Позначки

, , , , , , , , , , , , , ,


08.05.2012 р. Біля 11 год. чую якийсь шум на вулиці, виглядаю у вікно і бачу що мою огорожу руйнують з допомогою екскаватора. Відкриваю вікно і запитую в чому справа і мені відповіли що представники виконавчої служби (Пакош з синочком) виконують рішення суду (судді Мусієвського), заочного, ще з минулого року, про наявність котрого я нічого не відав і про це у виконавчі службі не могли не знати, усюди чомусь були неправильно вказані мої паспортні дані. З участю землеміра (Жука) і сектантської бригади будівельників. І в присутності осіб в міліцейській формі. Виконавчого листа ніхто мені не зачитав і у прохані надати його копію мені Пакош відмовила. Добре що хоч показала нового власника сусідньої ділянки (Іванський Р., директор фірми котра зокрема торгує нерухомістю), дату прийняття рішення і прізвище судді..
Через два дні ця бригада сектантів вже самостійно руйнувала мою огорожу, без працівників виконавчої, аби перенести межу, про що рішення суду не було. Пустомитівський РВ на мої звернення з приводу вже цього руйнування без виконавчої служби і рішення суду не відреагував. Виглядає так, що в цьому райвідділі служать одні штунди, для котрих служба в органах є служінням лише їх браткам по вірі.

Межа (і огорожа) простояла майже 20 років (наявна площа ділянки відповідає вказаній у документах), пережила двох сусідів-власників, котрі жодних претензій до меж моєї ділянки не мали. Останній сусід мав нещастя продати , котрому роками повертали гроші за ділянку, взявши “на реалізацію” (не відаю чи і повернули). Потім у третього виявилися якимось чудом нові документи, у котрих вже значилася дещо більша площа ділянки. Але, земля не гумова як кишеня продажних чиновників…

І ще, начальник РУЮ Хомин зробив на мене подання в прокуратуру про порушення кримінальної справи. Хоча не міг не знати, що усі приписані мені “порушення” малювалися на папері в очолюваному ним управлінні і його підлеглими.

Я подав адміністративний позов на дії виконавчої служби, але цей позов суддя ЛОАС Качур залишила без розгляду мотивуючи це пропущенням позовного сроку, хоча цього реально не було. Я подав апеляцію на ухвалу ЛОАС, але не міг отримати жодної інформації про подальший її рух. В ЛОАС казали що передали мою апеляційну скаргу в ЛААС (але надати супровідного листа відмовилися), а в ЛААС казали що нічого не отримували… А в цей час через моїх рідних, котрі проживають в іншій області і переписалися в якусь штунду, була проведена оплата (без мого відома) виписаного на моє ім’я виконавчою службою штраф.

Звертався в міліцію (в обласне управління) з приводу явних фальшувань документів райсудом і виконавчою службою але відповіді так і не отримав. Виходить так, що приймають письмові заяви, ставлять штамп і підпис на копії, а звернення не реєструють і не розглядають. А у відповідях (вже РВ) вказують тільки номер звернення і дату, а про суть звернення нічого. Тому той хто звертався до міліції не може точно знати що зареєстровано під тим номером. І навіть більше, коли звернень є кілька, то вони, наступні більш серйозніші й інші по-суті, реєструють як повторення перших, пишучи відповіді, котрі ніхто крім них самих не може зрозуміти. Мабуть тому, що хочуть зберегти за собою можливість завжди переписати свої внутрішні документи.

4 листопада 2012 року отримав лист від Львівського апеляційного адміністративного суду з ухвалою судді Хобор Р. Б. “про повернення апеляційної скарги”, бо суддя встановив, що “до апеляційної скарги не додано документу що підтверджує сплату судового збору”. Хоча я судовий збір сплатив і квитанцію подав в суд, про що є вказаним в списку додатків в самій апеляційній скарзі. Тепер я розумію чому на моїй копії скарги при прийнятті поставили штамп так, що його неможливо скопіювати на ксероксі, мабуть і штампом “лівим”…

Ще є там вказано, що мені “був встановлений срок для усунення вказаних в ухвалі недоліків”, але про це мене ніхто не повідомив. Мабуть через традиційну допомогу шахраям зі сторони працівників пошти; протримали лист суду поки закінчиться срок відведений для виправлення, а потім повернули відправнику (коли лист був рекомендованим), або “загубили” (коли звичайний). А суддя в цей час вміло проштампував вже наступну ухвалу не дочекавшись повідомлення про вручення чи невручення листа.

Ухвала ЛААС оформлена на двох аркушах, на другому тільки два рядки і підпис з також бліденьким штампом “з оригіналом вірно” (хоча без проблем можна було би увесь текст розмістити і на одному), тоді як перший аркуш (де викладена суть ухвали) ніким не підписаний і без штампу. Мабуть для того аби була можливість усе при потребі в суді переписати…

23.11.2012 року приходжу додому і впадають у вічі певні ознаки, що хтось сторонній побував в моїй оселі. Але замки на дверях на місці і вікна нібито цілі… Тому і відганяю від себе тривожні думки. Зайшовши на кухню випив води, котру я відстоюю, очищую й зберігаю у скляній тарі, й через декілька хвилин відчув гострий біль в животі. Потім ліг на диван і відчув ніби лежу голим на снігу і що щось холодне й недобре впитується в моє тіло. Став, змінив покривало на дивані і власний одяг й це відчуття вже зникло, але дотик руками до зміненого покривала залишалося негативним. Пізніше отрута, мабуть на основі ртуті, мишяку і кадмію, або чогось радіоактивного, бо змивалася тільки розчинником, виявилася на тарілках, стакані і каструлях в кухні, а також закаченою у водопровід (вода текла непридатною до вживання тривалий час, мабуть через наявність луг чи кислот).
Потім спало на думку перевірити замки на вхідних дверях і виявилося, що мій замок це вже суцільна бутафорія, котру можна відкривати чим завгодно, бо є кимось виламана та маленька деталь, котра власне забезпечує його відкривання тільки оригінальним ключем.
Звоню на 102 і розповідаю їм про ознаки незаконного проникнення в мою оселю. Вислухавши мої особисті дані, прізвище, адресу, тощо, зв’язок раптово переривається. Я перезвонюю і там вже сидить хтось інший і каже, що він нічого не знає і також знову зв’язок обривається….
Пізніше виявилося, що у мене зникли деякі документи, котрі попавши в руки шахраїв можуть спричинити для мене втрату мого вже єдиного майна, мого житла…

12-13 січня 2013 року знову відбулося проникнення в мій будинок, з черговою закачкою отрути у водопровід, але вже зі сторони незакінченої частини будинку, де є вивід водопроводу, просвердлили отвір в пластмасовій трубі, закачали отруту і заварили. Так як електрика там відсутня і доступу до ввідного крану у них не було, значить електро-переноску звідкись тягнули аби заварити і воду перекривали десь на вуличній задвижці, котру чужі би не рухали. І залазили через огорожу зі сторони того нового сусіда, де є очевидно відеонагляд.

24 січня 2013 року, недалеко від мого дому, на мене невідомі натравили собаку, вкусила мене за ногу, рана була якась дивна, більше подібна на опік.

З 17 по 21 лютого 2013 року щовечора появлявся на вулиці і відповідно й в будинку їдий запах якоїсь хімічної речовини, спричиняючих біль у легенях, виглядає так що хтось використовує пневматичний засіб здатний вистрілювати отруту, котра при випаровуванні уражає органи дихання. Подібне відбувається і по-сьогодні.

З квітня 1913 року почали отруйні гази качати під тиском коли я виходив на вулицю, мабуть за допомогою промислових вентиляторів (уток), котрі перед тим розвантажували? Але вдалося знайти спосіб захищати себе від цього, згадавши усе чого вчили в армії. Бо чергове моє звернення в мІліцію також було безрезультатним для мене, але зловмисники, очевидно врахувавши те що я сказав міліціонерам, значно вдосконалили свої злодіяння.

З 9 червня 1913 року почали вже качати під тиском, мені в лице якісь кислоту, уражаючу очі. Той перший день я вже думав що осліпну, але Бог милував. Потім також знайшов спосіб захищати свої очі, з допомогою захисних окулярів. Але нічого приємного немає і від того коли кислота попадає на шкіру лиця і уражаюча речовина таки трішечки попадала в очі, доводилося їх постійно промивати.

15.06. 2013 виявив отруєний сир у себе в холодильнику.

    1. 2013 виявилося що червона смородина на моїй присадибній ділянці і редиска в теплиці виявилися отруєними.

1. 07. 2013 виявилася отрута на столових приладах на моїй кухні й ознаки проникнення у моє житло невідомих, причому надзвичайно професійне: відключення сигналізації (блокування геркону), відкриття двох хороших замків, нанесення отрути на моїй кухні і акуратний відхід зайняли у них всього декілька хвилин, в час коли я перебував у своїй стайні. Шумове прикриття здійснювалося ними за допомогою роботи перфоратора на сусідній будові. Звертався з тих приводів в міліцію але безрезультатно, думаю що навіть і не реєстрували моїх звернень..

3.07.2013 виявилися отруєними вишні на моїй ділянці, хоча день перед тим на тому дереві ягоди були придатними до вживання.

25.07.2013 між 15:00 і 17:00 відбулося проникнення у моє житло невідомих, які зокрема нанесли отруту (суміш ртуті, мишяку, кадмію..) здатну проникати через шкіру на столи, табуретки, столи, посуд і частину мого одягу в моєму помешкані. У запасі питної води і у двох відкритих банках повидла було виявлено пізніше якусь психотропну речовину, очевидно ту котрою людину позбавляють пам’яті. І вивели з ладу зарядний пристрій на сигналізації.
28.7.2013 між 6:00 і 7:00 відбулася чергова газова атака, мабуть “заріном”, останній раз це було 26.7
2013. Коли я повертався зі стайні біля входу у будинок відчув їдкий запах, очевидно з дороги, коли я був у стайні, вилили якусь отруйну речовину. Весь день мучився від болю в легенях.

5.8.2013 Виявив що на моїй присадибній ділянці біб і цибуля є отруєними.

17.08.2013 Виявив що огірки на моїй ділянці є отруєними. Хоча пару днів перед тим усе було нормально, огірки були без отрути.
20.08.2013, виявив, що морква і кукурудза на моїй присадибній ділянці є отруєними, мабуть борною кислотою. Телефонував 21.08 на 102, обіцяли приїхати аби взяти отруєне для експертизи але так і не приїхали.

21.8.2013 Біля 14:00 ще одна газова атака.

26.08.2013 між 14:00 і 15:00, знову газова атака.

27.8.2013 в їжі вияв отруту, порядно отруївшись і якимось дивом виживши. За симптомами це виглядало на отруєння цианідами. Виглядає так що невідомі отруїли синильною кислотою курячі яйця ще у стайні.

1.09.2013 біля 9:00 газова атака.

В першій половині жовтня виявив що зібрана на моїй ділянці картопля є отруєною, мабуть важкими металами. І це мабуть було вчинено ще в кінці липня, бо тоді раптово на ній тоді зникли колорадські жуки, хоча я ніколи на своїй ділянці не застосовував ніякої хімії.

15.10.2013 о 14:15 звертався з цього приводув Пустомитівський райвідділ міліції але безрезультатно.

З 2 жовтня 2013 по 22 жовтня щоденно чинилися газові атаки закачуванням зі сторони сусідніх будинків за №№ 26, 33 і 34, але вже якоюсь другою отруйною речовиною вже з повною відсутністю запаху а за впливом на організм людини є аналогічною до зарину, блокує переміщення кисню системою кровообігу.

19.10.2013 о 14:30 звертався з цим в міліціїю, усе мене детально розпитали і обіцяли взяти проби повітря але так ніхто і не появився. Проте спосіб отруєння вже через день значно вдосконалився, особливо у ніч з 21 на 22 жовтня, коли була надзвичайно безвітряна погода. І мене виникло запитання, Пустомитівський райвідділ це філіал Аль-Каїди чи підрозділ якогось Масаду?

З вечора 23 жовтня 2013 почали практично безперебійно закачувати у мій будинок щось подібне на звичайний чадний газ (СО), дещо вдосконаливши методику (додавши закачку і на моє горище) і змінивши розташування джерела закачування (з будинку №37 або з будинку №39). У ці дні у мене було вимкнено опалення і газова колонка. Мабуть отак заминають своє використання аналога зарину, котрий таки впливає на людину суттєво по іншому як чадний газ.

В кінці жовтня виявив що солодкий перець на моїй присадибній ділянці є отруєним.
Ввечері 6 листопада отруївся з’ївши 1-2 грами стручка паприки (гіркого червоного перцю), з куплених мною ще майже два місяці тому і котрих я споживав без жодних проблем весь цей час. Отруївся мабуть якимось цианідом з окисом етилену.

Виглядає так що 5 листопада було проникнення у мій будинок між 9 і 11 год ранку, коли я перебував у власній стайні.
О крім цього отрута, здатна проникати і через шкіру, була нанесена на стільчик в кухні, на кухонний стіл на ложки й на інші кухонні приналежності, на ліжко, на дверні ручки і т.д.

Для проникнення в будинок зловмисники однозначно використовували встановлені у моєму будинку, ще майже рік тому, засоби зняття відео і аудіо інформації, ймовірно і міліцією за чиїмось наклепом.
Вже біля року часу безперевно водопровідна вода тече з отрутою, очевидно з борною кислотою. Це сталося після того як до будинку № 35, що навпроти, зробили врізку для водопостачання, біля моєї врізки, і виводили вони до себе чомусь дві труби, хоча технічної потреби для цього не було. Очевидно одну трубу зєднали з моєю і вже десь у себе бадяжать для мене воду з кислотою.

22 і 25 листопада 2013 газові атаки, коли я виходив на подвір’я, очевидно зі сторони будинку № 34.

27 листопада 2013 о 01:30- 03:00 ночі газова атака, закачка газу в будинок, мабуть через вікно горища або через вікно південно-східної кімнати другого поверху. Газ важчий за повітря спустився на перший поверх.

03 грудня 2013, о 15:00 знайшов у поштовій скринці лист від Пустомитівського РВ міліції, підписаний начальником В.І. Лейником. Де писалося що вони моє звернення від 19 жовтня про спробу вбивства отруйними газами зареєстрували але “вивчивши матеріали” кримінальної справи не відкривали. Цікаво що це за “матеріали” вони вивчали? Адже навіть на місце вчинення злочину вони не приходили… Конверт я відкрив у гаражі і поки читав відчув легенкий запах якоїсь хімії від листа і біль у легенях. І відразу, з міркувань безпеки, виніс цей лист на вулицю, там і залишивши, коли забирав його через годин чотири, помістивши його там у целофановий кульок, то знову відчув біль у легенях, також триваючий не менше двох годин. Хоча і в житлове приміщення його вже не заносив. Конверт був незвично щільно заклеєним.

У ніч на 19 грудня і у ніч на 20 грудня 2013 р. були газові атаки на моє помешкання, очевидно зарином.

У ніч на 22 грудня, на 24 грудня і на 25 грудня 2013 р. і так щоденно до ночі на 6 січня 2014 року,, тільки на 24 розпочалися відразу після заходу сонця і тривала усю ніч, 1 січня 2014 розпочали о 15 год. дня, а 5 січня 2014 з самого ранку, вижив тільки якимось чудом…

7 січня 2014 р. о 17:00 знову розпочалася газова атака заріном, котра тривала д 8:00 ранку 8 січня 2014, вже з дещо вдосконаленим способом закачки отрути в будинок. Очевидно терористи користуються засобами візуального стеження встановлені очевидно філіалом Аль-Каїди і Масаду “Пустомитівський РВ” більше року тому у моєму помешкані.

11.1.2014, коли я біля 20 хв очікував на маршрутку на зупинці, зазнав дуже сильного ураження ультразвуком, очевидно здебільшого з вантажних автомобілів, котрі призначені для викачування септиків. За тих 20 хвилин таких проїхало біля зупинки більше десяти, причому усі порожняком. Таке прикриття є дуже зручним для масових вбивств українців в передмістях Львова, бо під час викачування з септика автомобіль стоїть принаймні хвилин 10-20 з увімкненим двигуном, тобто з забезпеченням електроенергії необхідної для живлення ультразвукового випромінювача і принаймні господар того септика знаходиться поруч аби розрахуватися, тобто в зоні ураження.
У цей же день, коли я повертався додому, на малолюдній вулиці, біля жител маранина і двох штундів, я зазнав газової атаки, очевидно заріном.

У ніч на 17 січня 2014 року знову атакували мій будинок якимось отруйним газом, мабуть заріном, протягом майже 12 годин, цілу ніч. Подібне повторилося і у ніч на 19 січня 2014р. Потім щоночі з 22.00, можливо тільки дещо менш інтенсивніше або через вдосконалення хімзахисту мого будинку.

25.1.2014 значно збільшили мені вміст кислоти у водопровідній воді, так що вже не те що вживати її у їжу є небезпечно, а і помити руки.

У ніч на 30.1.2014 (24-01:00) почалася масована газова атака на мій будинок, котра тривала до 9:00

1.2.2014, між 8 і 9 год, газова атака коли я йшов до стайні, в проході між будинком і огорожею, вижив бо йшов у марлевій пов’язці.

8.2.2014 о 22:30 розпочалася газова атака. Перед тим, біля 18:00 відсувався сильний запах мигдалю, коли я відкривав вікно. Частково провітрити будинок вдалося лише о 10:00 9.2.2014, бо відразу, коли я відкривав вікно чи двері, розпочиналася задувка отруйного газу, зі сторони сусіднього будинку №33 що є для мене безсумнівним

24.3.2014 знайшов у своїй поштовій скринці платіжку за газ, котрої ще два дні перед тим не було і котру завжди приносили біля 10 числа, а не так пізно. Пізніше виявилося що ця платіжка оброблена великою дозою суміші отрут здатних проникати через шкіру. Виконав очистку від тієї отрути, але, так як довелося йти платити за комуналку вже наступного дня, і ще не було можливості перевірити реальний досягнутий рівень очистки, то я попросив касирку здійснити платіж без передання їй самої платіжки. Це вже далеко не вперше мені доводиться отримувати платіжки оброблені такою суміш’ю отрут, але у цьому випадку чомусь усе виглядає на якусь провокацію чи підставу. Тоді коли 25.3.2014 сплачував в ощадкасі за комуналку, було проникнення у мій будинок і в поспішному порядку, перед виходом, обробили сумішю отрут (здатними проникнути і через шкуру) миски, ложки, виделки… меблі на кухні, двері до ванни й балясини на сходовій клітці.

24 квітня 2014 виявив що металева бочка (котра стоїть біля самого проходу) і стіна біля хвіртки на вулиці оброблена отрутою здатною проникати через шкіру, тиждень перед тим появилася отрута і на віконній рамі з другого поверху, на вікні котре мені доводиться відкривати щоденно; ця віконна рама оброблена ззовні, але відкривається до середини, і при відкриванні вікна мені майже впритул доводиться знаходитися біля зовнішньої її сторони.

10 травня 2014 виявив що відбулося знову проникнення у мій будинок, знову обробили стіни і меблі отрутою. Це очевидно відбулося 5, 7 або 10 травня.

14 травня 2014 виявив що цибуля на моєму городі є оброблкна отрутою.

20 травня 2014 випадково виявив що замок на гаражних дверах є знову “провернутим”.

13, 14 червня 2014 виявив що частина цвіту рожі у є отруєною.

13, 15 червня виявив що у моїй стайні частина курячих яєць є отруєними отрутою спичияючу проблеми з серцем.

20 червня 2014, між 12:00 і 13:00, йдучи по вулицях в ощадкасу платити за комунлку й повертаючись назад зазнав атаки задуванням в очі якоїсь кислоти, з якигось будинків біля тих вулиць.

21 червня 2014 їздив в супермаркет на Привокзальній, Коли туди їхав то на зупинці біля сільської Ради якась гримована особа жіночої статі використала супроти мене ультразвук, подібне повторилося і в маршрутці коли я повертався, але там це чинила особа чоловічої статі, також очевидно гримована. А коли повертався додому пішки з зупинки до була очевидно спроба навішати на мене якийсь кримінал, шляхом провокації і наклепу.
На придбаних мною рибних консервах виявилися сліди отрути здатної проникати через шкіру, на самих банках, а вміст у них був нормальним. Також отруїєним виявилося одна (з трьох) упаковка фінської муки і фінське масло; що очевидно труїли в супермаркеті. Практично непридатними до вживання виявилися куплені макарони торгової марки “Повна Чаша”.

28 червня 2014 перебуваючи на вланому подвір’ї зазнав ураження ультразвуком з проїзжаючого по вулиці бежевого Лексуса.

29 червня 2014 виявив що червона смородина на моїй присадиній ділянці є отруєна.

30 червня 2014 виявилося що курячі яйця в моїй стайні продовжують труїти, можливо тільки меншими дозами або якоюсь іншою отрутою.

1 серпня 2014 виявив що часник на моєму городі є отруєним, чимісь спричиняючим проблеми з серцем.

7 серпня 2014 виявив що агрус і алича (у меншій мірі) є отруєними.

9 серпня 2014. 10:00. Вже дві доби тривають активні атаки ультразвуком з проїзджаючих автомобілів (часто проїзджають біля мого будинку на першій передачі і на максимальних оборотах) або/і з будинків № 33, 35 37, 39. Думаю що ця активність якось пов”язана з моєю недавньою критикою жида Василя Расевича на сайті “За Збручем”.

16 серпня 2014. Їздив в за продуктами в супермаркет на Привокзальній. Коли там набирав огірки був уражений ультразвуком, очевидно з рюкзака молодої жінки, котра підійшлв і стала за моєю спиною. Коли повертався то в маршрутці також був уражений ультразвуком, очевидно від гримованої особи, котра зайшла на другій зупинці від супермаркету і стала за моєю спиною.

30 серпня 2014, виявив що отруєний кизил.

5 вересня 2014 виявив що отруєні принаймні два кущі помідорів.

11 вересня 2014. 11:09 ходив в ТЦ “Метро” в кінці вул.Городоцької за продуктами. Тепер вже у мене немає ніяких сумнівів що там системно промишляють отруєннями українців. Думаю що на касі обробляють отрутами викладений товар, і/або роблять покупцям якийсь подарунок, типу від ТЦ, котрий не значиться в чеку, тобто від утруєння котрим вони можуть завжди відмовитися в разі чогось. Коли людина, яку жиди мають намір отруїти, вибирає через котру касу проходити вони миттєво знімають звідти касира, замінюючи на свого вбивцю, потім туди підходять і його помічник чи помічники. Внаслідок чого придбані продукти є отруєними і навіть одяг покупця.

13.09.2014 була двічі газова атака коли проходив по вулиці котра зєднує сільську раду і вул Гоголя, біля будинку штунди Михайла, котрий тут ще минулого року пас корову.

16.09.2014 газова атака на вулиці Львівській недалеко від її стику з вул.Гоголя, в сторону Львова, там де колись була тракторна бригаде і де побудували особнячки стіна в стіну і де недавно біля них відкрили якусь кнайпу, задували газом очевидно з тієї кнайпи.

20.9.2014. в 12:07, в супермаркеті на Привокзальній продбав отруєну жовту цибулю (очевидно сумішю отрут — важких металів і кислоти).

20.09.2014. Коли повертався з ТЦ “Епіцентр” і переходив через Окружну вдалося вияснити як жидо-масони влаштовують наїзди автомобілями на українців коли вони переходять дорогу. Вивчивши маршрут пересування майбутньої жертви (люди завжди з одного пункту в інший пересуваються одним і тим маршрутом), незадовго до переходу пішоходом дороги уражають його ультразвуком по очах, внаслідок чого той на 10-20 хвилин значно втрачає зір, а при переході дороги збивають його автомобілем… Коли і виживе то не буде впевненим як усе відбувалося.
Чудом вижив.

4.10.2014. в 11:33, в супермаркеті на Привокзальній придбав отруєні печериці і отруєну синю цибулю, причому отруєні печериці і отруєна цибуля була в перемішку з нормальною (очевидно сумішю отрут — важких металів і кислоти, так сильно що отруєні екземпляри відчувалися навіть на дотик).
В торговому залі того супермаркету якась жінка ходила за мною і просила аби я її оформив на себе карточку покупця, я відмовив. Коли повернувся додому то побачив на чеку що мою покупку було оформлено на карточку якогось Москаленко А.О. (касир по чеку Копачинська, каса №4, бачив її вперше, чек №28/454/49. Перед тим як я оплачував за свій товар до тієї касирки підійшла працівниця супермаркету дала якийсь листочок з написами від руки і та з того написаного щось перепускала через касовий апарат.

4.10.2014. коли йшов на зупинку, їдучи у Львів й в ТЦ Епіцентр, і повертався назад, у Зимній Воді, були очевидно знову спроби пришити мені педофілію. Переконаний що до цього причетні Савки з вулиці Гоголя, сім”я з будинку №25 по вул. Чорновола, мешканець будиноку №3, по вул Полуботка, власник великого темно-синього черевика-іномарки, чиїсь три дівчини років 12-14… Усі, мені відомі з них , в тій чи іншій мірі, є з жидів. Хай будуть прокляті хто таке чинить!!! Хай їх доми спустіють!!!

7.10.14. біля 18:00, був уражений ультразвуком, тоді коли по вулиці проїзджала червона “пятка”, вниз по дорозі і на першій передачі, прораба Володимира, з будови по вул. Чорновола 34.

14.10.2014. Зникло 6 курей. Більше тиждня до того зникли дві курки і також їх знайшов з відрізаними головами, зріз був ідеально рівним, мабуть сікатором різали, і також не було ніде слідів крові, а одна з них була розірвана на двоє, наявною була тільки одна половини, в котрій також не було крові. А місяць перед тим зникло 5 4-ох місячних курчат, одне виявив в бочці з водою, біля стоку води з даху, воно було з відрізаною головою, у воді не було жодних слідів крові.

15.10.2014 зникло двоє курей, пізніше їх знайшов тих двох курей у стайні з відрізаними головами, але ніде не було слідів крові, очевидно різали в іншому місці. Біля стайні був чийсь недокурок сигарети на видному місці, і біля входу до стайні було багато пір”я

20.10.2014 останній тиждень дуже сильно труять водопровідну воду, особливо сьогодні, так що і руки неможливо помити, обпікає. “Вода” жовта і з якимось удушливим запахом. І чути від неї шум якоїсь хімічної реакції. Хай будуть прокляті ті що це вчиняють!!! Хай їх доми спустіють!!!

5.11.2014 11:00-18:30, 7.11.2014 11:30-16:30, 9 (13:00-14:00), 10 (14:00-17:00), 11, 12, 13, 18, 20 (вже мабуть з буд. №39) листопада 2014 підходячи до вікна, чи проходячи навпроти вікна, на своїй кухні, отримував ураження ультразвуком, зі сторони будинку №37 (або ззаді ділянки будинку №37, тобто з ділянки по вул. Полуботка №4, туди недавно провели електрику і там нібито хтось проживає у цоколі, можлива і наявність там електрогенератора) бо більше не було звідки, автомобілів на вулиці не було. Або від будинку №35 штунди кинули провід, прикопавши його, до стовпа огорожі ділянки №37, піднявши його по тильній стороні стовпа, і там встановили випромінювач.
В усякому випадку хай будуть прокляті жидо-штунди!!! Хай поріддя жидо-штундів виведеться!!! Хай буде благословенний ненавидячий і ліквідовуючий жидо-штундів!!!

З кінця листопада 2014 року по ніч на 5 грудня 2014 в моєму будинку був дуже високий рівень електро-магнітного поля. Особливо високий рівень є у том місці де працюю з ПК, на рівні 1,2-1,5 метра від підлоги. Цей час перебував у напівживому стані; попрацював на ПК пів години і вирубувало на раптовий сон, так мабуть більшість доби перебував у періодичному сні на 1-3 год.

Двічі вдосконалював екранування кімнати (оцинкованою бляхою); перше допомогло на два дні (міг нормально працювати на ПК, потім жидо-штунди запустили випромінювач під іншим кутом. Що буде після другого ще не виявилося, наразі захищає.

Станом на 1.12.2014 водопровідна вода стабільно тече з борною кислотою. За моїми розрахунками 200 грам такої води є смертельною дозою.

5.12.2014 газова атака в т.ч. і на подвірю, закачували найймовірніше з будинку №33.

8.12.2014 масована газова атака фосгеном, з 9:30 до 12:30, з будинків №34 і/або №39. Далі вдень булу постійна “легка” закачка.

10.12.2014 газова атака, додалася закачка і з тильної сторони будинку, найймовірніше з будинку №1 по вулиці Свободи.

16.12.2014 на вулиці протягом години був запах природного газу, вітер був західний.

17.12.2014 газова атака, тоді коли я був на власному подвірю, отруйний газ подавали з будинку №34 або з ділянки буд.№6 з вул. Полуботка (що позаду моєї ділянки), без розпилення, основна маса отрути йшла при землі, до висоти одного метра.

Станом на 10.12.2014 водопровідна вода стабільно текла з борною кислотою. Коли воду з борною кислотою влити в алюмінієву посуду то через 10 днів на стінках такої посуди починають появлятися білі нарости круглої півсферної форми діаметром біля 5-7 мм.

17.12.2014 залишив звечора відра на своєму подвірю і коли забирав наступного дня то виявилося що у них ручки оброблені отрутою здатною проникати через шкіру.Ці відра стояли так що були видні тільки з будинку №33 жида Кришталя.

20-12.2014 газові атаки, зокрема і тоді коли я був на власному подвірю, отруйний газ подавали зі сторони будинку №29 і зі сторони ділянки №34 або з ділянки буд.№6 з вул. Полуботка (що позаду моєї ділянки) Могли і передувати через ділянку №34, наприклад з будинків №9 чи №11 по вул. Полуботка. Струя отруйного газу проходилавище 3-ох метрової огорожі, відбивалася від стіни мого будинку і опускалася на моє подвірря. Але те що у вказаних помешкання живуть чоловічки жидо-штундиських терористів у мене емає жодних сумнівів.

18-21 грудня 2014 знову підходячи до вікна, чи проходячи навпроти вікна, на своїй кухні, отримував ураження ультразвуком, зі сторони будинків №37 і №39, найперше по очах.

23 грудня 2014, коли був на вудиці то задували з південного напрямку, з буд.№33 або з буд №29, хоча вітер був західним. Після заходу сонця задувають у вікно кухні, чимісь дуже потужним. Вже місяць труять мені дощову воду, щляхом оброблення отрутою мого даху. Фактично я вже залишився без питної води.

Знайшов у поштовій скринці платіжку за газ, у грудні 2014, оброблену сумішю отрут здатних проникати через шкіру, у великій дозі. Пять разів пробував її очистити високою температурою, за допомогоюпраски, але так нічого спочатку і невийшло. Це вперше мені таке попадається. Щось нове придумали жидо-штундиські терористи.

25.12.2014 закачували на цей раз отруйний газ з будинку навпроти, під №37 (24.грудня очевидно також).
Хай буде проклятий проживаючий там штунда Тарас!!!

25.12.2014,вже вдруге мені погрожував вогнепалом, на сайті “УКРОП”, один чоловічок з фан-клубу тієї жидівки Еки, котра посіла посаду зама мініста МВС України, очевидно за мою критику соціал-дарвінізму.

26.12.2014 закачували отруйний газ зі сторони будинку №37 і зі сторони котрогось з будинків №29, №26 або з будинку №1 по вул Свободи.

27.12.2014, з 2:00 — 8:00 були принаймні два постріли, очевидно з балонового пневмата, заріном, по вікні кухні зі сторони буд №37 і була закачка заріну по південно-східних вікнах вітальні і спальні на другому поверсі зі сторони буд. шабасгоя №29 по Чорновола або/і з буд.№1 з сусідньої вулиці Свободи. Дуже сильно старалися жидівські пси, довелося мені в будинку задіювати фільтрувальне обладнання від заріну (вже давно ним не користувався). Вентилятор 0,5 кВт закачує повітря з найнижчої точки у житловому приміщенні (отруйні гази є важчими за повітря) в ємність з водою (у ванну), вихід шланга, з плетеним пластиковим мішком на виході прикріплений вантажем у 25 кг (аби не спливав) і повітря проходячи через воду очищається (зарін є водорозчинним). При асованій газовій атаці таку воду потрібно змінити через годину, бо вона тоді вже сама, натягнувши отрути, стає джерелом небезпечного випаровування.
З 21:30 знову розпочалася газова атака…

28.12.2014, з 2:00 – 8:00 були постріли, очевидно з балонового
пневмата, заріном, по вікні кухні зі
сторони буд №37 і по південно-східному вікні вітальні зі сторони
буд. шабасгоя №29 по Чорновола або/і з
буд.№1 з сусідньої вулиці Свободи. Але вже більш акуратніше, мабуть меншим чи більш розсіяним тиском.
31 грудня 2014, станом на 20 грудня 2014 року водопровідна вода стабільно тече з борною кислотою. Думаю що коли біля моєї врізки у водопровід робили два виводи до недобудови на ділянку №35, то могли другий вивід і вивести і до будинку №37, де вже є умовидля проживаня і там бадяжити для мене воду кислотою.
30, 31 грудня 2014 року і 1 січня 2015 року отруйний газ закачували з буд. №29 або/і №37, закачували “малими” дозами. Були постріли отруйним газом з пневмата.
5 січня 2015 року, з 2:30 почалася масована закачка отруйного газу, о 2:40 вимкнули електрику на вуличному трансформаторі, навколо в інших місцях електрика була і у цей час закачка продовжувалася. Електрогенератор є принаймні в буд №33 жида Кришталя, звідти і могли зокрема закачувати отруйний газ. Після 3:00 закачка раптово припинилася, а пізніше в 3:15 подача електроенергії була відновлена. Переконаний що закачування отруйного газу і вимкнення електрики були подіями взаємоповязаними; жидо-штундиські терористи знають що я використовую електрику для фільтрування повітря при масованих атаках отруйним газом
Між 8:00 і 9:00 виходив на власне подвіря і там зазнав ураження отрйнним газом, в місці де була можливість його туди закачати з сторони будинків №33 і/або 35. А також зазнав ураження ультразвуком, коли по дорозі проїзжала якась нова червона іномарка; не знаю чия вона але вже більше двох місяців вона тут крутиця і в час її проїзду були атаки ультразвуком, хоча не варто виключати і того що атакували ультразвуком і з будинків навпроти через вулицю, №33, 35, 37, а їх цей автомобіль це тільки для маскування.

7 січня 2015, закачували отруйний газ через вентиляційні канали й димохід колонки, використовуючи те що отруйний газ є важчим за повітря. Коли колонка працює надходження отруйного газу немає, бо тепла диму є достатньо аби його витискати, а коли там горить одна свічка, чи колонка є взагалі відключеною то отруйний газ надходить у кухню з димоходу. Переконаний що це чинилося з будинку №39. Довелося відключити газову колонку аби перекрити її димохід і вжити інших заходів.

8, 9 січня 2015, масовано закачують отруйний газ по південно-східних вікнах вітальні і спальні. Шото у мене складається враження що закачували з будинку №26? Дочка цього господаря з жидівської родини рік тому разів десятки разів “засвітилася” при використанні ураження ультразвуком з її автомобіля. Антихристи хренові; люди святкують, а вони біснуються…
9 січня 2015. Думаю що остання активізація діяльності жидо-штундиських терористів стосовно мене повязана і з моїми критичними коментарями тероризму, зокрема критикою висловлювань відомого жидо-штундиського терориста-отруйника Кракеса (Шевчука), на сайтах “Укроп” і “За Збручем”.

13.01.2014, жидо-штундиські терористи почали використовувати якусь нову отруту, діє не тільки через органи дихання, а і через шкіру. Важко виявляється вчасно. Сьогодні попрацював годину на власному подвірї, пішла задувка по мені зі сторони будинку №33 жида Кришталя, з незвично сильною точковою концентрацією тиску, думав що він просто таким чином тільки давить на мене (бо ознак зарину чи фосгену не було), а коли повернувся відчув величезну втому, а потім виявив і те що весь мій верхній одяг (куртка і штани), у якому я був на подвірі є вже небезпечним для використання , через наявність на ньому отрути здатної проникати через шкіру.

14 січня 2015 масована і цілодобова газова атака отруйним газом, очевидно і пневматами.

15.01.2015, 9:00- 9:30, біля 10 пострілів заріном з пневмата по стіні біля вікна спальні і гаражних воріт, на цей раз очевидно з буд.№35 штунди.

16-17.01.2015 газові атаки коли я перебував на власному подвірї.

18.01.2015 Традиційну християнську вечерю перед Богоявленням Господнім, провадив під гул двигуна очищувальної системи повітря… Задували отруйний газ через вікно-вікна вітальні і через двері на балкон.

22.01.2015, закачували отруйний газ через вікно кухні і через гаражні ворота, в обідній час була масована газова атака протягом двох годин.

23.01.2015 біля 4:00, постріл з пневмата отруйним газом по стіні біля вікна кухні. Очевидно традиційно щонічний.

24.01.2015 закачували отруйний газ через гаражні ворота і через вхідні двері ймовірно і з пневмата. Вже декілька днів, принаймні з 22 січня тут крутиться біла чи бежева іномарка (черевик) без номерних знаків.
Станом на 10 січня 2015 водопровідна вода текла з борною кислотою.

25.01.2015, успішно закінчив 6-ти місячне виведення бактерій здатних поїдати борну кислоту, на основі пивних дріжджів. Чим вдалося вагомо вирішити проблему з питною водою. І виявив те що пшенична мука очищає частково воду отруєну кислотою

29.01.2015, виглядає так що та отрута, котру нанесли терористи на стіни і меблі в моєму будинку, має якусь радіаційну основу, а не звичайна суміш ртуті, мишяку і кадмію, бо уражає вже з відстані 1,5 метра, особливо очі, що можуть чинити тільки гамма-промені. Кадмій не є настільки радіаційним, мабуть це щось типу полонію.

Станом на 20 січня 2015 водопровідна вода текла з борною кислотою.

2.02.2015, водопровідна вода тече протягом доби з дуже великим вмістом кислоти, мабуть також борної, отримав легкі хімічні опіки рук коли на декілька секунд підставивши руки під струмінь холодної води.

3, 4, 5.лютого 2015 водопровідна вода текла з великим вмістом кислоти, можливо тільки дещо меншої концентрації як це було 2 лютого.

7 лютого 2015 закачували отруйний газ через спальню на 2 поверсі в південно-східній частині будинку. Малою концентацією.

Станом на 30 січня 2015 водопровідна вода текла з борною кислотою.

14 лютого 2015, масована газова атака, розпочалася з 18:00. Пізніше були і постріли газом з пневмата. Надходження заріну в мій будинок нібито закінчилося о 00:30 15 лютого 2015. Мабуть тому що їх про це попросив жидівський нацист Государський.

16 і 17 лютого 2015 закачували отруйний газ південно-східної сторони, через вітальню і спальню.

Станом на 10 лютого 2015 водопровідна вода текла з борною кислотою.

27 лютого 2015 о 15:00 розпочалася масована газова атака. Закінчилася перед 19:00. Задували очевидно через вікно кухні.

Станом на 20 лютого 2015 водопровідна вода текла з борною кислотою.

7, 8, 9, 10 березня 2015 року водопровідна вода текла з дуже високим вмістом кислоти. Хімічні опіки рук.

18 березня 2015, 14:00-17:39, коли працював на своєму городі, була газова атака зі сторони буд. № 39.

21 і 22 березня 2015 року газові атаки виконувалися пострілами з пневмату, по вікнах кухні і вітальні.

23 березня 2015, 18:30 зазнав ураження ультразвуком з проїзджаючого малого вантажного автомобіля. Котрий потім повернувся, заїхав на подвіря сусіда-штунди з буд №34, де з нього розвантажували будматеріали.

24 березня 2015, зазнав ураження ультразвуком, коли стояв у черзі в ощадкасі, сплачуючи комуналку, віля 11:00, один чоловік, років 50-60, в шкіряні курточці, зайшов в приміщення і щось запитав касирку, а коли повертався, прожодячи біля мене, тоді і відбулося ураження мене ультразвуком. Пізніше коли япрацбвав на власному городі то зазнав також ураження ультразвуком коли по вулиці проїзджав легковй автомобіль, біля 16:00.
Зранку отруйний газ закачували через гаражні двері..

30 березня 2015 року, 23:15, потужне ураження ультразвуком, очевидно з проїзжаючого автомобіля.

31 березня 2015, біля 15:00 зазнав ураження ультразвуком коли перебував на власному подвірю, очевидно з проїзджаючої червоної малолітражки, іномарки.

2 квітня 2015, масована газова атака, задували газ через вікно кухні, з 2:00 до 7:00
19:28, ураження ультразвуком, очевидно з проїзжаючого автомобіля (був чути шум авто, 1 передача і повний газ), коли я сидів біля вікна на кухні.

4 квітня 2015 батьки і брат на Тернопільщині раптово тяжко захворіли ще 5 квітня, кажуть що грипом. Але може це бути і наслідком ураженням отруйним газом.

16 квітня 2015, між 7:30 і 8:30, перебуваючи на власному подвірю зазнав газової атаки (з якогось сусіднього будинку), а пізніше і ураження ультразвуком (з великого, мабуть бежевого, позашляховика, котрий проїзджав по дорозі). О 19:00 21:00 була закачка отруйного газу в будинок, через південно-східне вікно вітальні

З 12 квітня 2015 року в моєму бідинку був дуже високий рівень електро-магнтного поля і також значно піднявся рівень радіаційного випромінювання з стін і меблів котрі раніше, при проникнені у мій будинок терористів, були оброблені якоюсь радіоактивною речовиною. 23 квітня рівень ектромагнітного поля знизився і односасно знизилася потужність радіаційного випромінюваня. Мабуть електромагнітне випромінювання є каталізатором для радіоактивних речовин або проникнення в будинок відбулося ще і тоді коли я ходив опачувати комуналку, або це є збігом обставин.
Коли ультразвук зміює активність радіоактивних речовин то засобом ультразвуку можна буде вирішити проблему регулювання потужності АЕС і реакторів АПЧ.

В березні 2015 року виявив що один з цегляних стовпців моєї огорожі (зі сторони дороги і з внутрішньої сторони сстовпця) і металічний стовбець навісу під виноград є обробленими радіоактивною речовиною. Біля них, вже з відстані 2 метрів, відчуваються опіки тіла радіацєю, і це при зимовому одязі.

26.04.2015 Виявив полоній в горілці, ще місяць тому його там не було. Значить таки було проникнення у мій будинок терористів, коли я ходив оплачувати комуналку, або тоді коли майже два дені працював на своїй присадибній ділянці, з тильної сторони будинку.

Армяни, на сайті Експерт Онлайн пригрозили мені вбивством чи тільки розправою, за те що я згадав їх Грігяно-Капітельиан, ще і так зухвало що складається враження що армянських терористів в Україні кришує МВС, котрим керує їх Авакян.

27.04.2015 між 2:00 і 4:00 газова атака і разом з потужним ураженням ультразвуку. Потік опроміннення виходив зі сторони буд. №34 і був спрямований на те місце де я ліг спати. Переконаний що ця активність терористів повязана з погрозами вбивством зі сторони армян.

9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 лютого 2014.
2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22. 23, 26, 27, 28, 29 березня 2014 року .
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29. 30 квітня 2014 року.
7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31 травня 2014 року.
1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 30 червня 2014 року.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22 , 27, 28, 29, 30, 31 липня 2014 року.
1, 2, 3, 4, 7 (заріном), 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 28 29, 31 серпня 2014 року.
1, 7, 9 (з фоном задимлення), 12, 13, 16. 21, 24, 26, 27, 29, 30 вересня 2014 року.
2, 9, 10, 14, 17, 18, 20, 25, 26, 27, 28, 29 жовтня 2014 року.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 листопада 2014 року,
1, 2, 3, 4, 5 (в т.ч. і на подвірю”, закачували найймовірніше з будинку №33 жида Кришталя), 6 (зарином) 8 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31 грудня 2014
1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27 січня 2015 року
2, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27 лютого 2015 року
1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 28 березня 2015 року
2, 3, 5, 7, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 квітня 2015 року продовжувалася закачка в мій будинок отруйного газу (часто практично цілодобово, особливо інтенсивно вночі, з 19:00 до 4:00) або/і газова атака на подвір’ю чи/й на вулиці. Очевидно на основі синильної кислоти (типу зарину), тільки у дещо менших дозах, як між 1 й 8 лютого, 1 і 30 березня, 12 квітня, 28 травня, 29 серпня цього року. Виглядає так що закачували з будинку №26, № 29, № 33, №39 і зі сторони ділянки будинку №34 і з будинку (мабуть №1) з сусідньої вул.Свободи

З 17 травня по 7 серпня почали закачувати якийсь інший газ, великі болі в легенях, втома і дещо відчутний запах цього газу, ймовірно це фосген.

У водопровідній воді замість борної кислоти (з листопада 1912 року) появилася синильна кислота, очевидно з середини січня 2014 року.

З 4 березня 2014 залишився без питної води, це триває вже з листопада 2012, коли почали додавати до водопровідної води кислоту, я жив завдяки дощової води, але з кінця осені 2013 почали обробляти отрутою і мій дах, тому я втратив можливість мати придатну до вживання і дощову воду, запаси котрої у мене і закінчилися 4 березня. Пізніше вдалося частково вирішити цю проблему.

Ультразвуком, гроблять майже щоденно, виглядає так що це чинять переважно з автомобілів проїзжаючих поруч і з сусідніх будинків штундів й жидів, особливо тоді коли я підходжу до вікна у своєму помешканні, особливо у цьому є активними водії іномарок з номерними знаками ВС 34 41 АЕ і ВС 57 36 ОН (з 12. 1. по 21.1. 2014 р. не було зафіксовано дію ультразвуку і не було ніякого руху автомобілів терористів по вулиці), синя Чері ВС 11 87 ВХ, бежевий Опель-комбі ВС 03 63 АЕ, червоний Фолсваген ВС 95 61 ЕА, біла велика іномарка (мабуть Лексус) ВС 9009 СВ (з цифрами міг помилитися), “Таврія” ВС 32 80 АН, іномарка ВС 75-84 ЕЕ, “Девятка” ВС 13-93 СВ, білий “Мерс” ВС 48-88 АК,

З кінця листопада 2014 року по ніч на 5 грудня 2014 в моєму будинку був дуже високий рівень електро-магнітного поля, так що навіть понижувальний трансформатор входив у резонанс; пересунув його пару міліметрів і резонанс закінчився. Особливо високий рівень є у том місці де працюю з ПК, на рівні 1,2-1,5 метра від підлоги. Цей час перебував у напівживому стані; попрацював на ПК пів години і вирубувало на раптовий сон, так мабуть більшість доби перебував у періодичному сні на 1-3 год.
Двічі вдосконалював екранування кімнати (оценкованою бляхою); перше допомогло на два дні (міг нормально працювати на ПК, потім жидо-штунди запустили випромінювач під іншим кутом. Що буде після другого ще не виявилося, наразі захищає.

Хай будуть прокляті жидо-масони, кланові армяни, кальвіністи і пільсудчики, найперше ті які працюють в судах, прокуратурі, мінюсті, в МВС, в СЕС, в Держстандартметрологої, в судмедеккспертизі (за кришування їх братків-терористів); їх покровителі, друзі, слуги і холуї!!!
Хай будуть благословенні ліквідовуючі жидо-масоно-армяно-штундо-пільсудських терористів.

Здохніть жиди!!!

Червень 2015
Ураження ультразвуком: 29 – (///), 30 – (/).

Липень 2015

Газові атаки: 1 – ///, 3 – ///, 4 – ///, 5 – ///, 6 – //////////, 9 – /////, 10 – ////, 11 – ////, 12 – ///, 13 – //////, 14 – ///, 15, – ////, 16 – /, 17 – //, 18 – ///, 21 – ///, 21 – /, 22 – ///, 23 – ///, 25 – //, 26 – //, 27 – ///, 28 – /, 29 – //, 30 – ///, 31 – ///, Всього 78 разів.
Ураження ультразвуком: 1 – /////, 3 – ///, 4 – //, 6 – ///, 8 – ///, 9 – //, 10 – //////////////, 11 – /////, 12 – ///, 13 – /, 14 – /, 15 – /////, 16 – ///////////////, 17 – /, 19 – //, 21 – /////, 23 – /, 25 – ////, 26 – //, 27 – //, 28 – /, 29 – ///, 30 – //, 31 – //. Всього 86 разів.

2 липня виявив що вишня на дереві є отруєною.

4 липня виявив що часник і біб на городі є отруєним, а на металічній бочці на подвір`ю і на камені біля гаражних воріт нанесено щось радіоактивне.

5 липня виявив що червня смородина на кущі є отруєною.

6 липня, газові атаки аналогом чадного газу тоді коли я викопував глину на подвір`ю і возив її тачкою в гараж. Повертався з гаража і кожен раз відчував дію отруйного газу, але був відносно сильний вітер і отруйний газ швидко вивітрювався, з 19 до 20 год. Спочатку я думав що задували з буд №34, але потім виявилося за густою травою пустої ділянки № 30 стоїть якась велика іномарка світло рудого кольору, в котрої відкритий задній багажнік. І з їх сторони дує отруйний газ. Потім, коли я їх виявив, вони поїхали і газові атаки закінчилися. Біля тієї іномарки стояв старший господар будинків під № 35 і виїхав пасажиром на тій іномарці.

7 липня водопровідна вода текла з високим рівнем отруєності.

8 липня виявив високий рівень радіації на одному з каменів біля криниці, котрий перед тим виніс з гаражу.
8 липня виявив високий рівень радіації на одному з каменів біля криниці, котрий я перед тим виніс з гаражу.

9 липня ультразвуком найбільше “промишляв”сусід з буд. № 39 і В.К.
Виніс з гаражу на подвір`я дві соснові дошки, котрі найбільше почали випромінювати радіацію, після проникнення у мій будинок невідомих 23 червня.

10 липня виявив що морква на грядці є отруєною; скосив бадилля морква, вигорнув й виніс верх грунту на грядці між рядками й обробив вапняною водою.
Виявив що вхідні зовнішні сходи є оброблені чимось радіоактивним.
В 19:20 телефонував на 101, сказали що “дадуть відповідь протягом 24 годин”.

З 11 по 13 липня включно вода текла сильно отруєною, можливо і чимось радіоактивним.

12 липня виявив радіацію на деяких кухонних предметах; керамічна цукерниця, банка металічна з чаю, скляні бутлі 0, 5 літрів.

14 липня виявив що частина картоплі на городі позаду будинку є отруєними, частина кущів зів`яла, а поряд інші ростуть нормально. Також є ознаки наявності отрути на бобі і на коріанді.

15 липня взнав що жидо-штунди сказали моїй мамі що “далі мені будуть привиджуватися трупи і я буду відмовлятися від їжі через трупний запах”.

21 липня потужне ультразвукове ураження з червоного бусика, в 13:20, тоді коли я був н дашку над балконом і ганком. Він проїхав вверх по вулиці, в кінці вулиці повернув вправо, розвернувся там і повернувшись зупинився на розі вулиці з увімкнутим двигуном, й так стояв аж до 16:00, уражаючи мене з відстані 50 метрів.
Написав на фасаді свого будинку: “ЗДОХНІТЬ ЖИДО-ШТУНДИ”.

22 липня почала потужно випромінювати радіацію стіна біля вріт гаража і дерев`яні частини верстата-хлопушки. Отрута з високою проникливою здатністю (ВПЗ) на ручці слюсарських лещат. Очевидно наслідки проникнення в будинок 23 червня.

23 липня виявив що одна з шаф де зберігалися зокрема і речі моїх дітей випромінює радіацію. Найбільше неробочий вентилятор; від нього мабуть радіація розійшлася по усій шафі або усе було оброблене, Довелося шафу порізати на дрова, а речі утилізувати. На іншій шафі сильно випромінювали радіацію двері; зняв їх і порізав на дрова.
Змінилася дещо тактика жидо-штундів; імітують проїздами ураження ультразвуком, але ураження ультразвуком було лише одне за останні два дні. Газові атаки дошкульні але короткочасні.
Виявив що у мене на даху живе сова.

24 липня вночі розпочалося активація радіації на окремих деталях бамбетля на котрому я сплю. Довелося їх серед ночі знімати й виносити або обліплювати глиною. Добре що вчасно прокинувся…
Появився високий рівень електро-магнітного випромінювання в хаті, ймовірно зі сторін буд. №26, № 29, особливо вночі.

29 липня потужна газова атака з 10:00 по14:30.

30 липня встановив вхідний трансформатор на хатню електромережу; видає від 12, 110, 190, 220 вольт; для економії електроенергії.

Серпень 2015

Газові атаки: 1 – ///, 5 – ////, 6 – //, 8 – /, 9 – ////, 10 – ////, 12 – ///, 14 – /, 15 – /, 16 – /, 17 – ///, 18 – ///, 19 – //, 20 – ///, 21 – ///, 22 – ////, 23 – //, 24 – /, 25 – //, 26 – ///, 27 – ////, 28 – ////, 29 – //, 30 – ////. Всього 72 рази.

Ураження ультразвуком: 1 – //, 2 – ///, 3 – / 4 – ///, 5 – /////, 6 – /////, 7 – //, 8 – ////////////, 9 – //, 10 – ////////, 11 – ///, 12 – ///, 13 – //, 15 – //, 16 – //////, 18 – /, 19 – //// , 20 – //////, 21 – //////////, 22 – //////, 23 – ////, 24 – //, 25 – ////////, 26 – ///, 27 – ////, 28 – ////, 29 – //, 30 – ///. 31 – ///////.
Всього 138 разів.

1 серпня виявив що частина конструкцій серванту є обробленою чимось радіоактивним; довелося їх демонтувати і винести з кімнати.
Виявив що гаєчні ключі і дві стамески є оброблені отрутою з ВПЗ.
Виявив що частина деталей світильника у вітальні є оброблена чимось радіоактивним.

2 серпня отруївся аличею з власного дерева.

5 серпня в хаті високий рівень електро-магнітного поля.
Вода традиційно тече отруєною.
Яблука на моїй ділянці є отруєні, очевидно полонієм чи його аналогом.
Частина стіни біля городу спереду будинку є оброблена чимось радіоактивним.

8 серпня високий рівень електро-магнітного поля в хаті.

9 серпня високий рівень електро-магнітного поля в хаті.

11 серпня виявив що те місце на частині даху де я перебираюся на город позаду будинку (аби уникнути чергового проникнення в будинок вбивць отрутами) є оброблена отрутою з ВПЗ (здатною проникати через шкіру людини) .

12 серпня малолітні діти жидо-штундів вчиняли якесь ритуальне дійство біля воріт моєї ділянки; щось кричали незрозуміле і кидали на ворота куски цегли (старої клінкерної) і каменю. Біля десятка дітей.

17 серпня знову обробили отрутою з ВПЗ частину даху по якій я перебираюся на город позаду будинку.
Оброблений отрутою з ВПЗ грунт на стежці городу попереду будинку. Зрізав і виніс цю верхню частину грунту.

19 серпня, біля 22:00, почув повітряний хлопок по гаражних дверях і я відразу побіг на другий поверх до вікна і побачив що хтось стоїть на дорозі і розмовляє по мобільному (світився екран мобільного), потім з хати № 37 вибігла малолітня дочка господаря і відкрила вхідну хвіртку в огорожі, котра очевидно захлопується сама (його сини часто перелазять через власну огорожу), і в будинок вбіг пригнувшись господаря, несучи в руках щось подібне на пневмат. Потім я пішов в гараж що позлітав ущільнювач з ганчіря на гаражних дверях, хоча ніякого вітру не було.
Перекрили водопровідну воду, тоді коли я її спускав, бо вона була з високим вмістом борної кислоти.

20 серпня, 13:00 — 14:00, телефонував на радіо “Ера”. Там говорили про фанатизм Путіна. Сказав що серед панівної меншини в РФ практично немає етнічних росіян, і що в Україні є також діаспорний нацизм й фашизм; тому і виник в Україні український національно визвольний рух, чого і потрібно Росії. Потім туди зателефонував іудей Фйодор с Харькова і повідомив що “в РФ панівна меншина є на 30% з росіян і на 70% з євреїв”, й що це йому дуже подобається.

20 серпня Отруїли дині, ймовірно полонієм чи його аналогом, тобто чимось радіоактивним.
Вночі традиційно високий рівень електро-магнітного поля.

21 серпня, з буд №39 випромінює ультразвуком по вікнах мого будинку, кухні і спальні над кухнею, на рівень очей, стоячої біля вікна людини.
З 15:00 по 19:00 перекрили воду.

22 серпня виявив що отруїли сливи, горіхи, і виноград на моїх деревах. Появилася отрута з ВПЗ чи радіоактивна на стежці біля гаражних воріт.

23 серпня потужне ультразвукове випромінювання по вікні спальні навпроти буд. №26.

24 серпня ультразвукове випромінювання по вікнах зі сторони буд. №26, №35, №39.
серпня.
Лавров заявив що “влада в Україні намагається змінити генетичний код українського народу”. І сказав що у них “немає претензій до українського народу”. Малює з себе “хорошого” поліцая?
Яценюк заявив що в Україні “тепер усе вирішуємо ми”. Чи надовго?
24 серпня телефонував на радіо “Ера”, привітав українців з днем Незалежності, побажав перемоги українців над ворогами, внутрішніми і зовнішніми, сказав “хай згинуть вбивці українців”. Сказав що Незалежність це наявність держави українського народу.

25 серпня, біля 14:00, тоді коли я працював на городі біля дороги, по дорозі проїхав білий Мерседес з буд №34, і я відчув їдкий запах якоїсь хімії, ймовірно того чим протруюють зерно в сховищах, котре діє так як і фозген. Природний вітер тоді був помірним і в сторону дороги, але після проїзду Мерседеса появився потік повітря зі сторони буд №35, явно штучного походження.

26 серпня телефонував на “Еру”, сказав що сьогодні патріотизм українського народу походить від Святого Духа, від духу і крові українського народу. І що наявний кадровий склад МОНУ й загал чиновництва є сьогодні глибоко космополітичним й зі стерилізованим розумом вросповіданями породженими Шимоном Волхвом. Тому українці їм природно недовіряють й їх ненавидять. І що патріотизм й космополітизм поєднували такі особи як Гітлер й Пол-Пот, й це трагічно закінчилося для німців і для камбоджійців.

27 серпня потужні і тривалі газові атаки; з 11:00 по 16:00. Потім з 18;00 по 22:00, , а далі з 22:30 по 24:00. Потім увімкнув систему очищення повітря. Ймовірно закачували щось важче за повітря через горище. Задув ОГ був очевидно з №29, №35, №39.
Виявив отруту в кизилі.

28 серпня потужні і тривалі газові атаки; з 10:00 по 15:00, з 15:00 по 18:00, з 22;00 по 23:40.
Зателефонував на радіо “Ера”, сказав що вибори до місцевих Рад потрібно відмінити, бо є наявним в Україні найвищий у світі рівень смертності, від 25 до 56 пунктів. Війна йде не тільки на Донбасі, а і в усій Україні, тільки різними засобами.

29 серпня потужні газові атаки; починаючи з 00:40.
Отрута з ВПЗ на малому молотку і на частині підлоги на кухні.
Отрута на винограді.
30 серпня задували ОГ через вікна західної і східної спальні, тобто зі сторін будинків №33, №39, №26.

240 спроб вбивства за серпень 2015 року.

Вересень 2015

Газові атаки: 1 – /////, – / 3 – / 4 – //, 5 – //, 6 – //, 7 – /// 8 – //, 9 – ////, 10 – //, 11 – ///, 12 – //, 14 – /, 15 – //, 16 – /////, 17 – ////, 18 – /////, 19 – //, 20 – ///, 21 – /, 22 – ///, 23 – ///, 24 – ////, 25 – ///, 26 – ///, 27 – ///, 28 – //, 29 – ////, 30 – ////. Всього 84 рази.

Ураження ультразвуком: 2 – ///, 3 – / 4 – /, 5 – /, 6 – //, 7 – /, 9 – /, 10 – //, 11 – ///////, 12 – //, 13 – //, 15 – /, 16 – //, 19 – /, 20 – /, 22 – //, 23 – //, 24 – //, 25 – /, 26 – /, 27 – //, 28 – ///// .
Всього 50 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 вересня. Всього 19 днів/разів.

Водопровідна вода весь місяць була отруєною, переважно борною кислотою. Всього 30 днів/разів

6 вересня відбувалося ураження ультразвуком через вікна кухні і вітальні, по моїх очах.
Кажуть що лічильники газові мембранні крутять швидше кубатуру спожитого газу, як лічильники газові роторні.

Телефонував на радіо “Ера”, сказав що потрібно звільнити медицину від членів гностичних сект, бо вони практикують пізнання свого божка диявола через занурення в гріх, в т.ч. І у вбивства інших…При повторі цю фразу вирізали, можливо ще і в прямому ефірі.

12 вересня виявив що задували ОГ, тоді коли я був на подвір`ю, зі сторони буд № 37.

Телефонував на радіо “Культура”, хотів запитати гостей студії, пропагуючих космополітизму, як вони ставляться до припису Божого Закону, котрий забороняє присутність у владі іновірців й інородців. В прямий ефір мене не вивели але ведучий Дмитро Горкін відповів мені що він ставиться негативно до цього припису Божого Закону і попросив мене молитися за нього. Відповів що мабуть буду його проклинати. Також ведучий відмовився сказати ким він є за віросповіданням, тоді як я себе ще з початку розмови назвав греко-католиком.

16 вересня, біля 1:00 год, зазнав ураження УЗ, у себе на кухні, підійшовши до вікна. Тоді було чути звук стоячого автомобіля з увімкнутим двигуном на максимальних оборотах.

18 вересня, біля 2:00 год, розпочалася потужна задувка ОГ, аналога фосгену, ймовірно тієї хімії що використовують для протруювання насінєвого зерна. Задування ОГ тривало до 3:00. Задували через південне вікно вітальні.

Телефонував на радіо “Культура”, з метою спростування гуского твердження що “Майдан спричинив війну”.

Телефонував на радіо “Ера” і запитав там присутнього гостя, Сашу Боровика, ким є його Саакашвілі, грузином чи представником племені айків (вірмен). Той відповів що це немає для нього ніякого значення. В наступній передачі якісь співаки з Грузії повідомили що Саакашвілі є аджарцем, як і вони.

20 вересня виявив що розпочалося випромінювання радіації з частини коробки вхідних дверей, зі стіни біля входу на кухню, з балясин сходової клітки.

Телефонував на радіо “Культура”, говорив проти сакралізації перемін в людині чи в суспільстві, проти того аби людину робили мірилом усіх речей. Критикував книгу Солженіцина “Как обустроїть Росію”. Говорив що не завжди причиною страждань є гріх людини, згадавши страсті Христа.

23 вересня отримав ураження УЗ, тоді коли підійшов до вікна кухні.
Задували ОГ через вікно горища, тоді коли я перелазив через дах на город позаду хати.

Яценюк поїхав в Полтаву, а Маккейн приїхав в Київ…

У Львові вбили якогось власника підпільного боксерського клубу. Дружина вбитого звинувачує Вову Морду.

Повідомили в ЗМІ, що аферу з валютними кредитами започаткували Тігібко і Яценюк, в 2002-2003 рр, тоді коли вони працювали в НБУ.

25 вересня телефонував на радіо “Ера”, говорив про необхідність довіри в суспільстві для розвитку економіки і аби вона відродилася необхідно ліквідувати злочинців, членів кланів й олігархів.

Телефонував на “Еру”, там гостем був ексдепутат Макеєнко, який делікатно малював з військових ЗСУ психопатів, й запитав як він ставиться до реформи психіатрії проведеної генералом Піночетом, який замінив психіатрів-злочинців на невинних в`язнів психіатричних закладів, а психіатрів-злочинців помістив на довічне в тих психіатричних закладах як безнадійно хворих.

28 вересня телефонував на радіо “Культура”, сказав що ідея створення “нової людини” історично сатанинською; Содом, Акад, Рим імператора Нерона, Франція Наполеона Бонопарта, Совдепія Л.Кагановича, Рейх А.Гітлера це усе спроби реалізації створення “нової людини”.

28 вересня на небі “кровавий місяць”, перед світанком.

Світильник у вітальні почав сильно випромінювати радіацію; зняв його і виніс.

29 вересня на радіо “Культура” заступився за Ф.Дзержинського, бо його влада в ЧК, при його житті ще не розповсюджувалася на Україну, лише на РФ. В ті часи в Україні діяло приватнеЧК
Лазара Кагановича. І Дзержинський був вбитий кланом Кагановича.

185 спроб вбивства за вересень 2015 року.

Жовтень 2015

Газові атаки: 1 – //, 2 – ///// 3 – ////, 4 – ////, 5 – /////, 6 – ///, 7 – //////, 8 – ///, 9 – //, 10 – ///, 11 – /, 12 – /, 13 – /////, 15 – ////, 16 – ///, 17 – ////, 18 – /, 19 – /, 20 – /, 21 – /, 22 – ///, 23 – /, 24 – /, 25 – ////, 26 – ////, 27 – ////, 28 – //, 29 – /, 30 – //. Всього 80 разів.

Ураження ультразвуком: 1 – //, 2 – ///, 3 – / 4 – ///, 5 – /////, 6 – /////, 7 – //, 8 – ////////////, 9 – //, 10 – ////////, 11 – ///, 12 – ///, 13 – //, 15 – //, 16 – //////, 18 – /, 19 – //// , 20 – //////, 21 – //////////, 22 – //////, 23 – ////, 24 – //, 25 – ////////, 26 – ///, 27 – ////, 28 – ////, 29 – //, 30 – ///. 31 – ///////.
Всього 121 раз.

Високий рівень електро-магнітного поля 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 30 жовтня. Всього 18 днів/разів.

Водопровідна вода весь місяць була отруєною, переважно борною кислотою. Всього 31 день/раз.

1 жовтня телефонував на радіо “Ера”, там був ведучим Науменко, казав що розвиток економіки є можливим тільки в умовах наявності довіри в суспільстві. Й запитав чи можливий розвиток економіки в країні де є кланова діаспора з сатанинським віруванням у котрої на озброєні є зарін, фосген, радіоактивні речовини, ультразвукові випромінювачі,.. Далі мене відключили з ефіру, а Науменко відповів “Ми можемо усе”.

2 жовтня задували ОГ зі сторони буд № 26.

6 жовтня зранку текла дуже сильно отруєнна вода, мабуть вбивці завантажували змішувач.

7 жовтня виглядало так що ОГ задували зверху через вентиляційні канали. ОГ є важчим від повітря, принаймні певний час.

Світлана Алєксієвич, україно-білоруска, отримала Нобелівську премію з літератури.

9 жовтня телефонував на радіо “Ера”, сказав що економічний розвиток в Україні почнеться після ліквідації причин наявного тут найвищого у світі рівня смертності й після ліквідації кланово-олігархічної системи управління державою.
Війна закінчиться після відновлення суверенітету української держави на усій її території.
А дружба України і Росії почнеться тоді коли в школах РФ почнуть вивчати українську мову і тоді коли Україна з РФ почнуть будувати спільний Середземноморський флот.

Виявив радіацію на дверях холодильника і на дверях тридверної шафи.

10 жовтня телефонував на радіо “Ера”, запитав чи не час повернути у виборчий бюлетень вказування національності кандидата на виборні посади, так як це було в радянські часи й в перші роки незалежності? Хотілося би знати хто є ким, аби не обрати членів кланових діаспор. Адже клан це найвища форма організованої злочинності…

14 жовтня телефонував на радіо “Ера”, сказав що ще весною минулого року на сайті Новогосії було написано що вони переможуть тоді коли “закінчаться українці”, і що це відбудеться після того коли “впаде великий літак”. Після цієї публікації США припинили польоти своїх цивільних літаків над Україною. І ще сказав що на мою думку цей малазійський літак збили масони з РФ, котрим можливо допомагали й масони з України.

15 жовтня водопровідна вода тече сильно отруєною.

16 жовтня телефонував на радіо “Ера”, сказав що аби перемогти Новогосію потрібно найперше аби ця проблема “остаканилася”, аби люди остаточно визначилися і менше робили помилки. Те що є “перемиря” є добре, погано що українським військовим забороняють використовувати зброю у відповідь на провокації ворога.

18 жовтня затонув біля Затоки катер “Іволга”; 14 загиблих, 22 врятованих, 1 зниклий.
Пожежа і вибух на буксированому теплоході на Дніпрі біля Трипілля на Київщині.

20 жовтня виявив радіацію на вікні вітальні.
Також виявив радіацію на стіні над кухонною мойкою.
Водопровідна вода також є сильно отруєна кислотою, небезпечно і руки мити.

19 жовтня телефонував на радіо “Ера”, сказав що немає на кого міняти суддів, бо по закону суддею може стати тільки особа яка пропрацювала в суді 3-5 років; тобто тільки помічники і секретарі суддів, які вже також зазвичай дуже швидко стали шахраями. Також потрібно не допустити колективних покарань суддів. Потрібно найперше гнати Яценюка.

24 жовтня виявив радіацію зі стелі вітальні.

25 жовтня телефонував на радіо “Ера”, сказав чому я не ходив не вибори, через погане виборче законодавство, через кашерний спосіб висунення кандидатів, через агітацію грошей, через масові вкидання бюлетнів після закінчення самого голосування, через підрахуйство.

26 жовтня радіація на стелі вітальні зберігає свою активність.

27 жовтня телефонував на радіо “Ера”, сказав що згідний з тим що невинних людей звільняти не можна, що списки сексотів потрібно розсекретити, що угода про асоціацію з ЄС є недолугою і написаною Азіровим. І сказав що гість студії, митник і неоцерковлений, не читав Леніна, раз так згадав його “кухарку”.

Телефонував на радіо “Ера”, там гостем студії був Юрій Романенко, сказав що його виступ є продовженням монологу Гройсмана (який до того транслювався в ефірі), на мою думку. І запитав, чи він з марсіан чи з масонів? Він відповів що є людиною Ротшильда.

29 жовтня телефонував на радіо “Ера”, виступив проти звільнень працівників за формальними ознаками. Сказав що новогоси воюють не з Яценюком чи з Порошенком, як такими, а з українським народом, з українською державою, з українською мовою…

29 жовтня радіація на стелі вітальні і кухні.

30 жовтня телефонував на радіо “Ера”, сказав що у мене немає сумнівів що з 2000, чи тільки з 2008 року, з тих пір як у нас появився найвищий у світі рівень смертності, є умисне вбивство українського народу. І тому я не бачу іншого порятунку як тільки вбивати тих хто це вчиняє; сатаністів, масонів, штундів. Бо вони вбивають українців ультразвуком,радіоактивними речовинами, отрутами, а міліція на це ніяк не реагує, тільки захищає вбивць.

Вибух на складі боєприпасів ЗСУ у Сватовому, диверсія.

31 жовтня заарештували Корбана і зробили обшук в нього і його подільників.

На “Ері” пропагували “фізиків” Йоффе і Ландау; можливість зателефонувати закрили.

Збили російський літак на кордоні Сірії і Туреччини.

310 спроб вбивства за жовтень 2015 року.

Листопад 2015

Газові атаки: 2 – ///, 3 – ////, 4 – //, 5 – /, 6 – /, 7 – //, 8 – /, 9 – /, 10 – /, 18 – /, 19 – //, 20 – /, 21 – //, 22 – ////, 23 – ///, 28 – //, 29 – //, 30 – /. Всього 34 рази. 18, 19, 20, 21, 22, 23 листопада застосовували аналог іпріту.

Ураження ультразвуком: 5 – /, 7 – ///, 9 – /, 15 – //, 16 – /, 17 – //, 19 – /, 21 – ///, 23 – //, 24 – ///.
Всього 19 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 листопада. Всього 30 днів/разів.

Водопровідна вода весь місяць була отруєною, переважно борною кислотою. Всього 30 днів/разів

2 листопада, радіація зі стелі вітальні.
Гройсман вигнав з Ради пркурора, який приніс повістку депутату Вадиму Новінському.

В ефірі польського радіо на “Ері” було повідомлено українцям що не можна будувати Україну на етносі Бандери.

3 листопада телефонував на радіо “Ера”, сказав що спорт гноблять тому що пануюча меншина прагне відновити в Україні рабовласницький лад, а спортсмени, навчені боротися не є схильними ставати рабами.
І ще сказав що спорт є частиною культури народів, так як і мистецтво, освіта, військова справа й інше подібне.

4 листопада у Львові футбольні вболівальники перекрили вулицю Стрийську, протестуючи проти того що у Львові є відсутнім вільний продаж квитків на футбольні матчі, через що і вболівальники позбавлені можливості їх відвідувати. На цьому стадіоні вчиняють зборища сектанти і вони туди не бажають впускати вболівальників. Тому і тренер команди “Шахтар” Луческу і говорив що “вболівальники якісь не такі”, бо там сиділи завжди біснуваті сектанти, повністю байдужі до спорту.

10 листопада телефонував на радіо “Ера”, сказав що в Середньовіччі не було ніяких олігархів, вони появилися після Реформації, спочатку в Женеві Жана Кальвіна.
Сказав що тепер відбувається не розпад української держави, а вбивство української держави і українського народу.
Й запитав звідки в одноплемінників Гройсмана і в одновірців Турчинова ГРУ-шний фентанол?

Отруївся якоюсь отрутою зївши картоплю. Болі в нирці і в печінці.

11 листопада ректор музичного інституту масок Злотник говорив на радіо “на Україні” і пропагував “мир”.

12 листопада, радіація на стіні фундаменту за хвірткою біля гаражних воріт.
Отрута, здатна проникати через шкіру, на городі і на стежці біля гаражних воріт.

Телефонував на радіо “Ера”, сказав що в Раді потрібно призначити начальником охорони учасника АТО, з великим життєвим досвідом і з загостреним відчуттям справедливості. І з правом фізичного впливу на депутатів.

14 листопада телефонував на радіо “Ера”, сказав що інститут напівпровідників Йоффе був закритий державою не тому що там були виявлені терористи, а тому що згідно результатів проведеної там комплексної перевірки там був виявлений низький професійний рівень працівників цього інституту і повну відсутність практичних і теоретичних результатів роботи цього інституту.

Теракти в Парижі.

18 листопада телефонував на радіо “Ера”, сказав що за 15 років до мародерства РФ українського Криму там проживало 2,8 мільйонів людей, а на час мародерства лише 2 мільйони. А на Донбасі було вбито вдвічі більше українців за цей час.
І запитав, чим нині пануючі в Україні одновірці Маркса відрізняються від марксиста Пол-Пота?

22 листопада телефонував на радіо “Ера”, сказав що світ чи матерія є злом тільки у віруваннях сатаністів і гностиків. Що Гумільов багато чого говорив і писав будучи під впливом Ахмєтової, але потім з нею розлучився і від того зрікся, а пізніше підтвердив свій вибір власною кров`ю. Гостем студії був поет Василь Якимов.

23 листопада ходив оплачувати комуналку, в Ощадкасі було багато жидо-штундів, рчевидно хотіли на мене щось навішати.

24 листопада ходив за продуктами в супермаркет на Привокзальній. Були ураження ультразвуком з автомобілів. Відбулося заблокування моєї мобілки.

25 листопада ходив розблоковувати мобілку на вул.Дорошенка. Продали мені там чехол для мобілки з отрутою проникаючою через шкіру.

Виявив що є наявною отрута на вилці ел.тена (обігрівача)

26 листопада виявив отруту на вилці настільної лампи і на вильці 12 вольтного світильника.

Виявив радіацію на стіні кухні, отруту на підлозі кухні і вітальні.

Виявив отруту на на простині і на наволочці ліжка, на зиових штанах роби, на поручнях сходів і на сходинках сходової клітки. На підлозі кухні, ванни, вітальні і двох спалень.

Виявив отруту в сільничці, болі в нирках, В пачці сіль є нормальною.

Виявив що дверні ручки у трьох спальнях є отруєні.

Отрута, здатна проникати через шкіру, в лівому тапочку.

Телефонував на радіо “Ера” і розповів як я вже три роки живу на дощовій воді, бо мені почали труїти воду в криниці, а потім і водопровідну організували мені з борною кислотою.

29 листопада телефонував на радіо “Ера”, сказав що відпрацьованих батарейок в домі зберігати не можна, бо у них є радіоактивний кадмій; термін придатності на котрих це гарантований термін дії металічного захисту від радіації кадмію.
Й запропонував запросити в студію тих хто збирає ці відпрацьовані батарейки аби запитати їх де вони дівають кадмій з них, бо терористи використовують радіоактивний кадмій як складову суміші отрут, котру часто виявляють в одязі і в їжі для українців.

Виявив радіацію на розетці від продовжувача в шафі, на стіні ванни і на дверках холодильника, на металічних поличках в ванні, на стіні туалету.

Виявив отруту на віконних ручках у вітальні, на керамічному горняті. Радіація у вітальні.

302 спроби вбивства за листопад 2015 року.

Грудень 2015

Газові атаки: 1 – ///, 2 – ///, 3 – /, 4 – //, 5 – ///, 6 – /, 9 – /, 10 – /, 11 – /////, 12 – //, 13 – // 14 – //, 15 – //, 16 – //, 17 – /, 18 – ///, 19 – ///, 21 – ////, 22 – //, 23 – /, 24 – /////, 25 – //////, 26 – ////, 27 – ///////, 28 – ////, 29 – //, 30 – ///, 31 – //. Всього 75 рази.

Ураження ультразвуком: 4 – /, 5 – /, 7 – /, 8 – /, 11 – //, 16 – /,, 19 – /////, 20 – /, 22 – /, 24 – ////, 25 – /, 26 – //, 27 – //, 28 – ////, 30 – ///.
Всього 29 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 вересня. Всього 19 днів/разів.

Водопровідна вода весь місяць була отруєною, переважно борною кислотою. Всього 31 день/разів
На початку грудня є наявною радіація і/ або отрута здатна проникати через шкіру на сходовій клітці, в кухні, у вітальні, у ванні, в туалеті, в підвалі.

3 грудня телефонував на радіо “Ера”, сказав що в Словачині штраф за неналежне оформлення на роботі складає еквівалент 6 мільйонів гривень за одного працівника, а у нас 800-1000 грн…

Телефонував на радіо “Ера” і сказав що уряд в проекті бюджету має намір подарувати олігархам 1/6 бюджету (більше 100 мільярди грн.) На таку суму вони вже будуть менше платити податків за використання робочої сили.. Це тоді коли більше 80% українців живе за межею бідності. Таке робити можуть тільки гностики (тобеж сатаністи). Тому потрібно гнати тих гностиків (сатаністів) з влади і потрібно знімати з реєстрації гностичні (сатанинські) секти.

8 грудня виявив що цукор є отруєним, викликає болі в серці, куплений 24.листопада 2015, в 13:54 в супермаркеті на Привокзальній, чек №32/1045/273, аса №8, касир Викопень С, упаковка 750 гр, виробник “Премія”, дата вироблення 10,08,2015.

9 грудня виявив радіацію на латі вздовж стайні, біля городу,до котрої я підв`язував помідори. Там я перекопував город.

Потужне випромінювання радіації на стіні в туалеті, на стіні в коридорі 1 поверху, на стелі вітальні.

Телефонував на радіо “Ера” і сказав що за останні 5 місяців, з липня по листопад, я пережив 887 спроб вбивства, тому добре розумію чому в Україну не йдуть інвестиції.
Що мінські угоди суперечать законодавству, бо в умовах війни вносити зміни в Конституцію є заборонено.
Нагадав що США вимагали в України тільки знищення стратегічної ядерної зброї, а от куди ділася українська тактична ядерна зброя є невідомо.

11 грудня потужна газова атака фосгеном, чи його аналогом.

Депутат Олег Барна виніс Яценюка з трибуни Ради.

12 грудня потужна газова атака іпрітом, чи його аналогом.

13 грудня телефонував на радіо “Ера”, подякував депутату Барні за виніс Яценюка з трибуни Ради, сказав що боротися зі злом потрібно і тоді коли закінчуються юридичні засоби.
Сказав що в радянські часи багато людей, зокрема і комуністів, бачили в Діді Морозі св. Миколая, були і сатаністи, зокрема і з партійними квитками, котрі боролися з християнством, і був загал, який ні у що не заглиблювався.
Сказав що, на Західній Україні шанували св. Миколая більше як тепер, після поширення тут гностичних сект. Й запитав чому гностики так ненавидять св. Миколая.

15 грудня телефонував на радіо “Ера”, сказав що Пол-Пот, Лазар Каганович і Гітлер були одновірцями і згідно їх вірування вони поділяли усе людство на “богообраних” і на “гоїв”. І запропонував ввести в Кримінальний кодекс поняття “сатанинська секта”

Телефонував на радіо “Ера” і сказав що потрібно жорстко штрафувати за неналежне оформлення працівників на роботі, тоді усі підприємці будуть платити податки за використання робочої сили і будуть мати більше клієнтів, бо збільшиться купівельна можливість українців.

16 грудня телефонував на радіо “Ера” і сказав що уряд в проекті бюджету має намір подарувати олігархам 1/6 бюджету (більше 100 мільярди грн.) за те що вони ухилялися від сплати податків. На таку суму вони вже будуть менше платити податків за використання робочої сили. Це тоді коли більше 80% українців живе за межею бідності, вони забирають ці гроші з пенсійного фонду, котрий тепер планують фінансувати за рахунок скорочення фінансування освіти.

Радіація на столику для прасування одягу.

19 грудня телефонував на радіо “Ера” і сказав що згадуючи Катерину ІІ потрібно говорити і про її мораль, про те що вона була “чорною вдовою” і ставленицею масонів.
І запитав, чи може вестися соціальний діалог народу з панівною меншиною в умовах коли не виконується засадничий припис – “злодій повинен сидіти в тюрмі”?

20 грудня зазнав ураження радіацією чи отрутою з ВПЗ по ступнях ніг, тоді коли у військових берцях виходив на власне подвір`я.

24 грудня зазнав ураження ультразвуком з автомобіля дочки господаря з буд №26 і з синьої іномарки з буд. №35.

26 грудня радіація на стіні біля гимблярки, на верху коробки гаражних дверей, на водопровідній трубі опалення біля котла, на боковинах ліжка, на дверях холодильника, на кухонній підвісній шафці, на батареї опалення у вітальні, на балясинах сходової клітки, на стіні ванни, на виході на горище.

Отрута на підлозі вітальні і спальні., на коці (покривалі ліжка), в олії на кухні (до 23.11.2015 була ще доброю).

30 грудня телефонував на радіо “Ера” і сказав що США заснував американський народ, а не масони, як це стверджував гість студії (радник голови СБУ). І що я провів математичне дослідження ЗМІ в Україні і виявив на оду позитивну згадку в ЗМІ про США припадає 9 негативних. Йде тут систематична сатанізація США.

31 грудня телефонував на радіо “Ера” і заперечив твердження колишнього міністра медицини Поліщука про високий рівень смертності в Україні від алкоголю, 40 тисяч смертей в рік (в РФ тільки 10 тисяч). Сказав що алкоголь це суміш води й етилового спирту і більше нічого, і що раніше аби встановити смерть від алкоголю то потрібно було виявити в крові небіжчика 3-4% етилового спирту (30-40проміле), 7-8% в сечі (70-80 проміле), й набряк легень, від збільшення об`єму крові, спричинивший смерть від асфікції (удушення), при умові що усі внутрішні органи є неушкоджені. Для цього потрібно випити 4-5 літрів горілки протягом доби. А тепер що? В небіжчика випалені якоюсь хімією усі органи травлення, але знайшли біля нього пляшку з етикеткою алкоголю значить є “алкогольне отруєння”.
Сказав ще що вже років 6 не купляю “алкоголю”, через його низьку якість.

454 спроби вбивства за листопад 2015 року.(найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Січень 2016

Газові атаки: 1 – /, 2 – //, 3 – ///, 4 – //, 5 – ////, 6 – ////, 7 – ///, 8 – ///////, 10 – ///, 11 – ///, 12 – /, 13 – ///, 15 – /, 16 – /, 17 – /, 21 – /, 22 – //, 23 – ////, 27 – /, 28 – /. Всього 47 разів.

Ураження ультразвуком: 7 – ////, 13 – /, 15 – ///. Всього 8 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 10, 11, 12, 13, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 31 січня. Всього 16 днів/разів.

Водопровідна вода весь місяць була отруєною, переважно борною кислотою. Всього 31 день/раз.

1 січня виявив радіацію на робочому кашкеті і на двох шапочках.

Телефонував на радіо “Ера” і привітав українців з новим роком, побажав перемоги. Сказав що зло добра породити не може, тому нам потрібна тільки перемога. Застеріг від сакралізації миру. Висловив свою думку що цей рік буде вирішальним для нашої перемоги. Ми або переможемо або загинемо. Нагадав що коли усі заговорять за мир тоді настане царство антихриста; бо мир це тільки важливий засіб, а не мета.

Отруєне чимось радіоактивним моє виноградне вино.

2 січня виявив радіацію на стіні кухні і на боковичках бамбетля.

3 січня виявив отруту на на бамбетлі з ВПЗ і на підлозі східної спальні на 2 пов.

4 січня виявив радіацію на фугувальному верстаті і на стіні кухні
.
5 січня, радіація зі стелі кухні, зі стіни кухні, зі стін ванни.

6 січня, радіація зі стін кухні, зі стелі кухні, біля дверей в гараж, біля дверей на кухню, на сходовій кухні.

7 січня телефонував на радіо “Промінь”, сказав що на одну позитивну згадку в ЗМІ про Україну припадає 2 позитивні згадки про Польщу, 12 позитивних згадок про Ізраїль і т.д. Що це? Пропаганда кланової спільноти, котра узурпувала владу в Україні чи це умисне вбивство українського народу? Адже при таких умовах, створених ЗМІ, суспільство може тільки розпадатися.

Оголосили що Турчинов запропонував перейти на Григоріанський церковний календар; Сява Кракес (Шевчук) йому відразу підмахнув.

8 січня, радіація зі стін кухні, зі стелі кухні, біля дверей в гараж, біля дверей на кухню, на сходовій кухні, біля дверей у вітальню.

Повідомили що КНДР створила нову ядерну бомбу.

Пробував дозвонитися на радіо“Ера” і навіть дозвонився й сказав звукорежисеру “Христос Рождається” але та кинула трубку й більше її не підіймала коли я ще неодноразово телефонував.

Пробував дозвонитися на радіо “Промінь” там 4 рази підіймали трубку нічого не говорячи, відкладали її, а потім через хвилин 5 клали трубку. Передача була пропагандою пенреходу на Григоріанський церковний календар.

Дотелефонувався на радіо “Промінь”, на іншу передачу, сказав що є категорично проти зміни церковного календаря. Передача була про напад мігрантів на німкень у Кьольні. Сказав що таким має займатися поліція. Захистив традицію обливних понеділків на Західній Україні, бо це є проявом уваги юнаків до дівчат, побажання їм вийти заміж.

З 4 по 14 січня водопровідна вода текла з чимось радіоактивним.

11 січня сильно отруївся під час перевірки водопровідної води відібраної ще до Різдва Христового; чимось радіоактивним.

12 січня газова атака тоді коли я був на подвір`ї; задували зі сторони буд. № 33.

13 січня, між 13:00 і 14:00 потужна газова атака.

14 січня виявив радіацію на стелі кухні, ванни, коридору і вітальні.

14 січня виявив радіацію на стіні біля газової колонки.

17 січня , між 16:00 і 20:20, газова атака чадним газом, дуже потужна, у мене дійшло до содом доки я знайшов спосіб порятунку. Чадний газ був без запаху, очищений. Сдоми рук у мене почалися тоді коли намагався дезактивувати радіацію на на панелі перекриття в кухні (мив її), а потім виявив що чадний газ є по усіх кімнатах , в гаражі і на горищі хати.

20 січня виявив отруту на електровимикачі в гаражі і радіацію зі стіни на кухні.

22 січня виявив отруту на шерстяному покривалі для ліжка.

26 січня активація радіації біля дверного отвору в кухню, в гараж (біля котла), отрути на підлозі кухні і ванни.

28 січня виявив отруту на ручці кришки червоної каструлі на 2,5 літрів.

432 спроби вбивства за січень 2016 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Лютий 2016

Газові атаки: 4 – ////////, 6 – /, 7 – /, 9 – //, 11 – ///, 13 – //, 15 – ////, 16 – //, 17 – /////, 19 – ////, 20 – //, 21 – ////, 23 – //, 25 – // 27 – //. 28 – ///, 29 – // Всього 49 разів.

Ураження ультразвуком: 1 – //4, 7 – /, 11 – //, 13 – //, 15 – //, 16 – //, 17 – /, 18 – /, 20 – //, 22 – ///, 4 – ////, 26 – /////////, 27 – //. Всього 35 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 лютого. Всього 28 днів/разів.

Водопровідна вода весь місяць була отруєною, переважно борною кислотою. Всього 28 днів/разів

1 лютого, біля 14:00, ураження УЗ з білої іномарки “черевика”, тоді коли я підійшов до вікна спальні на 2 пов.

Виявив отруту на ручці бритванки малої.

2 лютого активація радіації біля дверей у гараж, біля газової плити, біля сходової клітки на 1 пов, на стіні кухні біля вікна.

4 лютого газові атаки фосгеном чи його аналогом, з 13:00 до 16:00, з 20:00 до 21:00, з 23:00 до 1:00 5 лютого.
5 лютого виявив отруту на штанях робочих зимових, на ручці лещат слюсарських, вже вдруге після очищення.

9 лютого ходив платити за комуналку, а потім ходив в “Метро” за продуктами.

Коли повертаючись виходив з маршрутки то очевидно була спроба щось погане на мене навішати.

Виявив отруту на поліетиленових упаковках цибулі і буряків.

10 лютого виявив отруту на ручці ложки, на ручці ридванки, на кранах газової плити, на картоплі в підвальчику.

11 лютого виявив радіацію зі стелі коридору на 1 пов, зі стін кухні, з пральної машини, з накриття холодильника, зі стін ванни, з дверей сушарки.

Виявив отруту на підлозі кухні, на регуляторі частоти радіоприймача, на хлібі і у запасах питної води щось радіоактивне..

12 лютого радіація зі стелі кухні і коридору 1 пов.

13 лютого виявив отруту на ручці шарикові.

16:00 — 16:20 ураження ультразвуком з гавновозки, котра приїздила викачувала септик в буд № 37

14 лютого виявив отруту на обкладинці зошита загального 4 формату.

20 лютого отримав ураження ультразвуком, очевидно з Фольсвагена комбі,темно-синього, котрий вже тиждень стоїть часто на подвір`ю буд №34.
В 14:30 ураження ультразвуком з синього джипа великого.

21 лютого газова атака тоді коли я спав, сильний біль в легенях і в гортані.

22 лютого виявив отруту на бетонній підлозі біля входу в сушарку.

24 лютого виявив радіацію на стіні біля входу у сушарку.

Отримав ураження ультразвуком з червоного бусика, з білого Мерседеса, з ГАЗ-она-гавновозки.

Їдкий запах хімії на подвірю біля вхідної брами, подібний до того котрим мені раніше обробляли верхній одяг.

Виявив радіацію з боковички полички біля світильника на кухні.

26 лютого, 1000 — 12:00 електрики встановили освітлювальну лампу на стовпі біля мого будинку, навпроти вікна кухні і спальні 2 пов. Звідки відразу почалося випромінення ультразвуку. Це встановили двоє чоловік, 25-35 років, на червоному ВАЗ-06.

420 спроб вбивства за лютий 2016 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Березень 2016

Газові атаки: 1 – //////, 2 – /, 3 – ///, 6 – /, 7 – ///, 8 – ///, 9 – /, 12 – /, 13 – /, 14 – //, 15 – /, 20 – //////, 21 – ///, 22 – ///, 23 – ////, 24 – /. Всього 35 разів.

Ураження ультразвуком: 1 – /, 2 – //, 5 – /, 6 – //, 14 – ////, 15 – ////, 19 – ////, 23 – /, 26 – //, 30 – /. Всього 22 рази.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 31 лютого. Всього 15 днів/разів.

Водопровідна вода весь місяць була отруєною, переважно борною кислотою. Всього 31 днів/разів

1 березня виявив отруту чи радіацію на проході в гаражі, біля фугувального верстата.

4 березня, в 4:10 год. Випадково проснувшись виявив легке світіння “світлячка” для стеження на поличці підвісної шафки біля мойки на кухні. Площею формату А5. Потім почув шум на подвірї перед вікном, хтось там ходив, вірніше вже втікав.
6:00 год. з подвір
я буд №34 виїхав Фольсваген. Когось відвозив, повернувся до 7:00 год.

Виявив що джерело високого електро-магнітного поля знаходиться в стороні буд. №26.

6 березня о 22:40 телефонував на 102, сказав що моя мама зараз перебуває в лікарні і що у мене є вагомі підстави вважати що її отруїли. Через декілька хвилин мені зателефонували з міліції і запитали на котрій вулиці вона проживає в Ратищах. В 23:05 мені зателефонували з поліції Зборова. Маму відвезли в лікарню в 21 годині, на моє прохання це зробити, бо у неї розпочалися раптові болі після того як вона випила морквяного соку.

7 березня, 18:30 телефонувала мама, по голосу відчувалося що у неї є уражена гортань, казала що вчора з 18:00 у неї “усе боліло”. Мабуть дія якогось ціаніду. Сказала що у неї вже краще, після промивання шлунку і після капельниці.

10 березня повідомили в ЗМІ що вбивають українських солдат, які повертаються з АТО, на вокзалах їх пригощають горілкою з отрутою, котра спричиняє зупинку серця — клофеїном.

12 березня виявив радіацію на стіні стайні навпроти городу. І на огорожі зі сторони ділянки № 30.

13 березня, 23:30 год, потужна газова атака

15 березня отримав ураження з чорного великого джипа, з світло-червоного Форда “черевика”, двічі з ГАЗ-она гавновоза з жовтою кабіною.

17 березня виявив що дощова вода, котру я набрав 14 чи 15 березня, є отруєною. Отрута викликає болі в печінці і в нирках. Водопровідна вода є також отруєною тією самою отрутою.

Помер Лесь Танюк на 78 році життя. Ймовірно був вбитий.

20 березня,23:10, потужна газова атака, мабуть з вантажівки, котра приїхала до буд №37.

22 березня виявив що водопровідна вода тече сильно отруєною; опікає руки, має жовтий відтінок.

23 березня газова атака через вікно вітальні зі сторони буд №26.

Отрута в самогоні, щось радіоактивне.

26 березня, тоді коли я був на подвірю, чимось задували зі сторони буд №29. Потім мене сильно боліли очі, був свербіж на шиї, через кілька годин. Ймовірно задували якийсь дрібний абразив.
30 березня,тоді коли я був на подвір
ю то мені в уражені 23 березня очі задували щось дуже холодне, зі сторони будинків №35 або/і №37.

477 спроб вбивства за 2016 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Квітень 2016

Газові атаки: 2 – /, 3 – //, 4 – /, 6 – ////, 14 – /, 20 – /, 21 – /, 22 – /, 23 – /, 24 – /, 25 – ///, 27 – /, 28 – /. Всього 19 разів.

Ураження ультразвуком: 2 – /, 4 – //, 5 – //, 8 – //, 16 – //, 21 – //, 26 – /, 28 – /. Всього 13 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 квітня. Всього 27 днів/разів.

Водопровідна вода 27 днів за місяць була отруєною, переважно борною кислотою. Всього 27 днів/разів

1 квітня повідомили в ЗМІ що “день дурня” походить від від частково успішного обману жидів про “викрадення тіла Ісуса Христа” з метою приховати Його Воскресіння.

Потужна газова атака, очевидно замаскована під задимлення від спалювання будівельної дерев`яної опалубки на ділянці буд №35, В 23:00 цей вогонь вже остаточно погас, але загазованість в моїй хаті не знизилась. В 23:00 увімкнув вентилятор системи хімзахисту. В 1:00 2 квітня газова атака продовжується. Виглядає так що задувають ОГ через щілини вікна у вітальні, зі сторони буд. №26 і №29

6 квітня ходив оплачувати комуналку, потім їздив в супермаркети на Привокзальній і в “Метро” за продуктами. Тоді коли ходив задували щось мені в очі, вже на на моїй вулиці.

7 квітня відчув сильний біль в очах.

8 квітня, радіація на стелі кухні, на цеглинках обігрівача, на грунті городу біля дороги, на поліетиленовому кульку, котрий лежав на верхній частині ліжка.
Отрута на підлозі кухні, на плиті ліжка,

8 квітня відчув сильний біль на тильній стороні шиї, а потім виявив отруту на комірці сорочки, котру туди могли нанести тільки тоді коли я сидів я сидів у маршрутці, повертаючись з “Метро”. Позаду мене сиділа жінка з дівчинкою років 10. Маршрутка на зупинці біля “Метро” підїхала так що я мав змогу зайти в маршрутку тільки через задні двері, де і було чарівним чином одне вільне місце, хоча стояло багато осіб. Ще й так стояли що я не мав де поставити сумку, тобто була мені створена така ситуація аби я змушений був сідати. Зазвичай я ніколи не сідаю у маршрутках з міркувань безпеки, та і жінка з дитиною природно викликає мало підозр.

11 квітня, виявив отруту в одному з бутлів з питною водою; отрута типу клофеїну, спричинила проблеми з серцем.

Отрута в корвалолі. Мабуть також клофеїн.

12 квітня виявив отруту з ВПЗ на дверній ручці у вітальню.

Отрута типу клофеїну в цибулі з супермаркету на Привокзальній.

Отрута з ВПЗ на записнику формату А4.

14 квітня в 18:00 розпочалася газова атака фосгеном, задували через щілини вікна вітальні зі сторони будинків №26 і №29. Тривала до 21:00. Потім з 23:00 задували ОГ типу іпріту.

15 квітня, біля 9:00 газова атака, малої потужності.

20 квітня газова атака фосгеном, з 8:30 до 11:00.

Виявив отруту з ВПЗ на дверній ручці на ганок.

Телефонував на “гарячу лінію “Сільпо” і повідомив їх що в купленій у них цибулі був клофеїн.

25 квітня виявив радіацію на настінному церковному календарі.

27 квітня отруївся родзинками купленими в супермаркеті на Привокзальній. Отрута з групи “Луги і кислоти”., дуже сильна, отруївся тоді коли брав пробу. побачивши що миші надкусили родзинки але більше їх не їли, що мене і насторожило. Миші мені врятували життя.

446 спроби вбивства за квітень 2016 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Травень 2016

Газові атаки: 8 – ///, 10 – /, 12 – ///, 13 – //, 14 – //////, 18 – ///, 19 – /. Всього 19 разів.

Ураження ультразвуком: 4 – /////, 5 – ////, 6 – /, 7 – //, 10 – ///, 11 – /, 14 – //, 19 – //, 21 – /, 22 – /, 23 – ///. Всього 26 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 29, травня. Всього 19 днів/разів.

Водопровідна вода весь місяць була отруєною 6, 28, 29 травня, борною кислотою. Всього 3 дні/рази.

3 травня виявив отруту на книзі “Изделия и материали для индивидуального строительства”, з ВПЗ і зі здатністю до випаровування для ураження легень.

5 травня отримав ураження ультразвуком, двічі з “9” і з білого “Мерседеса” з буд №39, і двічі тоді коли підходив до вікна спальні, навпроти буд №29

10 травня виявив радіацію на стовбурах дерев вишні, двох кизилу і сливи.

Отримав ураження ультразвуку, перебуваючи на подвірю, з бежевого джипу, з синьої іномарки, з червоної іномарки малолітражки

Отруйний газ задували тоді коли я був на городі, позаду будинку, задували ОГ періодично зі сторони ділянки №34 і/або вздовж південної сторони мого будинку, зі сторони буд. № 33, 35

16 травня отруївся, біль у кишечнику.

17 травня в хаті потужне електро-магнітне поле.

19 травня виявив щось радіоактивне на гірчиці салатній з мого городу.

Тоді коли я був на городі відбулося 7 імітувань ураження ультразвуком з автомобілів котрі їхали по дорозі.
21 травня отримав ураження ультразвуком зі сторони ламп освітлення на стовпах лінії електропостачання, під прикриттям прорїзджаючого червоного автомобіля іномарки з рекламними написами.

22 травня отримав ураження ультразвуком, тоді коли підійшов до вікна вітальні, з прїзджаючої чорної іномарки, або з будинків навпроти, №26, №29…

23 травня отримав ураження ультразвуком з білої “5”, тоді коли підійшов до вікна вітальні.

24 травня виявив що алюмінієва кришки з господарчого баняка на 4 літри, почала дуже сильно випромінювати радіацію.

27 травня виявив сильне радіаційне випромінювання на стелі маршу сходової клітки на другий поверх.

31 травня виявив сильну радіацію на грядці часнику, біля огорожі з ділянкою №34. 28 травня там випромінювання радіації ще точно не було, бо я там,біля тієї грядки, садив фасолю

450 спроб вбивства за травень 2016 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Червень 2016

Газові атаки: 9 – /, 10 – /, 11 – /, 14 – /, 23 – /, 24 – ///, 27 – /////. Всього 12 раз.

Ураження ультразвуком: 14 – /, 20 – /, 24 – //. Всього 4 разіи.

Високий рівень електро-магнітного поля 2, 3, 4, 5, 8, 13, 17, 26, 27, 28, 29, 30 червня. Всього 12 днів/разів.

Водопровідна вода весь місяць була отруєною 1, 2. 21, 22, 23, 24, 25, 26. 27, 28, 29, 30 червня, переважно борною кислотою. Всього 12 днів/разів

2 червня в 11:41 телефонував на 102 стосовно отруєння радіацією часнику на грядці., через годину приїхали два поліцейські, молоді чоловік і жінка. Взяли зразки на експертизу.

16:25 прїзджала по дорозі якийсь синій автомобіль з жовтими полосами, ймовірно поліцейський..

6 червня отруївся зеленою цибулею, вирваною біля отруєної грядки з часником.

7 червня ходив в “Епіцентр” і в ”Метро”. Біля супермаркету на Привокзальній, подав 10 грн якомусь “сліпому жебраку” дуже акуратно і чисто одітому, з лицем мента, а коли я повертався його вже не бул. Скоріш за усе комусь були потрібні мої “пальчики”.
Жидо-штунди слідкували за мною.
Коли повертався, вже на своїй вулиці, вже на своїй вулиці отримав ураження ультразвуком, по коліні правої ноги з синього автомобіля іномарки, ймовірно з ділянки №35.

Коли прийшов додому то через 4 години відчув їдкмй запах якоїсь хімії з курточки у котрій виходив з дому.

Виявив радіацію чи отруту з ВПЗ на стежці біля вхідної хвіртки, зі сторони дороги, чим був здивований.. Такого ще ніколи не було раніше аби труїли грунт зі сторони дороги..

9 червня в хаті відчувається якийсь отруйний газ, в тому числі і біля дверей гаража, з 13:00 до 22:45. На й сильніше ОГ був відчутним біля вікна вітальні і біля вікна спальні над вітальнею зі сторони буд №26 і №29.

12 червня виявив сильну радіацію морозильній камері, на дверках ззовні і в середині, на правій боковій стінці всередині і на низові середини.

14 червня отримав ураження ультразвуком з синього Фольсвагена комбі з шашечками таксі на верху, тоді коли я підійшов до вікна на другому поверсі, навпроти дороги.

15 червня отримав ураження ультразвуком з сірого ВАЗа нової марки, між 19:30 і 19:40 год.

20 червня отримав ураження ультразвуком зі сторони лампи освітлення на стовпі електромережі навпроти вікна кухні моєї хати.

В Ізмаїлі на Одещині до лікарні з отруєнням потрапило 460 людей, з них 250 дітей.

24 червня отруївся вишнею з власної ділянки, три дні тому їх їв і були добрими.

Газова атака, тоді коли я був на даху і чистив шифер. Задували зі сторони буд №29 або/і №33.

27 червня дві газові атаки, з автомобілів, мабуть тією хімією (таблетками) що протруюють посівне зерно, на початку моєї вулиці, тоді коли я повертався з супермаркету. Один раз з червоної іномарки з написами рекламними готелю.

Три газові атаки тоді коли я фарбував шифер на даху, задували зі сторони будинку Валери на вул. Полуботка; двері його гаражу були відкриті, звідти і могли задувати з якогось ресівера.

Отрута з ВПЗ на шифері мого даху, там де я недавно вже почистив шифер отрути там ще не було.

414 спроб вбивства за червень 2016 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Липень 2916

Газові атаки: 4 – //, 7 – /, 8 – //, 9 – //, 13 – /////, 19 – //, 20 – ///, 21 – /////, 22 – /////////, 23 ///, 24 – /, 25 – ///, 26 – /, 27 – /, 29 – ////, 30 – //////, 31 – ////// . Всього 57 разів.

Ураження ультразвуком: 2 – /, 4 – /, 5 – /, 9 – ///, 10 – /, 12 – ///, 14 – //, 15 – /, 16 – //, 19 – //, 22 – //, 27 – ///, 29 – /, 30 – /// . Всього 26 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 29, 31 . Всього 19 днів/разів.

Водопровідна вода весь місяць була отруєною 7 і 22 липня, переважно борною кислотою. Всього 2 дні/рази

2 липня отримав ураження ультразвуком, тоді коли працював на даху, зі сторони вулиці Полуботка.

4 липня в 11:55 телефонував на “102” стосовно отруєння вишні і смородини, біля 13:00 і до 13:50 приїхали поліцейські, взяли зразки, просто в жменю. Один з них радив мені продати хату й купити квартиру, і “тоді ніхто не буде вам труїти щось на ділянці”.

5 липня виявив радіацію в кухні на боках дверного отвору і на стінах. Й отруту з ВПЗ на плиті лежака.

В 12:56 год телефонував на “102”, сказав що вчора, тоді коли у мене були поліцейські і я з ним був позаду будинку до мене в хату відбулося проникнення в будинок з нанесенням радіації на боковинах дверного отвору і на стінах кухні. А також отрути на на плиту лежака. Й попросив аби більше штундів до мене не присилали. Ті відповіли “добре, чекайте”.
Але поліцейські так і не приїхали. Наступного дня виявилося що моє звернення вони не зареєстрували, я пробував поскаржитися на це в громадську приймальню обласної поліції, там порадили мені телефонувати до начальника райвідділу але там телефон не відповідав. Телефонував в прокуратуру але мені там сказали що вони вже таки не займаються.

Між 15:00 і 16:00 год отримав ураження ультразвуком з сірого ВАЗ-09, тоді коли був на подвір`ю.

7 липня виявив отруту в одному бутлі з водою, ймовірно отруїли 4 липня, під час останнього проникнення.

9 липня отримав ураження ультразвуком з синього автомобіля котрий приїзджав до буд №35.

11 липня виявив отруту на гірчиці листовій і в бобі.

12 липня виявив отруту на аличі, вчора ще була доброю.

13 липня газова атака зі сторони буд №39, тоді коли я працював на даху.

Виявив радіацію на металевій бочці на подвір`ю, позавчора ще не було.

15 липня отримав ураження ультразвуком з білого джипа.

16 липня виявив активацію радіації на стіні стайні, там де я ставлю драбину на дах.

Виявив отруту на моркві, на грядці.

17 липня виявив радіацію на стелі сходової клітки, замастив глиною.

20 липня,газові атаки, з 00:54 до 2:00 год, з 8:00 до 11:00 год.

21 липня ураження ультразвуком з синьої іномарки “черевика”, тоді коли я підійшов до вікна спальні на 2 поверсі.

22 липня, 4 газові атаки, з 14:00 до 16:00 год, тоді коли я працював на городі спереду будинку.

23 липня 5 разів отримав ураження ультразвуком з автомобілів, тоді коли я фарбував і ущільнював вікно на другому поверсі.

24 липня, з 22:00 до 24:00 задували ОГ в мій будинок.

30 квітня 5 газових атак тоді коли я ьув на городі позаду будинку.

489 спроби вбивства за липень 2016 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Серпень 2016

Газові атаки: 1 – ////////, 2 – ////, 3 – //, 4 – ////, 6 – //////, 7 – /, 9 – ///, 10 – /, 11 – ////, 12 – //, 13 – //////, 14 – ///, 15 – ///, 16 – ///, 18 – ////, 19 – ////, 20 – ///, 24 – //, 26 – ////, 29 – /, 30 – //. Всього 70 разів.

Ураження ультразвуком: 1 – ///, 2 – /, 3 – /, 4 – /, 9 – /, 14 – /, 15 – //, 16 – ///, 18 – /, 20 – ///, 22 – /, 25 – ///. Всього 21 раз.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 31 . Всього 29 днів/разів.

Водопровідна вода 29 днів за місяць була отруєною (окрім 22 і 23 серпня), переважно борною кислотою. Всього 29 днів/разів

1 серпня отримав ураження ультразвуком з чорного буса, з ГАЗ-она з жовтою кабіною для викачування септиків, з білого джипа.

2 серпня отримав ураження ультразвуком з темно-синього джипа.

3 серпня отримав ураження ультразвуком з бежевої іномарки.

4 серпня виявив радіацію на циркулярці.
Отруївся яблуками, біль в нирках.

5 серпня виявив отруту з ВПЗ на краю даху, позаду будинку, там де я ставлю драбину.

6 серпня газові атаки: біля 9:00, біля 12:00 (тоді коли я працював в гаражі), біля 14:50 (в кухню), біля 18:00 (задували через вікно спальні навпроти буд №26 і №29), біля 20:00, біля 22:05.

9 серпня отруївся кизилом з власної ділянки, біль в печінці і в правій нирці.

Виявив радіацію на першому ряді шиферу, позаду будинку, там де я ставлю драбину.

10 серпня виявив отруту в яблуках з власної ділянки, вчора ще були добрими.

11 серпня виявив радіацію на стійках каркасу для винограду.

Отруївся сливами з власної ділянки.

12 серпня активація радіації на стіні біля котла опалення, на стінах коридору 2 пов, на лежаку.

13 серпня потужна газова атака, тривала з 14:40 до 17:30, ймовірно задували з буд №33.

14 серпня виявив радіацію на поличці підвісної кухонної шафи, там де клав нічний одяг.

Виявив радіацію біля вікна вітальні, навпроти буд №26, на стіні, на підлозі і на боковичках двох шаф, котрі там стоять.

Виявив радіацію на склі вікон в кухні і у вітальні.

Виявив радіацію на стелі східної спальні і на стіні кухні.

Виявив отруту з ВПЗ на підлозі кухні.

15 серпня виявив радіацію на стіні горища, біля вікна, там де стоїть драбина.

Газові атаки тоді коли я працював на городі, спереду і з заду будинку. Коли був ззаду будинку то задували з буд. Валєри з вул Полуботка. А тоді коли був спереду будинку то задували зі сторони дороги, з буд №33, №35, №37

19 серпня виявив сильну радіацію на стіні кухні, біля ікони Страждаючої Богородиці, подарованій мені отцем Антонієм Масюком.

Виявив отруту з ВПЗ на ручці дверей у вітальню.

29 серпня отримував ураження з синього джипа, з червоної іномарки-комбі, з сірого ВАЗ-09 (ймовірно з буд №39), з білої іномарки-комбі.

Виявив радіацію на ганку, на дверцятах тумбочки і на мішку з пшеницею.

24 серпня, газова атака, задували через двері балкону.

Виявив отруту на бораго і на крес-салаті.

5 серпня виявив отруту на коріанді.

26 серпня, в 11:50 телефонував на “102”, зробив заяву про отруєння бораго і крес-салату, сказали що зареєстрували мою заяву під №8108. Але ніхто не приїхав.

З 12:25 до 13:14 год. газова атака тоді коли я був на подвір`ю, задували зі сторони буд №37

13:39 год. отримав ураження ультразвуком з автомобіля, котрий проїзджав по дорозі..

14:00 год, газова атака

14:27 год. отримав ураження ультразвуком з білого великого буса.

14:39 год. отримав ураження ультразвуком з білого великого буса.

Виявив отруту з ВПЗ на підлозі коридорі 1 поверху і на власному тапочку, внаслідок чого отримав сильне ураження ступні ноги.

28 серпня виявив запах трупних бактерій на марлевій повязці, котру я використовував 26 серпня, тоді коли я був біля брами на подвір`ю і тоді її використовував, бо також відчув запах трупних бактерій. Там за огорожею на ділянці №30 стояв якийсь автомобіль і звідти щось задували.
Третій день потерпаю від діареї.

Їдкі випари хімії у вітальні, котрі викликають болі в легенях, аналог фосгену.

29 серпня виявив отруту на бораго позаду будинку, концентрація отрути є значно вищою як це я недавно виявив отруту на бораго і на крес-салаті спереду будинку.

Виявив отруту з ВПЗ на халявах гумових чобіт, зсередини.

30 серпня виявив радіацію на дверній коробці західної спальні.

Газова атака тоді коли я працював на даху, задували ОГ зі сторони ділянки №27.

526 спроб вбивства за 2016 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Вересень 2016

Газові атаки: 1 – //, 3 – /, 4 – /, 5 – ////, 6 – /////, 7 – /, 9 – //, 10 – //////, 11 – ///, 12 – //, 13 – /, 16 – ///, 17 – ///, 18 – ///, 19 – /, 20 – //, 21 – ///, 22 – //////, 23 – ///, 24 – /, 25 – /////, 26 – //, 27 – //, 28 – //////, 29 – //, 30 – ///. Всього 73 рази.

Ураження ультразвуком: 3 – /, 5 – /, 6 – /, 15 – /, 16 – //, 20 – /, 27 – /, 29 – /. Всього 9 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29. Всього 25 днів/разів.

Водопровідна вода 25 днів у місяць була отруєною (за винятком 15.16,17,18 і 30 вересня), переважно борною кислотою. Всього 25 днів/разів

1 вересня виявив радіацію на стіні кухні, зокрема і на висячій там карті України.

Газова атака тоді коли я працював на даху, задували з північної сторони.

Виявив отруту в горосі, спричиняє біль в нирках.

4 вересня виявив оновлення отрути на підлозі ванни, кухні і коридору на першому поверсі.

Виявив отруту на буряку.

Виявив активізацію радіації на стелі кухні. Мив стелю.

5 вересня в 8:02 год отримав ураження ультразвуком з білого буса, тоді коли підійшов до вікна вітальні.

Радіація в коридорі 1 поверху, дуже сильна.

6 вересня отримав ураження ультразвуком з великого білого чи бежевого джипа.

10 вересня виявив радіацію на металевому щитку на верхній частині лежака в кухні.

Виявив отруту з ВПЗ в книзі А.Мацейна “Тайна беззакония”

12 вересня виявив радіацію на стіні біля умивальника.

Виявив отруту з ВПЗ на лівому рукаві зимової робочої роби (армійської), на рівні ліктя.

14 вересня, коли прокинувся то виявив що моя футболка є в червоних плямах, сплячи відкашлював кров`ю, мабуть вночі задували ОГ іпріт, або це була реакція організму на надзвичайно високий рівень електро-магнітного поля.

15 вересня жиди дуже активно слідкували за мною тоді коли я їздив до Львова.

Отримав ураження ультразвуком по голові, з верху, очевидно зі стаціонарного випромінювача, в магазині компютерів, на вул. Городоцькій, між ринком і храмом св. Єлизавети.

16 вересня отримав ураження ультразвуком з вишневого Форда-черевика, очевидно це був автомобіль М.-водопровідника.

20 вересня виявив отруту у питній воді в бутлях. 15 вересня було однозначно чергове проникнення вбивць в мою хату.
Виявив оновлення радіації на стіні горища, під вікном.

Виявив отруту з ВПЗ на шерстяному покривалі лежака.

21 вересня, 20:22 год, триває чергова газова атака… По радіо “Свобода” традиційно розповідають про голокост.

22 вересня, 9:34, отримав ураження ультразвуком з сірої “Таврії”.

26 вересня виявив отруту на динях, коли різав ці дині пальці на руках стали сірі і цей колір не зміг змити. Попробував ці дині для їжі, мінімальну дозу, і відразу розпочався біль в нирках і в печінці.

27 вересня отримував ураження ультразвуком коли підходив до вікна вітальні, навпроти буд №35, по очах. Проїзджаючих автомобілів не було.

Сірий колір на руках від отруєних динь зберігається.

28 вересня, сірий колір від отруєних динь зберігається на руках

30 вересня виявив потужну радіацію з каркасу для виноградника і на гілках горіху.

Виявив отруту з ВПЗ на грунті біля вхідної брами.

Виявив отруту на горосі, позаду хати.

534 спроби вбивства за вересень 2016 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Жовтень 2016

Газові атаки: 1 – ////, 2 – /////, 3 – ////, 4 – //, 5 – //////, 6 – /, 8 – /, 10 – //, 11 – ///, 12 – ///, 13 – /, 14 – /, 15 – /, 16 – ///, 17 – /, 18 – //, 23 – ///, 24 – /, 26 – //, 27 – /, 29 – /. Всього 45 разів.

Ураження ультразвуком: 1 – /, 2 – /, 8 – /, 24 – ///. Всього 6 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25. Всього 25 днів/разів.

Водопровідна вода 25 днів за місяць жовтень була отруєною (за винятком 26,27,28,29,30 жовтня), переважно борною кислотою. Всього 25 днів/разів

1 жовтня виявив отруту з ВПЗ на ручці щита лежака на кухні.

Виявив отруту на горосі на городі спереду будинку

2 жовтня 13:50 год, виявив високу концентрацію ОГ в гаражі, на висоті до 1,3 метри, можна нахилитися і більше не встати, вище повітря нормальне, мабуть задули чи залили в мій гараж сірководень.

Радіація на стінах у ванні. Отрута з ВПЗ на підлозі на кухні і в ванні.

3 жовтня виявив ОГ біля воріт у гараж, на подвір`ю, велика концентрація, аналог фосгену, ймовірно доставили зі сторони ділянки №34.

5 жовтня, 16:30 год. виявив ОГ біля воріт у гараж, на подвір`ю, аналог фосгену, ймовірно доставили зі сторони ділянки №34.

7 жовтня виявив радіацію на перемичці над дверима у вітальню, дуже сильна.

Отрута з ВПЗ на стежках городу спереду будинку.

Радіація зі стін кухні, дуже сильна.

Отрута на дині спереду будинку; одна диня там виросла…

8 жовтня отримав ураження ультразвуком тоді коли працював на циркулярці в гаражі, мабуть з автомобіля, двері в гараж були відкриті.

11 жовтня виявив отруту на молодій листовій гірчиці, котра росла на городі спереду будинку, самопосіялися там 5-7 тих рослин і то отруїли жидо-штунди.

13 жовтня посилення радіації біля котла і на підлозі кухні.

16 жовтня газові атаки, відчувався запах ксилолу і сірководню

19 жовтня посилення радіації на підлозі кухні і на сходах сходової клітки в гараж.

20 жовтня посилення радіації на стінах кухні, на дверях у ванну, і на зовнішній частині самої ванни.

Виявив отруту на мішку з цибулею, купленою мною в супермаркеті.

23 жовтня сильна радіація на деталях лежака в кухні, вже неодноразово мною змінюваних підручними матеріалами, в даному випадку на паркетинах і на поліетиленовій плівці.

Виявив отруту з ВПЗ на робочих штанях, на чорному світері, на ручці металевої ридванки, на верху правого тапочка. Було знову проникнення вбивць у мій будинок.

24 жовтня виявив отруту з ВПЗ на гумовому чоботі, правому.

Радіація на підлозі кухні, на стінах кухні і на стелі кухні.

27 жовтня, ходив за продуктами в супермаркет, ті жидо-штундиські вбивці, котрі слідкували за мною, двічі спокушали мене гомосятиною і раз педофілією (натренували до цього вони вже і своїх дітей). Пропагують отак їх сатанинськия гускій мірь… Таке і подібне дійство вони вчиняють для мене вже з 2008 року. Гидко мені про це навіть згадувати…

29 жовтня дуже потужна радіація зі стін кухні, вперше радіація уражала з відстані 3 метрів.

523 спроби вбивства за жовтень 2016 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Листопад 2016

Газові атаки: ,8 – /, 19 – /, 20 – /, 22 – /, 27 – /. Всього 5 разів.

Ураження ультразвуком: 10 – /, 22 – /. Всього 2 рази.

Високий рівень електро-магнітного поля 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30 листопада. Всього 26 днів/разів.

Водопровідна вода 26 днів за листопад місяць була отруєною (окрім 1, 3, 28, 29 листопада), переважно борною кислотою. Всього 26 днів/разів

2 листопада виявив отруту в питній воді. Вапно і крейда не очищає,

Активація радіації на підлозі і стінах ванни, на стінах кухні, біля мойки, біля газової плити, на захисному металевому листі вікна кухні.

3 листопада, активація радіації на боковичці лежака.

Отрута з ВРПЗ на ручці молотка і на ручках пласкогубців.

Замастив глиною два “світлячки” (приховані засоби стеження).

Виявив отруту в волоських горіхах, в окремихє

4 листопада, активація радіації на кухонному радіаторі опалення.

5 листопада, тоді коли обривав калину відбулася газова атака, короткочасна; задували ОГ зі сторони буд №33.

Активація радіації на стінах сходової клітки на другий поверх..

6 листопада, телефонував до мами, виглядало так що жидо-штунди вже переконали маму що вона має померти…

7 листопада телефонував до мами; голос в неї втомлений, говорить що буде помирати що втрачає пам`ять. Просив аби маму відвезли в лікарню, тато пообіцяв що завтра маму відвезуть в лікарню.

8 листопада, в 18: год. газова атака іпрітом.

Телефонував до мами, лежить в лікарні Заложців, голос став у неї значно кращим, каже що їй ощищували кров капельницею і давали мочегінне.

9 листопада, активація радіації над дверима кухні. Отрута з ВПЗ на ручці дверей у вітадьню.

10 листопада, коли вдруге ходив до супермаркету, біля 10:00-11:00, отримав ураження ультразвуком, по нозі (знають вбивці що я ходжу в броніку), з чорного джипа, на своїй вулиці біля 4 поверхового будинку (враховуючи і цоколь). Якогось депутата з БЮТ і чорний джип був подібний його чорний джип.

11 листопада, тоді коли ходив в супермаркет, за мною традиційно слідкували жидо-штунди але слідкували і польські жидо-штунди, ймовірно і з їх спецслужби, польські діяли явно демонстративно, важко було їх не помітити, мабуть намагалися мене настрашити.

12 листопада пішов сніг…

Виявив сильну радіацію на стіні горища.

А небі “великий” місяць.

14 листопада телефонував до мами, її недавно намовили піти з лікарні швидше, голос в неї знову хворобливий, вже сама не стає, опухли ноги і живіт.

15 листопада, активація радіації на сходинках сходової клітки, на підлозі південної спальні.

17 листопада сильна радіація на боковичці лежака і на захисній алюмінієвій фользі, мабуть радіація ще нанесена під час проникнення вбивць в мій будинок 26 жовтня 2016.

Виявив отруту з ВПЗ на зимовому черевику (пізніше переживати зиму довелося без зимового взуття. – примітка).

Виявив клофеїн у водопровідній воді.

18 листопада, активація радіації на стелі кухні.

Виявив радіацію на боковичці лежака (біля ніг), на поличці біля ікон.

Телефонував до мами, сказала що їй вже зовсім відняло ноги.

19.листопада в 12:01 була газова атака, тоді коли я був на подвірю: могли доставити з ділянки №34 або кинув таблетку, для протруєння зерна, прохожий.

20 листопада, 00:10 год. Газова атака іпрітом.

21 листопада, клофеїн у водопровідній воді.

22 листопада, між 5:35 і 5:55 год газова атака іпрітом.

В 13:10 год отримав двічі ураження ультразвуком з голубої іномарки.

23 листопада, в 17:10 год телефонував до мами, бона є в дуже тяжкому стані, попросила аби я помолився, сказавши; “…що би я скоріше померла, бо переживаю сильні болі”. Голос в мами чіткий але втомлений, вона при повній свідомості. Попросив в мами прощення, зокрема за те що напевне не зможу приїхати до неї навіть на похорон. Мама відповіла: “Не зможеш то не зможеш”.

В 23:18 год зателефонував Сергій і сказав що “мами вже немає”.

27 листопада ві 19:10 год газова атака фосгеном.

28 листопада виявив радіацію на бантах ніжок табуретки.

29 листопада виявив отруту з ВПЗ на засувці дверей до гаража, з хати.

Активація радіації на дверях у ванну і у вітальню.

477 спроби вбивства за листопад 2016 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Грудень 2016

Газові атаки: 14 – /, 21 – / . Всього 2 рази.

Ураження ультразвуком: 24 – /. Всього 1 раз.

Високий рівень електро-магнітного поля 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27. Всього 20 днів/разів.

Водопровідна вода весь місяць грудень була отруєною (за винятком 1,2.3.4 грудня) переважно борною кислотою. Всього 27 днів/разів

8 грудня виявив клофеїн у воді, набраній з водопроводу ще 6 грудня 2016.

10 грудня виявив отруту у воді зі снігу, зібраного ще два-три тижні тому. Болі в підшлунковій, в кишечнику, в печінці. Болі розпочалися ще в шостій ранку. Мене морозило, потім повторилися тоді коли пив вчора приготоване какао. Ймовірно це цианід.

Виявив отруту, мабуть цианід, в меленій крейді, котрою я очищав воду, раніше не було там отрути, мабуть це наслідок проникнення у мій будинок 11 листопада 2016.

13 грудня, між 9:00 і 10:00, ходив платити за комуналку.

14 грудня, активація радіації у ванні.

15 грудня, отримав ураження легень від радіації у ванні, ймовірно це альфа-випромінювання, або до радіації додали отруйний газ, типу фосгену. Таке є проти мене вперше. (Тривало до 20 грудня 2016 – примітка.)

21 грудня, активація радіації на стелі кухні. Проводив дезактивацію ручним миттям.

Виявив отруту з ВПЗ на ручці дверей у ванну.

З 23:00 до 00:40 22 грудня 2016 газова атака.

23 грудня виявив радіацію на сходовій клітці у трьох місцях.

24 грудня отримав ураження ультразвуком, тоді коли підійшов до вікна західної спальні, з білої іномарки-черевика.

26 грудня отримав ураження ультразвуком, тоді коли підійшов до вікна спальні, на 2 поверсі., з автомобіля.

31 грудня активаціяя радіації на стелі кухні.

434 спроби вбивства за грудень 2016 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ).

Січень 2017

Газові атаки: не було Всього 0 разів.

Ураження ультразвуком: 21 – /. Всього 1 раз.

Високий рівень електро-магнітного поля 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26. Всього 22 дня/рази.

Водопровідна вода майже весь місяць була отруєною (за винятком 27,28,29,30 січня), переважно борною кислотою. Всього 26 днів/разів

2 січня, активація радіації в коридорі, біля дверей у вітальню.

Виявив отруту з ВПЗ на ручці дверей на сходовій клітці.

3 січня, активація радіації на стінах сходової клітки, на балясинах, на стелі кухні.

6 січня виявив отруту з ВПЗ на рукаві сорочки.

7 січня виявив отруту з ВПЗ у лівій калоші, всередині, у верхній частині, спереду. Очевидно її нанесли вбивці 13 грудня 1016.

Виявив радіацію на целофановій плівці, шторі замість дверей у кухню.

Радіація на стіні в кухні.

11 січня, активація радіації на стелі кухні.

15 січня виявив отруту з ВПЗ на ручці пічної дверцяти

Виявив отруту в соці аличі.

16 січня сильна радіація зі стелі кухні, над лежаком, вчора і сьогодні.

19 січня сильна радіація зі стелі кухні продовжується. Плюс Активація радіації на боковичці кухонної мойки.

Виявив отруту з ВПЗ на клямці дверей на сходову клітку, на ручці пічної духовки, на засувці дверей у гараж з хати.

21 січня отримав ураження ультразвуком, тоді коли підійшов до вікна, з сірого автомобіля типу джипа.

Активація радіації на дощці лежака і на стелі кухні.

Виявив отруту з ВПЗ на робочих штанях, на півні поясниці.

23 січня виявив кусочки кремнію чи якогось чорного пластику в зерні пшениці, раніше цього не було.

24 січня активація радіації на стелі кухні, після вже надцятого миття стелі, і на боковичці кухонної мойки.

25 січня виявив радіацію біля дверей на балкон.

26 січня, активація радіації на стелі кухні, на стінах кухні, на біля кухонної мойки, біля пічки, на стелі ванни, на стіні біля умивальника, на сходовій клітці, на дверках холодильника..

28 січня, біля 12:00 год, потужний залповий викид радіації з деревяних деталей лежака, з підлоги кухні (між лежаком і вікном), зі стелі кухні, на підлозі усього шляху від кухні до гаражних воріт (єдиний швидкий вихід з хати). Радіація була дуже потужною, до одної хвилини часу відбувалася в зоні ураження паралізація нервової системи кінцівок, потім втрата володіння рухами рук,..
Змушений був перебути цей залповий викид радіації на подвір`ю, до 16:00 год. Коли покидав зону ураження то ноги підкошувалися, були ніби чужі, а потім ще годину не міг нормально стояти на засніженому подвірю, без верхнього одягу і шапки. Далі якось відійшов, допомогли мені тоді вижити Пресвята Богородиця і гарне зимове сонечко.

29 січня традиційна активація радіації на стінах кухні. Мив.

30 січня традиційна активація радіації на стінах кухні. Мив.

31 січня традиційна активація радіації на стінах кухні. Мив.

477 спроб вбивства за січень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — високою проникливою здатністю).

Лютий 2017

Газові атаки: 23 – ////////////////. Всього 16 разів.

Ураження ультразвуком: Всього 0 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22. Всього 19 днів/разів.

Водопровідна вода була отруєною1, 2, 3, 4, 5, переважно борною кислотою. Всього 5 днів/разів

1 лютого, активація радіації на стінах кухні, досить сильна.

Виявив отруту з ВПЗ на правій кишені робочих штанів.

2 лютого активація радіації на сходовій клітці, зокрема на підставках сходинок.

4 лютого активація радіації на сходинках сходової клітки і на стелі кухні.

Клофеїн у водопровідній воді, вже три дні.

5 лютого активація радіації на стелі кухні і на сходовій клітці.

8 лютого сильна активація радіації на стінах біля пічки і газовоїколонки

9 лютого активація радіації на боковичці лежака, на стіні, на батереї опалення і на підлозі біля вікна кухні.

15 лютого, вночі сильна активація на боковичці лежака і на истіні біля вікна кухні.

Виявив отруту з ВПЗ в правому чоботі берців, котрі я вже використовую 12 років.

18 лютого виявив отруту уражаючу легені на 11 книгах.

19 лютого виявив отруту уражаючу легені ще на 12 книгах. Книги в основному церковні і по будівництву.

Виявив отруту з ВПЗ на листках з текстом церковної Літургії.

21 лютого активація радіації на стінах кухні.

22 лютого активація радіації на стінах і на підлозі кухні.

23 лютого ходив двічі в супермаркет за продуктами і платити за комуналку.
Тоді як ходив в супермаркет то 16 разів отримав ураження ОГ іпрітом високої концентрації, на ділянках дороги від кільцевої до автостоянки будівельного гіпермаркету і на ділянці за гіпермаркетом й початком супермаркету. Це малолюдні тротуари шириною в одини метр. Застосування іпріту вчиняли загримовані жиди, котрі йшли мені на зустріч і перед мною робили концентровану “хмарку” з іпріту. Що викликало у мене біль в горлянці і коли я прийшов додому то три дні нічим не міг відмити лице від якоїсь хімії. Був сильний кашель, з виділенням густої слюни з неприємним хімічним присмаком.

Тоді коли я був в ощадкасі то там перебувала група жидо-штундів, котрі активно входили в приміщення і виходили, ставали за мною в черзі і через пару хвилин змінювалися. Одна з них , з азійським обличчям, демонстративно розмовляла по телефону (на російській) явно створюючи конфліктну ситуацію. Коли я вже заплатив то ощадкаса спустіла. З ощадкаси я вийшов дуже втомленим, ймовірно через вплив заобів електро-магнітної дії.

25 лютого чимось отруївся вживаючи гороховий суп; горохом, оцетом чи консервованою морквою. Болі в стравоході. Зїв тільки одну ложку супу.

Активація радіації на батареї опалення в кухні і на стіні біля кухонної мойки.

26 лютого виявив ще дві отруєні книги, отрутою уражаючою легені

27 лютого, активація радіації на стелі кухні.

Виявив отруту ще на не менше 40 книгах, котра уражає легені. Моя книжкова поличка у вітальні вже спустіла. Виніс отруєні книги на горище.

Виявив радіацію на стовпі огорожі біля грядки і волоського горіха

454 спроби вбивства за лютий 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ— високою проникливою здатністю).

Березень 2017

Газові атаки: 14 – //, 15 – ///,, 27 – /////, 28 – //, 29 – /. Всього 13 разів.

Ураження ультразвуком: 14 – ///, 15 – /, 18 – /, 27 – / 28 – ///. Всього 9 разів.

Водопровідна вода майже весь місяць була отруєною (окрім 1, 4, 5, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 27,
29, 30 березня), переважно борною кислотою. Всього 30 днів/разів

1 березня виявив отруту уражаючу легені ще на 20 книгах.

Активація радіації на стелі кухні і на дверях у ванну.

3 березня активація радіації на стелі кухні і на підлозі ванни.

4 березня, радіація, залповий викид, на даху на шифері, там де я ставлю драбину.

Активація радіації на сходовій клітці, між дверима балкону і коридором другого поверху.

Виявив отруту з ВПЗ на ручці радіо котрою виставляється частота, на листках тексту заупокійної Літургії.

5 березня, активація радіації на стіні кухні, біля вікна.

6 березня виявив отруту з ВПЗ на ложці.

Активація радіації на стелі кухні і на стіні біля вікна.

7 березня радіація на стіні кухні біля вікна, на стовпці огорожі позаду ділянки, на шифері даху.

9 березня активація радіації на сходинках сходової клітки.

11 березня сильна радіація на підлозі кухні; біля газової плити і біля мойки.

12 березня радіація на підлозі кухні.

14 березня радіація на металевій бочці на подвір`ю. Отрута з ВПЗ на стежках подвіря

15 березня отримав ураження ультразвуком з білого буса, мабуть з “Мерседеса” , середнього з великими фарами.

Виявив отруту з ВПЗ на столовій ложці

Радіація на боковичці лежака.

16 березня, сильна радіація на стіні кухні, біля вікна.

Отрута з ВПЗ на столових ложках, мабуть на усіх…

17 березня активація радіації на стіні біля мойки, на боках дверного проходу в кухню, в гаражі на проході, від гаражних воріт до середини гаража.

Отрута з ВПЗ на підлозі кухні і на підлозі гаража біля дверей у сушарку.

18 березня, в 15:25 год, отримав ураження ультразвуком з великого буса, синього з білим верхом: він їхав в низ, потім повернув ліворуч в сторону вул. Свободи. Потім я побачив що цей бус стоїть недалеко від вулиці Свободи, біля будинку з червоної цегли з арочними вікнами на 2 поверсі. Там же стоїть і такий самий білий бус, котрий тут вже давно крутиться. На котрому жиди демонстративно перед мною катали молодих і наївних поліцейських.

Вночі була сильна радіація на стіні кухні біля вікна і з батареї опалення.

16:30 год отримав ураження ультразвуком з синьої іномарки седана.

Виявив радіацію на драбині на горищі, котру я недавно зробив. Мабуть її нанесли вбивці під час проникнення у мій будинок 23 лютого.

Активація радіації в коридорі першого поверху.

19 березня виявив отруту з ВПЗ і радіацію на силікатній цеглині, котра була в коридорі 1 поверху, як підставка для відра.

20 березня, радіація на лежаку, на рівні ніг.

22 березня, радіація з циркулярки, зі стіни кухні біля вікна.

Виявив отруту з ВПЗ на ручці фонарика і на лежаку. І отруту у фасолі.

24 березня активація радіації з боковички лежака, на підлозі кухні і ванни, на стіні біля газової колонки.

25 березня виявив отруту в зерні жита, ймовірно дуже концентровано в частині зерна і змішано з нормальним зерном.

26 березня, потужна радіація зі стіни на кухні, біля вікна.

Виявив отруту в повидлі з малини, мабуть полоній.

Виявив отруту з ВПЗ на ручці Г-подібного гака для пічки.

27 березня, 10:15 год, газова атака, тоді коли я вийшов на подвір`я, задували з північної сторони.

12:10 — 12:50 газова атака, задували в хату через східне вікно вітальні, мабуть з буд. №33.

14:05 год, газова атака, задували в хату через східне вікно вітальні.

15:40 год, газова атака, задували в хату через східне вікно вітальні.

Активація радіації з боковички лежака, зі стіни кухні біля вікна, з боковички мойки, з тумбочки з тирсоплити біля газової плити.

23:45 год, газова атака, задували в хату через східне вікно вітальні.

28 березня, 11:00 год, двічі отримав ураження ультразвуком з темно-синього джипа, тоді коли підійшов до вікна західної спальні.

11:40 год, газова атака чадним газом, задували в хату через східне вікно вітальні

13:00 год отримав ураження ультразвуком з білого бусика, тоді коли підійшов до вікна західної спальні.

Активація радіації на підлозі кухні.

18:00 — 19:40 год, газова атака чадним газом, задували в хату через східне вікно вітальні.

Виявив отруту з ВПЗ на вилці нічного електросвітильники для коридору і на вимикачі світильника настінного в кухні.

29 березня, 9:00 — 11:00 год, газова атака чадним газом, задували в хату через східне вікно вітальні.

Отрута з ВПЗ на засувці дверей з хати в гараж.

30 березня, виявив радіацію на підлозі західної спальні, на стіні коридору 2 поверху (біля електровимикача).

Отрута з ВПЗ на ручці дверей південної спальні.

Радіація з тумбочки з тирсоплити біля газової плити. Розібрав і виніс на дрова.

496 спроб вбивства за березень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ— високою проникливою здатністю).

Квітень 2017

Газові атаки: 8 – ////, 16 – /, 17 – ///, 19 – /. Всього 9 разів.

Ураження ультразвуком: 1 – /, 5 – /, 7 – ///, 8 – /. Всього 6 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30. Всього 25 днів/разів.

1 квітня виявив отруту з радіацією на часнику позаду будинку.

Виявив їдкий запах хімії на дереві аличі. (через декілька днів більшість гілля на цьому дереві зісохли, вже почавши цвітіння – примітка)

Виявив три куски отруєного целофану на городі спереду будинку

Активація радіації на підлозі кухні, на стінах біля мойки і біля газової плити.

Виявив отруту з ВПЗ на ручці газової плити..

2 квітня, активація радіації на підлозі кухні, на стіні біля мойки.

4 квітня активація радіації на сходинках верхнього маршу на другий поверх.

7 квітня виявив радіацію на ковдрі й підстілці лежака, на верстаті-хлопушці, на куску цегли в підвалі для продуктів.

Активація радіації на стелі кухні.

8 квітня, 11:15 год, отримав ураження ультразвуком, тоді коли підійшов до південного вікна вітальні, з синього буса, котрий виїзджав з подвіря №35

22:00 — 23:18 год, газова атака іпрітом, задували через гаражні двері.
квітня

9 квітня, 00:40 — 02:15 год, газова атака іпрітом, задували через гаражні двері.

Радіація на куску цегли на горищі, на стіні ванни.

10 квітня, активація радіації на стелі кухні, на стінах ванни, на шифері даху. Виявив радіацію на ще одному куску цегли.

11 квітня, виявив отруту з ВПЗ на ручці дверей у вітальню, на підлозі гаражу. Радіацію на дверях у вітальню.

Активація радіації на підлозі кухні, у ванні, на стіні біля мойки.

13 квітня, активація радіації на стелі кухні, отрута з ВПЗ на підлозі ванни.

17:18 год, отримав ураження ультразвуком, тоді коли підійшов до вікна західної спальні, з чорно-сірого великого джипа, котрий приїзджав до буд №37.

15 квітня, потужна активація радіації зі стелі, підлоги і стін кухні.

Виявив отруту з ВПЗ на ручці крану мойки в кухні, дуже сильна.

16 квітня, Воскресіння Христове, 19:00 год, газова атака, тоді коли я був на подвірю. По дорозі пройшли дві особи, потім зі сторони дороги пішла продувка повітря з ОГ на мене. Мабуть використовували таблетки для протруювання посівного зерна.

Виявив отруту з ВПЗ на грунті подвір`я, між кроною винограду і ворітьми в південну частину підвалу. Отрута з ВПЗ на ручці засувки вхідної брами.

17 квітня, Світлий Понеділок, 00:10 — 01:00 год, газова атака, задували через південне вікно вітальні.

07:20 — 10:00 год, газова атака, задували через південне вікно вітальні.

11:50 год, наявний отруйний газ у вітальні, хоча задування вже немає, мабуть вилили отруйну речовину під південне вікно вітальні, а потім задували повтрям з різних сторін. Задування закінчилася, а остатки отруйної речовини ще продовжували випаровуватися і проникати у вітальню.

Активізація радіації зі стінок біля газової плити, на стіні сходової клітки, біля дверей і на дверній коробці у ванну, на підлозі кухні (потужна).

18 квітня, Світлий Вівторок, Активізація радіації на підлозі кухні і ванни, на стінах і на балясинах сходової клітки, на стелі кухні(потужна).

19 квітня, 12:20, газова атака іпрітом, тоді коли я виходив на подвір`я, задували ймовірно з буд №33.

Активація радіації зі стіни кухні над газовою плитою (на рівні очей), на стовпці огородження вхідних з подвір`я сходів, на підлозі кухні і ванни, на дверці холодильника.

20 квітня, активація радіації зі стінок біля мойки і газової плити.

21 квітня, активація радіації на підлозі кухні, коридору і вітальні, на стінках біля мойки і газової плити.

22 квітня, активація радіації на стіні кухні під іконами, на підлозі ванни, на стелі кухні, на верстаті-хлопушці,.

Виявив отруту з ВПЗ на зовнішній стороні гаражних воріт.

23 квітня, активація радіації на стіні сходової клітки (біля дверей), на стелі кухні (над лежаком), на дверках духовки газової плити, на дощині котра підтримувала дверку газової плити (завіси зіржавіли)

24 квітня, активація радіації на стіні над газовою плитою, на стіночках біля газової плити, на стіні над мойкою (на рівні очей).

25 квітня, активація радіації на боковичці лежака, на підлозі біля лежака (зі сторони вікна).

26 квітня, активація радіації на стіні над газовою плитою, на підлозі ванни, кухні і коридору 1 поверху.

27 квітня, активація радіації на стелі західної спальні, на стіні над газовою плитою, на стінках мойки навпроти лежака.

28 квітня, отрута з ВПЗ на боковичках лежака, наручці-крані газової плити, на ручці кришки 7-ми літрової і 2,5 літрової каструль,

Активація радіації на стелі кухні і західної спальні, на фользі огородження лежака.

Виявив отруту в гречці. Половину тієї упаковки я вже їв і вона була доброю. Наслідок проникнення вбивць в будинок 27 квітня. Коли я ходив платити за комуналку.

29 квітня, активація радіації на стіні під колонкою, на стіні над мойкою, на зовнішній стороні металевої ванни, на дверях і коробці дверей у ванну, на боковинах дверного отвору у кухню.

545 спроб вбивства за квітень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ— високою проникливою здатністю).

Травень 2017

Газові атаки: 3 – //, 10 – //////, 20 – /, 21 – /, 22 – /, 23 – /, 26 – /, 27 – /, 29 – /. Всього 15 разів.

Ураження ультразвуком: 3 – //, 6 – /////, 11 – //, 12 – ///, 15 – /, 16 – /, 18 – ///. Всього 17 разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 травня. Всього 29 днів/разів.

Водопровідна вода майже весь місяць була отруєною (окрім 1, 2, 3, 4, 5, 30 і 31 травня), переважно борною кислотою. Всього 24 днів/разів

1 травня виявив радіацію на стелі підвалу, принаймні над верстатом-хлопушкою.

Виявив радіацію на грунті подвір`я біля купи з піском. Возив тачкою звідти пісок у підвал, вивіз так три тачки, а коли пізніше підійшов туди, до купи з піском, то виявив радіацію, досить потужну. Також виявив свіженькі сліди на траві, хтось тільки що, тоді як я був у підвалі, підійшов і приніс туди щось радіоактивне. Серед білого дня. Також у той час прїзджав по дорозі вже відомий жидівський бус, синій з білим верхом.

2 травня виявив отруту з ВПЗ на грядці біля горіха.

3 травня виявив отруту з ВПЗ в правому резиновому чоботі.

Активація радіації на стелі кухні і західної спальні, на стіні біля газової плити.

В 14:10 год і в 14:15 год два ураження ультразвуком з білого буса і з сірого ВАЗ-09.

14:35 газова атака іпрітом, тоді коли був на городі спереду будинку, задували зі сторони буд №33.

22:10 – 23:00 год газова атака іпрітом, задували в хату через гаражні ворота, тоді коли молився.

4 травня активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стелі кухні і західної спальні, на стовпці перил вхідних вуличних сходів.

Отрута з ВПЗ на стежках подвір`я.

5 травня активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стелі кухні і західної спальні, біля дверей на сходовій клітці.

6 травня, 10:38 год, отримав ураження ультразвуком з синього буса з білою полосою вздовж середини, тоді коли підійшов до вікна вітальні.

Між 13:45 і 14:45 год отримав чотири ураження ультразвуком, тоді коли я працював на городі біля дороги; з білої малолітражки-іномарки, з синього Форда-седана, з чорного Фолсвагена, з сірого ВАЗа-нової марки.

Виявив отруту з ВПЗ на ручці сапи.

7 травня, активація радіації на боковичці лежака на захисному целофані й папері, на підлозі кухні, ванни і коридору 1 поверху.

8 травня активація радіації на підлозі кухні і ванни, на фанері верхньої частини лежака, на дверках холодильника.

9 травня, 10:20 год отримав ураження ультразвуком з синього ВАЗ-99. В 11:00 год отримав ураження ультразвуком з автомобіля, тоді коли був в південній спальні. В 18:30 год отримав ураження ультразвуком з автомобіля, тоді коли був у вітальні.

Активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стелі кухні.

10 травня, 01:00 год, газова атака, іпрітом або фосгеном, тривала до 07:34, задували через вікно вітальні і через гаражні ворота.

Виявив радіацію на поліетиленовому мішку в кінці підвалу і на 25-ти літровому баняку.

11 травня, активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стелі кухні, на стінах коридору 1 поверху.

14:45 год, отримав ураження ультразвуком з синього автомобіля, мабуть ВАЗ-99. під прикриттям гулу вантажівки з маніпулятором.

15:27 год, отримав ураження ультразвуком з сріблястого буса, через вікно вітальні.

12 травня, активація радіації на стелі кухні. Виявив радіацію на бочці 200 літровій з ПВХ, на трубі каналізації, на дверях у гараж з хати.

З 11:00 до 14:00 год, отримав ураження ультразвуком з сірого ВАЗ-99, з синього буса з білим верхом, з сіро-зеленого джипа з польською реєстрацією з одного польського підприємства в Україні (двічі він проїзджав)

14:45 год телефонував на “102”, підняла трубку “поліція міста Львова”. Сказав їм що 27 березня 2017 року було проникнення у мій будинок, після чого я на деяких предметах в будинку виявив радіоактивне випромінювання. Попросив їх забрати ці предмети. Котрі частково я вже виніс під дорогу.
Біля 16:50 приїали два поліцейські, які сказали що дозиметра у них немає, що їм в області дозиметра не дають і самі не приїзджають. Чим вивозити також немали. Вони були в зимовому одязі і з капюшонами курток на головах, у ватних штанах. добре що йшов дощ, менше вони радіації нахапалися. Просив їх відїхати і відійти трохи але вони на це не реагували.

Виявив радіацію на вікні західної спальні, на рівні очей, на бетонній обмостці з західно-північної сторони.

Активація радіації на стінах ванни, на бойлері у ванні.

13 травня. Століття з дня обявлення Пресвятої Богородиці у Фатімі і день святого апостола Якова, того що іспанцям допомагав жидів вигонити з Іспанії.

Активація радіації на дверцятах холодильника, на дверній коробці у ванну, на стінах сходової клітки. Отрута з ВПЗ на підлозі ванни

14 травня, активація радіації на стіні біля мойки, на боковичках тумбочки в східній спальні, на стіні під іконами, на стіні біля дверей до ванни, на зовнішній частині стальної ванни. на стелі кухні і західної спальні.

15 травня, виявив рдіаці. на стежці вздовж хати позпду будинку. Отрута з ВПЗ на ручці сапи, очищення виявилося неуспішним.

14:20 отримав ураження ультразвуком з втомобіля, тоді коли працював на городі біля дороги.

Виявив отруту в гірчиці салатній, на грядці біля волоського горіха.

16 травня, 15:36 год, отримав ураження ультразвуком з білого ВАЗа, через вікно південної спальні.

Радіація на вікнах вітальні (на рівні очей) і західної спальні, на дощечках котрі були на підвіконнику західної спальні. Активація радіації на стінах сходової клітки.

17 травня, активація радіації на підлозі кухні і ванни, на вікнах вітальні і західної спальні.

18 травня їздив до Львова купляти матрицю до ноутбука, але не знайшов. Жиди за мною слідкували.
Отримав ураження ультразвуком, тоді коли переходив з однієї зупинки на іншу, з білої іномарки, котра стояла на тротуарі біля церкви на Городоцькій, за Скнилівським мостом.
Отримав ураження ультразвуком, тоді коли проходив біля супермаркету на Привокзальній, з рюкзака одного з прохожих, у новенькій військовій формі але без військової випраки.
Біля 14:00 год тримав ураження ультразвуком, тоді коли йшов по стоянці “Метро”, з білого буса котрий виїзджав.

19 травня, зняв і виніс з хати біля 10 детелей з захисних приспосіблень до лежака, з дерева і плівки, на котрих виявилася радіація.

Активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стелі кухні і ванни, на стіні фундаменту навпроти городу (позаду будинку).

20 травня, активація радіації на підлозі кухні і ванни, на стінах кухні.

Біля 12:00 год газова атака фосгеном, задували зі сторони буд №35.

21 травня, 00:30 год, газова атака іпрітом, задували через гаражні ворота до 01:30.

22 травня, З 2:00 до 8:00 год, газова атака іпрітом, ймовірно через вікно кухні. Потім я виявив що на подвірю під вукном кухні і гаражних воріт з грунту є випаровування іпріту, особливо з купи каменю, котра там є.

Біля 9:00 телефонував на “102” про спрбу вбивства іпрітом, Після третього чи четвертого звінка приїхали з пустомит двоє поліцейські, пообіцяли що після 20:00 приїде група з обладнанням для проведення експертизи. Провірили мій паспорт. Один з поліцейських виявився знайомим з господаркм буд №33.
Пізніше зателефонував якийсь невідомий, котрий назвався пожежником, і сказав що до мене після 14:00 приїждуть з санстанції. Ніхто не приїхав бо звенння поліції до санстанції не було.

23 травня телефонував на “102” і попросив забезпечити охорону мого будинку від проникнення вбивць отрутами і радіоактивними речовинами. А також попросив аби до цього не залучали одного з поліцейських, який є другом особи

Ходив за матрицею у Львів, але вони сказали що ще її не отримали, хоч і обіцяли що буде. Коли повертався до дому то відчув запах якоїсь їдкої хімії, тоді коли проходив по вул Полуботка, недалеко від своєї вулиці. Про що і телефонував на “102”, черговий чомусь виявився особою за 50 років, згідно його голосу. Він сказав що є черговим по Львову.

Виявив радіацію на паркетинах боковички лежака.

Виявив отруту з ВПЗ на внутрішній ручці гаражних дверей.

24 травня, 10:30 год, телефонував на “102”, сказав про отруту з ВПЗ на внутрішній ручці гаражних воріт. ймовірно нанесеній недавно, тоді коли я вже двічі їздив до Львова. Через годину приїхали два поліцейські і зняли мазок з внутоішньої ручки гаражних дверей.

Ходив купляти матрицю, купив. За одно і виявилися що моя клавіатура несправна, замінив на нову але з непрацюючою клавішею стрілки вправо, казали що на половину лешевше. Заплатив за усе 2200 грн (враховуючи і поповнення мобільного нету на 100 грн).

25 травня Вознесіння Господнє.

26 травня, біля 9:00 год, хата наповнилася іпрітом.

Виявив радіацію на гіляках волоського горіху, позаду ділянки, на кизилі, на вишні. Виявив легкий вміст отрути на крес-салаті, нейтралізувалася цукром.

27 травня, 03:20 год, відчув сильний біль в легенях.

Активація радіації на стіні біля вікна в кухні.

Виявив отруту в банці закатані з хроном, кришка була зірвана і зігнута, лежала на підлозі.

29 травня, газова атака, аналог фосгену, тоді коли я працював на городі позаду будинку. хтось очевидно підійшов до моєї ділянку зі сторони пустуючої ділянки №30, під прикриттям кущів і дерев і вилив отруйну речрвину.

Виявив радіацію на часнику на городі позаду хати, на південому розі фундаменту стайні, на тильному фаціяті гориша ззовні.

30 травня, отрута з ВПЗ на підлозі кухні, коридору і вітальні, на балясинах маршів з 1 на 2 поверх, на нововстановленій клавіатурі ноутбука.

31 травня, отрута з ВПЗ на підлозі кухні, ванни, вітальні, на сходинках маршів з 1 на 2 поверх.

Активація радіації на стіні біля входу в кухню, на стінах сходової клітки, зі стіни біля мойки і дверей у ванну, на стіні кухні біля вікна, на стелі кухні, ванни, вітальні, сходової кухні, на куску фанери у вітальні.

622 спроби вбивства за травень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ— високою проникливою здатністю).

Червень 2017

Газові атаки: 2 – //, 6 – /, 16 – /, 19 – /, 28 – /////, 29 – /. Всього 11 разів.

Ураження ультразвуком: 10 – /, 12 – /, 19 – /, 20 – /. Всього 4 рази.

Високий рівень електро-магнітного поля 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 червня. Всього 30 днів/разів.

1 червня виявив радіацію чи отруту з ВПЗ на задній частині даху, мабуть по усій площині тієї частини даху.

На східному куті ділянки відчув дію ОГ, мабуть там ще 29 травня вилили отруйну речовину і вона ще випаровується, або легенько піддруїли сьогодні.

Отрута з ВПЗ на підлозі кухні, ванни, коридору, вітальні.

Активація радіації на стіночках біля мойки і газової плити.

Отрута з ВПЗ на боковичці малої драбини з даху. Отримав сильне ураження руки.

Активація радіації з дашка над криницню.

2 червня, отрута з ВПЗ на підлозі кухні, ванни, коридору, вітальні, на сходинках двох маршів з 1 на 2 поверх.

Радіація на козликах лежака.

Радіація на верхніх планках кухонної підвісної стінки. Зняв їх і виніс на подвіря.

Між 14:40 і 16:00 в хаті відчувалася дія ОГ, аналогу фосгену.

22:00 год, газова атака фосгеном.

3 травня, активація радіації на стелі кухні і вітальні, на двох маршах сходової клітки, на підлозі коридору.

6 червня, отрута з ВПЗ на частині лежака, на підлозі кухні, ванни і коридору.

Активація радіації на стелі кухні, вітальні, ванни, на дошку над криницею, на бочці метелевій на стойках каркасу для винограду.

Між 18 і 19 год, газова атака, тоді як я перелазив через дах на задню частину городу. Задували ті що були на ділянці №36. ОГ невстановлений, спочатку легке відчуття ОГ а болі в легенях наступають через декілька годин, такі як і від фосгену, з відхаркуванням якоїсь темно-сірої речовини в 02:17 год (чого від дії фосгену немає, як і відтермінування больвих відчуттів.

7 червня, виявив радіацію на двдх деревяних палках, котрими я в березні позначаав межі грядок і рядків.

10 червня, біля 17:00, отримав ураження ультразвуком з синього автомобіля, тоді коли працював на городі біля дороги.

11 червня, отрута з ВПЗ на підлозі кухні, ванни і двох маршів на 2 поверх.

Радіація на метелевій ванні, на крес-салаті (з городу біля дороги, виявив тоді коли вжив у їжу).

12 червня, біля 12:30 год, отримав ураження ультразвуком зі сторони буд №34, під прикриттям проїзджаючого сірого ВАЗа нової моделі.

Радіація на нижній боковичці лежака.

14 червня, активація радіації на підлозі кухні (дуже сильна), ванни, коридору, на нижній частині ледака з пінопласту і на нижній дошці лежака. Зняв і виніс на подвір`я.

Отрута з ВПЗ на боковій планці лежака.

15 червня, активація радіації на підлозі кухні ванни, коридору, на стінах кухні, на трьох деталях лежака.

Радіація типу з полонію на крес-салаті.

16 червня, біля 13:30, газова атака заріном, тоді коли я працював на задньому городі, задували з буд №33

Виявив радіацію на деревяних палочках, котими я позначав крайні росади перцю.

Активація радіації (дуже сильна) на підлозі і на стінах кухні, на стінах ванни і коридору, на поручнях сходової клітки.

17 червня виявив радіацію на підлозі підвальчику для продуктів, в т.ч. і на картоплі.

19 червня, між 10:00 і 11:20 год, газова атака іпрітом, задували з заходу, з буд №37 і №39. Природний вітер, майже не відчутний, був північним.

Біля 11:05 отримав ураження ультразвуком з синього ВАЗ-99.

20 червня, 20:35 год, ураження ультразвуком зі сторони буд.№34, під прикриттям проїзджаючого автомобіля.

21 червня радіація на крес-салаті, з городу спереду і позаду будинку.

22 червня, виявив радіацію всередині пічки для випалення кераміки.

Активація радіації на стелі кухні, коридору; на перемичці дверного отвору до кухні і до вітальні.

Виявмв отруту з ВПЗ в коаліні.

24 червня, виявив радіацію на гіллях влоського горіха біля вїздної брами.

Активація радіації на стелі кухні, коридору; на перемичці дверного отвору до кухні, до вітальні і над гаражними воротами.

25 червня активація радіації на табуретці у ванні, дуже сильна і з тенденцією до зростання, до 15:40 радіація так зросла що виніс табуретку з хати. Уражала на відстань трьох метрів.

Виявив отруту, типу іпріту, на квитанції за газ. Знедавна ця квитанція вже формату А4, складена втроє і обклеїна зі сторін так як і конверт; тобто дуже зручно для нанесення отрути. Це вже далеко не перша отруєна квитанція від прихватизованого гускіми облгазу, тільки раніше отрути були слабші і дози менші. Виніс цю квитанцію на вулицю.

26 червня, ходив платити за комуналку і за продуктами в супермаркет. Біля 11:50 год, тоді коли я йшов по своїй вулиці в супермаркет, було дві імітації ураження ультразвуком, з червоного седана і з чорного позашляховика. Жидо-штунди за мною традиційно слідкували.

27 червня, виявив отруту з ВПЗ на ручках дверей з хати в гараж, на дверях сходової клітки, на дверях західної спальні (і на краях дверного полотна зі сторони ручок).

20:00 – 20:30 год, газова атака, тоді коли я був на подвірю.

28 червня, біля 12:00 газова атака іпрітом, тоді коли я працював на городі біля дороги; думаю що доставлялт ОГ зі сторони ділянки №34 і задували повітря для підтримки газової “хмари” з №37, так як і вчора. Доставка періодичного типу.
13:20, газова атака триває.
15:13, газова атака триває.
17:45, газова атака триває, до 18:40, коли я вже закінчив свою роботу на подвірю…

Загасив три “світлячки” (засоби візуального стеження) в кухні.

30 червня, виявив радіацію на кукурудзі. Потім і на червоній смородині, котру обірвав і попробував на їжу, біля пяти ягідок, спочатку відчув дію радіації (характерний біль голови), а потім, через 30-60 хвилин і різкий біль в нихній частині шлунку. Мучився цілий вечір і ніч від болів в шлунку. Якась дуже сильна і підступна отрута, активоване вугілля не допомагало.

480 спроб вбивства за червень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — високою проникливою здатністю).

Липень 2017

Газові атаки: 14 – //, 18 – /, 20 – //, 25 – ///, 26 – /, 27 – /, 28 – /, 29 – /. Всього 13 разів.

Водопровідна вода була отруєною 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 23, 24, 26 липня. Всього 13 днів/разів.

Високий рівень електро-магнітного поля 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31 липня. Всього 26 днів/разів.

1 липня, 11:43 год, телефонував на “102”, про отруєння червоної смородини. Перед 13:00 год приїхали два полцейські. Взяли зразки червоної смородини з куща на експертизу. Але не хотіли сказати, чи не знали, куди повезуть ці зразки на експертизу. Сказали що попередні мазки з внутрішньої ручки гаражних воріт отрути не виявили, і також не сазали де проводили експертизу. І з яким приписом вони були відправленні на експертизу, на що конкретно мали відповісти експерти?

3 липня виявив отруту на дереві і на ягодах вишні, на власній ділянці позаду будинку.
Біля 13:50 телефонував на “102” з приводу отруєння вишні. сказали “чекати”.
Через годину-півтори приїхали поліцейські і взяли пробу на експертизу.

4 липня, біля 12:30 год, тоді коли працював на городі, біля дороги, відчув запах якоїсь хімії, подібної до тієї отрути, котрою жидо-штунди з торгівлі обробляють продукти харчування для українців, або інші одяг українців на вулиці. Цю отруту кинули під саму вхідну браму і очевидно це вчинила проходяча по дорозі старша жінка, дуже подібна на матір аптекарші з вул. Полуботка. Вчиняла вона це демонстративно, аби я її не зміг не побачити.

5 липня, активація радіації на стінах коридору, сходової клітки; на підлозі кухні, ванни, коридору, гаражу, площадки біля дверей на балкон; на сходинках трьох маршів сходової клітки.
Виявив радіацію на дверях на балкон.

Виявив радіацію на стежці городу біля дороги, біля посадженої там кукурудзи, зокрема і на двох кукурузинах. Вчора радіації там ще не було. Мабуть нанесли її вночі на 5 липня.

Телефонував тато і сказав що в селі раптово помер Микола Ш., на 58 році життя. Вчора він ще був на роботі, а сьогодні зранку ще косив траву. Потім помер вдома. Думаю що його жидо-штунди вбили; або підкинули в їжу клофеїн, або використали проти нього іпріт, наприклад тоді коли він косив траву: потім гортань у ньго набрякла, і він помер від удушення вже вдома.

6 липня виявив радіацію на стіні хати біля стайні і хвіртки, на рівні колін і нижче, в т.ч. і на землі біля тієї стіни.
На кроні яблуні, на рівні грудей, другої від стайні.
На стовпці огорожі з №34, другому від стайні: знизу і на землі біля нього.
3 липня я там був, принаймні біля стіни хати, і радіація тоді ще не проявляляся.

7 липня, активація радіації на підлозі кухні, ванни, коридору, на стінці біля мойки; на стелі кухні, ванни, коридору, вітальні, гаражу.

8 липня, виявив радіацію на городі біля дороги, там де недавно посіяв горох; тоді радіації там не було.

  • Гітлер, зі своєю гоп-компанією, був на похороні поляка Пільсудського. Збереглися фотографії.

!0 липня, виявив радіацію на усій стежці городу біля дороги і на двох кокурузинах біля цієї стежки. Зняв шуфлею верх грунту і виніс за вїздної браму. Також там на фанері, також з радіацією, написав слово “Радіація”, й поставив так аби було видно з дороги.

Виявив радіацію на стежці від гаражних воріт до вїздної брами суцільно, довжиною біля 30 м. Насипав шар піску.
Зрештою активації діяльності жижо-штундиських терористів потрібно було очікувати, після погроз в мою сторону зі сторони працівників поліції (за те що я часто,це більше двох разів, звертаюся до них стосовно спроб вбивства отрутами) і поради мені іншого працівника поліції, спалити предмети, на котрі жидо-штундиські терористи нанесли радіацію, котрі я виніс з хати до брами.
Мабуть таки це правда, що угрупування Арсенія Авакяна є озброєним загоном сомнища сатани (за визначенням св. Івана Боргослова)…

11 липня, знову виявив радіацію на стежці городу біля дороги, явно свіжо нанесеної, вчора ввечері там вже радіації (значних доз) не було, після зняття мною верхнього шару грунту. Мабуть це вчинили жидо-штунди сьогодні вночі. Також хтось скинув фанеру з написом “радіація”, так аби не було видно напису.
Ще раз зняв верхній шар грунту і привязав дротом попереджуючу таблицю з написом “радіація”. Перевірив стежку, граничних доз радіації немає.

Виявив радіацію на шифері задньої частини даху, від вікна на фаціяті до нижньго злому даху.

14 липня, 11:20-11:50 год, газова атака іпрітом, задували в будинок через гаражні двері, з ділянки №34

12:50 год, на подвірю сильна концентрація іпріту в повітрі, мабуть випаровується те що осіло на грунт

Звільнили заступника міністра юстиції Павла Олексійовича Мороза, 1974 р.н, чоловічка сомнища сатани.

Водопровідна вода тече сильно отруєна, обпікає руки.

Виявив отруту в одній з упаковок рису, типу клофеїну.

15 липня, водопровідна вода тече сильно отруєна, обпікає руки.

Виявив отруту з ВПЗ на вхідній хвіртці.

Радіація на стежці городц біля дороги.

17 липня,знешкодив три засоби візуального стеження, “світлячки”, два в кухні і один в коридорі.

Ходив двічі в супермаркет. За мною слідкували жидо-штунди. Ймовірно була спроба влаштувати мені конфліктну ситуацію, використовуючи їх бродячих псів, гарно доглянутих.

18 липня, біля 12:14 год, газова атака фосгеном, тоді коли я визбирував впалі яблука біля стайні. Доставляли фосген, вперше вже без жодного запаху, з ділянки №34.

Біля 16-17 год, газова атака фосгеном, тоді коли я працював на городі біля городу. Кинули отруту під огорожу з дороги, і піддув повітрям зі сторони буд №37.

Активація радіації на стежці подвіря, там де я раніше оброблену радіацією стежку засипав шаром піску., або пробила радіація знизу або її нанесли ще раз.

19 липня, виявив отруту в яблуках, вчора назбираних.

20 липня, біля 11:40 год і до 12:10 год, газова атака фосгеном, тоді коли я працював на городі біля дороги. Доставляли ОГ з ділянки №34, плюс піддув повітря зі сходу. Природний вітер був західним.

19:20 год, газова атака фосгеном, тоді коли я вийшов полити водою город біля дороги. Тоді на дорозі біля №34 стояв автомобіль (в ньому мене чекали біля години, а використавши ОГ відразу відїхали), ймовірно сіра іномарка, звідти і доставили ОГ. Західний вітер їм сприяв ву використані ОГ.

22 липня,виявив радіацію на одній з дощин в гаражі, біля входу в сушарку; очевидно нанесену недавно.

23 липня, виявив радіацію на деталях електродвигуна, розібраного, 1,1 кВт, 700 об/хв, на передній і задній кришці. Також отруту з ВПЗ на відпрацьованих фонариках акомуляторних.
Радіація на стіночці біля мойки, на підлозі кухні, на ніжках козликів лежака, біля газової плити, на підлозі і стінах ванни, на дверках холодильника, на дверях у ванну, на стінах коридору, на стіні і на балясинах сходової клітки (явно свіжо нанесена).

24 липня, виявив виявив отруту з ВПЗ на шерстяному плащі, котрий був у мене на лежаку. Це вже точно було проникнення жидів в мою хату 17 липня 2017 року.
Виявив отруту з ВПЗ на 8 деталях лежака

Виявив радіацію на стінах кухні і коридору, на підлозі кухні, коридору і вітальні.
Отруту з ВПЗ на засувці дверей в гараж, на ручці внутрішній гаражних воріт і на пластиковій табуретці.

Виявив радіацію на підлозі і стінках площадки біля виходу на ганок.

Радіація на стелі кухні, ванни, коридору, гаража, вітальні; набагато сильніша як це було до 17 липня.

Виявив отруту з ВПЗ на двох світерах, котрі були на лежаку.

25 липня, газові атаки, з 11:20 по 14:52 год, ймовірно вуглекислотою, тоді коли я працював на городі позаду ділянки. Задували ОГ почергово з південного сходу (будинок з зеленим дахом на вул.Свободи) і з північного заходу (будинок штунди-водопровідника Миколи або жида Валєри з вул.Полуботка). Природний вітер був південним.

Виявив радіацію, дуже сильну, біля вікна горища, на низу даху у двох місцях і на гілях вишні.
Отрута з ВПЗ на грунті городу позаду хати.

В 22:30 год. Телефонував на “102”, запитав чи це не їх колеги виконали проникнення у мій будинок 17 липня 2017 року, між 12 і 16 год, з метою встановлення нових засобів візуального стеження і вбивства мене отрутами і радіоактивними речовинами? Ті відповіли “не знаємо”.І побажав жидам, штундам і їх друзям в озброєному угрупуванні МВС здохнути. Ті кинули трубку.

Виявив отруту з ВПЗ на умивальнику, на верху столика біля мойки і на моїй нічній шапочці.

26 липня, виявив отруту з ВПЗ на повалі горища, радіацію на деревяних конструкціях даху і на предметах котрі знаходилися на горищі.
Виніс під вїздну браму дверцята від холодильника через дуже сильне випромінювання з неї радіації.

16:00 — 17:00 год, газова атака, тоді коли я вийшов на город біля дороги. Задували ОГ, задували ОГ зі сторони буд. штунди Миколи-водопровідника або жида Валєри з вул. Полуботка; струя ОГ звідти була спрямована на бокову стіну задньої частини моєї хати, потім опускалася вниз і поступала між стіною і огорожею на подвіря…

27 липня, 20:24 год, газова атака іпрітом, доставляли ОГ так як і вчора, але під меншим напором і з більшою концентрацією. З буд. на вул.Полуботка не могли доставляти ОГ з таким малим напором, через відносно велику відстань, тому ймовірно це вчиняли з сусідньої ділянки №34 штунди Романа.

Виявив радіацію на сходинках двох маршів сходової клітки.
Радіація на підлозі кухні, коридору і ванни.

Виявив отруту з ВПЗ на 14-ти одиниць мого одягу.

Виявив сильну радіацію на дашку над криницею, на гіллях винограду і горіху волоського.

Виніс з горища на покриття даху 12 предметів господарського призначення, котрі були на горищі і на котрих була сильна радіація.

Виявив радіацію на трьож пластикових кришках до скляних бутлів.

28 липня, 17:30 год, газова атака іпрітом, тоді коли я був на подвірю, Задули ОГ у відкриті двері гаражу, з ділянки №34.

29 липня, радіація на дашку над криницею, на гіллях винограду і горіху волоського, на стіні кухні, на бойлері у ванні, на стінах сходової клітки.

Газова атака іпрітом, тоді коли я на декілька хвилин залишив відкритими гаражні двері і відійшов від них; задували ОГ з ділянки №34.

Виявив отруту з ВПЗ на новій ручці сапи.

22:00 — 22:50 год, відчувався запах якоїсь хімії в кухні і особливо сильно у спальні над кухнею. В інших кімнатах і в гаражі було “чисто”. Мабуть щось задували через вікна, ймовірно з буд №39.

30 липня, радіація на батареї опалення в кухні, на підлозі кухні і ванни, на стінах кухні, на боковичці стальної ванни, на стіні сходової клітки (перед виходом на другий поверх), на верхній частині стін у ванні і в коридорі (на рівні очей), на стелі кухні над лежаком.
Отрута з ВПЗ на лежаку.

31 липня, радіація на стіні спальні над кухнею (навпроти вікна, виявив), на підлозі ванни, на верху і на боковичці холодильника.
Виявив радіацію на зовнішній частині гаражних дверей.

520 спроб вбивства за липень 2017 року (найбільше радіацією і отрутою з ВПЗ — з високою проникливою здатністю).

Продовження в “Щоденник 2”

Advertisements