. 21:59 Автор: Юрій Шведа

греко-католик (Ukraine)
“Стаття 15. Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності. Жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов’язкова. Цензура заборонена. ”

І шо цензура є забороненою й на сайті Захід.нет? Нігди бим не здогадався?
Пане-товаришу Юрій Шведа, на цьому сайті у вас особисто є проблеми з цензурою? Чи ви пишете винятково правильні статті?
23:32, 07.12.2013

Главліт
Тре в Конституцію вписувати і теорію держави, зокрема те що держава є соціальним інститутом легітимного насильства, бо не усі ще знають шо є така наука.
23:37, 07.12.2013

греко-католик
Ю.Ш. сказав: Не даремно ряд моральних журналістів пішли звідти геть! А на західнет потрібна хіба лише цензура від тролів та греко-католиків-догналівців….

Ви Юрію можете пояснити чому потрібно цензорувати греко-католиків і догналітів? А “тролем” і вас можна назвати, бо юридичного визначення цього слова ще немає…
Послугами ТБ я не користуюся.
18:54, 08.12.2013

Група «Першого грудня» закликає політиків та громадськість до діалогу
Новини / Новини України 8.12.13, 15:20
Ініціативна група «Першого грудня» запрошує до відкритого діалогу Президента України, трьох попередніх глав Української держави, представників політичних структур і громадськості, щоб обговорити вихід країни з кризи та подальший курс її розвитку. Про це 8 грудня зі сцени Майдану оголосив учасник ініціативи «Першого грудня» академік НАН України Мирослав Попович.

Учасники ініціативної групи «Першого грудня» Богдан Гаврилишин, кардинал Любомир Гузар, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський взяли участь у мітингу на Майдані Незалежності 8 грудня. Звернення «В Україні настав новий час» від імені групи зачитав академік Мирослав Попович. До Майдану також звернувся кардинал Любомир Гузар.

Мирослав Попович також оголосив три основні вимоги громадськості до керівництва держави:
«Перше. Президент повинен прийняти історичне рішення і оголосити про остаточну готовність України підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом у термін, публічно визначений з європейськими партнерами.
Друге. Майдан очікує суворого покарання тих, хто застосував силу проти громадян. Вимагаємо звільнити всіх незаконно ув’язнених учасників мирних протестів і припинити будь-які переслідування громадських активістів і студентів.
Третє. Майдан вважає, що нинішній уряд повинен піти у відставку для загального добра держави. Кров дітей, покалічених 30 листопада, – на його руках. Акт насильства позбавив уряд морального права керувати державою. Ми будемо нагадувати про це постійно».

греко-католик
Хай буде прокляте жидівське плем’я, їх друзі, слуги і холуї!!! (за геноцид українців голодом, отрутами, бідністю, терором, тероризмом, злодійством, олігархією, шахрайством, кашерною медициною, людоїдською трансплантологією, содомітським судочинством, банківськими злодіяннями, вандалізмом, гузаріанством, юляіанством, людоловством, освітою зі злим наміром, ювіналкою, лєвалюциями, наклепами, хамством, свинством, псячим “зоофільством”, нацистською журналістикою, “моральними авторитетами”, “незалежними експертами”, “знаними економістами”…)
16:42, 08.12.2013

Гість
Члени тієї шайки, під назвою “моральні авторитети”, читали проект тієї злощасної угоди про асоціацію з ЄС?
16:46, 08.12.2013

Гість
Держава це соціальний інститут легітимного насильства, тому представників державної влади не можна притягувати до відповідальності за застосування насильства як такого, лише за незаконне застосування насильства.
Мабуть цей уряд і заслуговує на відставку але не за “акт насильства” вчинений одним з підрозділів “Беркуту”, а винятково за конкретні рішення, дії чи бездіяльність цього уряду, котрі завдали шкоди державі й українському народу.
Виглядає так що ці “моральні авторитети” є державними злочинцями.
17:01, 08.12.2013

Гість
login сказав: какие пункты им следовало бы прочитать в первую очередь?…..

Їм би належалося прочитати уважно увесь проект тієї злощасної для українського народу угоди. І перед тим як йти виступати на мітингу агітуючи за її підписання.
19:27, 08.12.2013

Євросоюз недооцінює те, що зараз відбувається в Києві, – Кваснєвський
Новини / Новини України 8.12.13, 14:35
греко-католик
Такої “амбіційної” зі сторони вожаків ЄС (бажаної для олігархату й діаспори дітей диявола) і злощасної для українського народу угоди про асоціацію з ЄС українцям не потрібна. І співпраця з МВФ ще ні для кого добром не закінчилася…
17:14, 08.12.2013

Гість
Клятий Кваснєвський вже мабуть забув як він з Коксом тероризували українців, вимагаючи вибіркового судочинства аби звільнити їх аферистку-месію Грігяно-Капітельманшу.
17:20, 08.12.2013

Гість
Гість сказав: Вибіркове судочинство – це коли судді-запродані садять невинних за вказівкою влади. Не так важливо, чи це Тимошенко, чи Дзиндзя з “Дорожнього контролю…

Вимоги звільняти осуджених злочинців-олігархів це також вибіркове “судочинство”, особливо толді коли вони звучать з уст громадян інших держав.
На чому будується ваша впевненість що вашу Грігяно-Капітельманшу осудили незаконно? На ваших віросповідно-політичних вподобаннях?
19:34, 08.12.2013

Догналіти, попри заборони, знову зібралися в центрі Львова
Новини / Новини Львова 8.12.13, 13:55

греко-католик
Хай буде прокляте жидівське плем’я, їх друзі, слуги і холуї!!! (за геноцид українців голодом, отрутами, бідністю, терором, тероризмом, злодійством, олігархією, шахрайством, кашерною медициною, людоїдською трансплантологією, содомітським судочинством, банківськими злодіяннями, вандалізмом, гузаріанством, юляіанством, людоловством, освітою зі злим наміром, ювіналкою, лєвалюциями, наклепами, хамством, свинством, псячим “зоофільством”, нацистською журналістикою, “моральними авторитетами”, “незалежними експертами”, “знаними економістами”…)
17:28, 08.12.2013

ветеринар
LEWANDOWKA сказав: Секту – геть! Очистимо наше місто від метастаз тоталітарної секти!…

Ви є членом секти ЦХВЄ чи духовним чадом Гузера-Кракеса?
17:33, 08.12.2013

греко-католик
оля сказав: Розберіться чи справді вони є сектою а тоді говоріть секта…. ато ” чув дзвін а не знаю де він”….

Залежно стосовно якого вірування ця релігійна організація є чи не є сектою. З точки зору віри у цінності то вони є однозначно єресю, як і весь греко-католицизм, як такий.
Тре знати яку віру сповідує називаючий УПГКЦ сектою.
17:39, 08.12.2013

– Гість (Ukraine, Kiev)
Дуже цікава фраза “Фахівці греко-католицької церкви”. Крім священиків та пастви там, виявляється, є ще й фахівці.

Видно, відчутно наступають догналіти цим “фахівцям” на п”яти.
19:47, 08.12.2013

Януковичу дали дві доби на виконання вимог Євромайдану
Новини / Новини України 8.12.13, 15:31
“Янукович, ми тобі даємо 48 годин. Якщо за цей час Захарченко не буде арештований, якщо уряд Азарова не буде відправлено у відставку, якщо не буде звільнено політв’язнів – ми ідемо на Межигір’я”, – заявив він депутат від “Батьківщини” Сергій Пашинський.

Повторення Закону (Ukraine)
Киричок Вячеслав сказав: Наиболее приемлемый в качестве президента, на мой взгляд, Яценюк. Нельзя сидеть сложа руки, ждать что всё устаканится само собой. Движение вперёд – вс…
“Не управлений ти настановляти над собою якогось чужоземця, що не є з твоїх братів” /Втроз.17,15/

Головною видимою ознакою антихриста є те що він прагне посісти те місце на котре він немає права згідно вічного Закону, вже за походженням і за віросповіданням. А основною видимою ознакою нациста є те що усі нацисти словом чи ділом сприяють насадженню пріоритету прав меншин. Нацизм і є пануванням меншин.
17:54, 08.12.2013

i
Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ котре сплачують також ці наймані працівники. У вартості товарів в Україні тільки 2-4% це фонд оплати праці найманих працівників. Усе інше, окрім витрат на матеріали й енергоносії (котрі складають не більше 10% вартості товару) йде вічно бєдним і зазвичай кар**вим олігархам й іншим “підприємцям”, тобто прихильникам цінностей. Усі чиновники тепер можуть красти тільки з того що надійшло у бюджет, бо державного майна практично вже немає. Тобто з 2-3% грошей які крутяться в Україні.
Єдине що може знищити людоїдство азійських кланів, олігархату й інших ехвективних власників це сильна українська державна влада і підтримка влади народом у цій справі.
17:56, 08.12.2013

греко-католик
витьок сказав: витя, ебаш этих бомжей!…

То ви є членом бютовської діаспори чи тільки жертвою їх пропаганди?
Найкраще для Януковича і для українського народу, буде варіант “великого стояння” з активним викорінюванням державою кримінальних й економічних злочинців.
18:03, 08.12.2013

Про тероризм “богообраних” і кальвіністів на Україні:
Гість сказав: Хочеш, щоб Вітьок сам себе викорінив?…

2.Об’єднавчий чинник.
Етнічний і віросповідний.
19:52, 08.12.2013

У Києві люди сходяться на “Марш мільйона”
Новини / Новини України 8.12.13, 11:35

греко-католик
Хаски сказав: московского патриархата (которые против “Евросодома”). На одном плакате написано “Не отдатим страну фашистам”, а на другом “Избави нас от евреев”….

То ви вважаєте що жиди не можуть бути нацистами? Чи не їх це Христос назва дітьми диявола?
18:31, 08.12.2013

“Марш мільйона” у Києві: онлайн-трансляція
Новини / Новини України 8.12.13, 11:54

греко-католик
Гість сказав: согласен полностью.Пусть валится.Все равно не живое.Думаю, новое не одно появится..Выбор будет….

Новий розвал країни буде таким як і попередній розвал СРСР, з великими стражданнями людей і з їх масовим вимиранням. Зло добра не породжує.
Може ви членом бютовської діаспори? Метою котрої є вбивство українського народу, бо вони є дітьми диявола.
18:44, 08.12.2013

У Києві повалили пам’ятник Леніну (фото, відео)
Новини / Новини України 8.12.13, 18:21

– Донецк
Тупорылые бандерлоги как вы не понимаете, что чем больше вы безпределете в центре Киева тем все больше развязываете руки власти для силовго разгона майдана. Давайте вперед ломайте памятники, захватываете админздания, блокируете госучереждения. Стройте барикады, они станут вашими могилами. Разуйте глаза посмотрите с кем ВЫ. Кровавый расвет на мадане-это так репитиция из которой все уже сделали выводы кроме Вас. Пока вас месили на мадане Кличко и “товарищи” тихо спали в шикарных квартирах в уютных крватях. Им на Вас наплевать дети Кличко шикарно живут в Германии а Ваши подохнут под палками и танками в Киеве ради попытки Кличка на спинах студентов заехать на президентский престол. Слава Украине! Дебилам слава!
19:37, 08.12.2013

– ррр (Ukraine, Kiev)
ВИРОДКИ!!! Чому думка купки нацистів видається як ідея усього українського народу
19:46, 08.12.2013

греко-католик
Screamer сказав: Українці, які стоять на Майдані, стоять не за Кличка чи когось іншого. Українці стоять за себе, за СВОЮ ДЕРЖАВУ….

Ви це саме вже казали українцям у 2004 році. А реально тоді Майдан виборов лише право для дітей диявола грабувати і нищити український народ, під соловїний спів про демократію. І сьогодні ваша перемога буде тим же самим, вже тому що вожаки у вас з того же самого диявольського виводку.
20:05, 08.12.2013

Гість
Тепер певнє поставлять на тому місці пам’ятник Тамерлану (котрого перси назвали джаддаєм, тобто антихристом), до мовзолею котрого у Самарканд їздить чи не усе керівництво бютовської діаспори. Або Лазарю Кагановичу чи Іуді Іскаріоту…

Гість
Баррозу, до чого тут опозиція? Що вона вже керує Майданом?

На місці Леніна у Києві хочуть поставити пам’ятник Терещенку
Новини / Новини України 10.12.13, 14:37
Заступник голови КМДА Руслан Крамаренко вважає, що на місці знесеного пам’ятника Володимиру Леніну слід встановити пам’ятник знаменитому київському підприємцю і благодійнику кінця XIX ст. Миколі Терещенку. Низка сучасних бізнесменів-киян уже висловила готовність профінансувати виготовлення і встановлення такого пам’ятника.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко вважає , що на місці знесеного пам’ятника Володимиру Леніну слід встановити пам’ятник підприємцю і благодійнику Миколі Терещенку.
Ініціативу Крамаренка уже підтримав один з найбагатших київських бізнесменів Гарік Корогородський, який входить до списку 200 найбагатших людей України.

греко-католик
Думаю що краще буде відновити пам’ятник Леніну, принаймні доти доки триває поневолення України кланом олігархів.
19:54, 10.12.2013

греко-католик
в сказав: Памятник знаменитому бизнесмену? Спонсируют тоже бизнесмены?…

Мабуть і ті котрі заказали нонішнім большевичкам пам’ятник Леніну. І будуть очевидно ваяти “терещенка” з партрєта якогось олігарха.
20:01, 10.12.2013

Про тероризм “богообраних” і кальвіністів на Україні:
I Iv сказав: В інтернеті є книга Г.П. ХОМИЗУРИ В.И. ЛЕНИН О ТЕРРОРЕ (ТЕОРИЯ И ПРАКТИКА)…

2.Об’єднавчий чинник.
Етнічний і віросповідний.
21:17, 10.12.2013

греко-католик
I Iv сказав: одна необхідність революції та війни не може виправдати ЗЛОЧИНИ ВБИВСТВА МИРНОГО НАСЕЛЕННЯ, а ваш ленін видавав накази розтрілювати цивільне населення…

А хто вам сказав що цей пам’ятник Леніну був поставлений йому за терор? Котрий і так здебільшого йому був тільки пришитий, як і Сталіну, аби відбілити маси інших чинивших тоді террор стосовно росіян й українців. Може таки за його боротьбу з мерзенним капіталізмом, за створення УРСР замість губерній малоросійських, за боротьбу з нацюками-троцкістами і т.д.?
21:28, 10.12.2013

греко-католик
I Iv сказав: Багатими, дрібною буржуазією ленін оголосив середній клас в Росії – людей, які, як правило, власною працею створювали власний добробут….

Подібне проповідувалося на Русі ще задовго до Леніна; декабристами, народовольцями, толстовцями, штундами, єговістами і т.д. Ленін був політиком, а не проповідником нових ідей. Він поширені ідеї тільки використовував, як це чинили і чинять й усі інші політики.
21:34, 10.12.2013

греко-католик
I Iv сказав: Ленінський терор або замовчувся, або виправдовувся….

Що таке “ленінський террор”? Може усі злочини вчинені на Русі з 1917 по 1924 рр?
21:37, 10.12.2013

греко-католик
I Iv сказав: Жодна необхідність революції та війни не може виправдати ЗЛОЧИНИ ВБИВСТВА МИРНОГО НАСЕЛЕННЯ, а ваш ленін…

Воно то так, але гімном Франції є таки “марсильєза”, пісенька їх революціонерів, котрі спустошували поголовно цілі адміністративні одиниці Франції і вирізали (шляхом утоплення) тодішні великі міста.
21:44, 10.12.2013

греко-католик
I Iv сказав: Реалізовуючи ленінський лозунг «грабуй награбоване», більшовики в масовому порядку здійснювали поголовну конфіскацію (експропріацію) у власників прива…

Ви впевнені що це гасло було таки придумане Леніном? Адже такий відомий витвір Леніна як НЕП таки повністю заперечує це гасло. І Ленін ніколи не обіймав одноособової влади, згадайте хочаб приватне жидівське “ЧК” Кагановича в тодішній Україні, розгромлене Ф.Дзержинським.
Ви помиляєтеся коли розглядаєте більшовизм як суцільний і монолітний ленінізм.
21:52, 10.12.2013

греко-католик
I Iv сказав: Це є проблема подвійних стандартів. А один , єдиний стандарт: більшовизм повинен бути засуджений за злочини подібно як нацизм….

Ні, це тому що сучасній Франції білше ніде шукати найближчу історичну точку аби оперти своє нонішнє буття, інколи і неправедне. Як і сучасній Україні…

Який більшовизм ви хочете засудити як нацизм? Ленінський чи троцкістський?
22:26, 11.12.2013

греко-католик
I Iv сказав: НЕП – нова економічна політика – вимушений крок леніна та більшовиків. Про це також можна дізнатись з інтернету.
Якби ленін та більшовики геть не р…

В економиці усе є вимушеними кроками, бо економіка і має за мету задоволення матеріальними потребеми людей.
22:29, 11.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Скульптура большевицького виродка Ульянова (Лєніна) й так стояла незаконно на постаменті, підготовленого під пам”ятник О.Пушкіну! …

А тепер ви прагнети туди впихнути памятник Коломойському? Чи Фірташу з Порошенком? З написом “Видатному меценату”…
22:32, 11.12.2013

В Апеляційному суді Києва побили прокурора, – прокуратура
Новини / Новини України 10.12.13, 13:31
У приміщенні Апеляційного суду Києва, де мали розглядати апеляцію одного з підозрюваних щодо подій під будівлею уряду, побили прокурора, він не може брати участь у судовому процесі.
Про це заявила прес-секретар прокурора Києва Яна Соболевська.
За її словами, прокурора побили депутати від ВО «Свобода».

Рудяк запевняє, що при затриманні Панаса не били
Новини / Новини Львова 10.12.13, 13:00

Студент (Ukraine)
Ректор УКУ громадянин Польші о.Богдан Прах і владика Борис Гудзяк мають спільний бізнес з Фірташом і Хорошковським .Ця команда працює на кандидата в президента України Кличка.
14:29, 10.12.2013

Сало визначився із ще одним заступником – ним стане Губицький
Новини / Новини Львова 10.12.13, 11:21
Голова Львівської ОДА Олег Сало визначився із ще одним своїм заступником – ним має стати Володимир Губицький, який вже має досвід роботи в ЛОДА.
Нагадаємо, що Володимир Губицький працював на посаді заступника голови Львівської ОДА, коли адміністрацію очолювали Василь Горбаль, Михайло Цимбалюк і Михайло Костюк. За їхнього керівництва він займався підготовкою до Євро-2012. Коли Львівську ОДА очолював Микола Кміть, Володимир Губицький керував управлінням економіки.
Також Володимир Губицький відомий, як бізнесмен. Зокрема, його пов’язують з мережею супермаркетів ВАМ, готельно-ресторанним комплексом «Цитадель-Інн» і підприємством «Техніка для бізнесу».

Досягти мети на переговорах можна під тиском вулиці, – Возняк
Новини / Новини України 10.12.13, 11:05
«Зараз важливо не збавляти обертів, організовувати більше людей, більше акцій. Щодня. На першому етапі досягти прийняття владою потрібних Майдану рішень можливо під зростаючим тиском вулиці. На другому етапі – це буде складніше зробити. Тому вкрай необхідно у той чи інший спосіб посилювати розкол у самій Партії регіонів, який утворився у ніч з 30 листопада на 1 грудня під час розгону Майдану «Беркутом», – підкреслив Тарас Возняк.

греко-католик
Пєвнє Тарасій Возняк прагне відмінити цензуру на сайті Захід.нет, для цього дійсно потрібно уряд у Києві поміняти і Жулю освободити…
20:25, 10.12.2013

Гість
З не менше 10 дописів залишилося тільки 3, і одні лєвалюціонниє?
22:36, 11.12.2013

ZAXID.NET зазнає DdoS-атак
Новини / Новини Львова 10.12.13, 10:21

греко-католик
Львив Помаранчевый Галычина сказав: Опять тут ЖО-ПА с рожей ельцина. ПНХ….
Це ти нехристь йди туди, на ті твої три букви, твої лєвалюционні дописи тут не видаляють, а мої видаляють і багатьох інших, які проти вашого діаспорного і нацистського панування на Україні.
20:33, 10.12.2013

з 10 коментарів залишилося 6

Владика Борис Ґудзяк закликав силовиків схаменутися
Новини / Новини України 10.12.13, 08:40
«Звертаюсь до дружин, матерів, дітей, сусідів, друзів усіх силовиків. Підніміть зараз телефон і подзвоніть до своїх чоловіків, батьків, синів, зятів, друзів, сусідів, і скажіть їм, що кожен, хто дає наказ до насилля і кожен, хто його виконує, буде за нього відповідати перед Богом, перед народом, перед історією. Зробіть цю послугу тій людині, яка вам близька, і яка сьогодні є у формі. Відверніть її від того, що буде потім плямою на її душі, на її дітях, внуках, на цілому роді. Сьогодні ви маєте не лише шанс, а й великий обов’язок – кожен, хто знає когось у формі, має допомогти їм схаменутись. Весь світ і Господь дивиться на Україну зараз. Господь каже: горе тому, який проллє кров брата свого», – сказав президент УКУ, єпарх Паризької єпархії святого Володимира (УГКЦ) владика Борис Ґудзяк.

Єпископ також закликав усіх українців і, зокрема, молодь не піддаватися страхові. «Не бійтеся, тільки вірте і вона (Україна) воскресне. Будьте мужні. Наша дорога до обіцяної землі з неволі – непроста. Ці дні змінюють ваші життя, і ви будете своїм внукам розповідати як були на майдані і як з піснею, молитвою боролися зі злом», – додав президент УКУ

греко-католик (Ukraine)
Фацет з гальорки сказав: Йой ! Якось однобоко владика закликає…А погромщиків він не хоче “вразумити” ?…

Він же сам є лєвулюціонєль, Іуда Іскаріот був першим лєвалюціонєлом, а він є його продовжувачем.
20:45, 10.12.2013

греко-католик
Держава це соціальний інститут легітимного насильства, тому забороняти державі застосовувати насильство є подібним до заборони жінкам народжувати дітей, тобто таке є гріхами супроти природи речей, содомією по вченому.
І держава нічим не є обмеженою у її праві й обов’язку захищати державну владу, у цій справі для держави насильство є необмеженим, вповні може і танки на вулицю вивести.
Через рік будуть вибори і вже там собі виберете кого забажаєте, тобто зміните владу.
20:54, 10.12.2013

Гість
Броварчанин сказав: Господи благослови Україну, Майдан, Любомира Гузара, Бориса Гудзяка та інших священників, які стоять за народ України перед Богом. І не допусти Господ…

То ви під вжитим вами словом “Україна” маєте на увазі Грігяно-Капітельманшу? А під вжитим вами словосполученням “народ України” – жидівську діаспору? Чи як?
21:00, 10.12.2013

греко-католик
Патриот сказав: Вообще-то церковь отделена от государства. так что не следует ей совать свой нос в дела, которые ее не касаются….

А він що тут інтереси Церкви представляє? Адже його клан дітей диявола не є відділеним від держави Україна, тільки церква.
21:12, 10.12.2013

З 14 коментарів залишилося 6

Штурм Євромайдану готували під прикриттям снайперів (фото)
Новини / Новини України 11.12.13, 15:17

ветеринар
ГАЛЫЧИНА, ЛЬВИВ ПОМАРАНЧЕВЫЙ. сказав: Эти манкурты понимают только “коктейль”….

Ось через таких вумних лєвалюціонєлів-нехристей на майдані з коктелями молотова і залучали снайперів…
22:43, 11.12.2013

Опозиція піде на переговори з Януковичем лише за згодою Майдану
Новини / Новини України
сьогодні, 19:46

– Львовянин
клан опозиции хочет скинуть власть клана януковича и занять там себе теплое место. народ , очнитесь! вас тупо используют. не будьте майдаунами. идите на учебу, на работу. иначе будет как после 2004. никакая ассоциация Украине не нужна и ЕС с его фальшивыми ценностями. Ассоциация – крах для Украины! квоты на экспорт уменьшили, требования как например перемена всех жел.дорог на европейские -Это же бред. вам дали знать, что мы не готовы к вступлению, а вы там бунтуете от нечего делать. и вами просто пользуются. жаль
21:18, 11.12.2013

– Гість (Ukraine)
Львовянин сказав: и вами просто пользуются. жаль…

да чего презервативы жалеть..себя пожалеть надо, что опять это стадо и нам место в вагоне определит, до станции, куда нам не надо..
21:47, 11.12.2013

греко-католик
На даний момент основною загрозою для України є певні положення проекту угоди про асоціацію з ЄС. Тобто наявність в суто пропагандиських слів, котрі потім можуть дуже широко трактуватися стосовно України…
22:49, 11.12.2013

У МВС спростовують, що «Беркут» з Кіровограда відмовився їхати на Київ
Новини / Новини України 11.12.13, 13:40

греко-католик
Гість сказав: Беркут ж створювався для боротьби зі злочинцями, а не з мирними громадянами, так що якщо правда що відмовились, то маю право….
А який злочинний наказ отримував цей підрозділ Беркуту з Кіровограда? Переїхати у Київ? У чому тоді полягає у цому склад злочину?

Мирні громадяни не захоплюють адміністартивних приміщень, не руйнують пам’ятників і не поливають з пожежних гідрантів праціників міліції у 10-ти градусний мороз.
23:01, 11.12.2013

греко-католик
ОДШБ Кундуз сказав: Ты где служил ушлепок. Если ты засомневался в приказе старшего группы……….

В піхоті такого припису статуту не було, бо вважалося що вони є війска фронтового типу і у тилу ворога не опинятся. А в ДШБ і в розвідці було.
23:06, 11.12.2013

греко-католик
Чиншовий Петро сказав: В 1982 році в 10 годин відразу після вечірньої перевірки і зачитали наказ ….

І шо вам не пояснили що таке незаконний наказ?
23:08, 11.12.2013

УКУ оголосив громадянську непокору Януковичу та уряду. Заява
Новини / Новини України 11.12.13, 11:57

греко-католик
Іноземець Гудзяк умисно ганьбить УГКЦ і відпрацьовує меценатство олігархів, маніпулюючи українськими дітми.
23:14, 11.12.2013

Синод УГКЦ засудив нічні дії силовиків у Києві. Заява
Новини / Новини України 11.12.13, 06:23
– Гість (Ukraine)
В США законодательно запрещены протесты и митинги

27 февраля 2012 года поздно ночью принята поправка HR-347, которую американцы прозвали “Прощай, Первая поправка”. «Goodbye, First Amendment». Согласно новым правилам жизни в США, ЛЮБОМУ человеку запрещаются любые проявления протеста и демонстрации. А за участие в ЛЮБОМ проявлении протеста Вы можете угодить за решетку. Более того, Вас могут посадить за то, что кто-то донесет на Вас за то, что Вы против чего-то собираетесь протестовать. Также Вам требуется официальное разрешение перед тем, как приблизиться к президенту США, агенту или политику».А это он не засудил или хозяева гавкать не велели.
11:07, 11.12.2013

греко-католик
Олексович Ростислав сказав: Анафему для тирана.

Хай буде прокляте жидівське плем’я, їх друзі, слуги і холуї!!! (за геноцид українців голодом, отрутами, бідністю, терором, тероризмом, злодійством, олігархією, шахрайством, кашерною медициною, людоїдською трансплантологією, содомітським судочинством, банківськими злодіяннями, вандалізмом, гузаріанством, юляіанством, людоловством, освітою зі злим наміром, ювіналкою, лєвалюциями, наклепами, хамством, свинством, псячим “зоофільством”, нацистською журналістикою, “моральними авторитетами”, “незалежними експертами”, “знаними економістами”…)
23:22, 11.12.2013

“Відставка Януковича – сьогодні питання номер один”, – Кличко
Новини / Новини України 12.13, 09:04

Ефремов Владимир (Ukraine, Dnepropetrovsk)
И это говорит меркелевская содержанка и марионетка Кличко? Погуглите:
“Удар” был создан фондом Конрада Аденауэра!
11:16, 11.12.2013

– Ефремов Владимир (Ukraine, Dnepropetrovsk)
Scamorza сказав: А ти чого в інтернеті, а не на шахті, коли Ахметов по багатству ще недотягує до Абрамовича, що йому аж перед пацанами соромно……

Так Ахметов до многих не дотягивает,до Тимошенко,например,с её 11 миллиардами долларов.Да и ты не у станка,а здесь по клаве шлёпаешь:):):)
12:31, 11.12.2013

греко-католик
Опозиціонери очевидно хочуть сирійського варіанту і в Україні.
23:29, 11.12.2013 15

Уночі українська влада втратила довіру ЄС, – МЗС Литви
Новини / Новини України 11.12.13, 10:29

Гість
Бурда Тарас сказав: Якось безглуздо звучить що загін спец призначення не зміг витіснити цивільних з КМДА. …

А що був штурм КМДА? Чи тільки барикади знесли з прилеглих вулиць до Майдану?
23:37, 11.12.2013

греко-католик
Яка страшна втрата, ця довіра збочеців з ЄС. Шо ми тільки тепер будемо робити без неї?
23:40, 11.12.2013

Фракція Партії регіонів у Львівській міськраді припинила існування
Новини / Новини Львова 11.12.13, 14:54
Депутати Володимир Пасічник і Тадей Едер написали заяви про вихід із фракції Партії регіонів у Львівській міській раді. Таким чином, фракція Партії регіонів у Львівській міськраді припинила існування.
Таким чином, у Львівській міськраді залишився один позапартійний «регіонал» – начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.
Володимир Пасічник входив до фракції Партії регіонів у Львівській міській раді, але був позапартійним.

греко-католик
Петр сказав: Совесть выходит из Партии регионов, значит, еще не все потеряно….

Нє, скоріше щурі…
23:50, 11.12.2013

Осягнути Януковича
Публікації / Статті 11.12.2013, 22:04 Автор: Максим Віхров

греко-католик
Scamorza сказав: Так що перемога близько. Головне – не відступати, постійно йти вперед….
Що є ваша перемога? Опишіть її.
00:01, 12.12.2013

греко-католик
xyz сказав: Jeden z bohaterów filmu “Uprowadzenie Agaty” mówił, że “kiedy kaczka traci orientację, zaczyna nurkowac dupą do przodu”. Zachowania prez. Janukowycza …

Шо ти тут в Україні загубив? Хочеш аби над українцями панували дітии диявола?
00:13, 12.12.2013

Гість
Петренко Любко сказав: Автор намагається проаналізувати, як Янукович може сприймати те, що навколо нього відбувається….

Хай краще почне з аналізу поведінки його власних авторитетів. А вже потім пробує аналізувати поведінkу тих кого вважає за ворога.
00:20, 12.12.2013

греко-католик
Ключовою фразою цієї статті є провокативний вислів-запитання: “що може пред’явити Майдан, окрім умовних яєць?” Усе інше це фон…
00:24, 12.12.2013

греко-католик
123 сказав: Владу має взяти в свої руки армія….

І що далі? Передати її вічно бєдним олігархам і віддати Галичину Польші?
00:27, 12.12.2013

греко-католик
xyz сказав: Jeden z bohaterów filmu “Uprowadzenie Agaty” mówił, że “kiedy kaczka traci orientację, zaczyna nurkowac dupą do przodu”. Zachowania prez. Janukowycza …

Інородців й іновірців, які публічно тут висловлюються про державну владу в Україні я можу тілки ненавидіти. Маєте свої фатерлянди там і цікавтеся політикою.
00:34, 12.12.2013

Гість
греко-католик
Scamorza сказав: Так що перемога близько. Головне – не відступати, постійно йти вперед….

Що є ваша перемога? Опишіть її.
00:01, 12.12.2013

греко-католик
Ключовою фразою цієї статті є провокативний вислів-запитання: “що може пред’явити Майдан, окрім умовних яєць?” Усе інше це фон…
00:24, 12.12.2013
21:57, 12.12.2013

греко-католик
Штефан сказав: Лютерани у Баврії та католики у Прусії не є дискриміновані, як українські греко-католики у Харкові або в Луганську. …

Греко-католики не вбачають джерела зла у державі. Проблеми наших ьратів у Луганську чи в Харкові мають зовсім інше походження і вони не є найбільшими для Церкви в нонішній реальності.
22:07, 12.12.201

Гість
login сказав: нынешнее федеративное устройство как и в целом конституцию Германии навязали американцы после ВМВ. это совершенно особый случай….

А тепер ці заморські федерали хочуть і українцям нав’язати окупаційний адміністративний устрій. Мабуть для того аби було зручніше грабувавати і нищити український народ.
22:11, 12.12.2013

греко-католик
Equil сказав: Нарахунок федералізації-особисто я не проти,за умови надання субєктам федерації права на здійснення ЗЕД й укладення певної категорії міжнародних дого…

То ви є педералом-радикалом?
22:15, 12.12.2013 |

греко-католик
federalna-ukraina.com – Владу ближче до людей! сказав: Чи багато спільного між римо-католиками та грекокатоликами?…

Для греко-католиків шо православний шо римо-католик то все одно, і там і там немає повноти церковності, така є тільки в греко-католиків.. Різниця між римо-католикам і греко-католиками полягає ще і в обрядах, але це вже несуттєве. Справжні проблеми і розбіжності починаються тоді коли для когось віра є фіговим листком для приховування їх нацистської сутності, як це є часто серед поляків у вигляді їх пільсудчини.
00:49, 13.12.2013

Масква нє сразу строїлась
Логік сказав: нам безвізовий режим дають і асоціацію беруть уже без жодних базарів. порівняйте це з знущальними візовими процедурами і депортаціями періоду наприкла…

Проект угоди про асоціацію є апартеїдним стосовно українського народу, потрібно її приводити до Божеського вигляду.
00:56, 13.12.2013

греко-католик
Логік сказав: а ви думаєте що вони такі самі кидали як наш герой?…

Мрійнику, буде можливість кинути, то і білі й пухнасті прихильники цінностей спокусяться й кинуть (особливо з Польші) по повній програмі. Тому тест угоди має бути перфектним і з урахуванням того що її підписує слабша сторона з сильнішою.
01:01, 13.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Материалы Нюрнбергского трибунала.Организации, признанные преступными.Приговор трибунала не может быть оспорен или опротестован….

Шо ти нехристь вишукуєш? Може того що на стороні Третього Рейху воювали не менше 80000 жидів, з котрих так ніхто і не був покараним?
01:08, 13.12.2013

греко-католик
Штефан сказав: зате всі Папи – римо-католики. Не можна обрядовість ставити понад єдину спільну католицьку віру. Це є сектанство….

Папами вповні можуть бути і греко-католики, причому нонішній Папа є вихований греко-католиком. Так, обрядовість не можна ставити понад усе, я цього і не казав, ви хаме це самі про мене придумали.
Повнота церковності це повнота сопричастя, чого не мають ні римо-католики ні православні, але мають греко-католики.
Православні також себе називають католиками (кафоликами), прочитайте повну назву православної церкви.
18:12, 13.12.2013

Гість
греко-католик
Scamorza сказав: Так що перемога близько. Головне – не відступати, постійно йти вперед….

Що є ваша перемога? Опишіть її.
00:01, 12.12.2013

греко-католик
Ключовою фразою цієї статті є провокативний вислів-запитання: “що може пред’явити Майдан, окрім умовних яєць?” Усе інше це фон…
00:24, 12.12.2013
18:13, 13.12.2013

Гість
Штефан сказав: Хочете бачити лезгінки та курбьан-байрами на ваших вулицях, отримувати в цинкових гробах ваших синів, вбитих дагестанцями в рос.армії, це ваше право….

Тероризму на Україні ще більше як в РФ і вбивств українців є тут більше, чому доказом є разюча різниця у рівні смертності росіян і українців. Там тільки більше бомбізму, котрий в Україні складає тільки 0,0001% усіх вбивств а в РФ 0,1%. Ви думаєте що кавказці є більшими терористами як та діаспора котру Христос назвав дітьми диявола?
18:24, 13.12.2013

Гість
З не менше 115 коментарів залишилося тільки 56.
от і уся ваша євромайданівська свобода.
23:08, 13.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Согласно приговора Нюрнбергского трибунала преступными признаны все организации СС, включая ваффенСС, к которым и относилась дивизия СС Галиция.Пригов…

Жиде, ти не врахував того що Нюринбергський трибунал з самого початку відмовився від колективних покарань, тобто служба у Рейху, сама по собі не була і не є підставою для покарання, лише підставою для можливого розслідування стосовно таких осіб, які там служили, на предмет причетності до вчинення військових злочинів. А тут уся дивізія СС Галичина не вчинила жодного військового злочину. І жодне інше військове формування Рейху стільки разів не перевіряли різні суди і спецкомісії різних держав.
Лічися від нацизму.
20:58, 14.12.2013

Гість
греко-католик
Scamorza сказав: Так що перемога близько. Головне – не відступати, постійно йти вперед….

Що є ваша перемога? Опишіть її.
00:01, 12.12.2013

греко-католик
Ключовою фразою цієї статті є провокативний вислів-запитання: “що може пред’явити Майдан, окрім умовних яєць?” Усе інше це фон…
00:24, 12.12.2013
21:01, 14.12.2013

Янукович має намір підписати угоду з ЄС, – Ештон
Новини / Новини України 12.12.2013, 12:49
«Послухайте, Янукович дав мені зрозуміти, що має намір підписати угоду про асоціацію», – сказала Кетрін Ештон, пише BBC.

греко-католик (Ukraine)
Хай тільки попробує підписати цeй злощасний проект угоди про асоціацію… Цінностей і нового, але вже апартеїдного, Союзу нам не потрібно.
21:37, 12.12.2013

греко-католик
xyz сказав: Pan Janukowicz jest całkowicie niewiarygodnym człowiekiem, a z takim nikt nie powinien zawierać zadnych umów. Bo nawet, jak coś podpisze, to nie bedzi…

Інородців й іновірців, які публічно тут висловлюються про державну владу в Україні я можу тілки ненавидіти. Маєте свої фатерлянди там і цікавтеся політикою.
21:41, 12.12.2013

греко-католик
Lysak Victor сказав: думає, що єс також раби….
І шо ви, раби гріха, себе вважаєте вільними людьми? Як цікаво?
21:45, 12.12.2013

Міністр оборони запевнив, що військових не залучають до політичних акцій
Новини / Новини України 12.12.13, 19:46

греко-католик
гость сказав: Вот когда перейдеш со своми бойцами к НАРОДУ тогда поверим…

То ви під “народом” розумієте ту діаспору, котру Христос назвав дітьми диявола? Котра тепер замутила Майдан?
22:25, 12.12.2013

Іноземні посередники у врегулюванні ситуації – крайній захід, – Кожара
Новини / Новини України 12.12.13, 17:23
“Мені здається, що це крайня міра, яка показала б нездатність і уряду, і опозиції до конструктивних переговорів. І якщо таке трапиться, то ми, звичайно, можемо вдатися до послуг якихось дуже впливових посередників”, – сказав глава МЗС в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.
Міністр також нагадав, що українській стороні вже надійшли пропозиції відомих європейських політиків з приводу надання необхідних посередницьких послуг у врегулюванні ситуації всередині країни. Зокрема, за словами Кожари, таку ідею озвучив генсек Ради Європи, з подібними пропозиціями виступає і ЄС.

греко-католик
Правильно сказав Кожара. Україна є суверенною державою тому зовнішнє втручання є неприйнятним.
22:35, 12.12.201

Європарламент закликав якнайшвидше скасувати візи для України
Новини / Новини України 12.12.13, 14:50
«Європейський парламент закликає інститути і країни ЄС ширше відкритися українському суспільству, зокрема через якомога швидше підписання угоди про безвізовий режим, посилену дослідницьку співпрацю, розширені молодіжні обміни, підвищену доступність стипендій», – йдеться у резолюції.
Також Європарламент розглядає подальші спроби повністю включити Україну у внутрішній енергетичний ринок ЄС.

греко-католик
Гість сказав: “для цього український уряд повинен виконати деякі технічні умови”
Тобишь Амнистию для Тимощенко. Она преступник, давайте тогда уже всеобщую амнист…
І ще узаконення содомії.
Може ще ЄС передумає виставляти ці абсурдні вимоги?
22:43, 12.12.2013

Європарламент засудив жорсткі дії української влади
Новини / Новини України 12.12.12, 14:17
Європарламент “висловлює свою повну солідарність з тими, хто проводить демонстрації за європейське майбутнє, закликає українську владу повністю поважати громадянські права людей і фундаментальні свободи зібрання і мирного протесту та рішуче засуджує застосування брутальної сили проти мирних демонстрацій”.

«Ми висловлюємо жаль з приводу жорстоких подій в ніч 9 грудня 2013 року, коли сили безпеки увірвалися в офіси опозиційних партій та незалежних ЗМІ і залякували протестуючих, та вважаємо, що ці події можуть призвести до подальшої ескалації вже і без того дуже напруженої ситуації”,- йдеться у резолюції, яку опублікував сайт партії ВО “Батьківщина”.

греко-католик
ЄС перебуває у трагічній ситуації, бо вже штампує резолюції “не відходячи від каси” і на підставі одних публікацій у газетах.
22:50, 12.12.2013

Ректори Львівщини закликають негайно розпочати переговори
Новини / Новини Львова 12.12.13, 14:06

«Ми, ректори Львівських ВНЗ, від імені академічної спільноти області закликаємо припинити репресії, відмовитися від мови ультиматумів та погроз і негайно сісти за стіл перемовин! Альтернативи цьому просто немає!», – наголошують ректори у своїй заяві.

ветеринар
Студенти майданують, а ректорам тре касу вчасно вести у міністерство. Тому і волають про “мир”, “дружбу” і жвачку. Сочуствую.
22:57, 12.12.2013 видалили

На Майдані у Києві зібралося майже 15 тис. людей
Новини / Новини України 12.12.13, 13:15
ветеринар
Gloria сказав: Саме тому 100-500 тис вирішує за 46 млн. Чому? Тому що мають таку можливість і використають її….
Нехристь нацистська, то шо як завтра у когось буде можливість вас порєшати, то тре нею скористатися?
23:04, 12.12.2013

ветеринар
Однозначно на тому Майдані перебувають кріпаки, бо тільки 8% там присутніх є за освобождєнія Юлі Грігяно-Капітельман. А партрєт вони, солідних розмірів, висить на їх ялинці, й вдає для інших те що для майданівців є не суттєвим і чужим. Сумно і прикро, воюють з державою, а їм свині лізуть на голову. У 1917 році було так само, тільки інші свинячі рила були на партрєтах у революціонерів.
23:14, 12.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Продажная опозицыя и без хребетная власть….

Чому влада безхребетна? Ви помиляєтеся, бо нонішня поведінка влади, за методом “Великого стояння”, є найоптимальнішою і найефективнішою, хоча і є надзвичайно складною.
23:19, 12.12.2013

У ніч на Андрія у Львові ворожитимуть на нового президента
Новини / Новини Львова 12.12.13, 13:03
Сьогодні, 12 грудня, о 20:00 на Євромайдані у Львові відбудуться Андріївські вечорниці. Усі бажаючі зможуть взяти участь у створенні опудала «Ганьба України» та поворожити на нового президента.
Про це ZAXID.NET розповіла ведуча Євромайдану у Львові Софія Федина.
«Будемо ворожити на нового президента, на успіх Євромайдану і на перемогу українського народу», – сказала вона. Крім цього, на майдані учитимуть традиційних пісень та гулянь, бо до євромайданцівців приєднаються й етноколективи.

Львів (Ukraine, Lviv)
Ненормальне поєднання ворожіння і молебнів.
14:27, 12.12.2013

– Галичанка (Ukraine, Lviv)
Збийтесь, люди, з тих ворожінь. То ми з Богом чи з дияволом,га?
14:54, 12.12.2013

– Вільчинський Орест-Дмитро (Croatia, Zagreb)
Люди, що вам до голови приходить? Саме в момент коли сили зла напосілися, щоб нас знищити, ви відкриваєте їм дорого на Майдан усякими ворожіннями?! Це повністю аморально!
16:33, 12.12.2013

– Мар’яна (Ukraine)
Здається, хтось не відрізняє ворожіння і “ворожіння”
19:29, 12.12.2013

Писарчук поскаржився, що в ПР зневажливо ставляться до львівських регіоналів
Новини / Новини Львова 12.12.13, 12:40
Писарчук також розповів, що за 10 років перебування в Партії регіонів, йому доводилось чути чимало образ, принижень і звинувачень, оскільки більшість людей не могли зрозуміти, як уродженець Галичини перебуває в партії, яка, на їхню думку, не виражає інтересів галичан.
«Як міг я намагався пояснити, що не можна ділити Україну за партійною ознакою. Україна, на жаль, ще дуже різна, і коли ми прагнемо її єдності, мусимо бути терпимими і до Партії регіонів, за яку голосують ще дуже багато громадян нашої держави. Я дякую всім, хто мене розумів і підтримував. Сьогодні їм дуже нелегко. Те, що прийшлось їм пережити не тільки тепер, а за ці роки – і моральний терор, і погрози фізичного знищення – не сумніваюсь, буде винагороджено потім, бо вони стоять не за кумирів чи власну вигоду, а за єдину соборну Україну», – заявив Петро Писарчук.
На його думку, головна проблема не в тому, що влада погана, а в тому що її немає на кого змінити.

Гузар: Пригадуймо собі, хто ми є і не даймо себе дурити
Новини / Новини України 12.12.13, 11:20
Конфлікти це не є лихо, конфлікти це нагода рости, розвиватися. Подібно як у духовному житті є спокуса. Спокуса – це нагода рости, подолати себе. Потрібно подивитися на ситуацію спокійними очима, щоб побачити, що справді злого є і як можна це направити. І направлюючи це – ми ростемо.
З одного боку теоретично люди не повинні цього робити, якби влада була нормальна. А влада не є опанована, не є, так би мовити, нормальна, не поводиться так як треба, тож не треба дивуватися, що люди реагують в такий спосіб
Людина має право не послухати несправедливого наказу. Тим більше треба пам’ятати кому ці люди присягають, вони не присягають владі, вони присягають народові і повинні цей нарід боронити, берегти його, захищати. І коли приходить такий наказ, хтось має мати відвагу сказати – пробачте я такого наказу не виконаю, хочете стріляйте мене, але я такого наказу виконувати не буду. Якби люди мали сумління…
це справді є боротьба добра і зла. Людей так виховували, тому я не дивуюся міліції, «Беркуту» чи представникам влади – їх так виховали, вони іншого не знають.

Опозиція закликає силовиків перейти на бік мітингувальників
Новини / Новини України 12.12.13, 11:11

Один з лідерів опозиції Олег Тягнибок закликав правоохоронців і військовослужбовців перейти на бік українського народу. «Ми звертаємося до працівників МВС, до всіх, хто в погонах, хто носить кокарди українського тризуба – переходити на бік народу. Українці разом з вами. Ми відстоїмо ваші права. Арміє, переходьте до нас», – сказав він на мітингу на Майдані Незалежності. Він наголосив, що опозиція не хоче провокацій, а влада має знати, що дії опозиції “будуть рішучими, тому що ми захищаємо свою землю”.

Екс-глава МВС Юрій Луценко також закликав силовиків перейти на сторону народу.
«Я закликаю до п’ятниці кожного офіцера МВС, Міністерства оборони, ДСНС прийняти відповідальне рішення, з ким ви – з Україною або з бандитською владою», – заявив він.

греко-католик
Люди від тих лучензонів почали розбігатися і вони вже закликають на підмогу військових, прос*алися як лідери і як політики й тепер хочуть себе реалізувати як узурпатори i як деспоти.
Насильство є законним для того аби карати злочинців і зберігати державну владу, а не для того аби її захоплювати.
23:58, 12.12.2013

Сікорський: Україну потрібно рятувати від банкрутства
Новини / Новини світу 12.12.13, 10:54

греко-католик (Ukraine)
Вадим сказав: Потрібно міняти світогляд….

Пішов НАХ.
00:02, 13.12.2013

греко-католик
Челябинский метеоризм сказав: Очень хорошая мысль. Предлагаю продать Польше рагулистан в составе Львовской, Тернопольской и Ивано-Франковской областей. В результате э…

Пішов НАХ.
00:04, 13.12.2013

греко-католик
Щось той Сікорський дуже сильно змахує на мародера…
00:36, 13.12.2013

Євроінтеграція відновить демократію в Україні, – Ющенко
Новини / Новини України 12.12.13, 08:38
Тільки підписання угоди з Євросоюзом може дозволити вирішити «хронічні» проблеми української економіки. Європейський ринок в 12 разів більше російського ринку. Наприклад, ринок Голландії більший, ніж ринок Росії.

греко-католик
Нічого доброго цей проект угоди про асоціацію не дасть українцям, бо згідно нього умови торгівлі з ЄС нам буде одноособово диктувати одне ЄС, за своїми захцянками.. Причому і подальші зміни їх законів ми будемо зобов’язані однозначно приймати, якими би вони дискримінаційними не були. І вийти з ярма цієї угоди ми ніколи не зможемо. Ющенко тієї угоди очевидно не читав.
00:15, 13.12.2013

США розглядають можливі санкції проти української влади
Новини / Новини України 12.12.13, 05:10
Державний департамент США розглядає питання застосування санкцій проти керівництва України в числі інших важелів впливу. Про це заявила речник Державного департаменту США Джен Псакі.
“Всі варіанти політики, включно з санкціями, перебувають на столі, але очевидно, що цей крок зараз поки аналізується”, – сказала Псакі, не уточнивши, якого роду санкції маються на увазі, пише Українська правда з посиланням на Reuters.
“Ми розглядаємо варіанти подальшої політики (щодо українського керівництва). Очевидно, що рішення не ухвалено. Санкції – в тому числі. Проте я не збираюся повідомляти додаткові подробиці”, – додала вона.

Гість
То що США прагне громадянської війни в Україні?
00:19, 13.12.2013

Сенатор США: вимагатимемо наслідків за злочини проти мирних українців
Новини / Новини України 11-12-13 22:34
Сенатор-республіканець Джон Маккейн засуджує силові дії проти мітингувальників у Києві і наголошує, що за злочини проти мирних українців повинна бути відповідальність.
Про це йдеться у заяві сенатора, опублікованій на його офіційному сайті.
«Це жахливо, що українська влада вирішила застосувати насильство і утиски проти мирних демонстрантів на Майдані в Києві. Така негідна поведінка порушує основні універсальні права – особливо свободу слова і зібрань, які повинні бути по відношенню до всіх людей», – наголошує сенатор.
«Якщо уряд України вважає, що груба сила і політика страху можуть провести їх через цю кризу, то це глибоко помилкова думка», – зазначив Джон Маккейн.

Гість
То що США прагне громадянської війни в Україні?
00:24, 13.12.2013

Влада готує масштабну провокацію на вихідні, – Яценюк
Новини / Новини України 13.12.13, 09:01

греко-католик
В такій ситуації провокації і пролиття крові потрібно тільки організаторам і спонсорам Майдану аби під шумок там проголосити своє панування, з подальшим приєднанням до неї Совєтів західних областей і визнанням панування картавих кроліків певною кількістю іноземних держав. На що і потрібно очікувати на найближчі вихідні.
Бо для тих біснуватих кроліків промєдлєніє смерті подобно, бо вони вже вичерпали людський ресурс своїх прихильників. Обіцяли пару днів тому 70000 нових мітингувальників у Києві з однієї Західної України, а приїхало лише 1-2 тисяч…
18:47, 13.12.2013

греко-католик
Борис сказав: Сколько корейцы за заказ дали на лапу Колеснику?…

А чим цей Колєсніков відрізняється від ваших лучензонів і грігяно-капiтелманів. Вона оформила замовлення на Хундаї, а він це злочинне замовлення прийняв від імені держави. А як долю ділили то тре вже їх запитати. Колєснікову більше точно не перепало з цієї афери. Один клан…
18:56, 13.12.2013

Янукович пропонує мораторій на силові дії
Новини / Новини України 13.12.13, 16:45

– Тоже Украина (Ukraine)
Завтра и послезавтра на 12-00 все неравнодушные к судьбе страны собираемся на Европейской площади! Поддержим мир и спокойствие в стране, дадим отпор рвущимся к власти нацистам и авантюристам! Покажем, что мы – сила! Все – на антимайдан!!!
18:39, 13.12.2013

греко-католик
В такій ситуації провокації і пролиття крові потрібно тільки організаторам і спонсорам Майдану аби під шумок там проголосити своє панування, з подальшим приєднанням до них Совєтів західних областей і визнанням панування картавих кроліків певною кількістю іноземних держав. На що і потрібно очікувати на найближчі вихідні.
Бо для тих біснуватих кроліків промєдлєніє смерті подобно, бо вони вже вичерпали людський ресурс своїх прихильників. Обіцяли пару днів тому 70000 нових мітингувальників у Києві з однієї Західної України, а приїхало лише 1-2 тисячі…
19:03, 13.12.2013

греко-католик
голос сказав: представители всех украинских церквей (кроме МП) и с третьей стороны,…

Ви мабуть не врахували що ті прєдставітєлі, зокрема з УГКЦ, мають дуже сумнівну репутацію серед самих греко-католиків, особисто я їх ненавиджу. А решта ваших церквєй це розкольники і сектанти.
19:14, 13.12.2013

греко-католик
оксана сказав: Пропоную ввести в Україні мораторій на Януковича…

Така можливість у вас скоро буде, через рік на чергових виборах, потерпіть трішечки, бо лєвалюційна зміна влади ще жодному народу не приносила добра, лише величезні страждання.
І влада має бути безперервною. То ким ви хочете замінити Януковича?
19:20, 13.12.2013

– Увага! Прохання поширити.
Власть свозит с столицу очень большое количество народу – несколько десятков тысяч человек из Восточной Украины на оплачиваемый митинг в поддержку Януковича, который будет атакован провокаторами-титушками с молотками и в масках, обмотанными символикой ЕС и оппозиционных партий”

Вербовка на Антимайдан
http://video.yandex.ua/users/applecrysis/view/55?ncrnd=5130#
21:51, 13.12.2013

У Львові шукають волонтерів для допомоги покинутим людям
Новини / Новини Львова 13,12.13 17:15

греко-католик
Я би не наважився впустити у своє помешкання соціальних працівників і їх волонтерів, жити хочеться і не на вулиці. Адже там чи не одні сповідуючі “богообраність” дітей диявола і діти диявола.
19:29, 13.12.2013

– Гість
Я також нікого би в хату не пустила. Якщо хочуть допомогти літнім людям, то допомогли би безкоштовними ліками і з квартплатою, бо навіть 10% плата за комунпослуги тяжко сплачувати літнім і одиноким людям.
19:50, 13.12.2013

Глава УГКЦ просить Януковича взяти силовиків під контроль
Новини / Новини України 13.12.13, 15:58
«Ростуть барикади на Майдані по мірі того, як росте недовіра. Ми будемо їх зносити – вони будуть ще більшими рости. Там, де говорять гармати, там люди мовчать», – сказав Блаженніший Святослав Шевчук.
З його слів, радикальні заклики до дії сьогодні – це провокація. «Воля народу сьогодні – таких не слухати і від таких боронитися. Маємо все зробити, аби взяти під контроль насильство», – сказав глава УГКЦ.
«Молодь – це Україна, яка має незалежне європейське обличчя. Голос молоді має бути вирішальним для всіх, хто приймає будь-яке політичне чи навіть економічне рішення. І сьогодні молодь нам каже, що альтернативи до європейського майбутнього Україна немає», – сказав він.

греко-католик
Про який голос гармат він говорить? Начитався Фройда і приймає бажане за дійсне?
Заперечувати природне право держави на насильство є тим самим що і заперечувати право жінок народжувати дітей. Хто він такий аби контролювали державу цей горе-проповідник пріоритету голосу природно недосвідченої й емоційної молоді?
19:45, 13.12.2013

греко-католик
Коля сказав: Ну ви сатаністи і дебіли!…

Брешеш нехристь хамовита, я не є сатаністом.
22:39, 13.12.2013

Євромайдан у Києві: підготовка до пекла
Новини / Новини України 13.12.13, 15:11

греко-католик
Дуже влучна назва статті. Євромайдан це дійсно підготовка до пекла, до земного і руковорного пекла, але мабуть вже для усіх українців…
19:59, 13.12.2013

греко-католик
“москаль (Ukraine)” і “Борис (Ukraine)”, ви на одному компі працюєте? Чи у вас роздвоєння особистості?
20:01, 13.12.2013

Донецк (Ukraine, Makeevka)
Статья отъявленный бред продажного журналюги -грандоеда. Почему не освещает, сколько бомжей оппозиция стянула из Львовской, Тернопольской, Ивано-Франковской областей на евромайдан. Яркий пример когда один из них подох от открытой формы туберкулеза прям на евромайдане, так наверно и не получив обещанные деньги.
21:29, 13.12.2013

МВС попереджає про можливі провокації в Києві
Новини / Новини України 13.12.13, 14:40

греко-католик
В такій ситуації провокації і пролиття крові потрібно тільки організаторам і спонсорам Майдану аби під шумок там проголосити своє панування, з подальшим приєднанням до них Совєтів західних областей і визнанням панування картавих кроліків певною кількістю іноземних держав. На що і потрібно очікувати на найближчі вихідні.

Для тих біснуватих кроліків-лєвалюционелов промєдлєніє смерті подобно, бо вони вже вичерпали людський ресурс своїх прихильників. Обіцяли пару днів тому 70000 нових мітингувальників у Києві з однієї Західної України, а приїхало звідти лише 1-2 тисячі…

Заяви вожаків опозиції про їх миролюбність й про їх “революційну еволюційність” є тільки напусканням туману в очі українцям, бо не можна вогонь поєднати з водою. І явна загроза розколу України їх очевидно не зупинить.
20:16, 13.12.2013

Олігархи можуть стати союзниками у поваленні тиранії, – Луценко
Новини / Новини України 13.12.13, 13:42
екс-міністр наголосив, що загрозу встановлення в Україні латиноамериканської моделі економіки розуміють не тільки демократичні політики, а й олігархи.
«У результаті приїзду західної місії ми отримали кілька заяв олігархів. Вони позначили свою позицію: якщо будуть санкції – ми ні причому. Вони розуміють: якщо заарештують Майдан, то вони – наступні на черзі», – пояснив політик, повідомляє прес-служба «Третьої Української Республіки».
За його словами, коли обрали Януковича, всі думали, що він буде директором олігархів. Далі всі з подивом виявили, що він сам хоче бути олігархом. «А потім з жахом зрозуміли, що він хоче бути єдиним олігархом», – сказав Юрій Луценко.

греко-католик
Олігархія є найвищим і наймерзеннішим проявом тиранії. Читайте історію Содоми і Гомори.То за що воює руками біснуватих штундів й обдуреної молоді цей лучензон і його “богообраний” клан?
20:27, 13.12.2013

греко-католик
VASKO сказав: ЦІКАВО,ОЛІГАРХИ-це міліонери чи міліардери?Якщо міліонери-то йому прийдеться ВАЛИТЬ САМОГО СЕБЕ.А взагалі це сценарій влади луцика яйценюка тягникуди…

Кількість грошей у визначені статусу олігарха немає ніякого значення, олігархія це панування грошей, а не влада держави і природних законів. Багатий може бути і не олігархом. Коли бізнесмен влазить у політику аби свої гроші наділити ще і сатусом панування то він вже є олігархом. Олігархія це соціал-дарвінізм доповнений економічним матеріалізмом, це світоглядна содомія (звідси і їх любов до цінностей, абстрактних благ) і нацизм, а не кількість грошових знаків.
22:53, 13.12.2013

Ахметов закликає прийняти рішення, за яке не буде соромно
Новини / Новини України 13.12.13, 11:23
«Компанія СКМ в перші дні загострення ситуації в Києві дала свою позицію. І я , як акціонер компанії СКМ, повністю її поділяю.
У ці дні багато хто хоче знати моє особисте ставлення до подій. Моя позиція така: Україна і президент три з половиною роки йшли по європейській дорозі. І за цей час було дуже багато зроблено.
У Вільнюсі угода не була підписана. І у всіх виникло питання – що сталося? Україна взяла паузу? Україна зупинилася? Або Україна пішла в іншу сторону? Всі хочуть мати ясність. Люди стали шукати відповіді на ці питання і вийшли на Майдан.
Те, що мирні люди вийшли на мирні акції, говорить про те, що Україна – вільна демократична країна. І з цієї дороги Україна не зверне. І це дуже здорово.
Але те, що в ці дні постраждали люди, це – неприпустимо. Я переконаний, що зараз, у складний момент для нашої країни, дуже важливо мати холодні голови і зважений підхід. Одним словом, повинен перемогти здоровий глузд.
Я – за сильну, незалежну і цілісну Україну. Ми – одна країна, і її ділити не потрібно.
Я – за стіл переговорів. Щоб політики, влада, опозиція, моральні лідери країни сіли за стіл переговорів і прийняли те рішення, яким ми будемо пишатися. Повторюся, пишатися, а не соромитися. Те рішення, від якого виграє Україна і кожен українець як у короткостроковій, середньостроковій, так і в довгостроковій перспективі.
Цей стіл я б назвав столом світу, компромісу і майбутнього нашої країни.
І нехай за цим столом політики втратять свої рейтинги. Але найголовніше, щоб рейтинг України пішов вгору».

Гість
Гість сказав: Согласен с Ринатом ,за стол переговоров .надо провести,но,несогласен с Кличко,за столом переговоров недолжно быть европейских политиков,ни одного,мы н…

бизнес господина кличко полностью в германии.Там же он платит налоги.С украиной его таким образом ничего не связывает.Но и ринат тоже тот еще конь.На украине у него только сырьевая база,а переработка металла уже в европе.Он заинтересован в подписании договора на нынешних условиях.За ввоз сырья в европу пошлины нет, за изделия пошлина имеется.То есть , его прямой интерес, чтобы украина осталась сырьевой базой европы.а сказы об “..прийняли те рішення, яким ми будемо пишатися. Повторюся, пишатися, а не соромитися. Те рішення, від якого виграє Україна і кожен українець як у короткостроковій, середньостроковій, так і в довгостроковій перспективі…” -это так, пыль в глаза..У капитала нет родины..
12:16, 13.12.2013

греко-католик (Ukraine)
Інородців й іновірців, які публічно тут висловлюються про державну владу в Україні я можу тільки ненавидіти. Маєте свої фатерлянди там і займайтеся політикою.
20:41, 13.12.2013

греко-католик
Олігархія є найвищим і наймерзеннішим проявом тиранії. Читайте історію Содоми і Гомори. То за що воює, руками біснуватих штундів й обдуреної молоді, “богообраний” клан?
20:44, 13.12.2013

Росія закликала ЄС не втручатися у внутрішні справи України
Новини / Новини світу 13.12.13, 09:35
«З нашого боку ще раз була підкреслена важливість невтручання у внутрішні справи України», – сказав Мєшков в інтерв’ю російським журналістам, пояснивши, що потрібно «дати можливість українцям самим визначатися з їх вибором», пише РІА Новости.
«Треба менше зараз декому з наших партнерів виступати на тему України. Нам принципово важливо не розгойдувати човен, а дійсно шукати шляхи вирішення нагальних економічних проблем Європи. А такі проблеми на майданах не вирішуються, а вирішуються саме за столом серйозних переговорів пошуку шляхів виходу Європи з економічної кризи, поліпшення економічної ситуації в тій же Україні», – заявив заступник міністра.
Мєшков нагадав також, що більша частина держав “Східного партнерства” є членами СНД, є члени Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ), з ними підписані сотні багатосторонніх угод у цих форматах.
«І поводити себе так, що ніби цього нічого не існує, а вибудовувати відносини з нуля з цими державами, на мій погляд, було б неправильно. Принципово важливо якраз враховувати всі ці моменти і діяти саме в інтересах цих країн, в інтересах економічного розвитку і соціального благополуччя, до чого Росія готова у своїх відносинах з нашими партнерами»”, -– сказав дипломат.

греко-католик
Шо ви євромайдануті так обурилися? Коли ви є впевненими що вас підтримує український народ то навіщо вам підтримка іноплемінників в Україні? Чи ви сумніваєтеся у підтримці українського народу, тому і закликаєте сюди окупантів? Чи як?
20:54, 13.12.2013

У Львові школяр раптово вийшов на дорогу і потрапив під колеса авто
Новини / Новини Львова 13.12.13, 10:27
У Львові водій легковика збив 10-річного школяра, який раптово вийшов на дорогу. Автопригода сталася 12 грудня о 19:20 на вулиці Тершаківців, 8.
Встановлено, що 39-річний водій автомобіля «Рено Логан» скоїв наїзд на 10-річного хлопчика, який несподівано вийшов на дорогу поза пішохідним переходом.
Школяра госпіталізували до травматологічного відділення лікарні. У хлопчика – перелом та забій.

виборець Януковича
Потрібно позбавити назавжди водійських прав “богообраних” нацистів, і їх псів кальвіністів, бо вони …
21:00, 13.12.2013

На Львівщині біля дороги знайшли мертву жінку
Новини / Новини Львова 13.12.13, 14:08
У Львівській області поблизу дороги виявили тіло 32-річної жительки Волинської області. Про це ZAXID.NET повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Труп жінки знайшли вранці 12 грудня у селі Сокільники Пустомитівського району, поблизу готелю «Галіція».Експерти встановили, що жінка загинула внаслідок наїзду автомобіля.

виборець Януковича
Потрібно позбавити назавжди водійських прав “богообраних” нацистів, і їх псів кальвіністів, бо вони
21:04, 13.12.2013

Вечорниці на Євромайдані у Львові: співали і робили опудало
Новини / Новини Львова 13.12.13, 22:50
На сцені дівчата ворожили та співали, а під сценою в натовпі виготовляли опудало з мішків для сміття. Опудало мало три голови. На одній з них почепили портрет президента Віктора Януковича.
“Нас питають, чому ми в такий неспокійний час проводимо вечорниці. Це – символічні євромайданівські вечорниці. І ворожіння у нас – на нового президента”, – розповіла ведуча львівського Євромайдану Софія Федина.

Гість (Ukraine)
Вони ще не розуміють і не усвідомлюють, який САТАНИНСЬКИЙ МОРОК їм готують і , яка ПІТЬМА їх чекає!Зрештою всіх нас!
09:21, 13.12.2013

греко-католик
Хай буде прокляте жидівське плем’я, їх друзі, слуги і холуї!!! (за геноцид українців голодом, отрутами, бідністю, терором, тероризмом, злодійством, олігархією, шахрайством, кашерною медициною, людоїдською трансплантологією, содомітським судочинством, банківськими злодіяннями, вандалізмом, гузаріанством, юляіанством, людоловством, освітою зі злим наміром, ювіналкою, лєвалюциями, наклепами, хамством, свинством, псячим “зоофільством”, нацистською журналістикою, “моральними авторитетами”, “незалежними експертами”, “знаними економістами”…)
21:12, 13.12.2013

Партія регіонів у Львові засудила дії влади. Заява
Новини / Новини Львова 13.12.13, 18:19

За словами «регіонала», якщо центральна влада і надалі ігноруватиме позицію членів Партії регіонів у Галичині, уже найближчим часом у Львові відбудеться обласна конференція ПР, під час якої «визначиться подальша доля львівської партійної організації».
«Вважаю серйозною помилкою керівництва держави небажання бачити прагнення людей, які сьогодні вийшли на Майдан. Адже саме вони довели, що в Україні є потужне громадянське суспільство, з яким потрібно рахуватись… Зважаючи на останні події, з розумінням ставлюся до своїх однопартійців, які залишили лави партії», – йдеться у заяві Олега Барана.
З його слів, події, які відбуваються в країні, насторожують кожного свідомого українця. А «необдумані дії як провладних, так і опозиційних політиків, спонукали до хаосу та дали черговий старт можливому розколу України».
Слід відзначити, що Олег Баран є власником ТОВ «Барком» (Торгова марка «Родинна ковбаска»). Після розгону Майдану активісти закликали українців не купувати продукцію низки компаній, що належать регіоналам. Серед них – і продукцію «Баркому»

Гість
Судячи зі змісту статті це не партія регіонів у Львові засудила “дії влади”, а лише якийсь місцевий керівник ПР у Львові гр.Баран.
Шо не можете писати адекватні назви статей? Звичка гірше демонів?

Для введення надзвичайного стану влада може зіштовхнути два Майдани
Новини / Новини України 13.12.13, 20:08

греко-католик
В такій ситуації провокації і пролиття крові потрібно тільки організаторам і спонсорам Майдану аби під шумок там проголосити своє панування, з подальшим приєднанням до них Совєтів західних областей і
22:15, 13.12.2013

греко-католик
SerG1 сказав: люди и организации с которыми я сотрудничаю в большинстве поддерживают отставку правительства. и дело не в востоке и западе, а в преступных действиях …

Відставка сьогодні, в умовах збурення у суспільстві, може бути тільки суто формальною, бо нового уряду немає можливості кому призначати в Раді, як ПР, та і опозиції. Тобто нонішні урядовці отримають статус виконуючих обов’язки і залишаться на своїх місцях ще мінімум рік. Аби вимагати відставки уряду то потрібно суспільству спочатку показати тих кого ті протестанти планують призначити на їх місце. Звісно коли це не умисний демонтаж держави.
23:52, 13.12.2013

Балога розсекретив схему, за якою можуть штурмувати Євромайдан
Новини / Новини України 13.12.13, 18:26

1.Барикади, споруджені на Майдані, не становлять жодної перешкоди для проникнення силовиків. 2. Зараз навколо центру Києва розміщення військова спецтехніка ДСНС та Міноборони для прориву барикад. Чергування ведеться цілодобово, відповідальні особи – в стані постійної готовності», – повідомив Віктор Балога.
За його словами, зараз головне завдання – заблокувати ці пости і вплинути на особовий склад, щоб вони не застосовували спецзасоби у випадку наказу штурмувати Майдан.

греко-католик
В такій ситуації провокації і пролиття крові потрібно тільки організаторам і спонсорам Майдану аби під шумок там проголосити своє панування, з подальшим приєднанням до них Совєтів західних областей і
22:22, 13.12.2013

До Будинку офіцерів у Києві звозять військових
Новини / Новини України 13.12.13, 23:03

греко-католик
В такій ситуації провокації і пролиття крові потрібно тільки організаторам і спонсорам Майдану аби під шумок там проголосити своє панування, з подальшим приєднанням до них Совєтів західних областей і визнанням панування картавих кроліків певною кількістю іноземних держав. На що і потрібно очікувати на найближчі вихідні.

Для тих біснуватих кроліків-лєвалюционелов промєдлєніє смерті подобно, бо вони вже вичерпали людський ресурс своїх прихильників. Обіцяли пару днів тому 70000 нових мітингувальників у Києві з однієї Західної України, а приїхало звідти лише 1-2 тисячі…

Заяви вожаків опозиції про їх миролюбність й про їх “революційну еволюційність” є тільки напусканням туману в очі українцям, бо не можна вогонь поєднати з водою. І явна загроза розколу України їх очевидно не зупинить.
22:28, 13.12.2013

Попов розповів, що виконував наказ Клюєва
Новини / Новини України 14.12.13, 17:34
Попов повідомив слідству, що 29 листопада вранці йому передзвонив секретар РНБО Андрій Клюєв і поцікавився ступенем готовності ялинки, яку повинні були встановити на Майдані Незалежності. Попов повідомив йому, що все йде за планом. Клюєв захотів встановити ялинку сьогодні ж, а також повідомив Попову, що всі наступні вказівки йому дасть заступник секретаря РНБО Володимир Сівкович.
Наприкінці робочого дня Сівкович прибув в кабінет до Попова для оперативного реагування на ситуацію і пробув там майже до 4 години ранку.
Крім того, в кабінеті голови КМДА перебували ще шість народних депутатів з фракції Партії регіонів. Джерело назвало лише три прізвища – Ельбрус Тадеєв, Нестор Шуфрич та Олександр Єгоров.
Пізно ввечері, за словами Попова, знову передзвонив Клюєв, щоб переконатися, що всі команди для встановлення ялинки Попов віддав і Михайло Кучук (заступник голови КМДА – ред.) готується до встановлення ялинки зі своїми службами.
Ближче до четвертої години Сівкович віддав команду: “Пора готувати техніку до завезення”.
Після цього Попов і Сівкович окремо виїхали з будівлі КМДА і прибули в кабінет до начальника київської міліції Коряка.
Під час спілкування зі слідчим Попов повідомив, що за діями комунальників і “Беркута” на Майдані вони спостерігали, дивлячись у монітор відеоспостереження, куди транслювалася інформація з камер. Але камери, за словами Попова, перебували далеко від місця подій, і насильства не було видно. Потім Попов поїхав додому. І лише вдома почав отримувати дзвінки з описом кривавих подій.
У свою чергу Коряк дав свідчення слідству, що йому зателефонував міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко і наказав виконувати всі команди Сівковича.
Сівкович, у свою чергу, як повідомляє джерело ZN.UA, прізвище Клюєва під час допиту жодного разу не назвав
Як повідомляв ZAXID.NET, Генпрокуратура підозрює заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, голову Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, на той час начальника київської міліції Валерія Коряка та заступника начальника київської міліції Петра Федчука у перевищенні влади у зв’язку з подіями, які сталися в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності.

– Лаль (Ukraine)
Насколько известно, то лидер оппозиции около 12 часов ночи позвонил в МВД, что площадь свободна и могут устанавливать елку, хотя сами эти лидеры призывали не покидать майдан до подписания соглашения с ЕС (большой ??) Затем один из этих лидеров приезжает ночью, чтобы не повредили автобус и ценную аппаратуру в нем отгоняет его вместе с командиром Беркут в кабине…(?) не предупредив студентов, что площадь временно нужно освободить…(?)! Но прежде они позонили Беркут, что к студентам движется группа ультрас с цепями и битами… (?) В целом они столкнули несколько сил и… быстро смыслись перед самим разгоном…!!! !!!
18:41, 14.12.2013

греко-католик
На мою думку це була умисна провокація для перезавантаження Євромайдану і частину чиновників очевидно хитренько використали. Сподіваюся що Прокуратура успішно розслідує цю справу і заколотники будуть належно покараними, а влада очиститься від щурів і кротів.
19:43, 14.12.2013

ЄС не вимагає легалізації одностатевих шлюбів, – Томбінський
Новини / Новини України 14.12.13, 16:27
У розмові з ZAXID.NET він нагадав, що Європа прагне до зменшення дискримінації, а одностатеві шлюби – це взагалі окрема тема.
Так. І таких вимог (про які згадував Азаров, – ред.) немає. Не йдеться про те, щоб ставитись більш толерантно, насамперед, до сексуальних меншин. Йдеться про те, аби вирішити проблему дискримінації загалом. Дискримінація може бути різною: вікова, за станом здоров’я, дискримінація щодо релігійних поглядів. Але також і сексуальна. І взагалі не йдеться про те, аби було вироблено принципи, що це все стосується тільки сексуальних меншин.
В Євросоюзу немає жодних загальних засад щодо того, як підходити до питання одностатевих шлюбів. Адже це та сфера, у якій кожна окрема країна сама вибирає свій шлях та приймає свої окремі закони з цього питання.

В опозиції кажуть, що звільнення чиновників недостатньо
Новини / Новини України 14.12.13, 16:13
“Ці поступки – перші необхідні, але недостатні кроки для відновлення справедливості. Президент Янукович, відсторонивши конкретних чиновників, опосередковано вказав на реальних організаторів злочину 30 листопада. Адже у кожного із зазначених чиновників є керівництво, яке не могло не знати про цей злочин”, – йдеться в заяві.

На Майдані народилась нова українська нація, – чиновниця
Новини / Новини Львова 14.12.13, 17:16

греко-католик
Коли і щось добре народилося в Україні то точно не на євромайдані, а в українскому народі, який дав гідну відповідь викликам сомнища вєрующих в цінності, в злощасний проект угоди про асоціацію з ЄС, в “благосне” панування діаспори “богообраних” кроліків над українцями.
20:10, 14.12.2013

Азаров: Ми не готові узаконити одностатеві шлюби
Новини / Новини України 14.12.13, 13:00

греко-католик
Шо ви, вєрующіє в ценності і в проект угоди про асоціацію з ЄС, так розкудахталися? Угомоніться, ніякого узаконення гріха на Русі-Україні не буде. Цього і вам обдуреним й збоченим непотрібно.
20:22, 14.12.2013

Кравчук порадив владі обходитись без проплачених мітингів
Новини / Новини України 14.12.13, 10:15
“У чому суть влади… Оскільки є влада, і Партія регіонів при владі, то не треба везти людей в Київ, а вони скажуть свою думку через владу. А влада наведе порядок. Для чого везти людей? Якщо ви не можете без них справитися – ви не влада”, – вважає Кравчук.
“Коли відбуваються такі речі гострі в суспільстві. Я говорю вам з досвіду. Надзвичайно гострі. Будь-яка помилка, свідома чи несвідома. Не треба розбиратися. Людина, яка зробила цю помилку, відсторонюється від влади, тому що вона наносить шкоду. Інакше ми порядку не наведемо. Ніколи”, – заявив Кравчук.

греко-католик
То шо того Льоню записали до сомнища “моральних авторитетів”, що він отак без прохання і дозволу поради роздає? Чи він обкурився?
20:30, 14.12.2013

РФ скасувала для України обов’язкові річні закупівлі газу
Новини / Новини України 18.12.13, 11:30
Додамо, що 17 грудня в ефірі українських телеканалів віце-прем’єр України Юрій Бойко оприлюднив додаткову угоду №29 до контракту на постачання газу. Відповідно до цього документа «Нафтогаз» і «Газпром» з 1 січня 2014 року будуть щоквартально підписувати додаткові угоди, підтверджуючи ціну газу $268,5 за 1000 куб. м.

Лозова Софія (Ukraine)
Чиншовий Петро сказав: “При цьому при визначенні фактичної ціни не враховуватимуть теплотворної здатності поставленого газу.” Схоже повітря збираються качати ….

Біда в тому, що бадяжать газ вже у нас. Фірташ настільки його розводить, що той тільки лічильники крутить, а не гріє. Тому яку б ціну нам не давали, олігархи свого не впустять. Потрібно міняти модель управління країною.
14:48, 18.12.2013

Під офіс компанії Ахметова принесли «криваву йолку» (фото)
Новини / Новини України 18.12.13, 14:11
Ялинку прикрасили фотографіями людей, які постраждали від дій бійців «Беркута» і «тітушок».
За словами активістів, Ринат Ахметов контролює більшість від Партії регіонів у парламенті. Саме ця більшість досі не відправила у відставку уряд Миколи Азарова, чиї рішення змусили сотні тисяч людей вийти на акції протесту.
Наступна акція відбудеться о 15:00 на вул. Різницькій, 3 під вікнами офісу Андрія Клюєва, якого вважають відповідальним за кривавий розгін Майдану 30 листопада.

Єпископ УГКЦ закликав бізнес до солідарності з Євромайданом
Новини / Новини України 18.12.13, 12:25
Президент УКУ, єпарх Паризької Єпархії св. Володимира (УГКЦ) владика Борис (Ґудзяк) звернувся до бізнесменів України. У відеозверненні єпископ зазначив: «Сьогодні дуже багато залежить від вашої постави. Бо це той момент, про який запитає нас Господь і запитає історія: що ти робив, як ти стояв і чи простягнув руку своєму братові у цей час? Українці чекають на ваше слово, на вашу солідарність і на вашу підтримку».
Владика закликав представників малого, середнього та великого бізнесу не боятися ризиків, які приходять при моральному свідченні: «Не бійтеся! Господь буде благословити усі мужні, чисті правдиві діла, які ви чинитимете».

– Катруся (Ukraine)
SOS масони наступають Україна в небезпеці.Зупинимо наступників Догнала які заполонили нашу державу і нищуть нашу культуру.Маємо приклад як гудзяк разом з мариновичем хотіли забрати жида з вертепу?
13:42, 18.12.2013

– Гудзак – американський пройдисвіт! (Ukraine)
12.12.2013р. Суд Європейського Союзу постановив, що одностатеві пари збоченців повинні мати такі самі права як нормальна сім’я, яку від початку людського існування творили тільки чоловік, жінка і їхні діти. Нова антиприродня євронорма, яка ставиться проти Божих законів, кладе збочений стиль життя на той самий рівень, що й інституцію природного подружжя. Від того дня узаконення антисім’ї вже стало зобов’язуючим для цілої ще донедавна християнської Європи, незважаючи на те, чи окремі держави під тиском узаконили чи не узаконили протиприродні шлюби двох збочених чоловіків або двох жінок.

Це ще не кінець т.зв. євростандартів. Вже підготоване узаконення кровозмішання, педофілії і зоофілії. Нормальна сім’я систематично ліквідується; з сім’ї крадуть дітей з метою морального і фізичного автогеноциду окремих народів.

Якщо декілька днів тому була б підписана асоціація, яка пов’язана з Римським протоколом, то ця євронорма вже була б зобов’язуюча і для України.

В Парижі проти одностатевих шлюбів протестувало більше мільйону громадян. Протестуючі парижани не ставили барикади, не били залізними палками «Беркут», ані не займали урядові споруди як в Києві, ані не намагалися здійснити державний переворот, а все ж їх розігнали дубинками, сльозоточивим газом, і навіть завдали їм поранень. Гомодиктатура з викраданням дітей приносить нормальним сім’ям таку жорстоку тиранію і таке терпіння, яке не можна порівняти навіть з найжорстокішою війною. А цю систему тиранії просувають на євромайдані церковні лідери з УГКЦ та ними зведені священики та вірні.

12.12.2013р. на євромайдані виступив єпископ і представник УКУ Гудзяк. Також там був присутній єпископ Кент Новаківський, обоє є громадянами США. Обоє є прибічниками гомосексуалізму і євроінтеграції. Гомосексуалізм також відкрито схвалив кардинал Гузар у своїй книзі «Бесіди…». Однак від цієї гидоти Бог перестерігає. Карою за неї є вогонь дочасний і вічний. Наступник Гузара С. Шевчук, який поділяє його вчення і «моральні» погляди, неодноразово закликав священиків і вірних взяти участь в євромайдані. Він несе відповідальність за руйнівну діяльність, спрямовану на скинення законної влади. Шевчук повинен був напоумити Гудзяка і заборонити йому антидержавну діяльність, яка веде до деморалізації народу і до ліквідації християнства. Також він мав би закликати всіх священиків і вірних, щоб в теперішній час усвідомили собі суть євроінтеграції, якою є євросодомізм, ліквідуючий всі моральні цінності і саме християнство. З цього приводу жоден християнин не може взяти участь в євромайдані. Відповідальність за всі злочини повністю лягає на нинішнього главу УГКЦ С. Шевчука.
14:21, 18.12.2013

– Гудзяк – злочинець (Ukraine)
Гудзякові – Зраднику Бога і Україні 10 років тюрми!!!
http://www.youtube.com/watch?v=YIvYK7nMWUo
14:31, 18.12.2013

– Панас (Ukraine)
Владико Борисе розкажіть про відкати в УКУ які ви берете разом з Богданом Прахом.Отець Іван Дацько в присутності Патріарха Шевчука владик і членів Святої Софії розказав про ваші хабарі і корупцію в приватному закладі який належить вам.Скільки церковних і семінарійних грошей витратили ви разом з Прахом на купівлю і ремонт віли у м.Львові по вулюПарковій 16.яка належить вам.Не гнівіть Бога недуріть українців вони знають про ваші темні справи які ви чудете на Україні разом з поляком Прахом.За що був суспендований Прах а тепер він купив посаду ректора КУКУ.Що на Україні немає доктора українця є але ви не будете красти і віл та готелів яхт не будете купувати.На велосипеді будете на пару з великим злодієм кататись по Срийському парку.
20:58, 18.12.2013

греко-католик
Боже, визволи УГКЦ від нашестя чуреків-терористів.
22:27, 18.12.2013

Угода про асоціацію була недостатньою для України, – МЗС Німеччини
Новини / Новини України 18.12.13, 12:41

ветеринар
А чому він нічого не каже про необхідність освободити палєтіческую олігаршу Грігяно-Капітельман? І куди вони діли Кокса з Кваснєвським і з Коморовським? На Майдан їх нах**, Новий год святкувати…
22:41, 18.12.2013

Томбінський: Україна міняє зовнішньополітичний курс
Новини / Новини України 18.12.13, 13:25

греко-католик
Петро сказав: Назріла необхідність змінити концентрувати увагу на собі (сьогодення) а перенести її на дітей (майбутнє). Росія минуле….

Надмірна концентрація на майбутному є проявом світогляду сатаніста. Де ви того нахваталися? Невже серед вєрующіх в ценності і в проект угоди про асоціацію з ЄС? Чи серед вєрующіх у благосність панування над українцями дітей диявола?
22:54, 18.12.2013

Путін врятував Януковича, купивши Україну, – західні ЗМІ
Новини / Новини України 18.12.13, 15:33

греко-католик
Kocur Lopik сказав: Може вже час починати цивилізованне розлучення заходу і сходу – щоб кожен пішов своєю дорогою?…

Пішов НАХ.
23:08, 18.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Предложение-то , дельное…..

Для кого воно “дєльноє”? Може для діаспори дітей диявола, для призначених ними олігархів і для мєсних катаво-штундиських терористично-шахрайсько-мусорских угрупувань? Чи як?
00:34, 19.12.201

греко-католик
Штефан сказав: єдиний розумний мирний вихід з ситуації, що склалася….

Брешеш нехристь діаспорна.
18:37, 19.12.2013 21

Тимошенко просить демократичний світ не залишати Україну наодинці
Новини / Новини України 18.12.13, 19:43

ветеринар
ГАЛЫЧИНА, ЛЬВИВ ПОМАРАНЧЕВЫЙ. сказав: Если мы сейчас не выгоним с Украины эту жидо-масонскую банду…

Хто це у вас “ми”? Визначний жидівський боксер, внук черновіцкого тлумача Талмуду, Грігяно-Капітельманша, Гузер, Кракес…? Чи як?
23:18, 18.12.2013

Конгрес США розгляне проект резолюції на підтримку українців
Новини / Новини світу 18.12.13, 20:18
Американський сенатор Еліот Енгел вніс на розгляд палати представників Конгресу США проект резолюції «На підтримку демократичних і європейських прагнень народу України і його права вибирати власне майбутнє без залякування і страху».
Резолюція закликає українську владу поважати демократичні права сотень тисяч українських громадян, які продовжують демонструвати в Києві та інших містах України на підтримку демократичного, європейського майбутнього для своєї країни.
Окрім цього, в документі зазначається, що США мають закликати українську владу, опозиційні партії та мітингувальників до стриманості та уникання конфронтацій, і закликати уряд України виконати свої міжнародні зобов’язання.
Проект резолюції пропонує закликати українську владу притягнути до відповідальності винних у насильстві щодо мирних демонстрантів і звільнити тих, які були затримані за те, що вони користувалися своїми демократичними правами.
У разі ж подальшого насильства стосовно мирних протестів з боку влади Палата представників може розглянути цільові санкції проти тих, хто віддає й виконує накази про використання сили.

греко-католик
То ті конгресмени США під словосполученням “народ України” розуміють бютовську діаспору?
Завтра мабуть вже будуть українцям вказувати яку віру вони мають сповідувати? Так як цей Конгрес США вже пару років тому засуджував почитання греко-католицького і православного святого мученика Гавриїла з Білостоку… і також на прохання тієї діаспори дітей диявола.
23:29, 18.12.2013

Підписані з Росією угоди не завадять євроінтеграції України, – Ештон
Новини / Новини України 18.12.13, 21:17

ветеринар
ГАЛЫЧИНА, ЛЬВИВ ПОМАРАНЧЕВЫЙ. сказав: как мы выгоним Януковича можно будет говорить про ассоциацию Украины с ЕС….

Хто це у вас “ми”? Визначний жидівський боксер, внук черновіцкого тлумача Талмуду, Грігяно-Капітельманша, Гузер, Кракес…? Чи як?
23:36, 18.12.2013

Львів’янин на пішохідному переході збив школяра
Новини / Новини Львова 18.12.13, 18:04
У Львові 32-річний водій іномарки збив на пішохідному переході учня 11 класу. Автопригода сталася 17 грудня о 17:30 на перехресті вулиць Любінської та Зоряної. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі управління ДАІ у Львівській області.

Як зазначили в ДАІ, водій автомобіля «Citroen C4» не пропустив на пішохідному переході 16-річного хлопця. Внаслідок аварії підліток отримав черепно-мозкову травму та був госпіталізований до лікарні.
виборець Януковича
Потрібно позбавити назавжди водійських прав “богообраних” нацистів, і їх псів кальвіністів, бо вони
00:42, 19.12.2013

Нардепи проголосували за амністію для євромайданівців
Новини / Новини України 19.12.13, 17:19

греко-католик (Ukraine)
Ще один Єродаун не закінчився, а ВРУ вже готовить умови для появи наступного Євродауна. Мабуть “щастя” хотять ті депутати? Або самі є латентними євродаунами? Матроса Жєлєзняка їм треба і розстрільного зїзду депутатів.
18:53, 19.12.2013

греко-католик
Хай буде прокляте жидівське плем’я, їх друзі, слуги і холуї!!! (за геноцид українців голодом, отрутами, бідністю, терором, тероризмом, злодійством, олігархією, шахрайством, кашерною медициною, людоїдською трансплантологією, содомітським судочинством, банківськими злодіяннями, вандалізмом, гузаріанством, юляіанством, людоловством, освітою зі злим наміром, ювіналкою, лєвалюциями, наклепами, хамством, свинством, псячим “зоофільством”, нацистською журналістикою, “моральними авторитетами”, “незалежними експертами”, “знаними економістами”, євромайданами…)
18:56, 19.12.2013

25 пішоходів загинули цьогоріч у Львові в ДТП
Новини / Новини Львова 19.12.13, 14:20

У Львові за 11 місяців цього року у дорожньо-транспортних пригодах загинуло 25 пішоходів, ще 274 – були травмовані. Понад 40% ДТП сталися з вини пішоходів. Такі дані наводить управління ДАІ у Львівській області.
Окрім цього, в ДАІ наголошують, що останній такий випадок стався 18 грудня о 9:30 на вулиці Варшавській у Львові. 25-річна жінка раптово вийшла на дорогу поза пішохідним переходом та потрапила під колеса легковика. Потерпілу з травмою ноги госпіталізували.

виборець Януковича
Потрібно позбавити назавжди водійських прав “богообраних” нацистів, і їх псів кальвіністів, бо вони бачачи можливість вчинити наїзд на українця чи спровокувати ДТП, при найменшій можливості
19:16, 19.12.2013

МЗС закликає іноземців не втручатися у внутрішні справи України
Новини / Новини України 19.12.13, 18:26

ветеринар
ГАЛЫЧИНА, ЛЬВИВ ПОМАРАНЧЕВЫЙ. сказав: Жидо-масоны оккупировали Украину и…
Прохфєсор, а що попозиція це вже не “жидо-масони” і не частина влади?
19:54, 19.12.2013

Реальний шанс для Євромайдану
Публікації / Статті 19.12.13, 22:05 Автор: Любко Петренко

греко-католик
Євродаунізм попозиції і євроінтеграція Януковича це двє болшіє разніци. Коли Майдан проплачують олігархи чи Захід то хай він стоїть як символ демократії в Україні і як різновид підприємництва, звісно з встановленими межами дозволеного. Люди там отримують гроші і їх витрачають, що у тому поганого?
01:10, 20.12.2013

ветеринар
люцифер сказав: пора для украинской власти подключать черную магию и инфаркт миокарда…

То ви є представником “богообраних” чурекiв-терористів? Певна речовина у їжу плюс маленький штучний стрес такому і є інфаркт міокарда. Вожаки аптек і продуктових супермаркетів на той світ щорічно отак відправляють не менше 400 000 українців…, під прикриттям мусорків і СЕСівців…
01:22, 20.12.2013

ЄС – це цінності, сюди не звертаються по гроші, – прем’єр Швеції
Новини / Новини України 20.12.13, 23:00

греко-католик
Цінності (абстрактні блага котрі дають можливість людині возвеличитися у її власних очах) це різновід вірування, а вірування, возведене у ранг юридичного закону (міждержавна угода це також юридичний закон), це вже свого роду “шаріат”. Тіко без Алаха і без паранжі (поки що). Нащо нам це ваше “щастя”?
17:47, 20.12.2013

У Львові інспектор ДАІ отримав 5 років за приховування ДТП
Новини / Новини Львова 20.12.13, 13:11

греко-католик
08.05.2012р. Біля 11 год. чую якийсь шум на вулиці, виглядаю у вікно і бачу що мою огорожу руйнують з допомогою екскаватора. Відкриваю вікно і запитую в чому справа і мені відповіли що представники виконавчої служби (Пакош з синочком) виконують рішення суду (судді Мусієвського), заочного
18:12, 20.12.2013

До повалення влади закликали радикальні угруповання, – ГПУ
Новини / Новини України 20.12.13, 10:46

греко-католик
=Klepaow= сказав: Ахмєтка тіпа з Ахатя Брагіном, ні-ні, зовсім не тусувались. А в тебе ставки ростуть, раніше тіко Кличко з Рибкою був пов”язаний, а тепер вже пів фрак…

Практично усі олігархи тим чи іншим способом підтримали проект тієї злощасної угоди про асоціацію і ваш Євромайдан, бо їм це вигідно, тут качати сировину і вивозити її безмитно в ЄС на подальшу переробку де вже наскупали собі відповідних підприємств.

А Пшонка є невігласом або прихильником цінностей, раз тих провокаторів і мрійників, котрих утримують чуреки-олігархи, назвав українськими націоналістами.
18:42, 20.12.2013

греко-католик
На мою думку прокуратура заминає злочини пов’язані з тим злощасним проектом угоди про асоціацію з ЄС і з проведенням Євромайдану, тобто мабуть прагне вигородити великих злочинців за рахунок дрібненьких, тих що шістками бігали по вулицях Києва, і усе списати на український націоналізм, реально на усіх українців, як таких.
18:57, 20.12.2013

греко-католик
08.05.2012р. Біля 11 год. чую якийсь шум на вулиці, виглядаю у вікно і бачу що мою огорожу руйнують з допомогою екскаватора. Відкриваю вікно і запитую в чому справа і мені відповіли що представники виконавчої служби (Пакош з синочком) виконують рішення суду (судді Мусієвського), заоч….
19:01, 20.12.2013

Українців треба брати в ЄС, інакше буде зле всім, – експерт
Новини / Новини України 25.12.13, 14:54 Марта Назаркевич, для ZAXID.NET

ветеринар
Експерт з міжнародної безпеки Євген Жеребецький.“– Янукович і олігархи ніколи не були прихильниками євроінтеграції.”

Тре вже того експерта зачисляти у сомнище “моральних авторитетів”. Кандидат уже созрєл, раз каже що олігархам, котрі звідси качають на захід сировину, є невигідний євромайдан. Молодца, навіть олігарха Порошенка, який не злазить з трибуни євромайдану не побачив.
21:49, 25.12.2013

ветеринар
Олеся, Харьков сказав: Э-э-э,панове нижеотписавшиеся, не надо гнать на Европу! те, кто внимательно следит за событиями внутри ЕС видит, что нынешняя позиция Германии по укра…

Не хвилюйтеся “Олеся, Харьков (Ukraine)”, вже видалили тих два коментарі критиків ЄС. І очевидно після прісоєдінєнія України до ЄС-овського царства цінностей таких очевидно будуть ізольовувати від суспілства, або і будуть таких таємно ліквідовувати отрутами й ультразвуком. Ваші мрії збудуться, тіко ше невідомо чи ви тому будете довго радіти.
22:00, 25.12.2013

греко-католик (Ukraine)
загрозою для України є певні положення проекту угоди про асоціацію з ЄС. Тобто наявність в ній суто пропа
23:29, 25.12.2013

греко-католик
Олеся, Харьков сказав: Я выросла на сказках о Золушке и Коте в сапогах, Вине-пухе и Буратино. …

І як це вам вдалося отак виростати без укладення тієї злощасної “амбітної і всеосяжної” угоди про асоціацію з ЄС і без освобождєнія палєтіческой воровкі?
23:34, 25.12.2013

греко-католик
Олеся, Харьков сказав: Мне комфотно в европейской среде, а азиатская хоть и интересна, но чужда….

Азіатщини сьогодні в ЄС є більше як в Україні чи в РФ. Думаю що ви не є (за етнічним походженням) ні українкою ні навіть росіянкою, і ви не є ні православною і не є католичкою.
23:42, 25.12.2013

греко-католик
Нотоцо Юрко сказав: Треба йти на зближення з міццю,яка’сі називає НАТО!…

Принаймні з 15 дописів (після першої зачистки проєвропейською цензурою) залишилося тільки 10.
А ви тепер і НАТО на Україно закликаєте? Для чого? Для того аби ми і Данте цензурованого посмертно вожаками ЄС читали?
00:05, 27.12.2013

Гість
греко-католик
Олеся, Харьков сказав: Я выросла на сказках о Золушке и Коте в сапогах, Вине-пухе и Буратино. …

І як це вам вдалося отак виростати без укладення тієї злощасної “амбітної і всеосяжної” угоди про асоціацію з ЄС і без освобождєнія палєтіческой воровкі?
23:34, 25.12.2013
00:08, 27.12.2013

Захарченко відкрив кримінальну справу проти Олександри Кужель
Новини / Новини України 25.12.13, 19:45
– Виктор (Ukraine, Dnepropetrovsk)
Уважаемая езжай к своим где тебя поймут а на Украине мы разберемся без ж..в это тебе совет от хохла который за регионалов и тем более за Свободу и не дергайся перед камерами мы видим за кого ты тянешь ж- пу.На Украине быстрее будет мир и дружба между западенцами и восточными хохлами а вот с вами никогда.
20:10, 25.12.2013

ветеринар
ГАЛЫЧИНА, ЛЬВИВ ПОМАРАНЧЕВЫЙ. сказав: народ победит эту БАНДУ!…

Прохфесор, то ви під вжитим вами словом “народ” розумієте бютовску діаспору, а під словом “банда” – український народ? Чи як?
22:26, 25.12.2013

Гість
То по якій статті на неї відкрили кримінальну справу? Наркоту на кічу тягала?
22:30, 25.12.2013

ветеринар
Зволинский Дмитрий сказав: Чи хтось буде заперечувати, що беркуту в центрі є дуже багато (декілька тисяч)?Чи хтось буде заперечувати мирний страйк людей?Чи хтось буде заперечува…
Таваріщь, ви про які мирні (без бульдозерів і барикад) страйки і мітинги пишете?
Розрахунок правоохоронців, для забезпечення проведення масових заходів, визначається певними внутрішніми документами МВС, їх і оскаржуйте з позицій професійності, ваше “дуже багато” є тіка вашою суб’єктивною думкою.
23:56, 26.12.2013

Міліція оголосила в розшук третього підозрюваного у побитті Чорновол
Новини / Новини України 25.12.13, 20:02
Гість (Ukraine, Nikolaev)
З відео реєстратора вбачається, що Т.Чорновіл більше 1,5 хвилини при вільній правій смузі руху рухалась спочатку по середній, а потім по крайній лівій.
Порш мабуть гатив по дорозі на літаковій швидкості та вимагав його пропустити.
Тетяна чи не звернула уваги чи проігнорувала крутяків на “Порші”.Врешті-решт обгоном (саме обгоном зліва) вони випередили її
та вирішили провчити (бо ж дуже “круті” та ще й мабуть накачані якимись марафетами). Намагались зупинити. Зробили майже з десяток спроб, у тому числі маневрами з контактами кузовами.
Висновок – то є звичайні дорожні а може і в більш широкому сенсі бандюки, які так вчиняли вже не з одним пересічним водієм на дорогах.
Якби були виконавцями спецзамовлення, то не стали б так довго влаштовувати торцування машинами на дорозі та ще й з засвітленням своєї автівки, її номерів та самих себе без намордників та у одязі, за яким їх також цілком можливо впізнати, допитавши певних свідків.
Чи вигідна така ситуація з’їхавшим і так вже з нездорового глузду лідерам майданутих?
Само собою зрозуміло: Вигідна.
Скоріш за все справа буде розслідувана доволі швидко, бо шпану вираховують, точніш вже вирахували, у короткий час.
Залишились формальності.
До речі, за тих півтори хвилини на відео реєстраторі чи навіть 9 хв., про які балакають у ЗМІ, Тетяна могла би зателефонувати до міліції, до своїх друзів чи охоронців про розвиток подій і бандюки могли б попасти прямо у руки, коли тільки перекрили рух дівчині.
Загалом ця подія – це чергова ознака озвіріння у нашому суспільстві та проява впевненості бандюків у їх непокарності.
Щоб переконатись у цьому достатньо передивитись адмінпротоколи та постанови інспектоорів ДАІ чи судів про порушення водіями ПДР. Там практично такі документи про порушення правил водіями на крутих, особливо джипах: “Поршах” “Мерсах” “Аудях” “БМВах”, “Лендкрузах”, “Майбахах”, або взагалі відсутні або є у виключній кількості – менш 1%.
Бо свою “антигромадську протиправну поведінку на дорогах” крутяки оплачують прямо біля поста ДАІ безпосередньо готівкою без протоколів і інших формальностей.
21:08, 25.12.2013

греко-католик
Революції без провокацій і без обманів ще не було… І лєвалюция під кодовою назвою ”євромайдан”, винятком також не буде…
22:47, 25.12.2013

греко-католик
Згадалась мені історія про розстріл демонстрантів на Лєнських копальнях в царській Росії. Тодішня бютовська діаспора там тримала усю роздрібну торгівлю, де усе було привізним. Спочатку почалися дорожнеча на продукти харчування, потім масові отруєння робітників простроченими продуктами харчування і далі пішла пропаганда “провини царського уряду”. Далі масові виходи робітників на вулицю. Відповідно і посилилася збройна охорона певних важливих об’єктів, від можливого розграбування. Під час однієї з демонстрацій тодішні бютовци почали стріляти з револьверів по військових, коли солдати почали готувати свої гвинтівки для відповіді то вони вміло зникли, а кулі полетіли у невинних обкрадених і обдурених, хоча більшість загиблих натовп просто затоптав…
23:00, 25.12.2013

греко-католик
Down with reds and nazis! сказав: I temu w obecnych czasach służą wredni moskalscy trolle-prowokatorzy jak “греко-католик”….

Хочеш бути проклятим за наклеп?
23:57, 25.12.2013 ( видалили)

Княжицький каже, що не знає підозрюваного у побитті Чорновол
Новини / Новини України 27ю12.13, 21:58

греко-католик
лояльний українець сказав: А влада розраховує на пасивність людей з плином часу (що дуже притаманне українцям), та тим часом робить зачистки, катує , залякує, тягає по допитах н…

Згадалась мені історія про розстріл демонстрантів на Лєнських копальнях в царській Росії. Тодішня бютовська діаспора там тримала усю роздрібну торгівлю, де усе було привізним. Спочатку почалися дорожнеча на продукти харчування, потім масові отруєння робітників простроченими продуктами харчування і далі пішла пропаганда “провини царського уряду”. Далі масові виходи робітників на вулицю. Відповідно і посилилася збройна охорона певних важливих об’єктів, від можливого розграбування. Під час однієї з демонстрацій тодішні бютовци почали стріляти з револьверів по військових, коли солдати почали готувати свої гвинтівки для відповіді то вони вміло зникли, а кулі полетіли у невинних обкрадених і обдурених, хоча більшість загиблих натовп просто затоптав…
00:13, 27.12.2013

У справі Чорновол допитають депутатів
Новини / Новини України 26.12.13, 17:47

греко-католик
Згадалась мені історія про розстріл демонстрантів на Лєнських копальнях в царській Росії. Тодішня бютовська діаспора там тримала усю роздрібну торгівлю, де усе було привізним. Спочатку почалися дорожнеча на продукти харчування, потім масові отруєння робітників простроченими продуктами харчування і далі пішла пропаганда “провини царського уряду”. Далі масові виходи робітників на вулицю. Відповідно і посилилася збройна охорона певних важливих об’єктів, від можливого розграбування. Під час однієї з демонстрацій тодішні бютовци почали стріляти з револьверів по військових, коли солдати почали готувати свої гвинтівки для відповіді то вони вміло зникли, а кулі полетіли у невинних обкрадених і обдурених, хоча більшість загиблих натовп просто затоптав…
00:27, 27.12.2013

Чому Янукович встояв, а Кучма ні: криза 2004 і 2013 року у порівняльному контексті
Публікації / Статті 26.12.13, 19:39 Автор: Юрій Мацієвський

ветеринар
Vadim сказав: А якщо серйозно, то кожен народ заслуговує свого царя….

І слово “свого” тут є ключовим, а вожаки опозиції, замутивші чергову лєвалєцию, не менше як на відсотків 80 не є своїми для українців (за етнічним походженням і за вірою), тому і є поразка такої опозиції справедливою і закономірною.
01:23, 27.12.2013

ветеринар
Я так мислю шо після повішення “диктаторів” Чаушеску, Хусейна, Мілошевича, Каддафі тре вже вішати вожаків опозиції, для балансу, так сказати. Бо після їх славних перемог світ таки став надто мерзенним і непридатним для нормального життя.
01:32, 27.12.2013

ветеринар
Коли така репрезентативна установа Заходу, як Конгрес США, пару років тому прийняв резолюцію з засудженням почитання на Русі греко-католицького святого мученика Гавриїла з Білостоку (якого глибоко вшановують і православні), то на яку підтримку українцями їх собачок з опозиції вони могли вже розраховувати? Тільки кончені придурки можуть ще не отримавши перемоги над українцями вже рехформувати сповідувану українцями віру.
01:41, 27.12.2013

ветеринар
ветеринар сказав: Конгрес США, пару років тому прийняв резолюцію з засудженням почитання на Русі греко-католицького святого мученика Гавриїла з Білостоку (якого глибоко вшановують і православні) …

Кайтеся американці, бо коли грішать правителі то прокляття падає на народ, або проклинайте тих ваших конгресменів (відмежовуйтеся від них), котрі підняли свою руку на святого Русі. Наші святі володіють нашими серцями, навіть і тоді коли ми є далекими від Церкви, і ніхто не знає що вони справедливого покладуть у наші серця завтра…
01:51, 27.12.2013

Чому видалили?
ветеринар
Vadim сказав: А якщо серйозно, то кожен народ заслуговує свого царя….

І слово “свого” тут є ключовим, а вожаки опозиції, замутивші чергову лєвалєцию, не менше як на відсотків 80 не є своїми для українців (за етнічним походженням і за вірою), тому і є поразка такої опозиції справедливою і закономірною.
01:23, 27.12.2013

ветеринар
Я так мислю шо після повішення “диктаторів” Чаушеску, Хусейна, Мілошевича, Каддафі тре вже вішати вожаків опозиції, для балансу, так сказати. Бо після їх славних перемог світ таки став надто мерзенним і непридатним для нормального життя.
01:32, 27.12.2013

ветеринар
Коли така репрезентативна установа Заходу, як Конгрес США, пару років тому прийняв резолюцію з засудженням почитання на Русі греко-католицького святого мученика Гавриїла з Білостоку (якого глибоко вшановують і православні), то на яку підтримку українцями їх собачок з опозиції вони могли вже розраховувати? Тільки кончені придурки можуть ще не отримавши перемоги над українцями вже рехформувати сповідувану українцями віру.
01:41, 27.12.2013

ветеринар
ветеринар сказав: Конгрес США, пару років тому прийняв резолюцію з засудженням почитання на Русі греко-католицького святого мученика Гавриїла з Білостоку (якого глибоко вшановують і православні) …

Кайтеся американці, бо коли грішать правителі то прокляття падає на народ, або проклинайте тих ваших конгресменів (відмежовуйтеся від них), котрі підняли свою руку на святого Русі. Наші святі володіють нашими серцями, навіть і тоді коли ми є далекими від Церкви, і ніхто не знає що вони справедливого покладуть у наші серця завтра…
01:51, 27.12.2013
20:08, 27.12.2013 (видалили)

Слідство досі не отримало повного відеозапису із автомобіля Чорновол
Новини / Новини України 27.12.13, 16:39
Сивий (Ukraine, Odessa)
А може не треба вимагати повний відеозапис?
Можливо пані Чорновіл знаходилась у автівці поруч із знайомцем і відволікала його від керування авто. Краще пошукати цього хлопця. Можливо він теж як і вона отримав по пиці. Може хлопці, які їх побили, пам’ятають його прикмети.
17:01, 27.12.2013

Кличко подасть до суду на головного слідчого МВС
Новини / Новини України 27.12.13, 15:43
purytanin (Ukraine, Kiev)
Диму без вогню не буває!
А може якраз Чин-чин у ті часи прикривав названі угрупування.
І потягнувши Кличка за язика, вивалить у суді компромат.
Ризикує Кличко.
До речі горе-юристи Кличка із декількох десятків позовів, не виграли жодної судової справи.
Правда більшість позовів взагалі не доходила до розгляду.
А може я помиляюся?
То прошу дати лінки про їхні судові звитяги.
18:38, 27.12.2013

У неділю до Львова приїде Петро Порошенко
Новини / Новини Львова 27.12.13, 11:52
А хтось казав що олігархи є проти євромайдану?
То Порошенко є “практикуючим християнином” у якій церкві? Може в ЦХВЄ? Чи він є представником гузаревого “постконфесійного християнства”? (Не дали ввести)

Від теракту у Волгограді загинуло 18 людей (відео)
Новини / Новини світу 29.12.13 12:29

Про тероризм “богообраних” і кальвіністів на Україні:
Гість сказав: Коли бедумо в “мутному” союзі, – можлива експансія терактів на Україну. Благо, коли на східну, от коли на західну та центральну? …
2.Об’єднавчий чинник.
Етнічний і віросповідний.
20:00, 29.12.2013

На Народному Віче оголосили програмний маніфест Майдану (документ)
Новини / Новини України 29.12.13, 15:00

ветеринар
Я так мислю шо після повішення “диктаторів” Чаушеску, Хусейна, Мілошевича, Каддафі тре вже вішати вожаків опозиції, для балансу, так сказати. Бо після їх славних перемог світ таки став надто мерзенним і непридатним для нормального життя.
20:11, 29.12.2013

ветеринар
Tinker сказав: Захід (Європа +англосфера, Канада, США, Австралія) це найрозвинутіша цивілізаційно частина нашої планети….

Конгрес США, пару років тому прийняв 4 резолюції з засудженням почитання на Русі греко-католицького святого мученика Гавриїла з Білостоку (якого глибоко вшановують і православні), то це також є проявом цивілізованосі “англосфери”? Чи таки варварства й біснуватості?
20:17, 29.12.2013

ветеринар
Гість сказав: это и есть смысл (единственный) всех цветных революций…..

Так, тому я і пишу шо тре вішати вожаків тих мерзенних й людоїдських діянь.
22:04, 29.12.2013

Незграбність цієї влади поховає її, – Порошенко на Євромайдані у Львові
Новини / Новини Львова 29.12.13, 18:43

i
Не менше 90% усіх надходжень у бюджет це відрахування від зарплат найманих працівників і ПДВ
20:24, 29.12.2013

i
“Людина від тварини відрізняється найперше наявністю сорому”
20:27, 29.12.2013

греко-католик
Rebell сказав: А нинішня коаліція вимушена, від безвиході, бо нові вибори розподіл голосів не змінили б….

Угомоніться, не потрібно нам робити “добре”, коли ми того не бажаємо, чи від вас не бажаємо отримувати подарунків.
00:18, 30.12.2013

Євромайдан і церкви: стратегії, проблеми, перспективи
Публікації / Статті 29.12.13, 21:50 Автор: Максим Віхров

греко-католик
Георгий сказав: Есть кто угодно, раскольники, баптисты, лютеры, католики, униаты. Все враги православия….

гр.Віхров прибрихав пишучи що усі греко-католики є прихилниками Євромайдану, і навіть більшість греко-католиків, з наявних 5 мілйонів, не є прихильниками Євромайдану. І не є греко-католики (уніати) ворогами православ’я, є тільки бажання певних потужних бісовських сил нас такими зробити.
00:31, 30.12.2013

греко-католик
Юрий сказав: Кто-то хоть задавался вопросом, почему РПЦ самая большая в мире, и почему она борется за Украину?…

Думаю що вони хочуть стати уніатами і їм потрібно допомогти, бо унія і є повнотою Православ’я. Адже недаремно їх святий Серафим Саровський казав що відродження Русі почнеться з Галичини.
00:41, 30.12.201

греко-католик
Хай буде прокляте жидівське плем’я, їх друзі, слуги і холуї!!! (за геноцид українців голодом, отрутами, бідністю, терором, тероризмом, злодійством, олігархією, шахрайством, кашерною медициною, людоїдською трансплантологією, содомітським судочинством, банківськими злодіяннями, вандалізмом, гузаріанством, юляіанством, людоловством, освітою зі злим наміром, ювіналкою, лєвалюциями, наклепами, хамством, свинством, псячим “зоофільством”, нацистською журналістикою, “моральними авторитетами”, “незалежними експертами”, “знаними економістами”, євромайданами…)
00:46, 30.12.2013

Корчинський: без штурмів і страждань перемоги не буде
Новини / Новини України 30.12.13, 15:45

ветеринар
ГАЛЫЧИНА, ЛЬВИВ ПОМАРАНЧЕВЫЙ. сказав: И без провокаторов тоже….

Прохфесор, як же майдаун і без вас?
20:28, 30.12.2013

ветеринар
Богдан сказав: страждання десятків чи сотень врятує мільйони від схожого майбутнього, яке нас безсумнівно чекає за режиму Януковича….

То ви є з числа послідовників первосвященика Каяфи (вбивці Ісуса Христа), який казав що краще одного вбити заради панування “богообраних” нацюків?
20:34, 30.12.2013

– Богдан (Ukraine)
Як би не було прикро, але частка правди в його словах є. Насилля не хоче ніхто, але якби не насилля проти студентів 30 листопада, народ би не піднявся так масово. Потрібні вмілі провокації проти міліції і влади, які б змушували їх застосовувати силу. Кожна насильницька дія беркуту збільшує число прихильників майдану і противників режиму. Це все здається не гуманним і цинічним, але коли вирішується доля країни і майбутніх поколінь, страждання десятків чи сотень врятує мільйони від схожого майбутнього, яке нас безсумнівно чекає за режиму Януковича.
20:16, 30.12.2013

ветеринар
Ви громадяни майдануті не зрозуміли суть цієї статті, у котрій насправді її головний персонаж пропонує вам єдиний можливий для вас радикалний захід, це збільшення розмірів партрєта Грігяно-Капітельманші на майданівській йолці.
20:40, 30.12.2013

ветеринар
Тре терміново міняти назви двох львівських вулиць, Коороленка і Масарика, котрі помилково стверджували що “богообрані” ніколи не промишляли ритуальними вбивствами.
20:48, 30.12.2013

ветеринар
Бонде, а ти також так обурювався коли васі на підкрилках бомбардувальників возили “демократію” в Ірак, в Афганістан, в Лівію і коли підбивали Обаму бомбити Сирію. Чи ти такий борзий тільки тут?
03:49, 31.12.2013

ветеринар
Tinker сказав: Саме тиранія народжується у крові і масовій смерті. А свобода лише протест проти смерті і крові….

Свобода може проявлятися в усіх життєвих ситуаціях, в т.ч. і на війні, і в ненависті до кривдника й напасника.
Свободи немає (і бути не може) в жидівстві, в кальвінізмі і в такому іншому подібному.
03:56, 31.12.2013

У Волгограді прогримів черговий вибух
Новини / Новини світу 30.12.13, 08:25

Про тероризм “богообраних” і кальвіністів на Україні:
Serge from Lugansk сказав: але дійсно виникають питання до російської влади. Чому так стається? Хто винен? Як запобігти у майбутньому?…
2.Об’єднавчий чинник.
Етнічний і віросповідний ….
20:56, 30.12.2013

греко-католик
Гість сказав: Якби російська влада нормально ставилась до своїх громадян будь-якої національності, то тоді ніхто не хотів би нікому мститися. Гинули ні в чому не в…

Триндиш, ті хто організував ці вибухи ніколи не страждали, раз почали вбивати невинних людей. Це війна супроти народу і його віри й культури, а не супроти якоїсь “влади”.
21:03, 30.12.2013 10

греко-католик
греко-католику сказав: велика трагедія, коли багатомільйонним народом і величезними територіями управляють неповносправні і неспроможні закомплексовані пуголовки…

Вумнику, це тіко твоя суб’єктивна думка, навіяна очевидно пропагандою дітей диявола, і навіть таке також не є випраданням вбивства невинних людей. В Писані чітко вказано: “не вбивай невинного і правого”.
03:08, 31.12.2013

Чому видалили?
греко-католик
Гість сказав: Якби російська влада нормально ставилась до своїх громадян будь-якої національності, то тоді ніхто не хотів би нікому мститися. Гинули ні в чому не в…

Триндиш, ті хто організував ці вибухи ніколи не страждали, раз почали вбивати невинних людей. Це війна супроти народу і його віри й культури, а не супроти якоїсь “влади”.
21:03, 30.12.2013
17:47, 31.12.2013

10 цитат від автора «Стратегії теплого океану»
Проекти / Лекторій 30.12.13, 13:51

греко-католик
І шо далі? Може ваше омріяне царство антихриста? “час Людини з великої літери” на вашій фені?
ветеринар
І шо далі? Може ваше омріяне царство антихриста? “час людини з великої літери” на вашій фені?
21:25, 30.12.2013

Держдеп США закликав Україну реагувати на насильство щодо Євромайдану
Новини / Новини України 30.12.13, 08:00

ветеринар
Конгрес США, пару років тому прийняв 4 резолюції з засудженням почитання на Русі греко-католицького святого мученика Гавриїла з Білостоку (якого глибоко вшановують й православні і який є також святим РПЦ).
Хай держдеп зверне увагу на своїх біснуватих конгресменів, з нацистськими замашками, котрі плодять у світі тільки ненависть до США (мабуть умисно).
21:34, 30.12.2013

Гість
ветеринар
Конгрес США, пару років тому прийняв 4 резолюції з засудженням почитання на Русі греко-католицького святого мученика Гавриїла з Білостоку (якого глибоко вшановують й православні і який є також святим РПЦ).
Хай держдеп зверне увагу на своїх біснуватих конгресменів, з нацистськими замашками, котрі плодять у світі тільки ненависть до США (мабуть умисно).
21:34, 30.12.2013
17:42, 31.12.2013

Радник Путіна охарактеризував Євромайдан як шизофренію
Новини / Новини світу 30.12.13, 20:29
греко-католик
Не знаю що таке “шизофренія”, бо в психіатрії немає наукових визначень їх буквосполучень, лише абстрактні і суб’єктивні умовиводи, але скажу що там на майдані мерзнуть жертви маніпуляцій дітей диявола, засобами ЗМІ сектанства, гузаріанства, грантоїдства, содомії і т.д. І жертви їх власної моральної й інтелектуальної зіпсутості.
03:36, 31.12.2013

Двоє людей у Львові могли отруїтись парами сірководню
Новини / Новини Львова 3112.13, 11:11

греко-католик
08.05.2012р. Біля 11 год. чую якийсь шум на вулиці, виглядаю у вікно і бачу що мою огорожу руйнують з допомогою екскаватора. …
18:05, 31.12.2013

греко-католик (Ukraine)
Мусорки вже не знають як обслужити біснуватих терористів, і як кажуть росіяни вже “із кожі вон лєзут”.
Як це отруйні гази можуть розповсюджуватися через каналізацію? І ще у такій кількості аби вбити миттєво двох людей? І це ще говориться про сірководень, котрий має запах.
18:00, 31.12.2013

греко-католик
Зарин чи чадний газ якими промишляють картаво-штундиські терористи практично не мають запаху, але і вони не діють моментально. Клініка при такому отруєнні супроводжується величезними і відносно тривалими болями, тому уражені би однозначно вийшли з такого приміщення. Коли їх там не закрили. Моментальна смерть від отруйних газів буває тоді коли такий повністю витісняє повітря, коли він є значно важчим за повітря.
Скоріше вони скуштувавши ковбаси отруїлися цианідами (де смерть є дуже швидкою, тобто отрутою котру терористи полюбляють додавати в продукти харчування призначені для продажу, принаймні у Львові, перед великими християнськими святами, Різдвом і Пасхою, обсадивши дітьми диявола СЕС, Держстандартметрологію і судмедекспертизу, і таким чином будучи безкарними.
Наприклад, є в упаковці десять кусочків ковбаси, а цианід є тільки в одному кусочку, людина зївши його помирає, а СЕС-івці взявши решту ковбаси на експертизу встановлюють що усе добре і оформляють самогубство або якийсь “серцевий напад”.
Більше тижня тому я так купив в супермаркеті кілограм грибів, серед котрих один був з дозою цианіду, котрого думаю би хватило і на вбивство 10 людей. Причому цей грибочок був маркованим (з наклейкою), мабуть для контролюючих органів аби не брали на експертизу в разі позапланової перевірки.
18:49, 31.12.2013

греко-католик
Могли їх вбити і сірководнем, але сірководень сам не міг піднятися з каналізації у приміщення де вони знаходилися, навіть і тоді коли хтось в каналізацію і вилив сірчану кислоту, бо сірководень є важчим за повітря, а каналізація не виробляє надлишкового тиску. Цю токсичну речовину могли закачати в приміщення, де знаходилися тих двоє молодих людей, тільки компресором. Спочатку мабуть розпилювали малі безпечні дози аби “відключити” у них відчуття запаху від сірководню, а потім закачати по повній, і він піднявся поступово до рівня їх голів і таким чином спричинив раптову смерть. Так як це буває з тими хто вліз у вигрібну яму, куди виливають використану сірчану кислоту і де виробляється сірководень.

Потрібно також пам’ятати що сірководень простіше виготовити як ,наприклад, вигнати хороший самогон, особливо тут на Львівщині, де є закинуті шахти чи кар’єри сірковмісної породи, з котрої також дуже просто виділити сірку, як це робили ще тисячі років тому, а потім простими хімічними реакціями виготовити й сірководень. Котрий очевидно і розпиляли на вулицях Львова з автомобілів де є встановленим компресор, а діти диявола з СЕС сморід від сірководню у Львові списували на каналізацію, очевидно умисно напускаючи туману в очі жителів Львова. А мусорки усе це хавають, можливо і за винагороду чи з світоглядних міркувань сповідуваного ними соціал-дарвінізму й діаспорно-сектантського нацизму.
12:47, 01.01.2014

Триндиш нехристь.

10 січня у Львові презентуватимуть книгу Рути Вітер
Новини / Новини Львова , 12:05
О 15:00 10 січня в Національному музеї ім. А. Шептицького у Львові презентуватимуть книгу «Михайло Пигель (Схимонах Мар’ян). Сторінки життя, спогади та документи», яку ще розпочала писати відома львівська поетеса, науковець Рута Вітер (Юля Пигель), а завершила її мати Ольга Григор.
Довідка. Юлія Пигель, відома як Рута Вітер (1981-2008) — українська поетеса, художниця, мисткиня, науковець. Закінчила Львівську національну академію мистецтв (2003). Член Національної спілки письменників України.

Гість
“Юлія Пигель, відома як Рута Вітер (1981-2008) — українська поетеса, художниця, мисткиня, науковець”

То вона так скоро пішла з життя тому що заперечувала своїм талантом “богообраність” нацюків? Як Богдан-Ігор Антонич, як Квітка Цісик, як Блок, як Єсєнін і т.д
19:11, 31.12.2013

На Херсонщині вбили депутата від Партії регіонів
Новини / Новини України 31.12.13, 15:43
депутата місцевої районної ради від Партії регіонів, голову фермерського господарства “Козацьке” 48-річного Анатолія Дудку.
труп депутата, який проживав у селі Партизани Нижньосірогозького району, було виявлено 30 грудня на узбіччі дороги. Спочатку у слідства не було певності в тому, чи був він об’єктом нападу або ж жертвою ДТП. Проте пізніше версія про ДТП відпала.
За попередніми даними, покійний одержав удар тупим предметом по голові. Травма виявилася смертельною.

Привітання Януковича записували у «дуже символічному місці»
Новини / Новини України 31.12.13, 09:58

про розстріл демонстрантів на Лєнських копальнях в царській Росії.
Тодішня бютовська діаспора там тримала усю роздрібну торгівлю, де усе було привізним. Спочатку почалася дорожнеча на продукти харчування, потім масові отруєння робітників простроченими продуктами харчування і далі пішла пропаганда “провини царського уряду”. Далі масові виходи робітників на вулицю. Відповідно і посилилася збройна охорона певних важливих об’єктів, від можливого розграбування. Під час однієї з демонстрацій тодішні бютовци почали стріляти з револьверів по військових, коли солдати почали готувати свої гвинтівки для відповіді то вони вміло зникли, а кулі полетіли у невинних обкрадених і обдурених, хоча більшість загиблих натовп просто затоптав…
19:29, 31.12.2013

греко-католик
Направду сказав: А хіба керівники тої церкви є хрестиянами?А хіба Янукович президент всіх українців, якщо він надає перевагу тільки одній церкві?…

То ви є членом ЦХВЄ?
19:35, 31.12.2013

греко-католик
Отар Довженко сказав: А ми натомість будемо дивитись звернення Народу до Президента http://youtu.be/fZm79GAuFUw…

І це правильно, як для представника діаспори. Прошу тільки уточнити що ви розумієте під вжитим вами словом “народ”. Якого народу? Може тіко сомнища шабасгоїв з майдану?
19:41, 31.12.2013

«Якщо ви за сильну Україну – я з вами», – Ахметов пікетувальникам
Новини / Новини України 31.12.13, 13:53

греко-католик
purytanin сказав: 1917 рік.
Історія колом котиться.
Однак слід пам’ятати, що наслідки жовтневої революції відчуваються навіть сьогодні.
Притому вони в сновному…

А участь пуритан (тоді відомих під назвою штунди) в революційних подіях 1917 року, зокрема через їх сповідування так званої 11 заповіді, ви не вивчали?
19:58, 31.12.2013

Гість
Зволинский Дмитрий сказав: До речі – не є його прихільником, а є його супротивником….

Дякую що сказали. Ніколи би сам не здогадався.

Сильною людиною є тільки той хто володіє сам собою, а олігархія (панування засобом грошей) є таки збоченням (принаймні світоглядним), котре є завжди проявом слабкості.
13:10, 01.01.2014

Advertisements