Позначки

, , ,


 

Aboda Zara 26b: “Даже лучших из гоев следует убивать”

 
2. Об’єднавчий чинник.
 
Етнічний і віросповідний.
 
3. Зовнішнє спостереження і прослуховування.
 
Це здатність терористів підключатися до охоронних систем (зокрема зовнішнього відеонагляду) з комерційних і приватних будівель їх членів. І з тих де охоронну систему монтували їх люди. Таксисти. Спеціальні мобільні групи під прикриттям охоронних фірм і детективних агенств. Вміють ідеально гримуватися.
 
  1. Вбивства отруйними речовинами.

Після винесення рішення про вбивство певної особи, чи групи осіб (наприклад сім’ї чи родини), складання плану вбивства. визначення основних маршрутів пересування жертв, підготовки необхідних документів для подальшого відчуження майна, починають, як правило, з отруєння продуктів харчування. Коли “замовлена” людина купує їх у торговому закладі де працюють люди терористів (таких у Львові не менше третини) дається наводка найчастіше по фотографії. Отруту безпосередньо наноситься під час самого продажу.
 
Сучасні отрути це дозволяють робити. Достатньо одного дотику руки. (через шкіру вона не проникає і легко змивається водою). В основному це отрути тривалої дії, котрі уражають органи травлення (найчастіше печінку, що спричиняє розвиток патогенної мікрофлори; сальмонельозу, дизентерії, тощо) або серцево-судинну систему. В окремих випадках застосовують і отрути раптової (цианіди або метил чи борну кислоту) дії котрі, як правило, паралізують серцево-судинну систему. Подібним чином “працюють” через аптечну систему і медицину. Фіксувалися випадки масової реалізації продуктів і медпрепаратів оброблених отрутами тривалої дії. При потребі можуть обробити отрутою і городину на присадибній ділянці жертви.
 
Коли вище вказаним способом не вдалося провести ліквідацію (у жертви виявилися якісь підозри) переходять до отрут здатних проникати через шкіру або через органи дихання; найчастіше обробляють ними ручки на вхідних дверях жертви, колодки, крісла лавки, газети, книги, листи, гроші, одяг (одяг терористи здатні обробити в білий день на вулиці в присутності великої кількості людей) і таке інше. Є отрути які водою з милом не змиваються (лише розчинником), візуально невидимі, без запаху, активуються лише при дотику людського тіла. Деякі отрути цього типу здатні активуються вже на відстані до 10-20см. і переноситись на тіло; і навіть здатні легко і миттєво проникати через гумові рукавиці.
 
Вони мабуть виготовляються на основі сумішей ртуті, мишяку, кадмію й інщих речовин. Механізм проникнення і активації тих отрут мені невідомий, мабуть реагує на тепло тіла. І цей метод вбивства в останні часи активно використовують чиновники, для знищення скаржників на особистих прийомах; обробляють такою отрутою крісло і запрошують туди сідати відвідувачів.
 
Є ще один метод ліквідації котрий найкраще називати “рукопотисканням іуди”: вбивця обробляє праву долоню спеціальним гелем (для захисту), наносить отруту і йде вітатися з жертвою (потім змиває усе належним засобом). Це робиться у співпраці з групою зовнішнього спостереження. Підготовка вбивці не є складною і ним може стати кожен, менш-більш знайомий з жертвою, хто співпрацює з терористами. Там відмовників не буває. Після “ознайомлення” з цим методом вбивства я перестав подавати руку жидам і сектантами.
 
 
  1. Вбивства засобами ураження електромагнітної дії.

Ці засоби діють за принципом подібним до роботи мікрохвильової печі. Це є надвисокочастотні (НВЧ) обо ультразвукові випромінювачі спрямованої дії (розсіювання променю 10-20см.) здатні викликати у людини майже усі найтяжчі захворювання (залежно від встановленої частоти і частини тіла на яку спрямований випромінювач Розмір самого випромінювача не більше як пальчикова батарейка (найпотужнішого). Дальність ураження до 100м. (коли під’єднаний до електромережі 220 вольт), автомобільних — 50м. (при заведеному двигуні), портативних – 3-5м (залежно від ємності елементів живлення).
 
Доводилося виявляти ці засоби (малої потужності) вмонтовані в плату антени Вай-Фай і комп’ютерну мишку (оптичну) в промислових умовах (здатних спричиняти захворювання легень), котрі вільно і масово продавалися в торгових мережах контрольованих панівним паразитичним етносом в Україні.
 
Аби смертельно уразити людину випромінювачем необхідно певний час дії засобу. Тому терористи портативні засоби використовують найчастіше в храмах під час Літургії і в громадському транспорті. Переважно в храмах це роблять їх жінки, котрим природно ходити з сумочками, де і поміщають засіб ураження.
Ніякого болю під час процесу ураження жертва практично не відчуває; він наступає через хвилин 30 і більше.
 
6. Засоби захисту.
 
Засоби захисту від зброї електромагнітної дії робляться у вигляді желета з додаванням алюмінієвої фольги достатньої товщини (найпростіший), або з спеціального матеріалу з доданими електропровідними елементами (нитками, кажуть що золотими) через які пропускається низький постійний струм що створює так званий екран. Виготовляється найчастіше у вигляді звичайної сорочки.
 
Під впливом засобів електромагнітної дії, як і при дії радіації, найперше з організму людини вимивається йод. Рекомендую слідкувати за вмістом йоду; робити так звану сіточку з йоду на тілі. Коли слід від йоду залишається до 8 год. значить все нормально.
 
Потрібно лише пам’ятати, що йод (і навіть активоване вугілля) можуть вам отруїти.
 
Дивіться на фейс продавця. І все придбане з продуктів і медичних препаратів перевіряйте, спочатку попробувати маленьку дозу і прослідкувати за подальшою реакцією організму. Ще немає таких отрут які би людський організм тупо (без усякої реакції) сприймав. Мало відомих і підозрілих осіб в своє помешкання не впускайте. Приймайте їжу лише вдома, як монахи (це їх правило виникло давно, але в подібних умовах). Йдучи на відстоювати свої права до чиновників не сідайте там у запропоновані вам крісла, аби не бути отруєним.
 
 
  1. Отруйні гази.

З 2009 року в терористів появилися на озброєні якісь речовини, котрі випаровуючись уражають органи дихання людини за декілька хвилин її присутності в зоні випаровування і є мало відчутними на запах (лише дещо опікають носову і ротову порожнину). Очевидно це зарин, сірководень і чадний газ. Ці засоби найчастіше використовують в сільській місцевості безпосередньо біля помешкань жертви, або малолюдних місцях де проходить жертва.
 
Виглядає так що отруту (зокрема зарин, чи його аналог за дією на організм людини, або чадний газ) закачують у балони високого тиску, балони встановлюють на транспортний засіб і коли проїзджають біля тієї жертви чи біля її дому (особливо коли той кого бажають вбити знаходиться на подвір’ї) то випускають вмістиме в балоні на неугодного. Таким чином отруту можна доставити принаймні з 50-70 м. відстані.
 
Також таку отруту може задіяти і пішохід, у якого є можливість зайти з підвітреної сторони чи проходячий спереду по руху жертви, зазвичай тоді коли вітер є відсутній. В квартири отруйний газ запускають через вхідні двері, коли є тяга забору зовнішнього повітря, або через вікна, коли там є забір повітря з вулиці. Пробують так і так, коли з першої спроби не вдалося уразити неугодного.
Ще використовують для цього і пневматичні рушниці. Особливо для стрільби отрутою по балконах жертви, де дуже часто є забір повітря в помешкання і там отрута повільніше видувається вітром. Але цей метод є менш ефективним як з балонів високого тиску, бо в балонах є більше отрути і вона надходить набагато довший період часу.
 
І той сморід у Львові (й багатьох інших містах України), котрий списують чомусь на каналізацію, дуже за впливом нагадує дію певних видів отруйних газів, котрі використовують терористи, тільки можливо концентрація дещо менша, найперше сірководню. Мабуть і там їх розпилюють з балонів високого тиску, встановлених на автомобілях чи з помешкань терористів.
 
Чадний газ можна виготовити і у звичайному гаражі де є пічка, компресор і балон високого тиску, шляхом спалювання кам’яного вугілля і певної хімічної речовини. Зарін дещо складніше виготовити у гаражі але вповні можливо також, шляхом змішування кількох відносно безпечних хімічних речовин.
 
  1. Присипляння жертви.

Виглядає так, зимою 2012-2013 рр. терористи почали використовувати низькочастотні випромінювачі здатні присипляти людину навіть перебуваючу на вулиці, аби та померла через переохолодження. Раніше масово в Україні подібними випромінювачами користувалися колектори (для викликання у жертви відчуття страху), штунди, банкіри, кадровики й інші шахраї (для викликання у жертви неймовірної довірливості).
 
  1. Осліплення жертви

    Даний вид тероризму є продовженням традиційного для “богообраних” обливання лиця неугодних кислотою, тільки з вдосконаленим способу доставлення кислоти в очі жертви. Виглядає так що кислоту з повітрям закачують у балони високого тиску, балон встановлюють на транспортний засіб і коли проїзжають біля тієї жертви то то випускають вмістиме в балоні в лице неугодного (чи з стоячого біля тротуару транспортного засобу). Жертва відчуває лише раптовий подув “вітру”, а біль в очах появляється вже дещо пізніше. Зазвичай весь процес позбавлення зору відбувається у декілька заходів. (подібним чином, з балонів високого тиску, використовують і отруйні гази).

 

10. Собаки-вбивці.

З 2013 року появилися прояви використання терористами дворняшок, котрих тренують по команді кусати невідомих перехожих, і перед тим щось роблять аби нанести на зуби тварин якусь отруту, мабуть здатну вбивати вкушену ними людини тільки через попадання у кров і є зовсім нешкідливою для ротової порожнини і шлунку дворняжки, типу зміїних отрут, котрі вже навчилися синтезувати. Або використовують тих собачок як одноразових вбивць.

 

11. Отруєння водопровідної води.

Отрута (мабуть водорозчинні луги чи кислоти) закачується у водопровід і там розчиняючись здатна відносно тривалий час робити воду небезпечною для життя. Це чиниться шляхом проникнення у помешкання жертви або завдяки професійному доступу до системи водомереж низького тиску, котрі сьогодні вже здебільшого (біля самого споживача) є у приватній власності у безлічі суб’єктів комунального господарювання, де терористи очевидно і вербують собі подільників. В помешканнях де є лічильник води також і є на вході звортній клапан, що дозволяє труїти воду в і в окремо взятій квартирі, особливо тоді коли ця можливість зловмисниками була продумана вже при оновлені будинкової водорозвідної системи.

Вода у криницях отруюється без жодних проблем через легку доступність інших до неї. Найважче труїти дощову воду, доводиться терористам, в таких випадках вони можуть задіювати навіть і легку авіацію для оброблення отрутою дахів будинків українців безпосередньо перед випаданням опадів, де найчастіше і відбувається забір дощової води. Але дощова вода мусить певний час вистоятися і потім кпятитися перед вживанням, через наявність і ній атмосферних летючих газів.

 

P.S. Окрім цього є наявними в терористів і традиційні методи людиновбивства: наклепами, холодною й вогнепальною зброєю і також досконала методика умисної організації ДТП (очевидно що під прикриттям мусорків).

 

Advertisements