Позначки

, , ,


Сестри Граймс; Барбара (*1943 – † 28 груденя 1956) і Патриція (*1940 – † 28 груденя 1956) — жертви резонансного ритуального вбивства в Чикаго у США.

Вбивство

Як і більшість американських дівчат того часу сестри Граймс були фанатками Елвіса Преслі. Увечері 28 грудня 1956 року вони в одинадцятий раз пішли подивившись фільм з Елвісом Преслі «Лав мі тендер». Коли вони не повернулися в 2 годині ночі їх мати заявила про зникнення в поліцію. Їх шукало усе місто, але знайшли їх тільки майже через місяць – 22 січня 1957 року. Їхні тіла лежали голі й замерзлі біля пустельної дороги недалеко від містечка Віллоу Спрінгс.Тіла були підкинуті незадовго до їх виявленя.

Тіла були знайдені голі, але без ознак згвалтування. Вони були знекровлені. Відповідно до судмедекспертизи, деякий час після викрадення діти ще були живі. На трупах були виявлені виразні сліди фіксації мотузками на щиколотках і кистях. На всіх тілах виявлено сліди тортур і множинні дрібні отвори для відбору крові.

Розслідування

Дуже швидко поліція затримала дивакуватого хлопця аж з далекого штату Теннесі по імені Бенні Бедвелл, 21 року, який мав звичай говорити всім, що він особистий друг Елвіса Преслі. Бедвелл жив у маленькому селищі з гучною назвою Париж і працював посудомийником. Після тривалих допитів хлопець підписав «щиросерде зізнання». Шерифом у цій справі був все той же сумнозвісний по справі братів Шусслеров Йосип Ломан, якого навіть не звільнили. Він й інший жид – прокурор штату за прізвищем Бенжамен Адамовський відразу стали жваво підтримувати це “самовизнання”. «Злочинець» Бедвелл стверджував, що дівчатка були “сексуально стурбованими”, зі “схильністю до бродяжництва”, що зокрема явно вражало професійними формулюваннями, незвичними для неосвіченого посудомийника, щей з дивацтвами. Далі Бедвелл розповідав, що в середині січня він і ще один чоловік напоїли девченок, побили їх, і викинули в несвідомому стані.

Однак результати розтину показували, що дівчатка були вбиті в день їх зникнення. Судмедексперт, також і зі справи братів Шуслерів, ірландець Томас Маккароні, як і ще кілька судмедекспертів, заявили що версія Бедвелла – це самообмова, несумісна з результатами розтину.

Однак після цього прожидівська преса зробила масовану інформаційно-психологічну

атаку під гаслом «Проявимо людську гуманність і не дамо бруднити честь і гідність сім’ї Граймс, захистимо добру репутацію дівчаток і перестанемо ворушити цю справу, і залишимо в спокої бідних батьків, яким тож боляче». У справу вступило безліч жидівських публіцистів, які виступали в пресі і по телебаченню, і подальше розслідування справи було заблоковано.

Advertisements