Позначки

, , ,


                                                      Sanhedrin 59a: “Убийство гоя подобно убийству дикого животного.”

65-70% з усіх померлих в Україні помирають від хвороб спричинених серцево-судинними захворюваннями (в СРСР таких було 6%);
14% від онкологічних захворювань (раніше таких було 2-3%);
5% від туберкульозу;
6-9% через так звані “зовнішні причини”, серед котрих найбільше помирають від отруєння неякісними продуктами харчування (причому, хто протягнув у лікарні місяць після отруєння, той вже вважається як померлий від онкології чи серцево-судинних хвороб, а не від отруєння, коли такому до 60 років, або таким, що помер власною смертю, коли йому за 60 років).
Тобто в Україні максимум кожен двадцятий йде з життя природнім шляхом, по-старості. Ще 15 років такого не було. Вважається, що 80% хвороб спричинені неякісними продуктам харчування, тобто отруєнням, що принаймні з 2008 року стало масовим явищем в Україні. І це явище масового отруєння українців має усі ознаки геноциду народу Русі-України, бо чи не усі неслов’янські і нехристиянські діаспори на Русі-Україні перед тим чомусь масово відновили, вже відносно давно забуту ними у нас, кашерну практику харчування.
Найбільше руйнують здоров’я українців узаконені МОЗ-овськіми кашерниками-антихристами так звані харчові добавки в продуктах харчування, різного роду хімічні замінники натуральних продуктів (ролинної олії, цукру, молочних виробів…) і фальсифікат в торгових мережах.
А на ринках загрозою є торгаші перекупники, котрі бадяжать усе придбане ними у селян і навіть умисно труять, як і їх братки по вірі аптекарі.
Знайти сьогодні в торговій мережі навіть крупи без так званих “харчових добавок” практично неможливо. Риба зазвичай є напичканою антибіотиками і хімічними засобами, котрі збільшують вагу і об’єм.
Складники салатів дуже часто бувають напичканими пестицидами і гербіцидами, або і умисно обробленими отрутою, зокрема цибуля, червоний перець (паприка) і оцет, котрі своїм гострим смаком дуже добре приховує умисне їх оброблення токсичними речовинами в торгівлі (зокрема борною кислотою).
Майонез це найчастіше 100% виріб хімпрому, як і оцет (навіть умисно не отруєний), що в розвинених країнах є однозначно забороненим. Соки є зазвичай водяним розчином фарбників, підсолоджувачів, підсилювачів смаку і т.д. М’ясо також переважно з далекої Південної Америки, котре перед транспортуванням щиро обробляють антибіотиками, а торгаші ще і тут хімією, котра збільшує вагу і об’єм…
За тими торгашами, котрі промишляють умисними отруєннями покупців стоять широкі “плечі” не тільки з пагонами, а і в халатах медиків й СЕС-івців й керівників лабораторій, котрі контролюють якість продуктів харчування. . Хто пробував скаржитися на отруєння той зрозуміє про що йде мова, та сволота вміє добре підставою промишляти стосовно скаржників і тих кого не вдалося отруїти.
Потрібно ще враховувати методи діяльності СЕС, коли цукрозамінник є дозволений МОЗ-ом, то вони, навіть знаючи що через нього сталося отруєння, ніколи це не назвуть офіційною причиною, будуть до останнього шукати “сальмонелу”.
На мою думку сьогодні цукрозамінник і та ядовита речовина що знедавна масово продають нам під виглядом добре знайомого натурального оцету (мабуть борна кислота) є головними причинами отруєння українців. І СЕС-івці це добре знають, але офіційний дозвіл МОЗ-у на отруєння українців тими новітніми хімпродуктами вони заперечувати не будуть, бо до цього тероризму є причетним їх керівництво.
Величезне поширення безпліддя пояснюють здебільшого “неправильним лікуванням антибіотиками”, але сьогодні і в продуктах харчування достатньо антибіотиків. І не тільки антибіотиків.
Що стосується простатиту то я ще не зустрічав аби тим хворів той хто не користується презервативами. Мабуть якість і безпечність презервативів ніхто не контролює в Україні. Тим більше, що тепер в злочинців вже є отруйні речовини котрі здатні проникати через шкіру. Целофанова упаковка презервативів для такої отрути не є перешкодою і їх можна нанести й під час продажі в аптеці. Або такою отрутою можна обробити звичайну лавочку, сівши на котру можна собі “придбати” не лише простатит. В торгівлі навіть одяг (й дитячі іграшки), в останні роки, є здебільшого отруєними сумішю важких металів, кадмію, ртуті, миш’яку, хрому, свинцю, тощо, котрі можна змити розчином марганцовки, але її вже в аптеках України завбачливо немає, чи є можливо лише за рецептом.
Недавно ВРУ за рекомендаціями ВООЗ-у і лобіюванням якогось “благодійного фонду” прийняла зміни до закону про боротьбу з захворюванням на туберкульоз, згідно котрих МОЗ-овські терористи-отруйники зможуть запровадити в тубдиспансер любого неугодного громадянина України. Позов медиків, котрий суд зобов’язаний розглянути (проштампувати) протягом 24 год. і ви в’язень тубдиспансеру; карально-бандитська психіатрія буде відпочивати як “невинне ягнятко”. В місцях ув’язнення ці антихристи в халатах вже давно мають право на примусове “лікування” і як результат більшість в’язнів отримали там хронічно хворі органи дихання. Коли ці зміни остаточно наберуть чинності, то вже так мабуть буде з усіма українцями в Україні.
В останні роки до вчинення геноциду українців отрутами долучилися і банкіри, котрі замінили традиційне прання паперових грошових купюр на якесь суто хімічне “очищення”, тобто насиченням паперових купюр вищезгаданою сумішю токсичних важких металів, здатних проникати в тіло людини через шкіру. Що призвело у 2011 році до раптового збільшення кількості випадків захворювання (в десять разів) на рак шкіри (меланому). Подібні токсичні речовини часто є присутніми тепер в катріджах для прінтерів і ксероксів, чого раніше не було.
                                                                                                  грудень 2012 року
Advertisements